לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2011, 16:38
  Harabash Harabash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.05
אשמח להמלצה לגבי עדשה לקאנון לקראת טיול ארוך

אהלן,
אני מצלם במצלמה canon 500d ומרוצה ממנה מאד.
כיום יש לי שתי עדשות אותן קיבלתי יחד עם המצלמה 18-55mm ו55-250mm שתיהן של קנון עם מייצב תמונה (IS).
לגבי העדשות - ה18-55 לא מרשימה במיוחד. ה55-250 אמנם לא נחשבת מקצועית אך היא נותנת תוצאות טובות, נוחה לעבודה, ואני מרוצה ממנה.
העניין הוא כזה - אני נוסע בקרוב לטיול של כחצי שנה בדרום אמריקה, ואני לא מעוניין להסחב עם שתי עדשות ולהחליף ביניהן כל הזמן ולכן אני מחפש עדשה אחת שתתן טווח גדול יחסית.

אשמח לעצות והמלצות -
1. איזה טווח נראה לכם מתאים? חשבתי על 18-135mm, מה דעתכם?
2. האם מישהו מכיר עדשות בטווח כזה (או אחר) במחירים של עד 2000 ש? חשוב לי שבעדשה יהיה מייצב תמונה, שתהיה חדה עד כמה שאפשר במחירים כאלו, וכמובן שתתאים לקנון.
3. מה אמור להיות המחיר של עדשה כזו חדשה ובאיזה מחיר אפשר למצוא כאלו ביד שניה?
4. איזה מחיר נראה לכם סביר למכור את העדשות שברשותי?(את ה18-55mm אני בטוח מוכר לגבי ה55-250 אני עוד מתלבט)

מצטער על החפירה,
תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2011, 20:55
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Harabash שמתחילה ב "אשמח להמלצה לגבי עדשה לקאנון לקראת טיול ארוך"

http://www.photozone.de/canon-eos/4..._3556is?start=1
http://www.photozone.de/canon-eos/4...6is_50d?start=1
http://www.photozone.de/canon-eos/4...6is_50d?start=2
מעל ישנה השוואה בין העדשות זו שאתה שאלת ואילו שיש לך.
ואני אציע לך הצעה שלא תעלה לך גרוש.
בתקציב שלך עדין לא תימצא עדשות באיכות של העדשות שכבר יש לך.
עדשה אחת שתיתן לך טווח כמו שיש לעדשות שיש לך, תעלה יותר מכיפליים ממה שהעדשות שיש לך שוות ואיכותם נמוכה בהרבה.
מצלמת רפלקס מאפשרת להחליף עדשות וה היתרון שבה, בעתיד יתאפשר לך להגדיל את התקציב ואנו נוכל לעזור בהצעה משדרגת יותר.
אני מציע לך לקחת את 2 העדשות שיש לך לטיול בסך הכל העדשות לא כבדות. אולי תיק נשיאה קידמי שמכיל תא לעדשות יעזור , וגם יעלה פחות כסף מלירכוש עדשות פחות טובות מאלו שיש לך.
אגב אני הישתמשתי בעדשות האלו בזמנו (עד שהצלחתי לחסוך ולהגדיל את התקציב שלי ל15-85, אחלה עדשה ואני ממליץ עליה )ולא מצאתי אותן כל כך רעות ,אבל מיקלן הקל הוא יתרון.
ישן 01-07-2011, 16:37
  Harabash Harabash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי dany5311 שמתחילה ב "..."

דבר ראשון תודה על הקישור לאתר. אני אסרוק אותו היטב בקרוב.
לגבי עצתך - היות והעדשה השימושית יותר שברשותי (18-55) גם ככה לא מרשימה במיוחד, והסרבול שבהחלפת עדשות בזמן טרקים הוא די רציני עבורי, אני חושב שאני אתפשר, לצורך הטיול על עדשה אחת שאפילו לא תשדרג לי את האיכות לעומת ה18-55 אבל לפחות תחסוך לי את ההחלפה התכופה.

בסופו של דבר, בגלל שהתקציב דחוק, אני יודע שאני אאלץ לוותר על משהו - או על הנוחות או על האיכות. בגלל זה אגב אני מתכנן לדחות את הקנייה כמה שיותר קרוב לטיסה, אולי אצליח לחסוך עוד קצת ולהגדיל את התקציב...

בכל מקרה, אני מקווה שבהמשך אני אוכל לקנות עדשות שיהיו גם נוחות וגם איכותיות... אבל ימים יגידו.

תודה בכל אופן, ואם למישהו עדיין יש עצות - אשמח לשמוע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר