לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2011, 20:18
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Raiden שמתחילה ב "רק כמה תיקונים אחי, המחיר של..."

אתה טועה ומטעה.

כנס לאתרים של אורנג' וסלקום ותראה את המחיר של הדיפיי אצלם. בחנויות פרטיות הדיפיי עולה כמו שאמרת. אם תסתכל באיביי ובאמזון תראה שהמחיר (בהמרה לשקלים) הוא כ-1200-1300 שקלים. תוסיף על זה מכס זה יהיה כ-1700 שקלים.
אם תסתכל ב- eline או ב- tickom שהן המובילות בתחום החנויות הפרטיות (או אפילו אם תסתכל בחנויות אחרות) תראה שה- DHD מגיע ללא כרטיסי זיכרון או במקרה הטוב עם כרטיס בנפח קטן של 2 ג'יגה. תנאי התשלום גרועים (עד 3 תשלומים, ועד 36 עם קרדיט). אם אתה רוצה ממשק עברי אתה חייב להוסיף כסף, כ- 200 שקלים. מה שמקפיץ לך את המחיר מ- 2230 ל- 2430, תוסיף על זה את הכרטיס זיכרון, תוסיף על זה מגן מסך... אתה מגיע למחיר הדומה לזה של הדיפיי ואפילו יותר. בנוסף האחריות של חנויות פרטיות, כמו שנכתב בשרשורים אחרים, הוא דבר וירטואלי ותו לא. זאת אומרת שאם תהיה לך בעיה, ספק אם תקבל תמיכה אמיתית שלא תעלה לך כסף.
עוד משהו שיש לציין, זה שגם התקנת העברית בחנות פרטית, ב-200 שקל, זה אך ורק תמיכה בעברית ומקלדת עברית, אך הממשק (התפריטים) יישארו באנגלית ובשביל לסדר את זה תצטרך לשלם יותר, או לעשות את זה בעצמך - שזה לא דבר פשוט. זה כבר אבסורד בפני עצמו.
אני מדבר מניסיון מוחלט שכן אני גם כן ביררתי על רכישת המכשיר הזה והלכתי לחנות לברר ולשאול.

אני מסכים איתך בהחלט שה- DHD מהיר בטירוף. והוא אכן תומך ממשק עברי כמו שציינת. והוא אכן נוח וקל. אני בעצמי מאוד רוצה שיהיה לי אותו ואף ביררתי לגבי קנייה שלו וכו'... והוא אכן טוב יותר משאר המכשירים שדובר עליהם כאן בפורום. אך הוא לא אופציה עבור פותח האשכול, וגם פחות עדיף לקנות אותו לילד בן 15.
לגבי מה שרשמת על הדיפיי, אתה טועה לחלוטין. למוטורולה דיפיי מעבד חזק וזיכרון ראם רב מאוד ובהחלט מעל הממוצע שיש היום בארץ (בטוח) ובעולם אני חושב גם כן. אמנם לא בין המקומות הראשונים ולא נכלל ברמות הגבוהות ביותר, אבל הוא מכשיר חזק מעל הממוצע. ואתה יכול להסתכל על סרטונים ביוטיוב שמריצים עליו משחקים עתירי גרפיקה, ואף כשמשווים את הגלישה שלו ל- DHD הוא מראה ביצועים טובים יותר בהצגת אתרים ובעיבודם.
אתה זוכר את האייפון 3GS ואת רמת האפליקציות והמשחקים שהוא הריץ? אם אינך יודע, הוא הריץ משחקים כבדים, עתירי גרפיקה ואיכותיים מאוד. לאייפון הזה יש פחות זכרון ומעבד חלש מזה של הדיפיי.
אני בטוח ב- 99 אחוז שהדיפיי יספק את הצרכים של הילד של פותח האשכול ואין צורך לעורר שיחה על מכשיר כמו ה- DHD שאינו מהווה אופציה.

עריכה: כנראה שדברים השתנו מאז פעם אחרונה שאני הסתכלתי.
אכן אתה צודק לגבי החנות eline. ה- DHD מגיע עם תמיכה ומקלדת בעברית ללא תוספת תשלום. אך אם תרצה ממשק עברי, תצטרך להוסיף 259 שקלים. אך הוא איננו מגיע עם כרטיס זכרון, שד"א הערכה שמגיע מ- HTC מגיעה עם כרטיס של 8 ג'יגה בייט. שזה גניבה לאור יום שכן הם מוציאים את הכרטיס זיכרון ומוכרים את המכשיר בלעדיו. לא הוגן בעליל וזה נכון גם להרבה מאוד מכשירים אחרים (ביניהם הדיפיי, שמוציאים מאריזתו את כרטיס ה- 2 ג'יגה) ולהרבה מאוד חנויות.
שים לב שתנאי התשלום אינם נוחים כמו תנאי התשלום בספקיות עצמן. והאחריות, טוב עברנו על זה קודם שהאחריות זה דבר דיי וירטואלי.

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 26-04-2011 בשעה 20:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2011, 21:07
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "המוטורולה- מעבד 800MHz..."

קראתי איפשהו שחודש הבא מוטורולה מוציאים עדכון לדיפיי ל- 2.2 עם עדכן לממשק הייעודי שלהם.
אני לא יודע עד כמה זה מהותי למשתמש הפשוט. ובכל מקרה למשתמשים מתקדמים זה לא רלונטי כי אפשר להתקין מודים או לפרוץ ולהתקין כל מיני גרסאות, ביניהן 2.2.

זה לא הבדל מהותי אבל ה- DHD אכן חזק הרבה יותר מהדיפיי ומאפשר יותר. בכל אופן אני חושב שהם דיי נמצאים על אותה רמה עכשיו עם המכשירים החדשים שיוצאים כי מה שמבדיל עכשיו זה מכשירים עם מעבד כפול ליבה ומכשירים עם ליבה אחת. אנדרואיד 3.0 יהיה נגיש רק למכשירים בעלי 2 ליבות, לפי מה שקראתי. ככה שה- DHD והדיפיי דיי על אותה סירה.

עריכה:
לפי gsmarena (אתר אמין בדר"כ) על המערכת של הדיפיי:
Android OS, v2.1 (Eclair), upgradable to v2.2
ניתן לשדרוג.

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 26-04-2011 בשעה 21:10.
ישן 27-04-2011, 09:05
  Raiden Raiden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אתה טועה ומטעה. כנס לאתרים..."

אז ככה תשים לב ביוטיוב שהמכשיר דפיי איטי בטירוף אם לא תשים לב כניראה אתה לא מתמצא טוב במכשירים.
דבר 2 בכול מקרה תצטרך לקנות כרטיס זיכרון כי 8 גיגה לא תקבל בשום מקום חינם ותאמת ביניינו אם קונים כזה מכשיר מין הסתם פחות מ 8 גיגה לא שווה

דבר 3 אתה יכול לקנות ב קיי אס פי את הזיכרון הוא דיי זול שם, 8 גיגה של קלאס 4 מהיר עולה רק 70 ש''ח

דבר 4 מי קונה מגן מסך ? קונים רק מגן סיליקון עדיף איכותי עד 200 ש''ח וזהו אז סבבה אז זיכרון מגן ושפות עם גרסא הכי עדכנית יעלה 2700

כלומר דפיי אז במקרה הטוב יעלה בחנות פרטית 3000 + שלא לדבר מכשיר גרוע ויקר

ואם אתה מדבר על להזמין מחול DHD יצא לך עוד יותר זול בכול מקרה איך שלא תסתכל ה DHD עדיף ממש מכול הבחינות האפשריות
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר