לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2005, 12:40
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
סרט אני לא מאמין!!!!!!

אהלן חבר'ה, אני מקווה שאתם זוכרים אותי ואת הסיפור שלי (מאוהב בילדה שאני מתכתב איתה במסנג'ר אבל מתבייש לדבר איתה),
הקיצר אתמול דיברנו במסנג'ר.. וכזה היא אמרה בצחוק "שאני החבר שלה"...
אז ככה סתם המשכנו לדבר ואז היא כתבה:"אני החברה שלך וככה אתה לא מזמין אותי?!" (כמובן זה בצחוק)
ואז אמרתי לה (ברצינות) "אז רוצה לצאת איתי?" (היא לא יודעת שאני מאוהב בא =\ היא יודעת שאני אוהב מישהי...)
ואז היא כתבה לי:"סבבה =) " ואז היא שלחה עוד הודעה וכתבה:"ותקנה לי אייס ארומה =)"....
היא עכשיו נסעה לבומבמלה וקבענו שאחרי שהיא תחזור נצא ביחד לקניון...
חשבתי גם שאם נצא אולי זה ישבור את "מחסום הביישנות"... רציתי לדעת מה דעתכם? כדאי לי? כדאי לי לספר לה שזאת היא? חח אני גם לא יודע מה לעשות ואיך להתנהג (בלחחחץ!) אז יאללה תתחילו לתת תגובות ועצות

נ.ב.
היציאה שלנו זאת לא יציאה רומנטית אלא יציאה של "שני ידידים לקניון" ובגלל זה רציתי לדעת עם כדאי לי לספר לה בסוף הערב שאני אוהב אותה (היא יודעת כמה אני אוהב את מי שאני אוהב ואנחנו כל הזמן מדברים על כמה אני אוהב אותה והכל אבל היא לא יודעת מי זאת)

נ.ב.ב.
לא כתבתי כאן בשבועיים האחרונים כי הורחקתי מהפורום עקב זה שהבאתי את דעתי על המתנחלים... אני רוצה לנצל את הבמה הזאת ולבקש סליחה מרחלי (המנהלת ) ומכל מי שפגעתי בו...

סליחה

נערך לאחרונה ע"י roboman בתאריך 25-04-2005 בשעה 12:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2005, 14:03
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
אוקיי שלום מה קורה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אני לא מאמין!!!!!!"

תקשיב יש עניין קטן שאתה צריך להבין עד כמה שאתה חושב שהיא אמרה בצחוק "אתה חבר שלי" אני מתארת לעצמי שיש איזשהי מין טעות בידיך כי למה שהיא תגיד משהו כזה בצחוק? אני לא הייתי אומרת לבחור מסוים "אתה חבר שלי" בצחוק אבל אם הוא היה שואל אותי "מה את רצינית" אז הייתי אומרת "לאאא אני צוחקת איתך אל תיקח את זה ברצינות" וכל מיני שטויות כאלו רק בשביל להתחמק .אבל באמת יש מצב שהמישהי הזו רואה בך ידיד והיציאה הזו בעיניה היא באמת של ידידים ולכן אני חושבת שלהגיד לה בגדול "אני אוהב אותך" זה יכול להכניס אותה לאיזשהו מין לחץ לכן במקום "אני אוהב אותך" תגיד "יש לי רגשות כלפייך מאוד עמוקים" ואם אתה באמת אבל באמת רוצה אותה כיותר מידידה תגיד לה "אני רוצה אותך כיותר מידידה" מה כבר יכול לקרות?במקרה הכי גרוע היא תעשה לך מאין הרצאה על כמה שחברות יכולה לפגוע בלהיות ידידים וכו' וכ' ומקסימום היא תדחה אותה ותראה שהשד לא עד כדי כך גרוע...ואם כבר היא תקפוץ מרוב שמחה אז כנראה שתמיד היה משהו שהיא לא סיפרה לך...ואולי זוהי תחילתה של "אהבה מופלאה" ידידי...
בכל מקרה אני מאחלת לך ברוכעס והצלוחס(בהצלחה אם לא הבנת).
וצעד ראשון לעשות זה דווקא דבר טוב לעשות מצידם של בחורים..אולי תלמד כמה אנשים על "איך להתחיל עם בחורה".

Willow
אהבה זה כל העניין בעצם, אה?
ישן 25-04-2005, 14:47
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "שב!"

זה לא שאני התאהבתי בה על גבי האינטרנט! היא איתי בכיתה! התאהבתי בה לפני חצי שנה בערך!!!! אנחנו מדברים פול במסנג'ר ובכיתה בקושי.. אז חשבנו שאולי זה ישבור את "מחסום הביישנות"... עכשיו, היא יודעת שאני אוהב מישהי בטירוף! היא יודעת כמה אני אוהב את "המישהי" הזאת! (אני מספר לה הכל וגם היא מספרת לי! וזה מוזר שאנחנו עוברים אחד ליד השני בבצפר ואומרים "היי" אבל שנינו יודעים אחד על השני דברים שאף אחד אחר לא יודע) אם אני אגיד לה:"אני רוצה שזה יהיה יותר מידידות" היא תבין שהיא הילדה שאני אוהב! אני לא יודע עם כדאי לי להגיד לה... כי עם היא תגיד לי:"זה לא ילך בינינו" אני אהיה בבאסה של החיים... ויש לי ישר מתכונות ובגרויות ומה לא אחרי החופש...
ישן 25-04-2005, 15:37
צלמית המשתמש של Globetrotter
  Globetrotter Globetrotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Globetrotter
קודם כל אחי אני שמח בשמחתך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אני לא מאמין!!!!!!"

דבר ראשון והכי חשוב.... אל תגיד לה שאתה אוהב אותה... אני בטוח שזו סתם הידלקות כי משיחות באינטרנט אי אפשר באמת לאהוב מישהי...
בכל מקרה תצאו תבלו... לי נראה שאם היא כן מפלרטטת איתך ככה יש משהו מאחורי זה... לי היו נסיונות בדברים האלה של לצאת עם ידידות אז אני מוותר על זה מראש.. אבל זה רק אני... בכל מקרה אחי תצאו תשתו אייס ארומה... תוך כדי שיחת הקפה תפעיל עלייה את הצ'ארם שלך... אל תנסה לעשות פוזות מיותרות ולא להיות אתה... ואל תעשה איתה את ה"שיחה" עדיין... פשוט תיזום פגישות... סתם ידידים לא נפגשים הרבה... תתקרב אלייה.. אין כמו שיחות חיות פנים מול פנים... זה שונה מאינטרנט...
בכל מקרה הטעות הכי גדולה שאתה יכול לעשות עכשיו זה להגיד לה שאתה אוהב אותה...
תעדכן גבר גבר ושיהיה בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר