לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: הרכישות של מייקרוסופט - דעתכם?
יש סדר בבלגן 6 66.67%
יש בלגן 3 33.33%
מצביעים: 9. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2011, 14:43
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
סקר מייקרוסופט - לאן?

הרכישה האחרונה של מיקרוסופט, אם להודות על האמת - השאירה אותי מעט פעור פה, עברו 10 ימים מאז, ואני לא מצליח להחליט אם הם מתנהלים מאוד בחוכמה או כמו תרנגולת (חמושה) חסרת ראש שיורה לכול הכיוונים...

תקציר (ואני אתמקד בשירותי הרשת, ברשותכם, כי 100 רכישות בשנה זה המון מידע לעבד ) :
מייקרוסופט, השד הגדול והרע מהמערב, רכשו את skype תמורת סכום (עצום!) של 8.5 ביליון דולר ו"בלעו" את החברה לתוכה (שנכנסה כמחלקה תחת מיקרוסופט), קודם לרכישה גוגל היו במגעים לרכוש אותם, אבל קשה לי להאמין שחברה שחרטה על דגלה את נס ה"חינם למשתמשים" תרכוש חברה עם שירותים מתחרים ולקוחות משלמים.
http://www.microsoft.com/presspass/...corpnewspr.mspx

בין 2011-2008 לא בוצעו רכישות ענק (בסדר גודל של כמה מאות מליונים ומעלה), אבל כן בוצעו הרכישות הבאות:
canesta, שלמעשה באמצעותה יצרו את ה kinect.
http://news.cnet.com/8301-31021_3-20021265-260.html

Interactive Super Computing (חברה המתמחה בפיתוח מקבילי)
http://blogs.technet.com/b/windowss...puting-isc.aspx

BigPark Inc - חברת משחקים Online
http://www.microsoft.com/presspass/...7BigParkPR.mspx

ונמשיך עם 2008, שנת הרכישות העצומה:
Greenfield Online - אתר e-commerce ותקצירי מוצרים הגדול באירופה (לשילוב במנוע החיפוש שלהם)
http://advertising.microsoft.com/de...eld-acquisition

Datallegro - חברה המתמחה ב data warehouse (בגדול - ניהול כמויות גדולות של מידע)
http://www.microsoft.com/Presspass/...ehousingPR.mspx

Powerset - חברה המתמחה בחיפושים בשפה טבעית ("איך אני מגיע להרצליה" יתורגם במנוע חיפוש סטנדרטי ל "מגיע הרצליה", ב powerset הוא ינסה להבין את השאלה ואת הסיבה לה כדי לקשר לאתרים המכילים את התשובה המתאימה ביותר)

mobicomp - חברה ליצירת שירותים לסלולרים (כנראה בשביל יצירת wp7)
http://www.readwriteweb.com/archive...re_mobicomp.php

Danger - חברת אפליקציות סלולריות (הכוללת גם מ"ה בין היתר)
http://www.microsoft.com/presspass/...cquisition.mspx

Fast Search & Transfer - חברה המתמחה בחיפוש ארגוני (נטמע לחלוטין ב sharepoint, לא ידוע לי על קשר נוסף לשירותי רשת)
http://www.microsoft.com/presspass/...stSearchPR.mspx

Multimap - חברת מיפוי online אירופאית
http://www.microsoft.com/presspass/...MultimapPR.mspx

ולסיום - הסכם השותפות עם פייסבוק שמאפשר להם לפרסם באתר וכן הם יכולים לנצל מידע מהפיסבוק כדי לאפשר תוצאות חיפוש רלוונטיות יותר.
http://www.washingtonpost.com/blogs...PQ94G_blog.html

במבט ראשון, הרכישות מאוד הגיוניות, מיקרוסופט אוספת מידע מפייסבוק, רוכשות חברות המתמחות בחיפוש חכם יותר וכן רוכשות חברות המציעות שירותים אותם גוגל מציעה (מיפוי, קניות) כדי לנסות להפוך את המוצרים שלה ליותר "שיתופיים" אבל הסכומים אותם היא מוציאה מטורפים, והחברות אותם היא קונה לפעמים "עולים" על מוצרים שיש לה (סקייפ מול מסנג'ר/נטמיטינג, דנג'ר מול חלונות CE), דבר שגורם לי להאמין שאמנם יש לחברה מטרה ואולי אפילו כיוון - אבל אין לה ממש מושג איך להגיע לשם.

אז מה דעתכם? טיל חץ מכוון מטרה או צב צולע ושתוי שמחפש את הבית?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2011, 23:10
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "מייקרוסופט - לאן?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קוביבי
...
מייקרוסופט, השד הגדול והרע מהמערב, רכשו את skype תמורת סכום (עצום!) של 8.5 ביליון דולר ו"בלעו" את החברה לתוכה (שנכנסה כמחלקה תחת מיקרוסופט), קודם לרכישה גוגל היו במגעים לרכוש אותם, אבל קשה לי להאמין שחברה שחרטה על דגלה את נס ה"חינם למשתמשים" תרכוש חברה עם שירותים מתחרים ולקוחות משלמים.

לא ביליון, אלא מיליארד.
billion = מיליארד.
(ומה שנקרא בעברית ביליון, מכונה בשיטה האמריקאית טריליון).

להזכירך:
1. גם סקייפ מספקת שירות חינמי, והשאר בזול (יחסי).
2. גם גוגל מספקת שירותים בתשלום, בעיקר לעסקים.
מה זה אומר? שאין סתירה בגישת החינם-תשלום של שני החברות. גוגל אגב החלו לאחרונה לשווק שירות דומה באופן מובנה בתוכנת הדוא"ל ג'ימייל.

---------------------

להבדיל מרכישות למטרות בודדות כל אחת, ככל הנראה, כמה וכמה רכישות נועדו למטרה אחת.
בראש כנראה קיום מנוע החיפוש שלהם. אם זה רכישת חברות שפיתחו פן מסויים בתחום החיפוש, ואם זה שיתופיי פעולה עם חברות אחרות שניתן להטמיע את מנוע החיפוש הכושל בשירות שהן מספקות.

בנוסף, ישנן רכישות שיקדמו את היכולות והשליטה של מייקרוסופט בתחום הטלפונים החכמים, תחום שהתחיל לצבור תאוצה כבר לפני למעלה מ-5 שנים, ולהבדיל ממנהגה הישן, מייקרוסופט זיהו כאן את הפוטנציאל בזמן, וכבר מספר שנים שהם משקיעים משאבים על מנת לשלוט גם בשוק זה.

ומעל הכל, הרבה מהרכישות נועדו אולי בעיקר כדי שמישהו אחר לא יגדל מתחת לאפם, ובטח ובטח שאחד המתחרים הגדולים ובראשם גוגל שנחשבת כיום כמייצג האנטי-מיקרוסופט, לא תרכוש את החברה ותגדיל באחוז מסויים את נתחה בשוק זה או אחר.

נערך לאחרונה ע"י ישראל K בתאריך 19-05-2011 בשעה 23:18.
ישן 22-05-2011, 09:27
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "[QUOTE=קוביבי]... מייקרוסופט,..."

עברית קשה שפה
סקייפי אמנם נותנת שירותים חינמיים, אבל אם יש לי חברה שמספקת שירות זהה, למה לרוץ ולשלם פי 3 מהשווי של חברה בצרות אלא אם כן זו השקעה שתחזיר את עצמה?
זה נכון ש-170 מליון משתמשים לא הולכים ברגל, אבל אם הצעה הגבוהה ביותר שניתנה על החברה היה בערך 4 מליארד, למה להציע כפול? (לא שאני חושש מתזרים המזומנים של החברה, פשוט נראה לי תמוה)

בינג - בהחלט מקווה שישתפר ויציע חלופה הגונה לגוגל שמתחילה לשלוט בתכנים שאנו רואים.
טלפונים - לא זיהו בזמן, ולא עושים שום דבר כמו שצריך, ראה רכישת הענק הקודמת שלהם (danger), שירות שנחשב מצויין ונעלם לחלוטין וזו הדוגמה שמעלים בד"כ כשמדברים על סקייפ פה, ההבדל הוא שסקייפ יעבדו כמחלקה נפרדת ולא ייטמעו לחלוטין, לא בשלב ראשוני בכולאופן, השאלה היא האם יש סיבה שדבר כזה יקרה, ולמה?
הרי אם אתה רוצה לשלב את השירותים שהוא מציע (דרך xbox, הנייד או כל צורה אחרת), לא הגיוני לחלק את השותפים החדשים לפי מחלקות בתוך החברה?

ישן 22-05-2011, 20:22
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם היא הייתה מערכת טובה, אתה..."

עובדי נוקיה מן הסתם לא אהבו את זה כי חלקם יפוטר, החלק שאחראי על התוכנה, אני מניח.
הביקורות שקראתי על המערכת בעיתונות היו מחמיאות. למה זה לא עקף את שאר המערכות כרגע? לא יודע, אולי עניין של מבחר, של מחירים, כמות האפליקציות.

בינתיים יש תחזית יותר אופטימית, אם כי מעט קיצונית לטעמי-
http://www.bgr.com/2011/05/10/windo...alyst-explains/

אגב, אתה בטח יודע שנוקיה עודנה היצרן מהגדולים בעולם, כי סמרטפונים לא מהווים חלק גדול מסך המכירות של הניידים בעולם, ויש לה אחיזה איתנה בשוק המכשירים הפשוטים יותר. לא הייתי חושב שהיא תגיע לפשיטת רגל.

ישן 22-05-2011, 20:29
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "עובדי נוקיה מן הסתם לא אהבו..."

אתה יודע איך זה ביקורות, תלוי מי עושה אותן.

אתה באמת חושב שסמרטפונים לא מהווים חלק גדול מסך המכירות של הניידים בעולם?

מצטט מהערך שמקור התמונה ממנו:

According to a study by ComScore, over 45.5 million people in the United States owned smartphones in 2010 out of 234 million total subscribers.[6] Despite the large increase in smartphone sales in the last few years, smartphone shipments only make up 20% of total handset shipments, as of the first half of 2010.[7] In March 2011 Berg Insight reported data that showed global smartphone shipments increased 74% from 2009 to 2010.[8]

שמע, זה גדל משנה לשנה. האוכלוסיה היחידה שתעדיף מכשירים ישנים ו"מעפאנים" היא... חיילים בצה"ל (בגלל החשש מלאבד...), ומבוגרים שקשה להם עם גודל הכתב בסמארטפונים (אני די בטוח שיפתרו את זה בדמות אפליקציות מיוחדות שתעשה את כל הממשק ענק וקריא יותר משל הטלפונים המסורתיים... אם אין כבר דבר כזה היום ). שוק הסמארטפונים גדל, והוא כאן כדי להישאר. אנשים לא פרייארים, ואין סיבה שהם ישלמו על רשיונות למיקרוסופט כחלק ממחיר המכשיר שלהם. בייחוד שהמערכת המתחרה היא... מצויינת. אולי הגזמתי שאמרתי שנוקיה "תפשוט רגל", אבל הכוונה הייתה שהיא תהפוך ליצרן שולי. היא עדיין יכולה לחזור בה מהאיוולת: אם היא ממילא לא הולכת להשתמש במערכת הפעלה משל עצמה - היא יכולה לקפוץ גבוה למעלה, אם רק תחליט להתחיל להשתמש באנדרואיד. זה לא אמור להיות זר לה במיוחד, כיוון שכבר יש לה דגמים שמריצים לינוקס...

ישן 22-05-2011, 21:00
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אתה יודע איך זה ביקורות, תלוי..."

כן, לא התייחסת לעולם הפחות מפותח, שלא כולל רק חיילים בצה"ל

אגב, דווקא בארצות הפחות מפותחות יש לרים נוכחות חזקה, בגלל שהמכשירים שלה נחשבים איכותיים ויוקרתיים ולא קונסולות משחק, ובגלל שיש לה רשת פנימית משלה למיילים והודעות (או משהו בסגנון, לא זוכר בדיוק).

לדעתי, דווקא חיבור בין נוקיה לאנדרואיד יהפוך אותה לעוד חברה, ולא יהיה לה ייחוד. לא יהיה ממש הבדל בין מוטורולה, HTC, סמסונג, סוני ושאר החברות שמריצות היום אנדרואיד. הבידול הזה הוא דווקא חשוב, והוא זה שמונע ממנה להפוך לעוד יצרן סתמי. אבל חבירה לחברת ענק כמו מיקרוסופט? לא הייתי מספיד אותה כל כך מהר (כן, חלק מהחברות הללו גם מריצות מערכות חלונות, אבל במספרים זעומים).

אגב, שווה להזכיר- העליתי את נושא הסלולרים מכיוון שאיך שאני רואה את זה, העתיד מתכוונן למכשירים קטנים. בין אם סמרטפונים, טאבלטים או נטבוקים. מכיוון שכך, מיקרוסופט חייבת דריסת רגל בשוק.
ואם אני כבר מדבר על חזיונות- שילוב בין מכשירים "קטנים" לגדולים ייעשה כמו שמודו חשבו עליו, ובצורה טובה יותר מיושם באטריקס- הסמרטפון הוא הלב, וניתן לחבר אותו לתחנת עגינה ולהפוך אותו למכשיר לכל דבר. ואז, כשהסמרטפון יהפוך למחשב, ייכנס היתרון של מיקרוסופט לפעולה. כבר היום יש מכשיר דואלי, שמריץ חלונות 7 וסימביאן.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4069901,00.html

ישן 24-05-2011, 13:20
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם היא הייתה מערכת טובה, אתה..."

טבלה מעט יותר מעודכנת
http://phandroid.com/2011/05/19/gar...owth-this-year/

מצד אחד - זה נחמד להשמיע תיאוריות - אבל לא הייתי ממהר להספיד לא את נוקיה ולא את מיקרוסופט, בניגוד לבלקברי כמות המכשירים שנמכרו לא פחתה, שוק הסמרטפונים הכפיל את עצמו

והמנצחת הגדולה - אנדרואיד.
דברים שלא נלקחו בחשבון -
1. מיקרוסופט רק הוציאה את מערכת ההפעלה החדשה שלה בסוף 2010, אמנם הפתיחה שלה אנמית יותר מזו של אפל או גוגל, אך הפרסום עד כמה שאני (לא)ראיתי בהתאם
2. המכשיר הראשון מהסכם השותפות של מיקרוסופט-נוקיה יצא בסוף 2011 (וגם זו תהיה יציאה מזורזת, במקור דובר על 2012)
3. כמות המפתחים לפלטפורמה של חלונות 7 גדלה והולכת, בין אם אנשים רק מצטרפים ובין אם בעקבות מהלכים שונים של מיקרוסופט (תחרות הפיתוח של XDA לדוגמה)

מה יוליד יום? רק הזמן יספר, אבל הדיון הוא באופן כללי על מיקרוסופט ולא רק על הניידים שלה.
דווקא את הדיון על מערכת ההפעלה הייתי שמח אם נעשה בסלולארי, פה אני מדבר על שירותי הרשת, מערכת ההפעלה של העתיד, מכונת המשחקים ובכלל - קווים כללים אליהם החברה הולכת.
ברור שהכיוון הוא שירותי רשת, אבל מה דעתכם על הכיוון?

מצד אחד, חלונות+אופיס הם הפרה החולבת שלהם נכון להיום, במיוחד בשל חוסר יריבות מתאימה (לא לינוקס ולא open office שהחליפה ידיים לאחרונה)
מצד שני - העולם הולך לכיוון שבו הכול עובר לרשת, ואם החזון של גוגל ייתממש - 2 הכלים הנ"ל יהפכו ללא רלוונטיים בעוד שנים ספורות, האם המדיניות של לרדוף אחרי כולם בה נוקטת מיקרוסופט היום היא עדיין עדיפה או שמכול הרכישות האחרונות מתוכנן לנו שפן חדש ומפתיע?

נערך לאחרונה ע"י קוביבי בתאריך 24-05-2011 בשעה 13:59. סיבה: כתבתי שיכור, מעט תיקונים
ישן 24-05-2011, 14:30

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "טבלה מעט יותר..."

אכן, ברור שמעל הכל, גם אם למיקרושיט מאות תוכנות או יותר, עדיין כולם לא משמעותיים כלכלית, למעט מערכת ההפעלה למחשב האישי וחבילת התוכנות המשרדיות.
מה שכן, הם כנראה מנסים לשחזר את ההצלחה באופן דומה, גם בשוק הניידים (תוך כדי שגם בלעדיהם, ההבדל בין מחשב אישי למכשיר טלפון או כל מכשיר נייד אחר, הולך ומטשטש), כך שגם מערכות הפעלה ותוכנות משרדיות למכשירים ניידים, נמצאת כנראה בחשיבות רבה בחברה.
ולא לשכוח את מנוע החיפוש באינטרנט בפרט וטכנולוגיית החיפוש בכלל, שאמנם אולי לא תופס נתח ניכר בעוגת ההכנסות, אבל כנראה תופס נתח נרחב בעוגת המשאבים והוצאות החברה.
כל השאר, תוכנות לניתוח מזג אויר כתוצאה מעיוות פנים, משחקים ושאר מרעין בישין, נועדו ככל הנראה ממספר סיבות שונות, לדוגמה: 1. לנסות את המזל, אויל בכל זאת זה יצליח. 2. כדי שחברה אחרת לא תצליח יותר, באותו תחום. 3. תוספת והרחבה למוצרים ושירותים העיקריים.

אני חושב שנכון להיום, גוגל היא החברה היחידה שצפויה להוות תחרות אמיתית למוצרי היסוד מהם מיקרוסופט אוכלים וחיים.
(יש לשים לב שדיברתי על צפי, אני לא מתכוון למה שיש להם כרגע, שזה לדעתי עדיין לא מאיים על מיקרוסופט, מלבד היכולת להמשיך להשתפר, להשתנות ולשנות).
במיקרוסופט גם יודעים זאת, וכנראה להבדיל מבעבר, כל החברה מתמקדמת פחות בממה אפשר להרויח ואיך לחדור לשוק, והרבה יותר ב"איך להלחם עם גוגול, להמנע מפגיעה בהם ולהקדימם לפחות בצעד אחד".
במילים אחרות, במקום שהם יובילו, הם מובלים אחר גוגל. כל הכרזה, מעשה או חשד למעשה של גוגל, משפיע ישירות על מיקרוסופט, על איך היא תנהג, מה היא תגנוז ובעיקר מה היא תוציא, היכן היא תשקיע ומה היא תפתח.

כך גם מנוע החיפוש הכושל של מיקרוסופט, הרבה יותר מאשר הרצון להרוויח ממנוע, הוא הרצון למנוע את הרווח וההשתלטות של המתחרים בכלל וגוגל בפרט.
ישן 24-05-2011, 15:31

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "טבלה מעט יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קוביבי
טבלה מעט יותר מעודכנת
http://phandroid.com/2011/05/19/gar...owth-this-year/

מצד אחד - זה נחמד להשמיע תיאוריות - אבל לא הייתי ממהר להספיד לא את נוקיה ולא את מיקרוסופט, בניגוד לבלקברי כמות המכשירים שנמכרו לא פחתה, שוק הסמרטפונים הכפיל את עצמו

והמנצחת הגדולה - אנדרואיד.
דברים שלא נלקחו בחשבון -
1. מיקרוסופט רק הוציאה את מערכת ההפעלה החדשה שלה בסוף 2010, אמנם הפתיחה שלה אנמית יותר מזו של אפל או גוגל, אך הפרסום עד כמה שאני (לא)ראיתי בהתאם
2. המכשיר הראשון מהסכם השותפות של מיקרוסופט-נוקיה יצא בסוף 2011 (וגם זו תהיה יציאה מזורזת, במקור דובר על 2012)
3. כמות המפתחים לפלטפורמה של חלונות 7 גדלה והולכת, בין אם אנשים רק מצטרפים ובין אם בעקבות מהלכים שונים של מיקרוסופט (תחרות הפיתוח של XDA לדוגמה)

אני חושב שמשתמשי סימביאן, יתפצלו לאנדרואיד או אייפון, כך שהכח של "שלושת המובילים" שיהפך ל"שני מובילים", ישאר חזק מאד, ומיקרוסופט ינגסו נתחים יחסית שוליים בלבד מתוך משתמשי אנדרואיד, סימביאן, אפל ובלקברי, ברובם אלו פשוט משתמשים שבחרו במוצר מתוך גישה ונטייה למוצר המדובר, הרבה יותר מאשר מתוך שיקול טכני של התאמת התוכנה לצרכיהם, לכן אני לא רואה את מיקרוסופט כל כך מהר מהווים חלופה למשתמשים אלו.
עבור מערכות ה]עלה אחרות, כנראה מיקרוסופט כן תהיה חלופה באחוזים גבוהים בהרבה, אולי אף עד כדי 80/90 אחוזים.

אני לא רואה את מיקרוסופט עוברים את ה-15 אחוז שליטה בתוך שנתיים שלוש ואף יותר, אלא אם נוקיה ישווקו כמעט רק מכשירים עם מערכת הפעלה של מיקרוסופט.
ישן 24-05-2011, 13:33
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "מייקרוסופט - לאן?"

ולאן הם ילכו בדיוק?
אין להם תחרות עדיין עם המערכות הפעלה למחשבים ויש להם אקס בוקס וכו... זה מונופול שלא יוחלף כל כך מהר,אם זאת הייתה הכוונה שלך.

הדבר היחיד הוא שילוב שיחות וידאו דרך אינטרנט בטלפון הנייד בעזרת הטכנולוגיה של הסקייפ למחשבים וטלפונים ניידים כאחד ולקחת על זה כסף ובזה נוקיה כן יכולה להעזר ב ms,כאשר skype של ms עכשיו ובשוק הזה יש הרבה מאוד כסף.
יותר מזה אני לא רואה עוד תחום ל ms כיום.

אפשר כמובן להוסיף עוד רכיבים לתוכנות ולמערכת ההפעלה של ms בעזרת כל הרכישות האלה,אבל זה כבר כסף קטן יחסית לאופציה הראשונה עליה דיברתי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 24-05-2011 בשעה 13:37.
ישן 24-05-2011, 17:35
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כניסה לשוק הטלפונים הניידים..."

עסקית - לא נכון ולא יקרה,
החבילה מגיעה מספק (אמיתי או ווירטואלי), נוקיה לא תעשה הסכם שותפות עם כל ספק בעולם כדי לאפשר חבילה כזו ואני לא רואה את המצב הנוכחי בו חברות חוסמות תעבורת סקייפי על רשת 3G, משתנה בעתיד הנראה לעין.
אין ספק סלולרי בעולם שמקבל כסף מהפורטל או משרותים אחרים מלבד שיחות+SMS-ים וכיום - ספק רשת.
אפילו הגימיק הכושל של הסלולרים של מירס (ווקי-טוקי בין מכשירים בלי קשר לספק, "לדבר בלי לשלם") היה כשלון חרוץ.

סקייפי ישולב כנראה כחלק מהX-Box, אני לא רואה שום מקום אחר (מעבר למערכת הפעלה במקום מסנג'ר, כמובן) בו הוא יוכל להשתלב

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:51

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר