לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2010, 09:56
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "אבק וולקני מעל אירופה."

האבק הוולקני, יותר מזיק למטוסי ירוט וקרב, מאשר למטוסים אזרחיים,
הסיבה לכך היא, מבנה האבק.
האבק בנוי מאפר המכיל מרכיב חשוב - גרגרי זכוכית - האבק משפשף את המטוס בדיוק קמו "נייר זכוכית"
מאחר ומטוסי קרב, המהירות שלהם גבוהה יותר, מעבר לחיכוך עם האבק, הגורם "לשייוף" המטוס. נכנס גם הגורם שהחיכוך עם האבק הוולקני, עקב מהירות המטוס, יוצר גם חום רב.

כמו כן מטוסי קרב או ירוט, מצויידים במנוע אחד, מכסימום שניים, מנועים אלו עלולים להסתם ע"י האבק,

במטוס נוסעים, רב מנועי יש אפשרות לטוס כאשר מנוע אחד או שניים כבויים,
אולם מטוס קרב חד מנועי או דו מנועי שכבו לו שני מנועים, בעצם אבוד.

היו בעבר מקרים שמטוסים ומסוקים התאסקו בגלל אפר וולקני.
היה מקרה של מטוס ג'מבו שנקלע לאפר וולקני - מעל אינדונזייה - וכל ארבעת מנועיו כבו, המטוס החל לאבד גובה. ורק בנס הצליחו להניע את המנועים מחדש.

הבעיה הרבה יותר חמורה, לבני אדם ובעלי חיים, האפר הוולקני, חודר לריאות, ויוצר שכבה המונעת מהחמצן בריאות לחדור למחזור הדם, ואז בעל החיים, פשוט מת מחנק ביסורים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2010, 11:08
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי luben_gulu שמתחילה ב "גשם והתעבות עננים לא יורידו את רוב החלקיקים?"

לגשם ושלג יש השפעה חזקה על האבק בשכבות הנמוכות.
אולם בשכבות הגבוהות, האבק נע מעל שכבת העננים המורידה גשם, ולכן אין השפעה.

הגשם והשלג עלולים ליצור בעייות הרבה יותר חמורות של סתימת מערכות הניקוז (הטבעי והמלאכותי) ובעיה חמורה נוספת היא הצטברות של "בוץ" העשוי מאבק וולקני רטוב, על גגות הבתים, שעלול להביא לקיסת מבנים,

צרה לא קטנה האבק הוולקני הזה.

אגב. יש השערות שאחד הגורמים שהחלישו את הדינוזארוים היה אבק וולקני שחדר לראותיהם, ואז בא המטאור ופגע במפרץ מקסיקו והשלים את המלאכה.

ישן 16-04-2010, 11:30
  מיכה סיבנליסט מיכה סיבנליסט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.10
הרגת אותי ! כתבה ב"תיק דבקה" של מחר :
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "מה הם יעשו, ישיגו הר געש?"

נחשף תפקידה הסודי של סוריה בעימות עתידי מול אירן

לפי מידע מודיעיני רגיש ביותר ( ציטוט : extremely sensitive information), ואשר הגיע לידי תיק דבקה, נתגלה תפקידה של סוריה בעימות פוטנציאלי עתידי מול אירן.
במקרה של פריצת מלחמה בין ישראל לאירן על סוריה להפעיל את הר הגעש הכבוי ברמת הגולן ובכך ליצור מעין מסך עשן שייאלץ את חיל האוויר הישראלי להדליק אורות ערפל, ובכך יאפשר לעננים האירניים המצויידים במחוללי ברקים לצוד אותם ממעל....

לחץ כאן לכתבה המלאה

זו בדיחה, כן ?מקווה להבנה מנהלית. נא לא לחסום אותי, תודה.
ישן 16-04-2010, 17:35
  yaron1000 yaron1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.09
באותו כיון של הבדיחה-Volcanoes Slim Threat to Guam Base
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מיכה סיבנליסט שמתחילה ב "הרגת אותי ! כתבה ב"תיק דבקה" של מחר :"

לא הסורים אלה אוייב- של אמרקינים באזור
http://www.defensenews.com/story.ph...612&c=ASI&s=SEA
Volcanoes Slim Threat to Guam Base
BY WENDELL MINNICK
Published: 5 Apr 2010 11:44 PRINT | EMAIL
TAIPEI - Could a volcano devastate Andersen Air Force Base, Guam, in the same manner Clark Air Base, Philippines, was destroyed by Mount Pinatubo in 1991?
That is the question a joint team from the U.S. Geological Survey (USGS) and Southern Methodist University (SMU) is tackling in a two-year, $250,000 project designed to improve early warning monitoring of seismic events in the Northern Mariana Islands near Guam. The project involves the installation of new infrasound devices alongside traditional volcano monitoring equipment, such as seismometers and global positioning systems.

RELATED TOPICS
Asia & Pacific Rim
Naval Warfare
The volcano research will aid U.S. troop safety, said Margaret Allen, senior research writer at SMU. "Technology used to detect nuclear explosions and enforce the world's nuclear test ban treaty now will be pioneered to monitor active volcanoes in the Northern Mariana Islands near Guam," she said.

Guam has increasingly become an important strategic chess piece in the Asia-Pacific as the island becomes the primary base for forward deployment of U.S. military forces in the region.

The chief of the volcano project, James Quick, was in the Northern Marianas in March to oversee the installation of the infrasound equipment on three of the 15 Mariana Islands. Nine islands have active volcanoes, he said, and on average the archipelago experiences about one eruption every five years.

Quick, now with SMU, served previously as the program coordinator of the USGS Volcano Hazards Program. "Compared to Clark Air Base, ... the threats are less direct to military deployment in Guam and the Marianas," he said.

A volcanic eruption on Guam itself appears unlikely, said Mark Reagan, professor of igneous petrology and geochemistry at the University of Iowa.

"Our best age information places the last volcanism on Guam itself in the Miocene [epoch], and probably more than 10 million years ago," he said. "This and Guam's position significantly east of the submarine volcanoes related to modern subduction" makes the chance of an eruption on Guam remote.

However, volcanically generated tsunamis and airport closure because of ash fall are still possibilities. Ash from the 2005 eruption of the Anatahan volcano, 200 miles north of Guam, closed the Guam airport.

Quick sees less chance of a problem for Andersen, which is "farther from active volcanoes." The principal threats posed to U.S. military operations are to "in-flight aviation operating out of Guam and/or in the vicinity of the Marianas, and to military exercises that may be conducted on or near the volcanic islands."

Pagan Island, with two active volcanoes, has been identified as an ideal location to practice beach landings. Also, live-fire exercises are being conducted on the Farallon de Medinilla Island near Anatahan.

MOST RECENT ACTIVE VOLCANO
Anatahan is the most recent active volcano in the Marianas, with sporadic eruptions from 2003 through 2005, Quick said.

Tsunamis and earthquakes are still a concern for the U.S. military in Guam and the other islands. The most active volcanoes and seismic events in the area are from submarine volcanoes and earthquakes. The biggest risk from these is "probably sector collapse causing a tsunami," said Robert Stern, a professor of geosciences at the University of Texas at Dallas.

The submarine volcanoes near Guam might be "dead or dormant ... we haven't studied them." A plan to look at them with a tethered, remotely operated vehicle last year was "blocked by the U.S. Navy," possibly due to "elevated submarine activity," Stern said. "We will be out there again this year but will work north, out of the Navy's way."

Quick agrees more studies need to be conducted on the tsunami threat to Guam.

"Small tsunamis have been recorded on Guam in the aftermath of large earthquakes associated with the Marianas Trench."
ישן 16-04-2010, 11:56

Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "[QUOTE] פחד לחשוב שמטוסי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן-אור
מפני מי? ציי הסופר-מטוסים החסינים לאבק שארגוני הטרור מחזיקים? מן הסתם, כשיש חדירה מזניקים מיירט גם אם ישחשש שמנועו יינזק.

בעיה אפשרית היא פגיעה ביכולות הסיור והתצפית. אין לי מושג מה השפעת האבק הוולקני הקיים על לווינים, אבל אם טיסות מבוטלות זה יכול להיות זמן טוב להגניב משהו לאירופה.

רוב הלווינים שעוסקים באיסוף מידע מודיעני, מצויידים במערכות שמתגברות על האבק,
גם מערכות ההתראה המדורנייות, מסוגלות להתגבר על הבעיה.
לגבי הזנקה של מטוסי קרב בזמן אבק וולקני, גם הצד התוקף לא יכול לטוס. אז לא יהיה צורך בהזנקה.

ישן 16-04-2010, 12:57
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
צר לי, אבל אתה קובע עובדות לא נכונות.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

מהירותם של מטוסי קרב אינה גבוהה משל מטוסי נוסעים.

אמנם המהירות הסופית האפשרית היא גבוהה, אבל לא טסים כך. מטוסי נוסעים טסים בנתיבים באופן קבוע סביב 0.9 מאך. מטוסי קרב טסים לרוב במהירויות נמוכות מכך. יותר מזה, מטוסי נוסעים מחויבים לנתיבים מוגדרים ועלולים בשל כך להיאלץ לטוס בתוך ה"ענן" בעוד שמטוסי קרב גמישים יותר.

לגבי הסתמות - איני מבין היכן. האויר נכנס למנוע וזורם כמעט באופן חופשי.

ישן 16-04-2010, 13:40
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
אני חשבתי על פתרון יצירתי יותר בקשר למטוסי סילון...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "צר לי, אבל אתה קובע עובדות לא נכונות."

אם זה מונע טיסה של סילונים, אז אולי להוציא מהמוזיאונים מטוסי קרב ממלחמת העולם 2.
אשר כולם על טהרת מדחף ומהירויות נמוכות יותר, העיקר שיטוסו ויהיה לנו מגן על שמי הארץ.
תסכימו איתי (כך אני תקווה) שלא ניתן לקרקע את ח"א שלנו אפילו לא לדקה...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 16-04-2010, 14:26
צלמית המשתמש של האזרח

אתם צוחקים...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "בשביל מה אלוהים ברא את..."

אם אבק דומה מגיע לאיזור ומטוסים מקורקעים. הם יורים עליך קסאמים, קטיושות, גראדים ופג'ארים ומה אתה עושה?
איך עם ישראל מתכונן לזה? הפעם זה אולי רחוק אבל מחר גם ענן כזה יכול "לבקר" באגף המזרחי של הים התיכון...

ישן 16-04-2010, 14:40
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "[QUOTE=DeepSpace]החלקיקים..."

הכל ביחד. החל משחיקת להבי הטורבינות עד להתחה של החלקיקים בטמפרטורות גבוהות במיוחד בתוך המנוע.

The effect on jet aircraft engines is particularly severe as large amounts of air are sucked in during operation, posing a great danger to aircraft flying near ash clouds. Eruptions which are charged with gas start to froth and expand as they reach the surface, causing explosive eruptions sending fine ash up into the atmosphere; if it reaches high altitudes—where aeroplanes cruise—the ash can be dispersed around the globe[17]. Very fine volcanic ash particles (particularly glass-rich if from an eruption under ice) sucked into a jet engine melt at about 1,100 °C, fusing onto the blades and other parts of the turbine (which operates at about 1,400 °C). They can erode and destroy parts, and cause jams in rotating machinery. Ash can also " blind" pilots by sandblasting the windscreen requiring an instrument landing, damage the fuselage, and coat the plane so much as to add significant weight and change balance. Propellor aircraft are also endangered.

The effect on the operation of a jet engine is often to cause it to cut out—failure of all a plane's engines is not uncommon. The standard emergency procedure when jet engines begin to fail had been to increase power, which makes the problem worse. The best procedure is to throttle back the engines, and to lose height so as to drop below the ash cloud as quickly as possible. The inrush of cold, clean air is usually enough to cool, solidify, and shatter the glass, unclogging the engines.

There are many instances of damage to jet aircraft as a result of an ash encounter. After the Galunggung, Indonesia volcanic event in 1982, a British Airways Boeing 747 flew through an ash cloud; all four engines cut out. The plane descended from 36,000 feet (11,000 m) to 12,000 feet (3,700 m), where the engines could be restarted.[18]
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

ישן 16-04-2010, 17:23

Facebook profile
הי עופר
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "וזאת הסיבה שבגלל קורקעו המטוסים באירופה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עופר123
זאת הבעיה היחידה עם החלקיקים?
האם זה יכול לגרום להתרסקות?

תודה

א, היו בעבר, מספר התרסקוייות של מטוסים ומסוקים, בגלל אבק וולקני.
ב. היה מקרה , מעל אינדונזיה, של מטוס ג'מבו, שנקלע לאבק וולקני, ארבעת מנועיו כבו, הוא החל לאבד גובה, ורק בנס הצליחו להניע את המנועים ולבצע נחיתת חירום,
ג. לגבי פעולת מנועי סילון באבק וולקני, קיים חשש סביר שהאבק ישייף את "להבי המדחס" של מנוע הסילון וישנה את הפרופיל המדוייק שלהם, או שהחיכוך יגרום לחום גבוהה מדי באיזור להבי המדחס. מכאן הדרך קצרה "לזחילה" של הלהבים ולהשבתת המנוע.
ד. האבק עלול לפגוע בשקיפות של חלונות/חופת תא הטייס.

ישן 16-04-2010, 14:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "למזלנו"

הוצאת לי את האותיות מהמקלדת...

המשפט הז נכון.
והמשפט הזה חשוב.
אבל, המשפט הזה הוא אם כל חטאת!
המפשט הזה מראה על זילזול עצום באוייב!

"כשיורד גשם גם לאוייב רטוב" אבל אם האוייב הוא דג זה לא ממש מזיז לו!

מי שנדפק יותר מפגעי מז"א זה מי שתלוי יותר בטכנולוגיה.
מי שמפגר טכנולוגית נפגע פחות מגשם, מקור, מחום, או מאפר וולקני.
תשאל את נפוליאון, היטלר, נסראללה ובין-לאדן.

ישן 16-04-2010, 15:16
צלמית המשתמש של האזרח

ידידי היקר, איני יודע איפה היית בשנות ה-70...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "למזלנו"

אולי עוד לא היית, אני הייתי וחשבתי כמוך כפי שאתה כותב עתה.
אספר רק סיפור אחד והוא מזכיר קצת את הלך הרוחות של עם ישראל כעת.

כאשר הוכרזה הפסקת האש בחזית הדרום, צה"ל החל לבנות סוללות עפר עצומות בגובה 30-50 מטר.
הביאו מהנדסים עם חישובים שיקח כך וכך ימים עד שמצרים יצליחו לבצע פרצות בסוללות למעבר השריון.
הביאו חישובים שצריך לרוקן מחסנים של חמר נפץ בכל העולם על מנת לפוצץ את הסוללות.

אנו ישבנו לבטח מאחוריהן בידיעה שהם לא יעיזו לצלוח (גם חוסר במטריה אווירית, זוכר)

זה היה המחדל גדול של עם ישראל שלא הסכילו להבין שע"י משאבות מים ענקיות ניתן להמיס את הסוללות בכמה שעות, הרי מים בתעלת סואץ לא חסר...(והיה ידוע שסופקו המשאבות, אך הסיפור היה שזה לצורך הזרמת המים מהסכר באסוואן. מה אין כבר גרביטציה ובשביל מה צריך ציוד כזה)

מה עזרו החישובים הנכונים של המהנדסים והקבלנים, הם עבדו אחרת...

אז בבקשה לחשוב על פתרון "יצירתי" אחר.

ישן 16-04-2010, 19:34
צלמית המשתמש של האזרח

"הנפגעים" הראשונים מהאבק...

דובר ח"א פיני הודיע שמטוסי F-18 שלהם נפגעו בטיסת האימון השגרתית בצורה קשה.

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7779497,Finskie_F_18_uszkodzone_przez_wulk aniczny_pyl.html

לאחר טיסת קצרה לפני שהמרחב האווירי פיני נסגר התברר שמנועים נפגעו אפילו ע"י טיסה קצרה.
בתא המנוע מגיע החום ל1000 מעלות ונפגעו מערכות איוורור, לדעת הדובר ניתן לתקן את הנזקים.

ישן 16-04-2010, 22:51

Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "שאלה על טילים ורקטות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ArmouredDov_D9
איך האבק הוולקני משפיע על שיגור רקטות וטילים על מטרה המכוסה בו? לרבות טילים בליסטיים ארוכי-טווח, טילי שיוט וכן טק"ק ורק"ק בינוניים וקלים (למשל גראדים)?

איני מבין גדול בטילים ורקטות.
אולם, נראה לי שאין כל השפעה על טילים ורקטות, וזאת מהסיבה הפשוטה שהם אינם צורכים אוויר חיצוני, והדלק המוצק (למיטב ידיעתי) מכיל את כל החמצן הדרוש לבערה.
מערכות הכיוון של הרקטות לא מבוססות על "ראיית" המטרה, לכן אין השפעה על כושר הדיוק של הטיל.

ישן 04-05-2010, 10:29
צלמית המשתמש של האזרח

דיון בהול בכנסת בעקבות האסון של ענן הוולקני.

כנראה בהשפעת האתר "פרש" ובעקבות תגובות של המשתתפים הגישה ח"כ מיכאלי שאילתה דחופה לכנסת...

http://www.themarker.com/tmc/articl...d=zb20100503_01

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.themarker.com/tmc/i/c/0.gif]

דיון בהול בכנסת: האם ישראל ערוכה למתקפת ענן וולקני?
16:39 | 03.5.2010 זוהר בלומנקרנץ

האם ישראל ערוכה להתמודד עם אסון אקולוגי דוגמת זה ששיתק באחרונה את התעופה במדינות אירופה? חברת הכנסת, אנסטסיה מיכאלי, יזמה דיון מהיר בנושא יוצא דופן: "היערכות מדינת ישראל לסגירת המרחב האווירי בתחומה עקב כח עליון".

הדיון המיוחד ייערך מחר (שלישי) בוועדת הכלכלה של הכנסת. בראשה יישב ח"כ יצחק ועקנין מש"ס אשר יחליף את יו"ר הוועדה הקבוע, אופיר אקוניס, מהליכוד. ח"כ מיכאלי פנתה קודם לכן במכתב ליו"ר הכנסת, ראובן ריבלין וביקשה לקיים דיון מהיר בנושא זה בעקבות התפרצותו של הר הגעש באיסלנד בסוף החודש שעבר. כתוצאה מענן האפר הוולקני שנוצר, נסגרו מרחבי האוויר של רוב מדינות אירופה לתנועת מטוסים - מהלך שפגע במיליוני נוסעים וגרם נזק כספי כבד לחברות התעופה.

הדיון בכנסת נועד לעמוד על מוכנותה של ישראל להתמודד עם אסון טבע או אירוע אקולוגי אחר אשר עלול לפגוע בתעבורה האווירית לישראל וממנה.

יאט"א - הארגון הבינלאומי של חברות תעופה סדירות, העריך כי משבר התעופה העולמי גרם לחברות התעופה הפסד הכנסות של יותר מ-1.7 מיליארד דולר.

מנכ"ל יאט"א, ג'ובאני ביסינאני, אמר כי "ההפסד של יותר מ-1.7 מיליארד דולר מתייחס רק לחברות התעופה. המשבר פגע ב-29% מתעשיית התעופה הבינלאומית בכללותה והשפיע על 1.2 מיליון נוסעים ביום. המשבר חמור יותר מה-11 בספטמבר, כשהמרחב האווירי של ארה"ב נסגר לשלושה ימים".

עוד אמר ביסינאני כי "לגבי תעשייה שהפסידה 9.4 מיליאד דולר בשנה האחרונה ועל פי התחזית אמורה היתה להפסיד 2.8 מיליארד דולר נוספים ב-2010, המשבר הנוכחי הוא אסון. הפגיעה הקשה ביותר היא בחברות התעופה המצויות במצב פיננסי הקשה ביותר. החברות האירופיות העריכו לפני המשבר, שהן צפויות להפסיד השנה 2.2 מיליארד דולר".

נערך לאחרונה ע"י האזרח בתאריך 04-05-2010 בשעה 10:52.
ישן 10-05-2010, 19:44
צלמית המשתמש של האזרח

עכשיו זאת לא חוכמה...
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

עכשיו שכולם יודעים שהסכנה חלפה, נא לא להיות בבקשה גיבור.
כאשר בבוקר מתפרסמת ידיעה ששר התחבורה מכנס באופן בהול ישיבה של כל הגורמים בקשר לאבק
אין לך הרבה אפשרויות לבדוק ולהגיב.
אולי בכל זאת שווה להקים איזה צוות מומחים המבין יותר לכל מקרה שלא יבוא

ישן 10-05-2010, 21:56

Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "עכשיו זאת לא חוכמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האזרח
עכשיו שכולם יודעים שהסכנה חלפה, נא לא להיות בבקשה גיבור.
כאשר בבוקר מתפרסמת ידיעה ששר התחבורה מכנס באופן בהול ישיבה של כל הגורמים בקשר לאבק
אין לך הרבה אפשרויות לבדוק ולהגיב.
אולי בכל זאת שווה להקים איזה צוות מומחים המבין יותר לכל מקרה שלא יבוא

זה ששר התחבורה מכנס ישיבת כסת"ח בהולה, זה לא אומר כלום,

אגב, הקמת "צוות מומחים" זה בדיוק השיטה הבדוקה "לתקוע" דברים, עד שיוחלט מי בוועדה, ועד שיוחלט תחת איזה משרד תהיה הוועדה, ועד שיוחלט היכן הם יתכנסו, ועד שיוחלט מה סדר היום שלהם, ועד שיוחלט איזה סמכוייות תהיה לוועדה.
אז תוקם וועדה חדשה לבחון את המסקנות של הוועדה הקודמת.

אתה זוכר..... הייתה פעם סידרת טלווזיה, "כן אדוני השר/ראש הממשלה" זה בדיוק הסצנריו שהודגם בסידרה הזאת.

ישן 24-05-2011, 11:36
צלמית המשתמש של האזרח

האפר הוולקני חוזר...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4073206,00.html

האם בארץ הקודש חשבים על כך - או שזו רק הבעיה של אירופה?
זה גם נותן איזה רעיון האם אפשר לייצר באופן מלאכותי/סינטטי "אפר נ"מ " אשר ישבית את הטיסות בתקופת חרום?
אל תגידו בבקשה שזה לא מציאותי, כי אם זה חוזר בפעם השניה - זה לא אומר שלא ימשיך עוד ועוד...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:21

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר