לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2011, 15:31
  משתמש זכר niceguy92 niceguy92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.09
לשטוף כלים + שאלה על בריאות

אוקיי, אז אני בצבא ועושים הרבה כלים.
השאלה שלי היא מה הדרך הכי טובה לשתוף כלים, שיצאו נקי לעשות את זה מהר וטוב. כי זה חתיכת עבודה כשאתה מטבח אתה יודע שאתה תחזור בסוף היום חצי מת..
בטוח מישהו חקר את זה. ויש לו כמה עצות טובות.
מה הדרך הכי טובה? ,מבלי להשתמש במכונה..
נגיד יש כלים שאתה יודע שלא היו עם שמן אז אתה רק שותף במים וזה ויש כלים שאתה יכול למלא מלא מים עם סבון ופשוט לתבול אותם שם שיהפכו לנקיים. ויש כאלה שאתה צריך לקרצף עד מוות עד שהצמר פלדה נכנס לך בין הציפורניים..
תעזרו לי ולאנשים כמוני שרק רוצים שיהיה נקי : ].

בריאות: אנשים עם חילוף חומרים מהיר, האם אוכל FAST FOOD אוכל לא בריא משפיע עליהם שונה מאנשים עם חילוף חומרים איטי?
כיוון שאנשים עם חילוף חומרים איטי לא מפרקים או לא מצליחים לפרק את החומרים שבאוכל הלא בריא ואז הוא נאגר אצלם כשומנים מאד לא בריאים ומזיק להם.
השאלה אם כשבחור עם חילוף חומרים מהיר אני מפרק את האוכל מהר יותר כך שהוא לא מספיר ולא נאגר אצלי כשומנים רעים מאוד?..

אלו השאלות. לא ידעתי מה המקום הכי מתאים לשאול.. מקווה שלמישהו תיהיה תשובה.
תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2011, 11:30
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי niceguy92 שמתחילה ב "לשטוף כלים + שאלה על בריאות"

אם יש הרבה שומנים, תשים מסיר שומנים לכמה שעות, תבוא אחרי הפסקה(אם תקבל אחת) וישאר רק לשטוף את הכל עם מים ולהוריד את השאריות עם הידיים. רק שתדע, שמסיר שומנים יכול לפגוע לך בידיים, אם יש לך ולו שריטה קטנה. זה מה שקרה לי, אחרי שיום לפני הכניסה לתורנות מטבח הינו צריכים לחתוך ענפים מהעצים לקראת ביקורת. רק יום למחרת נודע לי, כמה שריטות קיבלתי מזה.

כשמדובר בצלחות, אתה שם עליהם סבון ואז אחת אחרי השנייה מוריד עם מים. הדרך הכי טובה ללמוד לשטוף כלים מהר, דרך אגב, זה להשתתף בתורנות מטבח מספר פעמים: אין חכם כבעל הנסיון.

בקשר לבריאות.
כמובן שאם המטבוליזם שלך גבוה, אתה תוכאל הרבה ולא תשמין(או שתשמין קצת באזור הבטן, ואז זה יראה די מכוער, אבל לפעמים צריך להקריב קורבנות, אם אתה מאד אוהב לאכול) כל עוד אתה צעיר.
זה לא אומר, שרמות השומנים בדם אצלך יהיו נורמליות, למרות שבגילך זה לא כל כך נורא ודי מוקדם לחשוב על זה(תלוי מאד בגנטיקה. לך תעשה בדיקות דם.).
אם בפאסט פוד כוונתך לפיצה או שווארמה, לא היתי דואג יותר מדי. מדברים כמו מקדונלדס היתי נמנע לחלוטין.
בסופו של דבר, טוב יותר להיות רזה עם כולסטרול גבוה מלהיות שמן עם כולסטרול גבוה.

ישן 24-04-2011, 14:16
צלמית המשתמש של student1

קיבלת כבר ת"ז?:)))))))
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "בשביל כושר לא צריך לבלות 4..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'יבורשקה
בשביל כושר לא צריך לבלות 4 שעות ביום בחדר כושר.
מספיק חצי שעה-שעה הליכה ולהפסיק עם דברים שמובן מאליו שלא תורמים לו כמו ג'אנק פוד, חטיפים, ושתיה מתוקה.
הורדתי 10 וחצי קילו ככה בחודש וחצי, וזה לא ששקלתי איזה 100 קילו שהיה לי מאיפה לשרוף כלכך הרבה שומן.
בסופו של דבר הגעתי מבטטה מוחלטת למישהי שמסוגלת לרוץ 8 ק''מ ביום.

נכון, לא שרפת רק שומן, עם ירידה כל כך מהירה במשקל, במיוחד אם הנקודה ההתחלתית היא לא 100 קילו(אני מאמין בסביבות ה 65-70?), יש גם ירידת מים ושריפה קטנה של השריר.

אנחנו מדברים על מישהו, שמבוגר ממך כמעט פי - 3. הליכה בלבד לא תתרום הרבה להורדת השומן, לכן המאמץ העיקרי צריך לבוא על הקטע של האוכל.

אני, אגב, אף פעם לא היתי בטטה ואף פעם לא היתי מסוגל לרוץ אפילו 3 ק"מ ביום, כך שקבלי ח"ח על התוצאות.

ישן 24-04-2011, 14:32
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "קיבלת כבר ת"ז?:)))))))"

כן, קיבלתי ת.ז, לא רואה איך השאלה הזאת במקום.
מטרת ההליכות והריצות אצלי לא הייתה למטרת שיפור הכושר, העלאת המטבוליזם או בניית מסת שריר, אלא להרזיה בלבד. (אני מודעת לכך שאז זה לא היה בדיוק המעשה החכם והייתי צריכה להיות יותר קשובה לעצמי אבל עובדה שהמשקל לא חזר. )
אני רק אומרת ששינוי קטן, אפילו רק להפסיק בשתיית משקאות מתוקים או להתחיל רק בהליכות יכול לעזור ולשפר את הבריאות שלו עכשיו, למרות שהוא רזה, למען הבריאות שלו בעתיד.
ואגב אנחנו מדברים על מה שהוא יכול לעשות עכשיו בשביל שזה לא יקרה לו בעתיד, לכן גילי לא משנה, ולא משנה כמה עסוק הוא יהיה בעתיד. יהיה לו הרבה יותר קשה להתחיל להתאמן בגיל 40, אתה צודק, לכן אני מדברת כבר על עכשיו.
כאשר משהו חשוב מספיק לבן אדם והוא מוכן להשקיע בו מספיק הוא תמיד ימצא לזה זמן, ולא ימציא תירוצים שיש לו משפחה, שיש לו עבודה, ושיש לו דברים אחרים לעשות ושבמילא "רק" שני אימונים בשבוע לא מספיקים אז למה לטרוח בכלל.

ישן 24-04-2011, 14:45
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "בשאלה לגבי ת"ז התכוונתי לומר,..."

ברור שיש הבדל.
פותח האשכול מבוגר ממני בשנה - שנה וחצי בלבד, כך שמה שחל עלי חל גם עליו.
כאשר המטבוליזם שלו ושלי יאט, נצטרך להתחיל להתאמן על מנת לשמור על הכושר הגופני, המראה והבריאות שלנו, רייט?
אם נגיד הוא יתחיל להתאמן מעכשיו, או אפילו פחות מזה, לעשות הליכה בת חצי שעה כל יום רק בשביל להתרגל לשגרת האימונים, ואני לא אעשה כלום, אז:
א. למטבוליזם שלו ייקח יותר זמן להאט
ב. המטבוליזם שלו יעלה, גם אם לא בצורה משמעותית
ג. יהיה לו הרבה יותר קל מאשר לי להכנס לשגרת אימונים שבאמת תשנה את מבנה גופו, מפני שהוא כבר רגיל לפעילות גופנית, כשיגיע לגיל בו הוא באמת יצטרך את זה.
עד כאן אתה מסכים איתי? אם כן - אנחנו באותה הדעה ואין טעם להמשיך. (:

ישן 24-04-2011, 13:54
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "ברור, אבל המציאות היא הרבה..."

ציטוט:
ברור, אבל המציאות היא הרבה פעמים באמצע (חוץ ממני, שאני רזה עצלן עם ערכי שומן מצויינים ואני בכלל בונה על הסיגריות שיהרגו אותי).

ואם לא סיגריות, אז דאבל שי.

ציטוט:
מסתבר שסטטיסטית, ערכי שומן גבוהים בדם נמצאים באחוזים יחסית גבוהים בקרב אנשים צעירים ובריאים (יוצא לי לשים לב לזה לאחרונה).
(ושוב, כשאני אומר צעירים ובריאים הכוונה לבני 18-21 עם BMI תקין, על כל המשרעת שלו)

29 לא נחשב לצעיר?הערכים אצלי הם HDL 70+, LDL 110 - 120, וBMI 20. כנראה שהאוכל בצבא(זה הקהל שמולו אתה עובד, להבנתי) נעשה רק גרוע יותר עם השנים.

ישן 24-04-2011, 13:01
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "באיזה עולם יש לו זמן לשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fealls
באיזה עולם יש לו זמן לשים מסיר שומנים בזמן השטיפת כלים בצבא?

בכל מקרה, הדרך הנכונה לדעתי היא לשים המון כלים בתוך הכיור, לשפוך עליהם מים ואז לקרצף את כולם, ובסוף לשטוף את כולם ביחד מהסבון ולשים ביבוש.
אם אתה עושה כלי כלי עם סבון ומים אתה מבזבז מלא זמן בין לבין על להוריד סבון מהידיים ולהניח את הסקוטש בצד וזה...

בעולם שלך בטח לא, אבל בבסיס שלי זה בדיוק מה שעשיתי: אחרי הפסקה באתי למטבח וזה ירד די מהר, בלי מאמץ מיוחד.
כן, לא כלי כלי, אלא ביחד.

ישן 24-04-2011, 15:21
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
תעשה את מה שאני עשיתי:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי niceguy92 שמתחילה ב "לשטוף כלים + שאלה על בריאות"

יצא לי פעם אחת בטירונות יחידה,
לעשות שבת והייתה לי תורנות מטבח (בסיס קטן אז הייתי לבד).
בקיצר,
קודם כל קימבנתי לי כפפות אלסטיות חד פעמיות מהרפאה (איזה 10 זוגות, כי מחליפים הרבה).

אחכ" כשהגעתי לאיזור הניקיון, קודם לקחתי את כל הסירים ושפכתי פנימה מים רותחים עם סבון, ושמתי אותם בצד (ככה אחרי איזה שעה אפשר תוך שניה לנקות).

המניאקים מהמטבח (עד היום אני זוכר את זה), הכינו סיר ע-נ-ק של חמין, וזרקו אותו בצד אחרי שהוציאו הכל (מבלי לשים מים כדי שיתרקח), מי שלא יודע, חמין צהל"י שמתייבש זה אחד הדברים היותר קשים לניקוי.

בקיצר, בסיר הזה לא נגעתי, השארתי אותו כמו שהוא.

ריכזתי אותו בפינה במקום פח הזבל.

התחלתי לשטוף את כל הצלחות והסכו"ם (זה באמת שטויות).
ואח"כ את הסירים.

וכשהגעתי לסיר הענק, פשוט לקחתי אותו עם כל הזבל, וזרקתי אותו לפח, ועל הזין שלי הרס"ר מטבח, והנזק שנגרם לצבא.

אם הם משתינים בקשת על לוחמים שבאים לעשות תורנות מטבח, אז שלא יבכו אח"כ שיש להם חוסרים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-04-2011, 19:54
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי MCGP שמתחילה ב "אה... תורנות מטבח: הייתה לי..."

זהו? ומאז לא עשית מטבחים?

ציטוט:
בכל מקרה, לקחתי את צינור המים והרטבתי את עצמי איתו, ניגשתי למפקדת כשכולי רטוב עם המדים וביקשתי ממנה שתשלח אותי להחליף מדים, והיא כולה מתפלא - שלחה אותי.

ציטוט:
הייתי באזור האוהלים איזה שעתיים, החלפתי בגדים, הלכתי להתקלח..., כבר כשחזרתי לשם היה כבר ערב, לא נראה לי ששאלו אותי, מי מה איך ולמה, חזרתי למטבח בטעות על מדי א', עם הכונתה בכותפת (כשהייתי מקודם על מדי ב').

אני רואה, שהיית מניאק לא קטן אז.
מוזר שלא חיפשו אותך ולא נתנו עונש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:06

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר