לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2011, 19:03
  pack leader pack leader אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.10
su 50 כתחליף לאף 15

מדינת ישראל החליטה להחליף את מטסי האף 16 ב מטוסי אף 35 כידוע עד סוף העשור ישראל תרכוש בין 60 ל-80 כלים מכיוון שחי"א לא מתכוון לוותר על דוקטרינת high low שבא הוא נוקט כבר 40 שנה
(גרעין של מטוסי ירוט ייעודיים דו מנועיים מוקף בכלים רב משימתיים זולים יותר חד מנועיים )
כידוע אין שום כוונה מיצד הממשל האמריקני למכור את האף 22 ללקוחות זרים (כולל ישראל) .
פיתרון מוצע : בין השנים 2018 ל 2020 מטוס su 50 firefox הרוסי יגיע לשוק הבינלאומי
ניתן לקנות airfram +מנוע (דור ב' היעודי) במחיר טוב הערכה שלי 70 מיליון דולר פר כלי
למלא אותו באלקרוניקה ישראלית קיימת ( ראדר של אלתא מערכת לחימה אלקטרונית של רפאל מקמ"ש ומחשב משימה של אלביט) .
התוצאה הסופית תיהיה מטוס קשוח עמיד ( ברזלים רוסים) היטקי עם טוח טיסה שמאפשר כיסוי של כול מדינות האוייב של ישראל ללא תידלוק אווירי .
חישוב פשוט : 100 מיליון דולר לכלי ( כן זול יותר מאף 35 ) כפול 60 כלים + מרכז אחזקה ארצי וחלקי חילוף סה"כ שווי פרויקט כ 7 מיליארד דולר בפריסה לתשלומים לעשור פרויקט סופר ריאלי מבחינת תקציבית וגם יעזור לפיתוח טכנו' ישראלית
אני לא נכנס בכלל ליתרונות הפוליטים שלא ניתנים בכלל לכימות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2011, 20:27
  pack leader pack leader אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.10
שמעתי בעבר הסברים על הבדלים לוגיסטיים אני מצטער זה פשוט לא משכנע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי גיל חזקיה שמתחילה ב "ואם היית עושה שיעורי בית היית..."

1) גם לאף 35 יש מערך החזקה שונה לחלוטין מה המטוס שהוא מחליף (אף 16) ובכ"ז מבצעים את ההשקעה הכספית ובונים בשבילו תשתית לוגיסטית חדשה לגמרי
2) מכיוון שה רק הברזל והמנוע הם מתוצרת רוסית ואילו האלקטרוניקה והחימוש ישראלייים ההחזקה הנוספת תיהיה מינימלית
3) כידוע לכלים רוסים יש "עמידות" ומהימנות ברמות שלא מוכרות במערב בתע"א עמדו כבר באתגרים קשים בהרבה מה הכנה לקרב של "מוניות מלחמה רוסיות " שמתקלקלות הרבה פחות ודורשות הרבה פחות אחזקה מכלים אמריקנים מוצלחים ככול שהיו שהינם תמיד עדינים בהרבה .
4) יש מספיק כ"א בחי"א שיכול לקרוא ספר שכתוב באותיות קיריליות
חוצמיזה שמדובר בכלי שייוצא בסופו של דבר למדינות רבות וכבר יש לו לקוח זר אחד (הודו)
אני לא רואה שום בעיה מלבד חוסר אומץ וקיבעון מחשבתי של פוליטיקיים

נערך לאחרונה ע"י pack leader בתאריך 31-05-2011 בשעה 20:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר