לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2005, 15:16
צלמית המשתמש של אלון _16
  אלון _16 אלון _16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל אלון _16
פליירים חדשים נגד ההיתנתקות!

תושבי גוש קטיף הוציאו פליירים חדשים והנה הם לפניכם:

* לא השוו כאן ח"ו את שרון להיטלר, ולא את השוטרים לנאצים.
לא אמרו שרוצים לרצוח את המתנחלים ולא חשבתי שמתכננים להעביר אותם למשרפות.
השואה היא אירוע היסטורי ששום דבר לא ישווה לו, מבחינת המעשים ומבחינת המימדים.
אבל, ברגע ששוטר דופק בדלת ביתי ואומר לי: "אתה יהודי שגר בחבל-עזה, ולכן אתה צריך להתפנות מכאן" - הדבר הראשון שעולה לי בראש זה השואה.
גירוש יהודים מאדמתה הקדושה של א"י - זוהי בגידה חמורה בערכים ובאידיאליים שעליהם מתבססים חיינו.
(של המתיישבים!)
זה צעד עקרוני שיש להתנגד אליו בכל תוקף משום שחומרתו רבה מאוד-מאוד-מאוד!!
יש להבין שה"התנתקות" מסוכנת מאוד למדינת ישראל, ובכלל - ליהודים!
אני לא מזלזל בניצולי השואה ח"ו (אגב, גם סבי וסבתי הם ניצולי שואה), אך טרנספר ליהודים, העברתם ממקום למקום כאילו היו איזה עדר עיזים - כזה דבר קרה רק בשואה, בגירוש ספרד ובאירועים היסטוריים חמורים אחרים...
כמו הטלאי הכתום -שמטרתו היתה לזעזע את הציבור מהתוכנית הרעה הזו גם כאן אותו הדבר ...
לא רוצים להעליב אף אחד ....
אני מאד מזדהה עם הפלייר ....

חד פסח כשר ושמח ! אלון.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.abook4all.com/images/mickey%20mouse%20annual.jpg]

(התמונה נערכה קלות בלבד ע"י מנהל, על מנת שלא לעבור - חס וחלילה - בפראות על חוקי הפורום רחמ"ל)

נערך לאחרונה ע"י NOTA בתאריך 25-04-2005 בשעה 21:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2005, 01:01
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
תזכורת לכותב - זה אכן פורום פוליטיקה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי אלון _16 שמתחילה ב "לא זכור לי שאת הערבים בגוש מפנים גם.."

ובתקנונו (http://www.fresh.co.il/vBulletin/an...ouncementid=107) מופיע הטקסט: "•אין לערוך הקבלות כלשהן בין יהודים/סמלים יהודיים לנאצים/דימויים נאציים."
ולעומתו (שם, שם), בנושאי קללות נכתב: "גולש שיגדף באופן מוגזם או שיטתי עלול להחסם מן הפורום "
דהיינו, בנושאי השוואה לנאצים שיקול הדעת מצומצם ביותר, בעוד בענייני ניבול פה יש מרווח פעולה כנהוג בפוליטיקה הישראלית הרותחת.

אני אסיר תודה על כך שטרחת וסייגת באלפי גדרות את העלון המתועב שהבאת, בו הופיעה תמונת הילד המפוחד מהגטו (זה שסיים את חייו באותה שנה), מוקף חיילים נאציים - במקביל לתמונותיהם של אנשים שהתפרעו באלימות נגד אנשי כוחות הביטחון הישראליים וזכו למעצר כוחני הולם, אולם, כל הסייגים שבעולם לא יכשירו את השרץ.
את הדיעה הפוליטית של כבודו הוא מוזמן להביע כאן בכל עת, תוך הקפדה על תקנון הפורום.
אני יודע שבשם אידיאולוגיה (אמונית ואחרת) לא מקובל היום להיענות לחוקי המקום, רק שכאן זה הרבה יותר פשוט - יש כפתור עריכה והוא בשימוש (נדיר - אבל בשימוש) וכאשר כלו כל הקיצין אפשר גם להיפרד כידידים (שאחד מהם מאמין ששרון הוא סוג של היטלר - והאחר חושב שאחותו של הראשון עובדת בכביש), בכפייה.

חוץ מזה, מה יש לך נגד מיקי יא אנטיגופי שכמוך?!

נערך לאחרונה ע"י NOTA בתאריך 26-04-2005 בשעה 10:18.
ישן 26-04-2005, 10:32
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
מודה, ואפילו רק למראית עין עוזב - ירוחם :)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי אלון _16 שמתחילה ב "בסדר"

ממש לא הוענשת, ואפילו האזהרה היתה עדינה בהתחשב בנסיבות ובכך שהוכחת כי אתה מודע לחומרת העבירה תוך כדי ביצועה, אבל, מהודעתך עולה זעקה אותנטית שאין טעם לסכור אותה, ועל כן עדיף שתמשיך להביא את דיעותיך - כמה מעצבנות שישמעו לחלק מהכותבים - מאשר שנעלים אותן ואותך.

הטקסט שהותרתי אף הוא גבולי (ויש שיגרסו - חורג מהמותר למען שלוות הכלל), אך בהעדר התמונות הזוועתיות עשוי להוציא דיון מתוק מעז.

למקרה שלא פירטתי מספיק לעיל, הכרוז שהבאת הרתיח אפילו את דמי, ובוודאי שהיה גורם לזעם אצל רוב הכותבים. לדעתי אתם עושים בכך שירות דב למטרתכם ארוכת הטווח; ההשוואות המופרכות הללו, אפילו אם הן נובעות מהיסטרייה ולא ממאמץ הסברתי ציני ומחושב, רק גורמות למאבק שלכם להיראות מנותק מהמציאות וביכולתן אולי להרעיש את המשוכנעים אך לא לגייס ולו מתנגד חדש אחד לתוכנית ההתנתקות/גירוש.

ועוד גילוי דעת אישי:
תוך מספר שנים יבוצעו תהליכים דומים על מקומות ישוב ערביים, וכל הפרופוגנדה שכיום נראית לכם מבריקה ביעילותה תימרח על אמצעי התקשורת בעולם בכדי לעצור את התהליך היחיד (לשיטתי) שישאיר לישראל סיכויי שרידה ללא סיעתא דשמייא ריקא בניסים גלויים.

נערך לאחרונה ע"י NOTA בתאריך 26-04-2005 בשעה 10:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר