לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2011, 20:00
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "שמעתי דברים טובים על clove..."

חשוב לציין שאני צריך שהגרסה של המכשיר תהיה כזו שתאפשר לי אחרי זה לגייר (או לפחות לסדר עברית) את המכשיר ללא בעיה (שמעתי שיש גרסאות למכשירי אנדרואיד שחלקן עושות בעיות וחלקן לא).

ואני אבדוק לגבי המכשיר הזה.

ועוד שאלה, האם זה בטוח שאני אחוייב במכס? האם יכול להיות שהם ישלחו את המכשיר אבל הוא לא ייעצר במכס לחיוב?

עוד שאלה שקשורה למכס:
האם אני מחוייב במכס על מחירו של המוצר או על המחיר הכולל עם המשלוח? כי עם משלוח זה 244 לירות שטרלינג, וללא המשלוח זה 220. באופן ספציפי על המחירים הללו, מה יהיה המכס שעליי יהיה לשלם? והאם יפנו אליי מרשות המכס או שעליי לפנות אליהם מבעוד מועד?

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 10-05-2011 בשעה 20:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2011, 16:27
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "למה רק הן? מה קרה..."

בגלל מגבלות בתנאי תשלום אני לא קונה מאנדרואידסטור, למרות שבפורום של אייאנדרואיד דיברתי איתו, וגם במייל. הוא אמר שהם עובדים על שיפור המערכת, אז או שאני אחכה עד שזה יקרה - ואין לדעת מתי זה יקרה - או שאני אקנה מחנות.
אחרי בדיקות, אני לא אקנה מאיליין כי הם לא מוכרים את המכשיר בעברית ודווקא יש להם הרבה תגובות רעות, בנוסף לטובות, ואיליין לא מספקים תשובות מספיק רלוונטיות. מלבד העובדה שהם גובים כסף על דברים שהם לא אמורים, כמו שפה, וטוענים שאם אתה תפרוץ את המכשיר תאבד את האחריות שלהם.
רומיפון לעומת זאת מציעים את המכשיר בעברית עם תנאי תשלום שהם דיי בסדר,אז רוב הסיכויים שאלך לקנות אצלם, והם לא מגבילים אותך מבחינת עשיית רוט למכשיר (האחריות נשארת) ויש להם תגובות טובות, ולרעות הם מספקים תשובות מאוד טובות (לפעמים יש לקוחות מעצבנים שסתם מתלוננים).
דים פון אמנם מאפשרים פייפאל, אבל עדיין תנאי התשלום לא מספיק טובים (תשלום אחד לפי האתר) והם גם לא ענו לי לאף מייל ששלחתי להם עם שאלות. וגם המכשיר, לפי מה שהבנתי, לא מגיע בעברית ועולה כסף להתקין עליו (או שאתקין בעצמי, ואין לדעת מה יקרה עם האחריות). חוץ מזה שפייפאל לא רלוונטי לי משתי סיבות - אני לא יכול להצמיד כרטיס שלי לפייפאל, וגם אני בכל מקרה אלך לחנות לקנות אני מעדיף על פני משלוח כדי לראות את המכשיר בעת הקנייה ולפתוח עם המוכר את האריזה וכו'...

תודה בכל מקרה. אחרי שאקנה אספר על חווית הקנייה, ואם יהיו דברים מעניינים ארשום גם אותם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר