לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2005, 00:27
צלמית המשתמש של Globetrotter
  Globetrotter Globetrotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Globetrotter
בעייה מאוד בעייתית :-\

אמממ יש איזה מישהי... תמיד ידעתי מי היא ותמיד חשבתי שהיא נראית טוב... מפה לשם הכרתי אותה... והתחלנו להתראות די הרבה... היינו מדברים ממש ממש הרבה... תמיד חשבתי שהיא נראית טוב.. ובהתחלה היא גם די משכה אותי... עכשיו אני מודע למצב שאם אני אזום אז זה כן יתפתח לקשר של יותר מידידות... אבל דווקא ההיפך קרה... אני פחות נמשך אלייה... וכמעט ושלא חושב עלייה... זה כבר הגיע למצב שהיא כן רוצה להיפגש ואני איכשהו מתחמק... בכל מקרה היא אחלה ילדה וגם נראית ממש טוב...
למישהו אולי יש הסבר?
אולי עצה אם כן להמשיך להיפגש איתה או שלא "להכריח" את עצמי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2005, 13:45
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
הטובים לטייס הטובות לטייסים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Globetrotter שמתחילה ב "בעייה מאוד בעייתית :-\"

אחלה אימרה, אה?

בקיצור זה העניין היא נדלקה עליך ולפני זה אתה "רדפת" אחריה עכשיו היא קלטה שאתה רוצה אותה והיא אמרה "סבבה גם אני" ואז התחילה לרדוף אחריך בחזרה ועכשיו אתה לא רוצה אותה והיא כן רוצה אותך זה העניין אמרתי בקצרה?
בקיצור מה שאתה עושה זה מושיב אותה פנים מול פנים אומר לה "תראי חשבתי שאולי אנחנו נוכל להיות יחד אבל עכשיו אני רואה בך יותר כידידה ולא חברה".הכי חשוב זה שהיא תבין שאתה לא רוצה אותה יותר מידידה !!!!!ובשום פנים ואופן אל תשאל אותה אם היא בסדר יותר מדי פעמים לאחר מכן פשוט תנסה להתנהג בטבעיות כמו תמיד רק בלי קוצי פוצי שמוצי וכל מיני שטויות כאלו ואם היא לא קלטה את המסר מהתחלה תרחק ממנה ככל שאפשר שתתקרר טיפ טיפה ואז תחזור לדבר איתה כרגיל.
ותנסה ככל שביכולתך לא אך לא!לפגוע בה!אה ועוד דבר אל תתעלם ממנה או שתופיע אחריי יומיים עם מישהי אחרת כי זה בטוח יפגע בה..ואל תפיץ את העניין יותר מדי אם היא רוצה שהיא תספר לא אתה
תצא "גבר" תהג יפה.
בהצלחה!
Willow
ישן 25-04-2005, 14:10
צלמית המשתמש של Globetrotter
  Globetrotter Globetrotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Globetrotter
תגובות לכולם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Globetrotter שמתחילה ב "בעייה מאוד בעייתית :-\"

הולי די הבינה את המצב... ותודה על התגובה שלך אני אקח אותה בחשבון
ווילו.. אהבתי את האמרה ... והבעייה היא שלא ממש רדפתי אחריה... חשבתי על זה ויכול להיות שהיא לא שיחקה נכון בקלפיםשלה... היא לא שיחקה אותה קשה להשגה וזו אחת הסיבות בטח... קוצי פוצי וזה לא היה אין ולא יהיה...
ולמאיה... קודם כל חשוב להגיד שרשמית עדיין לא ממש דיברנו על זה למרות שזה צף על פני השטח וזה רק מחכה שנדבר על זה...
אז אולי השיחה שאת מדברת עלייה לא צריכה להתקיים במתכונת שאת מציעה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר