לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2011, 20:47
  Arsenal_fan Arsenal_fan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.10
אכזבה קצת מחבר כל שהוא,מה כדאי לעשות תכלס?

אני ירשום שמות בדויים שהכל יהיה מסודר.

אני-יוני
החבר הראשון-נתי-(קצת פחות אקטואלי בסיפור)
החבר השני-לירן-
החבר השלישי הבעייתי-נדב-

בקיצור לסיפור אני אנסה לקצר.
חבר שלי לירן מתגייס ביום שלישי הזה אוטוטו,בקיצור התקשרתי אליו אמרתי לו אני רוצה לארגן לך משהו אינטימי עם כל החברה במוצ'ש לעשות על האש בירות שתייה מנצ'יס וכל מה שמסביב,למרות שהוא יהיה ג'וב ולא איזה משהו רציני אבל בכל זאת זה חבר ילדות.

בקיצור הכל טוב ויפה,סגרנו עם כח החברים יום חמישי עשינו קניות הכל טוב ויפה.
סגרנו להיות 4 חברה וגם אח של נדב(עכשיו מתחיל הסיפור בעצם)
לאח של נדב יש חברה,שכמובן כמו רוב הבנות הם חיות על חשבון הבנים,אז החבר שלה לא שותה וודקה אז הוא לא רוצה לשלם על זה ועל רדבולים,ככה שרק וודקות יצאו לנו סביב ה200 שקלים.
בסדר זה ירד לו מהממוצע לפי אח שלו שהסכים איתו,ואם זה לא מספיק הוא לא שם שקל על חברה שלו הנוכלת הזאת,גם לא משלם על עצמו כמו כולם וגם לא משלם על חברה שלו כלום.
ככה שיוצא שאני ושאר ה3 נתקעים עם סכום לא מבוטל של כסף,אני כרגע לא עובד ואני לא בא מבית עשיר כמו שנדב בא(כבר פתחתי פה פריקה על הנושא לפני כחודש בערך),בחיים אני לא לוקח כסף מההורים ולהוציא עכשיו 200 שקל על זה זה דיי כבד.(למעשה אני סוגר סביב ה300-400 שקלים בחודש גג)
לזה שמיתגייס(נתי)גם אין בכלל שקל על התחת,אז אמרתי לו מההתחלה אתה רק תבוא אנחנו נשלם עליך,וכמובן שגם עוד 2 חברים באים,כאלה שאני בכלל אין לי קשר איתם חברים של נדב הזה.

באמת שנמאס לי כבר מאותו נדב,יום חמישי זה היה השיא שהוא רצה שאני יבוא איתו ברכב בשביל שנשלים לו דלק ליציאה,העדפתי לקחת כבר טרמפים עם 2 החברים הנוספים נתי ולירן.

מה עושים עם חבר כזה?
אגב נתי ולירן הם חבריי ילדות,ממש כמו אחים לא מתחשבנים על כסף בחיים תמיד מתקזזים בסופו של דבר,רק האחרון תמיד היה בעייתי,העשיר זה שבסופו של דבר הכי קמצן.

**כמה נקודות חשבות.
•נתי הוא אחד שלא הייתי מדבר איתו קרוב ל3 שנים,הוא היה כמו אח ורבנו על שטות,בגלל אגו לא דיברנו 3 שנים,בזמן האחרון השלמנו והכל טוב ויפה,ממש כמו אח הוא וזה שמיתגייס.
•נדב ונתי הם סוג של צמד חמד,ולא בגלל שהם אוהבים אחד את השני,אלה בגלל שהם שניהם דתיים ונח להם להיות אחד לצד השני,תכלס לא הייתי מדבר עם נדב הזה אם לא נתי,פשוט הוא חבר יקר ובגלל זה אני לא רוצה לחתוך על נדב אני לא רוצה להיות עוד פעם שנה וחצי שנתיים מושבת בבית בלי חברים אמיתיים(חברים תמיד היו,אמיתיים לא באותה תקופה שלא דיברנו)

בקיצור כמובן שלא לדבר ולחתוך על אותו נדב זה פתרון קל,אבל יש כמה דברים שנלווים לזה כמו לא לדבר עם אותו נתי.
עדיף להפליג על מה שקרה או לעשות עם זה משהו?,כי תכלס זה לא פעם ראשונה שזה קורא תמיד אני לא מוציא החוצה את זה,כי אני לא אחד שמתווכח על כסף אבל פשוט הפעם זה שבר אותי.

נערך לאחרונה ע"י Arsenal_fan בתאריך 20-05-2011 בשעה 20:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר