לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2005, 08:31
  צבעונית צבעונית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
עזרה בעיה...

אז ככה, לפני שנתיים היה לי חבר חצי שנה , הוא נפרד ממני בגלל שהוא אמר שהוא לא אוהב אותי יותר, בהתחלה היה לי קצת קשה כי הייתי רגילה אליו אבל בסוף התגברתי עליו אבל לא לגמרי כי יש לי עדיין רגשות אליו , אחריו היו לי הרבה חברים והרבה קשרים עם בנים אבל שום קשר שהיה לי לא התקרב לקשר שהיה לי איתו.
עכשיו לפני כמה זמן ראיתי אותו במקריות ויצא לנו לדבר , אחרי כמה ימים הוא נכנס אלי לאייסיקיו ואמר שהוא רוצה להפגש, אז הלכתי להפגש איתו , הוא אמר לי שהוא עשה טעות שהוא עזב אותו ואמר לי שהוא רוצה רוצה לחזור, וחזרנו.
עכשיו הבעיה היא שזה לא מה שהיה פעם, כי אני השתנתי (אז הייתי בת 14 היום אני בת 16), והוא גם השתנה (אז הוא היה 16 וחצי היום 18 וחצי), אני מרגישה שמשהו שונה, שהוא לא אותו ילד שאהבתי פעם,שזה לא אותו אחד שנשארו לי אליו הרגשות , הכל שונה אנחנו לא מדברים כמו פעם לא מתנהגים כמו פעם וזה בכלל לא אותו דבר כמו פעם.
עכשיו אני לא יודעת מה לעשות, להמשיך בקשר ולקוות שזה יחזור לאט לאט למה שהיה פעם, או להפסיק את הקשר ולהבין שזה לא יחזור להיות כמו פעם ולהיות מתוסכלת מזה שאף פעם שום קשר שיהיה לי לא יהיה ככה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר