לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2011, 20:51
  KiT KiT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.09
בעיית שביזות

אז ככה התגייסתי לנח"ל במחזור האחרון ולא עברתי את הגיבוש,הייתי שבוז ברמה מטורפת ובהתחלה פשוט אמרתי לעצמי שאין לי כבר בכלל מוטיבציה והרגשתי ממש בתחתית כי הרגשתי פשוט שאני פחות טוב מאנשים אחרים שכן העבירו אותם..
בכל מקרה,כל מי שניסה לעודד אותי אמר שברגע שאני אתחיל את הטירונות אני כבר יפסיק להיות שבוז אבל עכשיו,בערך 3 שבועות אחרי אני עדיין לפעמים מרגיש רע,כבר לא ברמה כמו קודם אבל מדי פעם יש לי באסה שאני לא מצליח להעביר..
מרגיש כאילו בגדודים לא יצא לי לעשות דברים שהגדס"ר עושים ותמיד מבחינת הצבא תהיה העדפה להם ולא לגדוד כי הם "חוד החנית של החטיבה"
יש את הבעיות משמעת של החיילים שחברים שלי שמשרתים בגדוד אומרים לי "אין מה לעשות ככה זה גדוד"..
אני רק רוצה להגיד גם שאני בכל זאת נותן את המקסימום תמיד פשוט לפעמים אני עושה את זה עם בלי חשק
ואני גם יודע שזה נשמע כאילו אני מתבכיין פה אבל זה מציק לי

נערך לאחרונה ע"י KiT בתאריך 20-04-2011 בשעה 21:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2011, 07:21
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KiT שמתחילה ב "בעיית שביזות"

בסופו של דבר, לגדס"רים יש ייעוד ספציפי לזמן מלחמה, לכן ההכשרה שלהם היא קצת מעבר לשל חיילים בגדודים.יכול להיות שיש משימות שדורשות מיומנות מסויימת שאין בגדודים ולכן יביאו כח אחר, כדוגמת דובדבן, זה לא אומר שמה שהלוחמים בגדודים עושים פחות חשוב, ההפך, בבט"ש (ביטחון שוטף), הגדודים עושים את המשימות הקשות והמסוכנות, לדוגמא, הגדודים של גולני תפסו קו בגזרת עזה, והתעסקו יומיום בפח"ע (מחבלים, מטענים, פצמ"רים וכו') בזמן שהגדס"ר ישב בדרום הר חברון, שמר על יישובים (עבודה חשובה שלעצמה) והתעסק קצת בפלילים (מבריחי סמים וגנבים למיניהם)... בקיצור אין מה להתאכזב, גם מי שהגיע לגדודים יכול למצוא סיפוק בעבודה שלו, ולהגיע למיומנויות גבוהות, וביום פקודה לבצע כל משימה שתוטל עליו. ובתור אחד שעוד שניה הולך הביתה תן לי רק לאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך, ושתזכה לשירות מספק ומהנה.
ישן 21-04-2011, 22:03
  KiT KiT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KiT שמתחילה ב "בעיית שביזות"

תודה על התגובות,דבר ראשון אני רוצה להבהיר שמה שכתבתי על החוסר מוטיבציה היה ממש בימים הראשונים שאחרי הגיבוש ועכשיו רק לפעמים יש לי באסה כזאת..כל פעם שאני רואה את הגדס"ר עושים משהו זה עושה לי צביטה כזאת בלב(אני יודע שזה נשמע מפגר).
בכל מקרה,בעניין המוטיבציה זה ההפך,אני מאוד רוצה להיות לוחם אבל קשה לי עם זה שלא עברתי,יותר מזה מזה שהגדס"ר מקבלים משימות יותר טובות אני מרגיש ככה כי אני מרגיש שאני בנאדם פחות טוב ממישהו אחר שכן העבירו אותו
אני רוצה לדבר על זה עם המפקד שלי אבל אני מפחד שהוא יראה בזה חוסר מוטיבציה וזה ימנע ממני לקבל פקל טוב או משהו וגם חשבתי על לנסות בכל זאת להשיג עוד גיבוש(אני יודע שהסיכויים שאני אקבל שואפים לאפס)אבל אני גם חושש קצת שאם אני אנדנד על זה זה יפגע בי בסוף
ישן 21-04-2011, 23:04
  DeddyZ DeddyZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי KiT שמתחילה ב "תודה על התגובות,דבר ראשון אני..."

אין לך למה להתבאס ואין לך למה לזלזל בגדודים, בסופו של הגדודים הם אלה שעומדים בגבול ועוצרים את האויב, אולי יקחו גדסר לעשות איזה משימה סקסית, אבל בלי הגדודים המדינה תהיה בסכנה מיידית

בסופו של דבר החפ"ש בגדודים הוא זה שירוץ אחרי פלשטינאי שמנסה להסתנן לישראל והוא זה שיקפוץ לזעזוע בגדר כדי לוודא שהכל בסדר והוא זה שיעמוד במחסום כדי לוודא שאף אחד לא מכניס מטען לישראל - לא איזה סיירת מובחרת מצילה את ישראל הגדודים הם אלה שמצילים את ישראל.

נכון הרבה יותר סקסי להיות באיזה יחידה כזאת או אחרת אבל גם אם לא הגעת לאן שרצית הכי חשוב זה שתתרום כמה שאתה יכול, החיים בגדודים הם קשים - אבל אם תיקח את באופן חיובי אתה בחיים לא תתחרט על זה שהגעת לאן שהגעת
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר