לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2011, 18:44
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
למה בנות הן עם כ"כ קשה?

שלום לכולם.. למעלה משנה וחצי בערך לא כתבתי או שפכתי את ליבי אליכם (אם זכרוני אינו בוגד בי)
אבל הפעם, הרגשתי שאני חייב לשתף אותי במקרה שקורה לי בימים אלו...
אז ככה, אני מאבטח באיזשהו בסיס צבאי ויש חיילת נורא יפה וחמודה שהכרתי.
היא כרגע שנה בצבא, ובשנה הזאת לא ממש ניסיתי להכנס לסולם האהבות שלה ולהתאהב בה, כי ממש לא הרגשתי אליה כלום וכנראה שתוייגתי כ"ידיד טוב" שלה עד עכשיו.. עד לפני כ- 3 שבועות, איכשהו התקרבנו קצת יותר מידידים רגילים ושיתפנו חוויות שונות ומשונות וסודות דיי כמוסים הייתי אומר..
לפני כ- 3 שבועות כאמור, יצאנו, זה ממש ממש זרם! היה פשוט מעולה! שבוע אחריו, שוב יצאנו.. היה יותר טוב מהשבוע שלפני.. ושבוע לאחריו - שוב יצאנו.. אני חייב לציין שבמהלך עבודתי ובזמן שירותה בבסיס, אנחנו לא מראים על "הקרבה שלנו" ונישארים כידידים.. לא ממש קבענו את זה אבל אנחנו משדרים על אותו תדר מפאת שמועות ודיבורים סתמיים בבסיס. בסה"כ מה שרציתי לספר זה שאני חושב שהתאהבתי באופי שלה.. היא פשוט מדהימה! ואני בחיים לא הצלחתי להרגיש כלפיה מה שאני מרגיש עכשיו..
ו..... אני לא ממש יודע מה לעשות :\ אני מפחד שאם אני אעביר להילוך יותר גבוה והיא תזהה את זה - היא תתרחק ממני.... מה אתם\אתן חושבים\ות? תוייגתי כ-ידיד טוב שלה? או שמה היא מחכה למשהו ממני? כי מאיך שזה היה נראה מהצד שלי זה די זרם!
תודה רבה לעוזרים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2011, 21:18
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "מה זה מה היא יכולה לייעץ לו?..."

העצה שלי היא שיעשה משהו ולא יהיה פסיבי. או שהוא הולך על זה או שהוא יורד מזה. אחרת זה יאכל אותו. אם הוא רוצה שיקרה ביניהם משהו, שיזיז את זה במעשים ולא בדיבורים. שיצור את האווירה הנכונה, שיקח אותה לדייט הנכון או שפשוט יגיד, טוב אנחנו יוצאים היום לדייט.
אם הוא ישב איתה לשיחה הם יתחילו לחשוב, וזה יהפוך למשהו כבד ויהרוס כל סיכוי להתחלה כיפית וקלילה של קשר. לא אמורה להיות יותר מדי חשיבה בדברים האלה. חשיבה מביאה להיסוסים והיסוסים מביאים לחוסר מעש.
כרגע הם במצב של ידידות (אולי קצת מעבר). אם הוא מחליט שהוא לא עושה משהו, אז לחלוטין כן, שיתחיל עם בנות אחרות אחרת הוא ישקע במחשבות עליה ומפה לשם הוא מאוהב בה מעל לראש בשלב שהם ידידים טובים ואין לו כבר מה לעשות עם זה.

ישן 29-04-2011, 22:15
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
חברים יקרים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "למה בנות הן עם כ"כ קשה?"

תודה רבה על החבר'ה ש-דנים על כך בנושא.. זה קצת נותן לי בטחון ופותח לי יותר אופקים לסיטואציות שממשיכות לקרות לי איתה...
הכותרת לא היתה מתוך תיסכול, אלא בגלל שדווקא אנחנו אלה שצריכים לעשות את העבודה השחורה.. מאיפה אנחנו הגברים יכולים לדעת מה עובר בראש על הבחורה בהתחלה? ואם היא אומרת "אולי אם הוא ינסה אז...." ואם לא?! תנו רמזים משהו! אוף...
בקיצור, מכל מה שקראתי עד עכשיו, הכי טוב זה לחכות שיגיעו חיילות חדשות או משהו ח או שהיא תשתחרר ואז אוכל יותר לזרום איתה למרות שרק אלוהים יודע מה יקרה עד אז...
מה אתם אומרים?

נ.ב (פאקטשלי)
היציאות בנינו לא היו על הגדרת הדייט.. אם זה היה דייט ידוע מראש, אז לא הייתי בא וכותב כאן.
היציאות בנינו (כנראה) על הגדרת הידידות למרות שהיא לא יודעת מה עובר לי בראש ולאן אני רוצה לקחת אתזה.. ואולי היא גם רוצה משהו איתי ומחכה לצעד?! אבל אוף איתה שתרמוז.. שתיתן לי אור ירוק שתעשה משהו!! כי מהצד שלי זה נראה כ"כ כן! :\

ישן 30-04-2011, 21:26
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "חברים יקרים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jadakiss
אבל אוף איתה שתרמוז.. שתיתן לי אור ירוק שתעשה משהו!! כי מהצד שלי זה נראה כ"כ כן! :\

עצה לחיים-
נדיר שאנשים משיגים את שחפץ לבם בהתנהגות פאסיבית. אמנם פלצני קצת אבל זה נכון גם לגביך במקרה הזה. לא תשמע ממנה את מה שאתה רוצה. ככה זה. תהיה גבר ותעשה צעד רבעק. מקסימום עוד ידידה הלכה.. כאילו תזכור את זה עוד כמה חודשים/שנים. אני הייתי במצב דומה ועשיתי צעד ונכוויתי קשות. אחרי שנה הייתי שוב באותו מצב עם מישהי אחרת ושוב החלטתי שאני הולך על זה וזה הצליח ואפילו התקדם לקשר רציני ומדהים. ועכשיו שוב יש לי ידידה חדשה ומדהימה ואין לי מושג מה לעשות איתה (זה כבר עניין עם סיבוכים שקשורים לעבודה וחברים וכאלה.. די מצב ביש).. מוסר השכל- המצבים האלה יחזרו על עצמם עוד פעמים רבות והתוצאות יכולות להיות לכאן או לכאן. בסופו של דבר, אם לא תנסה לא תצליח.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר