לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2011, 20:11
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "מרצה מחליט? המרצה הסביר תמיד..."

אין קשר בין המימון לבין אופי הגשת שיעורי הבית [לפחות בטכניון ובאונ' תל אביב].
המרצה האחראי מחליט האם יהיו שיעורי בית, למי יהיו שיעורי בית, האם הם יהוו ציון "תקף" או "מגן" לציון הסופי, כיצד ישפיעו על הציון הסופי ועוד שלל אפשרויות.
יתרה מכך, חלק ניכר משיעורי הבית הם בכלל ממוחשבים והבדיקה נעשית באופן ממוחשב, ללא בודק. וגם כאן, הדבר תלוי לחלוטין במרצה האחראי שקובע האם יש חובת הגשה וכיצד ציון שיעורי הבית ישפיע על הציון הסופי, ולראייה,בפועל הדבר משתנה מסמסטר לסמסטר. שיעורים שהיו חובה בסמסטר הקודם, בנוכחי אינם כאלו, כך לגבי בחנים, שיעורים ממוחשבים, עבודות הגשה וכו'.

כפי שכתב .RP, הדבר נתון לשיקולו הבלעדי של המרצה האחראי על הקורס באותו סמסטר.
(אם צריך, במגבלות תקציביות, בדיקות שיעורי הבית יהיו פחות קפדניות ולעתים רק בגדר עובר/לא עובר או אפילו הגיש/לא הגיש).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2011, 15:24
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "מנטרות כמו "הכל עניין של..."

מנטרות? אולי בטכניון, ובתל אביב כאשר שואלים מדוע אין הגשת ש.ב חובה, עונים "כך החליט המרצה!", באמת איזה מן מרצה חושב שעדיף להעביר את הקורס ללא עבודות חובה להגשה? בטח המרצים בטכניון, ות"א מאוד מיוחדים נכון?
אבל בבן-גוריון, לא מתבישים להודות באמת הפשוטה, "אין-תקציב".. (אני אישית קבלתי תשובות כאלה לא פעם אחת).
ציטוט:
ו... מי דיבר בכלל על טוהר אקדמי ואיך זה קשור לדיון?

אתה אמרת שרוב המטלות בטכניון, הם הגשות ברשת בסגנון אמרקאי, אני אומר שזה לא שווה יותר מדי(ללא השקע אמתית), ואם לא משקעים בזה, אז מעדפים כבר לא לתת עבודות בכלל, או עבודות ללא ציון.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 14-05-2011 בשעה 15:27.
ישן 14-05-2011, 16:18
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "מנטרות? אולי בטכניון, ובתל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
מנטרות? אולי בטכניון, ובתל אביב כאשר שואלים מדוע אין הגשת ש.ב חובה, עונים "כך החליט המרצה!", באמת איזה מן מרצה חושב שעדיף להעביר את הקורס ללא עבודות חובה להגשה? בטח המרצים בטכניון, ות"א מאוד מיוחדים נכון?
אבל בבן-גוריון, לא מתבישים להודות באמת הפשוטה, "אין-תקציב".. (אני אישית קבלתי תשובות כאלה לא פעם אחת).

אתה אמרת שרוב המטלות בטכניון, הם הגשות ברשת בסגנון אמרקאי, אני אומר שזה לא שווה יותר מדי(ללא השקע אמתית), ואם לא משקעים בזה, אז מעדפים כבר לא לתת עבודות בכלל, או עבודות ללא ציון.

אתה טועה, חביבי.
אתה מתווכח במקרה בו אין מקום לויכוח.
אני מסביר לך שעבור קורס מסויים בטכניון, מרצה אחד מחליט ששיעורי בית מסויימים יהיו תקפים, אחר מחליט שיהיו מגנים ואחר מחליט שאין בכלל מהסוג הזה. יתרה מזו, יצא לי לפגוש במרצים ששינו את מתכונת שיעורי הבית מהגרסה בה הם העבירו את אותו הקורס בסמסטר אחד קודם, תוך נימוקים משכנעים המתבססים על סטטיסטיקת הצלחות מהסמסטר ההוא.

(בדיוק כפי שהמרצה עצמו מחליט אם המבחן יהיה אמריקאי או לא [דבר שלכאורה משפיע על כמות הבודקים]).

גם לי יצא לשמוע, ולא פעם אחת, "אין תקציב" - אפילו בהקשר של שיעורי בית.
אך לא בהקשר של אופן ההגשה, אלא לכל היותר במשך בדיקת שיעורי הבית...

בנוסף, אתה זקוק לשיעור בהבנת הנקרא.
לא כתבתי מעולם שרוב המטלות בטכניון הן מטלות ברשת (כתבתי שחלק ניכר מהן הוא מטלות ברשת, כלומר, חלק משמעותי. ההסקה שזה רוב לא רק שלא מתבססת על דבר, אלא פשוט לא נכונה) , ובכל מקרה, מעולם לא ציינתי שהן אמריקאיות (הא?).
אני מאמין שהדיון נפסק ברגע בו אתה מגיב על דברים שלא נאמרו מעולם...

נערך לאחרונה ע"י Shai בתאריך 14-05-2011 בשעה 16:25.
ישן 14-05-2011, 16:41
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "..."

אז רוב העבודות בטכניון הם הגשות שמוגשים לבדיקה פיסית לעניי הבודק? (ולא מערכת אוטומטית שנותנת ציון?), כי אם כן זה חדוש בשבילי, ממה שאני יודע(מחברים), שרוב העבודות בית הם במתכונת בדיקה אטומטית(כמובן בקורסים בהם הדבר אפשרי פיסית), ושם מה לעשות מבחן במתכונת אמריקאית, זו הדרך הייחידה..

ציטוט:
גם לי יצא לשמוע, ולא פעם אחת, "אין תקציב" - אפילו בהקשר של שיעורי בית.
אך לא בהקשר של אופן ההגשה, אלא לכל היותר במשך בדיקת שיעורי הבית...

בוודאי שיש, מבחנים, עבודות ביית בסגנון אמרקאי זה משהו שהרבה יותר פשוט לבדוק, לאף אחד לא מעניין אופן ההגעה שלך לתשובה, אלה רק השאלה, האם סמנת נכון, זו הסיבה האמתית לכך שבשנים האחרונות הטכניון עבר למתכונת אמריקאית.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 14-05-2011 בשעה 16:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר