לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2011, 22:17
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני מניח שצחקת, כי קשה לי להאמין שאדם מבוגר יניח שנשיא ארה"ב לא תודרך אודות פרס.....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "אם אובמה היה יודע על חלקו של..."

במידה ולא צחקת, אני אבלע את פליאתי ואבשר לך שהתיק שמוחזק בידי האמריקנים על פרס כולל כל מה
שכתב ואמר, כל מה שכתבו עליו ואמרו עליו - וכנראה גם לא מעט ממה שחשב...

אובמה יודע היטב על דרכו הפתלתלה של פרס, ולחלוטין לא מוטרד ממנה. הוא יודע שב34 השנים האחרונות
פרס נמצא במסע עקבי שמאלה, ועוד יותר שמאלה. ב1993 קיבע פרס את עצמו בשמאל, עם הסכם אוסלו,
ממנו לא יכול היה להתנער, גם לו רצה בכך.

אגב, כל מה שכתבתי שאובמה יודע על פרס, יודעים עליו גם שאר מנהיגי העולם. אם אני יודע מה פרס כתב
בנוגע לשומרון, ומועצת יש"ע יודעת מה כתב בנוגע לשומרון - קבל כמובן מאליו שכל מנהיג זר שעומד בראש
מדינה שיש לה שירות חוץ כלשהו - יידע זאת גם כן...

יש הרבה פרקים פחות ידועים בעברו של פרס - כהונתו כשר בטחון שהיה חביבו של גוש אמונים, אינה אחד
מאותם פרקים עלומים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2011, 21:49
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא סתם הביא, תכנן, יזם, הפיק, יצק יסודות, הביא מלט, ועשה את החישובים הפיזיקליים...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "הוא גם הביא לנו את..."

שמעון פרס הוא הפוליטיקאי הכי אובר-רייטד שהיה בעולם המערבי ביובל השנים האחרונות.
על כל מהלך טוב שלו, היו לו ארבעה-חמישה גרועים - באותו נושא.

האיש הזה ש"הביא לנו את דימונה" (איזה הביא ואיזה נעליים - ארנסט דוד ברגמן מתהפך בקברו בכל פעם
שפרס מנסה לקחת קרדיט בנושא, ובשנים האחרונות ארנסט המסכן כבר הפך למערבולת של ממש מרוב
התהפכויות...), היה האיש שבגללו כמעט התאפשר לצדאם חוסיין לייצר פצצת אטום. הוא האיש שמנע תקיפה
של הכור, ורק התעקשות של בגין על ביצוע בכל מחיר הביא לכך שהמבצע לא בוטל לחלוטין. אלמלא המבצע,
היה למחבל מבגדאד נשק גרעיני.

פרס הוא גם האיש שאמר את משפט-המחץ "תנו לי שלום ואוותר על הגרעין", ו"בנינו את דימונה כדי להגיע
לאוסלו".

ואם כבר אמרנו אוסלו, אזי היא לבדה מאפסת כל שבב של הישג של האיש עד 1977 (השנה שבה הפסיק
להועיל באופן סופי). פרס היה שר ביטחון טוב מאוד בין 1974 ל-1977, ולו פרש אז, אחרי המהפך, אולי ניתן
היה לשכוח מה כתב עליו משה שרת "אני שולל את פרס תכלית השלילה, ורואה בעליית קרנו קלקלה מוסרית
ממארת ביותר. אקרע קריעה על המדינה אם אראה אותו יושב על כסא של שר בממשלה".

חיים חפר כתב עליו שיר, לפי השמועה - איך קרה שהפשפש עלה למעלה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר