לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2011, 10:47
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מה שאני אומר, זה שכבר הוכח אינספור פעמים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "מה שאתה בעצם מנסה לומר"

שאנשים שנאמר לגביהם שהם מתו מאחריות צה"לית מתו בנסיבות טבעיות בלבד ולא ברור לי הצורך שלך לדווח על כך ועוד בלי לשאול שאלות ולתהות תהיות משאתה מודע למסכת השקרים הבלתי נגמרת...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 14-05-2011 בשעה 10:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2011, 11:39
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אתה צודק בהחלט.. מיעוט קיצוני של החרדים מתאמץ להציב את עצמו כאויב של מדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "צודק..."

מקומם בכלא ולצערי מדינת ישראל מתקפלת בפניהם...

אבל זה כאין וכאפס לעומת מה שעושים אלה שאתה מגן עליהם בחירוף נפש.. בעוד אלה וגם אלה מצטערים שזכית לתקומה והיו רוצים שאתה ואני נתאדה מפה, אלה שאתה מגן עליהם מממשים גם את רצונם בשלל דרכים ולצערי מדינת ישראל מתקפלת גם בפניהם וזה מעמיד אותנו באמת בפני סכנה קיומית..

ישן 14-05-2011, 12:03
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כן, פרט לאמת הפשוטה - והמאוד-לא-דרמטית, אכן כיסית הכל...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה הכל קונספירציה! הוא בטח..."

הבחרו נהרג במהלך התפרעות אלימה, מהסוג שעלול להביא למותם של חפים שלא נטלו בה חלק. שוטרי
המחוז עמדו בסכנה ונאלצו לירות כדי להגן על חייהם וחיי האזרחים. אחד הפורעים נהרג.

לא צריך להזדעזע כשזה קורה, אלא להיות בהלם מכך שזה כמעט אף פעם לא קורה. יש לך מושג כמה
הפרות סדר אלימות יש מדי שבוע בסילואן? כמה כאלה יש בשיח' ג'ראח? כמה כאלה יש בעיסאויה? כמה
כאלה יש באזורי המחסום בא-ראם וקלנדיה?

נורא נעים לדבר עם כך ש"איש לא צריך למות" ועל כך שאלה שלא מביעים זעזוע ממותו של פורע, הם גזענים
רשעים ששמים רגל לשלום - אבל המציאות היא פשוטה למדי, אם רק מורידים לרגע את משקפי הקלישאות
שדרכם מסתכלים בה...

המציאות היא שבמגזר ישנה תופעה מתפשטת במהירות של פריקת כל עול של חוק וסדר. התופעה הזו כבר
עלתה בחיי אדם (ולא, אין כוונתי לחיי הפורעים עצמם, אלא לחיי קרבנותיהם), עולה בחיי אדם - ותעלה בחיי
אדם.

אם אני צריך לבחור בין סיכון חייהם של אנשי כוחות הביטחון לבין סיכון חיי תוקפיהם - תסלח לי, אבל הבחירה
הזו היא קלה עד כדי שעמם. מזעזע לחשוב שאצלך הבחירה קלה פחות, כנראה...
ישן 14-05-2011, 12:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אהא, אז אתה טוען שלא היית ציני בהודעה הראשונה שלך? אלה אכן היו אפשרויות אמיתיות?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=ori]לא צריך להזדעזע..."

תראה, אני מבין שמראה היא דבר בעייתי. העדפת להימנע מלהגיד משהו, מלבד העלאת טענות בדרך של
עלק-ציניות, אבל העובדה היא שכל הציניות כוונה לכיוון אחד (זה שמעז להגן על הירי בפורע).
הטענות שלך כאילו "מדברים בשמך", מקביל לטענות של יוצרי ארץ נהדרת, כאילו הם יורדים במידה שווה על
כל הצדדים...

אם אתה מתקשה להגן על הטיעון שלך (שתרצה או לא, הדרך העקיפה שבה העלית אותו, עדיין לא מבטלת את
עצם העלאתו), אתה תמיד יכול לחזור בך ממנו. העובדות הן שהירי הזה מוצדק, מתוקף העובדה שניסיון להרוג
את אנשי כוחות הביטחון ותושביה היהודיים של שכונת עיר דוד, הוא דבר שמחייב הגנה עצמית.

לחילופין, אתה תמיד יכול לבחור להמשיך בדרכך הנועזת של העלאת טיעונים מתפתלים שלא נוגעים בעניין, ואז
לטעון שבכלל לא אמרת כלום...
ישן 14-05-2011, 12:40
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
רגע אחד
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אני נותן לך ול-ירון M-16 עם 5 מחסניות מלאות וזורק אתכם בהפגנה כזו"

אם אחרי פחות מ5 דקות יהיו לי מחסניות ריקות ו10 פלסטינים הרוגים ו/או פצועים זה אומר:

א. שאני ממש גרוע בלכוון - רק 10 כדורים פגעו במטרה מתוך 150
ב. שאני בכלל יודע לירות בM16
ג. שאכלתי אותה - עכשיו יעשו בי לינץ' כל השאר

בתור מי ששירת בבית אל, זה קצת מזכיר לי את ההפגנות בצומת איו"ש. בשנה הראשונה, כל שבת שמירה בשער, הייתי רואה ג'יפים ממוגני ירי של הצבא עומדים בכיכר ומאות פלסטינים זורקים אבנים לעברם. מדי פעם גם חילופי ירי.

פעם אחת ישבתי בדיון של האוגדה שבראשו מפקד האוגדה, בני גנץ. מישהו מהקצינים אמר "שמנו לב שכאשר יש נוכחות של צה"ל בכיכר ההתפרעות עולה" אז גנץ הציע לנסות להוריד את הנוכחות של הצבא בצומת. וכך היה. בשבוע הראשון הגיעו הפלסטינים לצומת ולא היה אף ג'יפ צה"לי שם. שבוע שני שוב. בשבוע השלישי הם כבר לא הגיעו לצומת.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-05-2011, 15:34
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
א. 145 :)
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "רגע אחד"

ב. ע"ע תגובתי ל-Benjamin Willard.
ג. יתכן, תלוי באם תעמוד במקום ולא תיסוג עד שכולם יחזרו

גם אני הייתי על הגבעה מול ביהמ"ש בצומת איו"ש בתחילת המהומות ב-2000 עם הטנק שלי, וכל יום ההתפרעות בצומת התחילה ב-10 בבוקר לערך ונגמרה ב-13:00 כמו שעון. אתה יודע מה היה קורה אם לא היו שם כוחות מג"ב וצה"ל כדי לפגוש את המתפרעים? כנראה שהחטמ"ר וביהמ"ש לא היו עומדים במקומם עוד...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 14-05-2011 בשעה 15:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:01

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר