לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2011, 18:26
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי MCGP שמתחילה ב "נזכרתי מה בדיוק מציק לי..."

זה מה ששבר אותך? 70 ש"ח דפוקים?????????
שטוייות במיץ עגבנייות.
הכל מתחיל בראש (וואלה...... אני מתחיל להשמע כמו אלון גל..... בסוף גם תהיה לי קרחת)
מצא לך עיסוק מעניין, תחביב, ספר, טלויזייה, סרטים,
אתרי סקס, זה פתרון גרוע, זה מכניס אותך לתיסכולים, לרחמים עצמיים, לניתוק חברתי.

התנדב באיזה עמותה,
בקר פעם בבית חולים לילדים, זה יתן לך מימד אחר לגמרי על החיים, תתחיל להבין שהבעיות שלך הן שולייות וחסרות כל משמעות מול בעייות של אחרים,

אמץ את קו המחשבה של צ'נדלר בינג וחשוב חייובי.
צא לטייל על שפת הים, או בטבע,
תחייך על העולם, העולם יחזיר לך מיליארד חייוכים,
זכור תמיד, מאחורי כל ענן, מסתתרת שמש חייכנית.
היה אופטימי, זה תמיד עוזר.
האמן לי, אני עובר עכשיו תקופת גיהנום,(פרידה מבת זוג אחרי 8 שנים, נפצעתי בתאונת דרכים שעברתי השבוע ועוד) אם לא הייתי אופטימי, הייתי משתגע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2011, 18:58
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "זה מה ששבר אותך? 70 ש"ח..."

תודה.

אני תמיד נוטה לסטור את כל הרעיונות שנותנים לי בחיים, כיוון שאני גר בעיר קטנה (פריפריה), בנצרת עילית ואין שמה דברים מרגשים ומקומות שאני יכול ללכת אליהם (עובדה, לפני 10 שנים נסגר הבית קולנוע ואין לנו בעיר בכלל בית קולנוע)
לחיפה אני לא מתכוון לנסוע כל יום, זה רחוק
מגדל עמק ועפולה - שוב פעם זה כרוך בנסיעה של 15-30 דקות, וזה תלוי, אבל עדיין לא כל כך בה לי

גם אני שומע הרבה את אלון גל - עושה לי דווקה מצב רוח כשאני מיועש

עיסוק? - ספר (לא מצליח לי, ניסיתי לקרוא כמה והחזרתי אותם), סרט (קשה למצוא כאלו בלי הגבלה, פעם בשבועיים אני רואה אחד), טלוויזיה (אין לי), תחביב (אין לי, לא יודע איזה תחביב יכול להתאים לי)

להתנדב? - אני לא יודע איזה עמותה או ארגון מתאים לי, לסדר את הספריה כמו שעשיתי בגיל הצעיר יותר (במחוייבות אישית) נשמע לי משעמם מדי, למד"א ניגשתי למבחנים (גם בעודי בבית הספר) עשיתי את ה60 שעות ונכשלתי במבחן המעשי (איזה בעסה) - יצאתי בגללם מתוסכל כי לא קיבלו אותי

רציתי אפילו בימיני (בגיל 23 עכשיו) ללכת ללהתנדב למשטרה אבל אני ממש רוצה שיהיה לי רישיון כי אני לא מרגיש שלם עם עצמי או מישהו שיכול להשתייך לאיזה ארגון רציני בלי רישיון

למלא עבודות בייחוד במפעלים שניסיתי לא לוקחים אותי בגלל שאני נראה עוד כמו ילד ואני נראה קצת שמן, וזה מה שנותן להם את המחשבה שאני לא יחזיק מעמד שעות נוספות (12 שעות ביום בעבודה פיזית) ובגלל זה לא לוקחים אותי
*אני מתכוון לנסות שוב פעם
אני רוצה דווקה מפעל, בגלל השעות הנוספות, ובגלל שאני רוצה לחסוך כסף כי אני עוד נחשב ליוצא צבא (עברה רק חצי שנה)

אני רוצה כמובן גם להגיע לאוניברסיטה, אבל אני לא כל כך מרגיש בקיא בחיים האלו, כי אני מרגיש שנפלתי עוד בשלבים המוקדמים יותר שהתבקשו ממני (מה שרשמתי ממקודם [מבועס, ללא תכומי עניין, ללא עניין לפתוח ספר, אין מקום ללכת אליו או להתנדב, לא לוקחים אותי לעבודה כי מעריכים אותי בעל סיבולת נמוכה (ילד+נראה שמן)])

אני יודע שזה הזמן בחיים שלי לבנות משהו ולהתחיל ליצור משהו ולבנות את העתיד.
אבל אני לא יודע מה עלי לעשות!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:35

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר