לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2011, 17:58
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בחור חדש.

מאחר וסיפרתי לכם כשאני והאקס נפרדנו, הגעתי למסקנה שחשוב שאספר לכם שיש מישהו חדש בחיי [=
נפגשנו באינטרנט, הוא קרא אצלי בבלוג תקופה קצרה ואז החליט להתחבר אלי למסן ופשוט להזמין אותי לדייט. בד"כ היכרויות באינטרנט דווקא ממש מרתיעות אותי, וסביר להניח שלא היה יוצא מזה כלום ואפילו לא הייתי מסכימה לפגוש אותו... אבל למזלו הוא בערך הבחור הכי חתיך שאי פעם יצא לי לפגוש (כה אני יודעת שאני שטחית ).
נפגשנו כבר 4 פעמים שזה יחסית קצת.. אבל ב4 פעמים האלה הכל זרם והכל היה טוב ופשוט היה לי כיף. הרגשתי שאני יכולה להיות כנה איתו, ודיברנו על כל מיני דברים שבחיים לא יכלתי לדבר עליהם עם האקס. חח גם עשינו כל מיני דברים שבחיים לא חשבתי שאעשה עם מישהו כ"כ מוקדם חחחח. הוא בנאדם כזה שאני בקלות יכולה לראות את עצמי מתאהבת בו.

יש כמה דברים שמפריעים לי מעט, כמו למשל העובדה שהוא בצבא, או העובדה שאנחנו מאוד שונים במובן מסויים, או העובדה שכדי להיות איתו אני אצטרך להתגבר על כל מיני דברים (טראומות כאלה ואחרות) ולעשות ויתורים. ותכלס, אני בסדר עם זה. אלה דברים שאני כן יכולה להתמודד איתם, במיוחד אם אני אתאהב בו ומערכת היחסים הזאת תמשיך בצורה טובה, והוא יתן מעצמו ויתרום לקשר. הוא כבר אמר לי בפעם האחרונה שנפגשנו שמבחינתו אנחנו זוג והוא לא מתכוון לצאת עם בחורות אחרות. (אומגד *_*)
אבל... ולצערי, כמו תמיד, יש אבל. בפעם השניה שנפגשנו הוא אמר כבדרך אגב שהוא מתכנן טיסה של שנה וחצי לחו"ל אחרי הצבא (הוא משתחרר עוד 9 חודש בערך). אני לא בנאדם שיכול להתמודד עם משהו כזה ואם לאמר את האמת אני לא באמת רוצה. המון דברים יכולים להשתנות בשנה וחצי. מילא אם זה היה חצי שנה או משהו, אז הייתי יכולה להתמודד עם זה.
עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם "למה לעזאזל היא חושבת על דברים כאלה אחרי 4 פעמים שהיא נפגשה עם הבחור? אף אחד לא אמר שעד שהוא יטוס הם בכלל ישארו ביחד. אולי הם יפרדו מסיבה אחרת."
ותכלס אתם צודקים. אבל אני לא מרגישה בנוח להכנס למערכת יחסים שאני יודעת שיש לה תאריך תפוגה. זה ממש מציק לי לחשוב שלא משנה כמה חזק אני אתאמץ להיות הכי טובה שאני יכולה להיות במערכת יחסים הזאת, ולתת מעצמי כמה שיותר, בסופו של דבר הוא יטוס ויעזוב אותי. האקס שלי עזב אותי כשהוא השתחרר, אחרי שהייתי לצידו במשך כל השירות שלו, ואני לא חושבת שאוכל להתמודד עם משהו כזה שוב.

עד שקורה לי משהו טוב (התקופה האחרונה הייתי די מבאסת בשבילי)... זה מגיע עם בעיות. אני ממש רוצה לדבר איתו על הנושא הזה ולספר לו מה אני מרגישה (הוא סוגר סופ"ש ככה שזה יצטרך לחכות). אני מניחה שאם אבין שאין שום מצב שהוא ישנה את דעתו, זה לא ימשך וזה מעציב אותי כי הולך לנו ממש טוב. אבל אתם יודעים... בחורה צריכה לעשות מה שהיא צריכה לעשות.

בכל אופן סתם מעניין אותי אם קרה לכם מקרה דומה, או מה אתם חושבים באופן כללי.
ואגב.. חג שמח לכולם! [=

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2011, 19:23
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "בחור חדש."

כל כך הרבה יכול לקרות בתשעה חודשים שבאמת אין מה לתת לזה משקל בהחלטה על עתיד הקשר.
אני יכול להגיד לך שמניסיון התכניות משתנות כל הזמן, ואלא אם את אומרת לי שיש לו כרטיס כבר (וזה לא המצב בטוח) אז יכול מאוד להיות שהוא ידחה את הטיסה בשביל עבודה\חברים שמצטרפים\אירועים חשובים.

אני יכול להבין את ההרגשה של תאריך תפוגה, אבל במקרה הזה התאריך כל כך רחוק והתכניות לא סגורות.

חוץ מזה, אולי הוא בסוף יחליט לטוס רק לכמה חודשים? או שיבין שזה לא בשבילו טיול ארוך ויחזור? הרבה אנשים חיים בסרט בנוגע לטיול שלהם עד שהם משתחררים וקצת יורדים לקרקע.

לדעתי, תני לזה את הסיכוי לעבוד, כי איך שזה נשמע - הוא מעולה בשבילך.
live the moment
ישן 12-05-2011, 11:33
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "בחור חדש."

אני לא חושבת שאת מנתחת את המצב יותר מדי, זה טבעי לגמרי שתחשבי על זה, במיוחד כי את אחרי קשר של הרבה זמן ובמיוחד כי נפגעת מכל זה.
אני חושבת שאת צריכה לדבר איתו על העניין הזה. אם זה לא בטוח אז זה בסדר. אם זה בטוח שהוא טס, שנה וחצי זה לא מעט. אתם לא תראו אחד את השני. הרבה דברים יכולים לקרות. מכירים אנשים חדשים וכו.
מצד שני זה תלוי כמה אתם חזקים וכמה הקשר חשוב מבחינתכם. אפשר גם להגיע לפשרה.

עוד משהו, הרבה דברים יכולים לקרות בעוד 9 חודשים, כמו שאמרת, יכול להיות שתפרדו עוד לפני כן.
יכול להיות שזה יצליח, אבל לדעתי כדאי לך כבר לדעת מעכשיו מה קורה כדי שלא תפגעי יותר.

מה שאני הכי ממליצה שתשתפי אותו במה שאת חושבת..
בהצלחה (:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר