לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2012, 16:26
צלמית המשתמש של skydiver
  משתמש זכר skydiver skydiver אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
סיכון מחושב בתחום הסלולר- דעתכם

ערב טוב,

יש לי כיום 2 מנויי סטודנט באורנג'.

על כל מנוי אני משלם 109 ש"ח (על מסלול ללא הגבלה, גלישה אחרי 2 ג'יגה תגרור האטה)+25 ש"ח (על ביטוח)+ 55 ש"ח (על מכשיר סמסונג גלקסי אייס, נשארו לי עוד שנתיים לשלם עליהם)
סה"כ 378 ש"ח לחודש לשתי המנויים.

אורנג' לא הצליחו להציע לי משהו אטרקטיבי יותר.

בחברות החדשות אני אשלם בממוצע כ90 ש"ח למנוי+ 55 ש"ח למכשיר (תשלום לאורנג') סה"כ לשתי המנויים 290 ש"ח.

ז"א כ90 ש"ח חיסכון. מצד שני אני אאבד את הביטוח על המכשירים ואם יקרה להם משהו אני אצטרך לקנות חדשים ובמקביל להמשיך לשלם על הישנים.

אז מה אני רוצה מכם?
א. האם בתנאים שפירטתי עדיף להישאר באורנג' בגלל הסיכון באיבוד הביטוח או שמא עדיף לעזוב בגלל החיסכון?
ב. אם אני מחליט לעזוב, לאיזו מהחברות החדשות כדאי לעבור?
(אני יוצא מנקודת הנחה שההבדלים בעלות המסלולים ללא הגבלה בחברות השונות הם זניחים ולכן מה שחשוב הם יכולת השרידות של החברות, שירות, תמיכה, פעולה חלקה של השיחות והגלישה וכד')

דעתכם?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2012, 13:39
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי skydiver שמתחילה ב "האמת שיופון, ב2 מסלולים שונים..."

לגולן יש עכשיו מסלול בלי הגבלה עם 3 ג'יגה גלישה, ב-49 ש"ח למשך 6 חודשים, ו-99 ש"ח לאחר מכן.
אותו הדבר ביופון עולה 89 ש"ח לחודש.
כלומר, אתה משלם 40 שקל פחות כל חודש במשך 6 חודשים, ואז מתחיל לשלם 10 שקלים יותר כל חודש. מחישוב פשוט עולה שיופון הופכים ליותר משתלמים רק החל מהחודש ה-25. אתה יכול גם להתחבר לגולן, ולעבור ליופון אחרי חצי שנה.
טוב, אבל אני מתחיל להישמע כמו מגיב בתשלום של גולן, אז אני אפסיק לנסות לשכנע אותו. בסך הכל שתי ההצעות משתלמות. אני לא מזמן הייתי צריך לעשות את אותה החלטה בעצמי, והחלטתי לעבור לגולן בזכות המבצע החדש. אתה תחליט מה שנראה לך נכון.

ישן 27-11-2012, 07:58
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי skydiver שמתחילה ב "התלבטות חברות חדשות"

בכמות הגלישה שלך, תשלם (כמדומני) בכל החברות (במסלול שאינו ללא הגבלה) סביבות ה 200 ש"ח רק על הגלישה - מה שהופך את כולן ללא משתלמות - במילים אחרות - הכי כדאי לך מסלול ללא הגבלה

אצל אשתך זה יהיה בערך 50 ש"ח על הגלישה, מה שמשאיר 30 ש"ח כדי להגיע לחבילת ללא הגבלה של יופון שהיא הכי זולה כיום למיטב ידיעתי (למעט ה 49 לחצי שנה של גולן). גם אם ניקח את מחירי הדקות הזולים של הוט מובייל, על 260 דקות תשלם 26 ש"ח, ועל 150 סמסים תשלם עוד 15 ש"ח, ומכאן שתעבור גם במקרה זה את ה 79 של יופון.

אז למה לא בעצם יופון לשניכם (79 ש"ח לאשתך כי היא לא צריכה יותר מגיגה, ו 89 לך, כי אתה צריך יותר מגיגה אבל פחות מ 3 גיגה)? אז מה אם אתה לא קונה במגה ולא מתדלק בדור-אלון. מי שקונה/מתדלק אצלם מוריד את התשלום מתחת ל 79 ש"ח לחודש, סכום שכולם מקבלים

כמובן שב 89 יש גם חברות אחרות באותו תעריף (הוט, 012 מובייל), אבל אם זה ממילא אותו מחיר, נשמע לי שיותר פשוט להתנהל מול חברה אחת במקום שתיים...

ישן 28-11-2012, 08:58
צלמית המשתמש של skydiver
  משתמש זכר skydiver skydiver אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
תקלות ראשונות ביופון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי skydiver שמתחילה ב "סיכון מחושב בתחום הסלולר- דעתכם"

אתמול נרשמתי וקניתי את כרטיסי הסים במגה.
היום קיבלתי את כל הטפסים במייל ואמור להתבצע הניוד.

הוסיפו לי במסלול של 200 וחצי חבילה של 1ג'יגה ב30 שקל בלי שביקשתי כמובן שהמכירות לא לוקחים אחריות על הטעויות שלהם ושלחו אותי לתמיכה, הם לא יכולים לבצע העברה אז צריך לנתק ולהתקשר מחדש. בתמיכה תיקנו את הענין ושלחו לי טופס חדש בלי החבילה הלא רצויה.

רשמו את אשתי כבעלת אחד הקוים בטופס בקשת הניוד על אף שאני הבעלים הרשום של 2 הקוים, אם לא הייתי תופס את זה בזמן הניוד לא היה מתבצע בקו הזה. המכירות שוב ניסו לזרוק אחריות אבל אחרי שהתעצבנתי וצעקתי שבפחות מ24 שעות הם הצליחו לעשות 2 טעויות קרדינליות ושיקחו אחריות על מה שהם עושים, אחד מהנהלים אצלם סידר את זה ושלח לי במייל טופס ניוד חדש עם הפרטים הנכונים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר