לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2011, 13:06
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
עלות מכס והשוואה בין מכשירים desire hd ו- defy

שלום

ברצוני לדעת מהן עלויות המכס על ייבוא המכשיר Motorola Defy.

מישהו יודע?

בנוסף רציתי להביא השואה בפורום בין המכשירים:
Motoroal Defy
HTC Desire HD

http://www.gsmarena.com/compare.php...4&idPhone2=3468

דברים שחשובים לי במכשיר שלי:
א. שיהיה מהיר וחזק מבחינת תוכנה. שאני אוכל להריץ מספר יישומים במקביל ולא אתקל בבעיות איטיות (כמובן שבגבול ההגיוני). אני משתמש הרבה באסמסים, חשוב לי שתהיה לי האפשרות לשלוח אסמסים באופן רציף ללא תקיעות. לדוגמא, במכשיר הנוכחי שלי - nokia e72 כשאסמס מסוים נמצא בשליחה, אני לא יכול לכתוב אסמס אחר כי אז המכשיר נתקע ועושה ריסט. אני צריך לחכות שההודעה תישלח לגמרי ואז אוכל לכתוב אחד חדש. חשוב לי שזה יהיה מהיר וחופשי כדי שאוכל לשלוח בצורה נוחה כמו שאני מתאר.

ב. מסך מגע איכותי. חשוב לי שהמסך יהיה אינטואיטיבי ויהיה נוח לשימוש. שלא אצטרך להתעקש בנגיעות עד שאקבל את התגובה הרצויה. לדוגמא, המסך של האייפון זה אידאלי.

ג. סוללה חזקה. חשוב לי שהמכשיר יוכל להחזיק מעמד כמה שיותר זמן. מדובר על שימוש בינוני של הודעות, מידי פעם שיחות טלפון. בעיקר חשוב שיישאר דלוק כדי שאוכל לקבל שיחות והודעות במקרה הצורך. אני מתגייס לצבא בקרוב והנגישות להטענה לא תהיה הכי נוחה. כמובן שאני לא מתכנן לדבר 24 שעות ביממה, אבל חשוב שהמכשיר יהיה נגיש במקרה הצורך.
לדוגמא, הסוללה של הנוקיה E72 שלי היא אידאלית. מחזיקה כמה ימים (לפחות 3) של שימוש באסמסים (לפעמים הרבה) ושיחות מידי פעם וגם קצת משחקים פה ושם. אבל המכשיר נגיש וזה חשוב.

ד. עמידות. חשוב שהמכשיר יהיה חזק בפני נפילות וכדומה. אני מתגייס לקרבי וזה שיקול דיי רציני ברכישת מכשיר. אני חושש לקנות מכשיר עדין משום שהוא עלול להיהרס מהר מאוד (בעיקר מכשיר מגע). לכן עמידות זה עניין קריטי.

ה. מכשיר כמה שיותר זול. שמתי לב שה- defy עולה באזור ה-1300 בחו"ל (נגיד 1500 עם משלוח ומכס?) אך בארץ אם קונים בחנויות פרטיות הוא עולה במחיר הדומה לזה של ה- desire hd.
אני מפחד לקנות מחו"ל משיקולים של אחריות וכדומה. אך אולי ההפרש הגדול במחיר של הדיפיי בין הארץ לבין חו"ל שווה את החוסר באחריות?

אם יש לכם הצעות למכשירים אחרים, אני אשמח לשמוע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2011, 13:21
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "עלות מכס והשוואה בין מכשירים desire hd ו- defy"

אענה קצת לגבי ה-desire hd. הוא לא כזה הרבה זמן אצלי, ואין לי ידע לגבי המחיר שלו בחו"ל, אבל אענה על מה שאני יודעת/חוויתי-

א. רוב השימוש שלי במכשיר הוא שליחת SMSים. לא קרה לי שנתקע בזמן שליחה אבל האמת שלא ניסיתי לכתוב הודעה בזמן שאחרת נשלחת. הוא מהיר ועובד חלק מאוד. לא יצא לי להתעצבן (ואני מאבדת סבלנות די מהר בכל הנוגע לאיטיות של מכשירים).

ב. עובד חלק. לא התנסתי באייפון אז אני לא יכולה להשוות, אבל שוב- לא נתקלתי בבעיה בתפעול של המסך או באיטיות שלו (לצורך השוואה, ה-N97 יכול לגרום לי לצאת מהכלים מרוב שהוא איטי.)

ג. רוב היום המכשיר שלי על שקט (לפעמים גם בלי רטט), הגילוי אוטומטי של רשת WIFI כבוי וכך גם הבלוטות' וה-GPS. כיביתי גם את האפשרות לחיבור לאינטרנט הסלולרי של הספקית. בניגוד לזה, ה-sense כן פעיל. עם כמה שיחות ביום וכמה עשרות SMSים - מתבזבז לי בערך 10-15% מחיי הסוללה.
לא יצא לי לעבוד איתו ללא הטענה במשך כמה ימים כי פשוט לא הייתה סיבה, אבל לדעתי הביצועים שרשמתי הם אחלה (לפחות לרמת שימוש שלי במכשיר).

ד. מההתחלה רכשתי מגן מסך נגד שריטות וכיסוי סיליקון למכשיר. נפל כמה פעמים ואפילו לא מצמץ
ישן 26-04-2011, 13:40
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "עלות מכס והשוואה בין מכשירים desire hd ו- defy"

ה desire HD (או בקיצור DHD) הרבה יותר חזק מהdefy, אין בכלל מקום להשוואה והמסך שלו מאוד רגיש לנגיעות אך מהצד השני הסוללה שלו לא תחזיק ליותר מיום יומיים
אין לי ניסיון לגבי העמידות של ה DHD והוא נראה עדין (הוא בטח הרבה יותר עדין מהdefy) אבל יש לי ניסיון עם 2 מכשירים אחרים של HTC והם מסוגלים לשרוד את היום יום (אך אני לא קרבי ולא הייתי זורק אותם בבוץ)
אני לא יודע אם זה יתרון או חסרון בשבילך אבל לDHD יש מסך ענק, זה נוח כאשר משתמשים אבל אי אפשר לשים אותו בכיס ולשכוח שם (לפחות אני לא הצלחתי ובגלל זה קניתי מכשיר קטן יותר)

הdefy הוא בערך ההפך, עמיד אך לא חזק (מספיק חזק בשביל לשלוח כמה SMSים) אבל לא יוכל להריץ משחקים עתירי גרפיקה
המכס הוא 33% כך שאם תקנה בחו"ל ב 1300 תשלם עוד 433 מכס שיביא אותך ל 1733 (שעדיין הרבה יותר זול מבארץ)
לטעמי ההפרש שווה את חוסר האחריות בעיקר בגלל שאחריות מחנות פרטית לא שווה הרבה, אם תתרחש איזו שהיא תקלה הם יגידו שאתה גרמת וכל עוד לא מתחשק לך לבזבז את ימי החופש שלך בבית משפט ולתבוע אותם אין לך מה לעשות

נערך לאחרונה ע"י בן אור בתאריך 26-04-2011 בשעה 13:43.
ישן 26-04-2011, 13:51
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "ה desire HD (או בקיצור DHD)..."

אתה בטוח שהדיפיי לא חזק?

המפרט שלו דווקא מראה זיכרון גבוה יחסית (512) ומעבד שנראה לי דיי סבבה. לאייפון 3 היה מעבד חלש משל זה וזכרון ראם חלש משל הדיפיי (256) והוא הריץ משחקים שהם מאוד עתירי גרפיקה. אבל יכול להיות שאתה מגדיר "עתירי גרפיקה" בצורה אחרת.

משהו לגביי האחריות, הוא, שהאחריות חשובה בעיקר בגלל הרס של המכשיר. והדיפיי לעומת זאת הוא מכשיר מאוד עמיד כך שכנראה הצורך באחריות יהיה דיי נמוך. תקלות תוכנה זה משהו שאפשר לתקן בבית וחומרה, כמו שאתה ציינת, גם ככה לא יעזרו לי בחנות.
האמת שראיתי פרסומת שהדיפיי מגיע לרשתות הסלולר, אז אולי זו הזדמנות להשיג את המכשיר דרך אחת הרשתות ואז גם ליהנות מאחריות אמיתית על המכשיר.

עריכה:
מסתבר שהמכשיר כבר עכשיו נמכר באורנג':
http://www.orange.co.il/he-il/Catal.../Motorola_Defy/

אני אתחיל לברר...

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 26-04-2011 בשעה 13:58.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר