לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2011, 04:28
  TrunksTM TrunksTM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל TrunksTM שלח הודעה דרך MSN אל TrunksTM
תלוי באיזה פרק אתה בסדרה..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "נאטסו הוא לא מכשף רגיל אתה..."

אני מקווה שלא הרסתי לך כלום. היידס זו הדמות שמופיעה כרגע בתור הבוס של החבר'ה בפרקים האחרונים של האנימה.

שונן בדרך כלל מראה שככל שהסדרה מתקדמת אז הדמויות הרעות והטובות מתחזקות, כמו דרגון בול זי, נארוטו וכל השאר.

תחשוב שבנארוטו (במידה וראית) פיין היה מנצח בקלות את ג'ראיה, ואז היו מראים לך את נארוטו שמנצח את פיין בקלות זה יראה מוזר.

פשוט בפיירי טייל, ההיררכיית כוחות לא הגיונית ומבלבלת, בכל זאת זה לא מפחית מההתחברות לדמויות ולעלילה, זה רק חסרון גדול שפוגע באיכות של הסדרה.

אם עוד לא יצא לך לראות תראה את:

One Piece

Naruto

Bleach ממליץ מאוד על המאנגה על פני האנימה.

Katekyo Hitman Reborn

כל אלה מסוג שונן שדומים מאוד לפיירי טייל.

נערך לאחרונה ע"י TrunksTM בתאריך 07-12-2011 בשעה 04:31.
חזרה לפורום
ישן 07-12-2011, 13:45
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
סלח לי שאני מגונן על הסדרה :}
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "תלוי באיזה פרק אתה בסדרה.."

פשוט, אני המתרגם שלה. ובדומה לנאטסו, נארוטו הוא לא נינג'ה רגיל. גם קאקאשי אמר לו את זה
"אין לי כמות צ'אקרה גדולה כל כך כמו לך". כשנארוטו מגיע לקצה גבול היכולת שלו הוא לא מת, הקיובי
מרפא אותו ומעניק לו כוחות חזקים מאוד. רק ככה הוא הביס את פיין, ורק ככה הוא מסוגל לבצע ג'וטסו
מסובכים כל כך. קח לדוגמא, הוא היחיד שיכול לשכפל את עצמו כל כך הרבה פעמים.

נאטסו למד כישוף קטילת דרקונים. ההכח שלו בלתי נדלה, ומעבר לזה יש לו את היכולת לייצר עוד אנרגיה
מאש ומעצמו בכלל. כל סאגת אדולס מסבירה את זה די יפה :}

חזרה לפורום
ישן 16-12-2011, 11:37
  Solid_Dragon Solid_Dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "יש פה צופים בפיירי טייל?"

אף פעם לא התחלתי לראות את זה - והשיחה סקרנה אותי:
לפי איך שזה מוצג זה סדרה לא רעה, ואני רואה את השם הזה מתנופף ברשת פה ושם - אז סתם כמה שאלות שאני שואל את עצמי לפני שאני חושב על לראות את זה:

-האם זו סדרה של המון פרקים?

- האם זה עוד סדרה עם גיבור ראשי שכל פעם מתחלף איזה בוס יותר חזק ושהוא צריך להרוג אותו עם איזה קסם חדש שהוא לומד - שלא עובד- ואז הוא נלחם "יותר חזק" וזה כן עובד? (לא יודע איך קוראים לג'אנר באופן מקצועי- אבל אני בטוח שאתם מבינים למה אני מתכוון)

- האם גם שם הגיבור והרע מנהלים שיחות עמוקות לפני, בזמן, ואחרי כל קרב?

- האם מדובר בסדרה שמוסר ההשכל בה הוא "אם לא תכנע אתה תצליח" (שאחרי הטעות של צפייה בגורן לאגן קשה לי מאד עם סדרות כאלו...פחחח... המקדחה שתקדוח את השמיים... פחח...)

- מה עושה אותה שונה?, או במילים אחרות למה לצפות בה.

אני יודע - השאלות מצביעות על זה שאני לא אוהב את הג'אנר - מצד שני, אני כן צופה באדיקות (מיותרת) בבליצ' ונארוטו ולצערי כן ראיתי את דרגון בול זי (למרות שלפוקימון הייתה יותר עלילה) וכו' - כך שהשאלות פה אמיתיות ואם מישהו צופה אני אשמח לדעת מה דעתכם על הסדרה.

לא משנה לי מי יענה עליהן - אבל נסו להיות אובייקטיבים (כן, גם אם אתם מתרגמים את הסדרה, שנראה לי אומר הרבה על מה דעתכם עליה ).

תודה!!

חזרה לפורום
ישן 17-12-2011, 16:44
  TrunksTM TrunksTM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל TrunksTM שלח הודעה דרך MSN אל TrunksTM
אני באמת אנסה להיות אובייקטיבי...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Solid_Dragon שמתחילה ב "[b]אף פעם לא התחלתי לראות את..."

למרות שקשה לאור זה שזה ברור מה אני חושב על הז'אנר.

זו סדרה בדיוק כמו נארוטו, בליצ', וואן פיס ודומיהם.

הרבה פרקים, עלילה מצטברת ומחולקת לסאגות כך שבכל סאגה מתגלה עוד חלק בסיפור הגדול, והתשובה היא כן לכל מה ששאלת.

כמובן שניתן לעשות עלילה מרתקת עם כל מיני תסבוכות וסודות וזה הדבר היחיד שמשאיר אותי בלראות את סדרות השונן שהתחלתי.

לכן הנה דעתי האובייקטיבית חח:

פיירי טייל לא שונה מנארוטו או בליצ' - למרות שאני אתן אקסטרה קרדיט לבליצ' בגלל הרבה סיבות.
פיירי טייל היא שונן אידיאלי שילדים בגיל צעיר יכולים מאוד לאהוב אותה, בנוסף למה שאמרתי בהודעות הקודמות לדעתי היא יורדת מנארוטו והאחרים בכמה קטגוריות.
לאלה שמחפשים יותר עומק בדמויות, עם רצינות מאודקת והומור מלוטש, זה לא המקום.
לפי דעתי לא הייתי מתחיל לראות עכשיו נארוטו אלמלא הייתי מתחיל אותה בגיל צעיר יותר, וכן גם לסדרות שונן אחרות.

מה שכן אני בטוח שכל מי שהוא מעריץ מושבע של סדרות שונן, יתאהב בסדרה הזו =]

נערך לאחרונה ע"י TrunksTM בתאריך 17-12-2011 בשעה 16:47.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר