לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2011, 15:26
  InMyWay InMyWay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.11
עזרה| מאוהב בידידה שלי

אז ככה, לפני שנה הלכתי לאיזה קורס אחד והכרתי איזו ילדה אחת... בהתחלה סתם שלום שלום כזה וזה התחיל להתפתח לידידות כזאת... שאני חוזר מבית ספר איתה אז אנחנו יושבים אצלה קצת וזה. אנחנו ידידים קרובים וזה אבל לא כאלה ששופכים את הלב אחד לשני. בקיצור מאז שפגשתי אותה ידעתי עמוק בלב שאני מאוהב בה אבל תמיד התכחשתי לזה ושכנעתי את עצמי שאני לא מאוהב בה כי ידעתי שזה יפגע שבידידות שלנו. אחרי כמה זמן הבנתי שאני מאוהב בה וממש לא רציתי את זה אז את כל העצבים שלי על זה שאני מאוהב בה הוצאתי עליה ולא דיברנו לאיזה חודשיים ככה... היא כל הזמן ניסתה לחזור ולדבר כזה בכיתה וכאלה אני נפנפתי אותה כמו איזה ילד מניאק. אחרי כמה זמן ככה שהיא הפסיקה גם לנסות ולדבר איתי הבנתי שאני צריך לספר לה . רציתי לספר לה לא כדי שנהיה חברים ונחייה באושר ואושר כזה- כי ידעתי שזה לא יצליח בינינו כי היא שותה ומעשנתת ואני בכלל לא טיפוס כזה. בקיצור אני תפסתי אותה יום אחד ודיברנו קצת ואמרתי לה שיש לי רגשות כלפיה והיא פשוט עמדה מולי ולא אמרה כלום( אולי היא לא שמעה או שהיא לא הבינה לא יודע). חזרנו להיות ידידים אבל בקשר רופף כזה. לפני שבועיים ככה חשבתי שזהו, שאני כבר התגברתי אליה אבל כל פעם ראיתי אותה עם ידיד טוב שלי מדברת וצוחקת זה עצבן אותי. לפני כמה ימים חזרו לדבר וזה והלכתי אליה ובבית לשה היא מתחילה לשלוח לי מסרים כאלה שאני לא מצליח להבין, כאילו כל מיני כאלה שאולי היא רוצה שאני אנשק אותה וכאלה אפילו שאני יודע שזה לא הגיוני כי היא בערך עם מישהו עכשיו( מי שמכיר אותה יודע שהיא כזאת מחורפנת טיפה על הראש כאילו עושה מה שבה לה וכאלה). אתמול או שלשום ככה התחלתי להבין שאולי שאני מרגיש אליה משהו- משהו לא מוסבר כזה. אני מתלבט אם לספר לה אבל היא עכשיו במין קשר עם איזה אחד שהיא תמיד רצתה אפילו שהיא יודעת שזה סתם ( היא אמרה לי את זה). השאלה שלי אם כדי לי להגיד לה למרות שהיא לא בנאדם של מערכות יחסים?? ממש תעזרו לי כי אני אוכל את עצמי מבפנים..
לא יודע אם זה חשוב אבל אני בן 16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2011, 01:05
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי InMyWay שמתחילה ב "עזרה| מאוהב בידידה שלי"

מה זה משנה ככ בן כמה אתה?
אתצה עובר את אותן החויות כמו כולם...
האמת שפה כבר לא יודעת ככ מה להגיד לך..
כי מצד שני אתה די התמניאקת אליה וניפנפת אותה(שזה אגב משו שגמני עשיתי והתנקם בי אח"כ..=P, נו טוב ככה זה כשזה קורה עם ידידים הכל מסתבך..)
אבל אם היא מראה סימנים של רוצה לנסות אז למה לא?
רק שאני לא ככ רוצה שתפגע כי תארת אותה כבחורה שעושה מה שבראש שלה כזה..
לפי דעתי אולי היא יוצאת עם הבחור ההוא כדי קצת לגרום לך לקנא..

בכל זאת די מגיע לך(סורי אבל זו האמת..=P)
אבל אם בכל זאת בא לך לנסות איתה, תברר קצת.תגשש עוד טיפה מה טיו היחס שלה אליך ואיך היא באמת מרגישה..
כדי שלא תפגע ממנה..

ואגב תזכור-נגיד אם היא לא באמת בעניין תזרום עם זה..כי הגיל הזה של התיכון זה הכי גיל שלא צריך להיתקע על אנשיחם צריך לנסות ולהכיר עוד ועוד אנשים עד שמוצאים איזה מישהי חמודה וממשיכים איתה..
בהצלחה..=]
(מקווה שעזרתי..)
ישן 29-05-2011, 10:59
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי InMyWay שמתחילה ב "עזרה| מאוהב בידידה שלי"

בגדול, גברים ונשים לא יכולים להיות ידידים.
כאילו ברור שיכולים, אבל או שיש מתח, או שהיה ולא יצא מזה כלום, או שהם היו זוג וזה נגמר ושמרו על קשר, אבל זה לא הברירת מחדל...

מניסיון אישי, זה בעייתי מה שאתה מתאר. אם אתה אוהב אותה, לא תוכל להדחיק את זה או משהו כזה בישביל "לא להרוס את הידידות", זה שטויות. תחתור למגע, תגיד לה איך אתה מרגיש, ומה אתה חושב, או שליבך ישבר וזה יהיה חוויה חינוכית מעולה לחיים, או שתהפכו לזוג...
לדעתי כל אפשרות אחרת היא בזבוז אנרגיה לריק...

ד"א, גם אם היא לא תרצה, יכול להיות שבעתיד (היותר רחוק) עדיין תהיו ידידים...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://imgs.xkcd.com/comics/friends.png]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר