לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2011, 17:35
  ITZIK555 ITZIK555 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.09
מתחיל ביום ראשון קורס מת"מ -איך התפקיד למי שישלח לגדודים???

שלום,ביום ראשון אני מתחיל קורס מת"מ ,היום היה לי ראיון עם המ"פ ולפי מה שראיתי היום אין אף אחד
שרוצה להתחיל תקורס והמוטיבציה של כולם ברצפה,בכל אופן לפני שבאתי הגישה שלי הייתה שונה ואני
לא ממש מתנגד לעשות תקורס{בסה"כ חודשיים וחצי}וגם לפי מה שהבנתי אפשר להנות אחר כך בסדיר{וגם בקורס}.השאלה שלי היא יותר איך השירות בגדודים במסגרת התפקיד,מבחינת עבודה,יציאות,וכל החרא שנלווה לגדוד???
עד עכשיו דיי בניתי על זה שאני יחזור לבסיס שלי שזה בא"ח ויש לזה הרבה יתרונות בתור ג'ובניק {כמעט ולא סוגרים,אין הרבה עבודה ,תורנויות,..כי יש תטירונים}אבל אמרו לי שהסיכוי גבוה יותר שאני יחזור לגדוד שלי 605 ולא לבהל"ץ.

אשמח לכל פרט שתוכלו להגיד גם על הקורס,ובמיוחד על סדיר{בגדוד}.תודה לעוזרים

*דרך אגב מה לגבי הדרכה בבה"ד 7??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2011, 22:51

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ITZIK555 שמתחילה ב "מתחיל ביום ראשון קורס מת"מ -איך התפקיד למי שישלח לגדודים???"

טוב דיי חיזקת אצלי את מה שחשבתי לגבי השירות בגדוד, חח אין בנאדם שרוצה להקשיב לך יותר ממני אבל איך בקורס אני פועל כדי להבטיח שיבוץ טוב{בהנחה שאין איזה הסכם כלשהו שאני חוזר לגדוד ב100 אחוז}כי חלק אמרו לי שאם אתה גרוע אז אתה מקבל שיבוץ למקום שאין בו הרבה עבודה ותנאים הרבה יותר טובים ולמקומות שיש הרבה עבודה שולחים תטובים,וחלק אמרו לי שאם אתה חייל טוב ומשקיע אז יתנו לך יותר אופציות לבחור

אתה יכול להרחיב יותר על העבודה בגדוד עם כל הקטע של הקשר{ממה שאתה רואה שהמת"ניקים עושים} ,שמירות מטבחים וכל זה אתה עושה כמו הלוחמים??

גם בקורס שאתה עשית המוטיבציה של החניכים הייתה נמוכה ולא רצו לעשות תקורס??

נערך לאחרונה ע"י ITZIK555 בתאריך 26-05-2011 בשעה 23:02.
ישן 27-05-2011, 20:58
  frostedbutts frostedbutts אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שחטופן תחת שמתחילה ב "תקשיב לי ותקשיב לי טוב... אני..."

כמישהו שהתגייס לקורס הזה באוגוסט 10' והצליח לברוח משם בסופו של דבר לתפקיד שהוא לא משהו בחיל חימוש\רכז אמצעי תקשוב (חובש בחיל מודיעין) אני ממש רוצה לדעת למה אתה חושב שלא כדאי להכנס לקורס חחח

מה שכן זה קורס בלאי ברמות... חוץ מאלה שסירבו לחתום על סיווג כולל אני (משהו כמו 20 איש), בערך עוד 30 איש יצאו משם לאט לאט במשך הקורס דרך הקב"ן שהיה שם בזמנו (בן אדם דיי נחמד האמת... הוציא אותי מרא"ת)
עוד כמה יצאו להדרכה בשביל לברוח מהתפקיד עצמו, והשאר עשו בלאגן איך שסיימו את הקורס

בקיצור מתוך מחזור של 110 איש ככה נשארו בתפקיד פחות מ50 איש חחח

לפותח האשכול - לצאת מהקורס בצורה שהיא לא ת"ש או נפשי (קשיי הסתגלות פוסל את הקורס גם) תביא אותך ככל הניראה לחימוש וכו'. כמובן שעם פרוטקציות זה יכול ליהיות כבר סיפור אחר
ישן 27-05-2011, 13:49

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ITZIK555 שמתחילה ב "מתחיל ביום ראשון קורס מת"מ -איך התפקיד למי שישלח לגדודים???"

כן אבל בכל זאת תן לי יותר פירוט ,אתה אחד מרבים שאומר לי את זה{שדרך אגב נראה על כל דבר בצבא יגידו לך שהוא חרא ואל תעשה אותו,וכל הקרביים שבוזים ויגידו לך לא לבוא לקרבי,וכל הצבא שבוז ככה שיוצא שכמעט על כל תפקיד יגידו לך שהוא חרא והוא משמעם ......}.אני צריך קצת יותר מידע למה הקורס הזה כל כך נוראי ומה הסדיר שעושים אחרי הקורס,כי דיברתי עם חבר'ה שהייתי בבהל"ץ ואמרו לי שסבבה להם ויש בנות ודיברתי עם אחד שבשיזפון שסבבה לו והיציאות טובות ואין הרבה עבודה ואפילו הקורס היה בשבילו חוויה ובקיצור מרוצים.הכוונה שלי היא יותר מה הולך במקומות הפחות טובים{לא הבאח"ים והבט"רים}*********ואיך אני יכול לנסות להבטיח שאני לא יגיע לשם אלא למקום יותר טוב או אולי אפילו לצאת להדרכה*********.לגבי התחום אני לא ממש נרתע ממערכות קשר וכאלה כי אין לי בעיה ללמוד וגם בתיכון למדתי אלקטרוניקה וזה קצת דומה,בקיצור...

לפי מה שראיתי יותר קשה לצאת מהקורס הזה מאשר מקרבי ,וכולם לא רוצים להתחיל אותו וכבר אמרו למ"פ את זה וכולם חפשנים אז מה הסיכוי שלי לצאת מהקורס הזה??אפסי.או שרק לרדת יותר נמוך ולהגיע לחיל חימוש או להיות טבח נהג אפסנאי ואת זה אני לא רוצה
*ואל תפחד אני לא ידפוק עריקות ולא כלום,אני פשוט מנסה לדעת יותר
ישן 04-01-2016, 22:23
  מאור4532 מאור4532 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.16
הייתי מתמניק כנסו דחוף! מטורף!

חייב לספר לכם על החוויה שלי בקורב הזה, כמה ימים לפני הגיוס שלי שלחו לי הודעה ממיטב שאני משובץלתפקיד המתמ, התחלתי לברר בדיוק כמוכם על הקורס וראיתי רק ביקורות שליליות ומבאסות מה שהשפיע על כל תחילת השירות שלי בניסיון לצאת ולעבור לקורס אחר אבל בסופו של דבר נשארתי ואני לא מצטער לרגע, נדהמתי לגלות שהקורס מעניין בטירוף ועוסק במערכות תקשורת משוכללות ביותר שנותנות לך כלים גם לאחרי הצבא, השיעורים שעברו שם היו מעניינים ביותר וחוץ מהפן המקצועי הסגל הפיקודי מורכב מאנשים תומכים, אכפתיים ומדהימים זו החוויה הכי טובה שהייתה ותהיה לי בשירות.
היום אני משרת באוגדה 98 אוגדת הכוחות המיוחדים, חוץ מזה שאני נחשף לדברים מטורפים שבחיים לא חלמתי שאעסוק בהם ואדע אותם השירות שלי טוב ואני גאה להיות מתמניק ולהשתייך לחיל התקשוב!
ממליץ לכם בחום ! ! !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר