לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2005, 18:37
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
אנשים אני עוזבת

זאת ההודעה האחרונה שאכתוב כאן, אין לי הרגשה בטוחה יותר לכתוב את אשר על ליבי, מצטערת שאיני כותבת בצורה מסויימת שמייפה את הדברים, ולא מסוגלת לכתוב דברים טובים על החברה המקסימה שלי, שהלכה לעולמה, ובעצם רואה רק את השחור ומציגה אותו.
אין לי כאן פרטיות, ולכן, אסגור את הבלוג שלי, ואפסיק לכתוב באינטרנט על מחשבותיי ו/או רגשותיי בגלל אותם אנשים שפגעו בחופש שלי ומקום המפלט היחידי שלי שבו הצלחתי להוציא את מחשבותיי החוצה, ונכון, אני לא באמת חברה של אותה אחת, וזאת רק מסיבה אחת - לא הייתי שם בשבילה מספיק כדי לעזור, וגם לא מי שכתב לי את ההודעה, אז אתם יכולים להסתתר מאחורי ניק מסתורי, לי כבר כלום לא משנה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2005, 21:02
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
צר לי לשמוע שאת עוזבת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אנשים אני עוזבת"

אני מצטער לשמוע על הסיבה הזאת שמנצלים את חופש הביטוי שמקנה הפורום הזה לאנשים כדי להוריד את מה שמעיק עלייהם כנגדם, אל תאשימי את עצמך במה שקרה, העבר עבר, ולצערינו הרב כמה שזה כואב אי אפשר להזיז את הגלגל לאחור ויש טעויות שאי אפשר לתקן, כל מה שניתן לעשות הוא ללמוד ולנסות לשפר את העתיד כמה שהמילים הקרות האלה כואבות, הן אחוזות במציאות שהיא עצמה קרה וקודרת, אל תוותרי לגמרי על הפורום נכון יש אנשים שפגעו בך ועשו שימוש לרעה בחופש שניתן לך ולהם על הבמה הזאת, אני מאמין שאת מכירה את חברי הפורום שכן את משתמשת פעילה ומורגשת ולמרות שעשו לך עוול והחריבו את ההבמה הפומבית הזאת עדיין אפשר להתשמש בבמה הפרטית והדסקריטית שם הסודות שלך ישארו שמורים, ישנה אופציה של כתיבה אנונימית שתוכלי להשתמש בה מבלי להחשף וגם תוכלי לפנות באימייל או באייסיקיו לאנשים, אני לא יכול לדבר בשם אחרים, אבל אני מעולם לא אמרתי לא למי שפנה אליי, זה הייחוד של הפורום הזה והאנשים שבו,
אנחנו פה כדי לעזור.

אסיים בתודה רבה לך על כל הזמן והכוח שהשקעת בפורום הנפלא הזה
והלוואי שמכאן והלאה החיים רק יחייכו אלייך
את תחסרי פה

רועי
ישן 26-04-2005, 12:52
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
מממ...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי mnf שמתחילה ב "התנצלות פומבית"

תקשיבי...
הולי כתבה את מה שהיה לה על הלב. היא הייתה אחת החברות הכי טובות של אותה בחורה. הבחורה ההיא סיפרה לה הכל, על משפחתה, על ביתה, על הבסיס שלה, על החברים... הכל. הולי לא כתבה כאן שום דבר פוגע, היא לא ניסתה לפגוע במשפחה, בחברים, בבסיס ולא בשמה של אותה בחורה -רק פרקה את הכאב. היא פחדה שהיא לא עזרה מספיק, פחדה שיכלה לעשות משהו שהיה מציל אותה, אם זה להיות שם יותר, אם זה לדבר עם משפחתה, אם זה להגיע לבסיס להגן עלייה מעט -היא פחדה שהיא גם אשמה.
הפורום הזה נועד בכדי לעזור לאנשים, אם בפחדים שלהם אם ברצונות שלהם אם בבעיות שלהם או לשם פריקת מטען מהלב. התגובה שלך הוציאה את שמה הטוב של הבחורה שהתאבדה בשם רע, כי הולי לא סיפרה על הבחורה הנ"ל כלום -היא סיפרה על חברה טובה שלה בשם אנונימי. את באת והוצאת את שמה והרסת את שמה. אסור לעשות זאת פה. אם רצית לדבר עם הולי על המצב ורצית לומר לה שמה שכתבה פגעה בך -יכולת לשלוח לה הודעה פרטית ולומר לה, על גבי הפורום זה לא נעים ולא במקום.
חוץ מזה, הולי לא הוציאה את שם הבסיס שלך רע, היא בסך הכל אמרה מה שחברתה אמרה לה -לא שום דבר שניסה לפגוע. לחברתה היה קשה בבסיס, היא סיפרה להולי שמתעללים בה, שפוגעים בה, שהיא ביקשה העברה והעברה אושרה.

היא בסך הכל סיפרה את מה שהיה לה על הלב, ולא ניסתה ולו לרגע -לפגוע.
מה שעשית חדר לפרטיות שלה, פגע בה וגרם לה להרגיש אדם רע. היא שאלה אותי כמה פעמים אם היא עשתה טעות, אם את צודקת והיא באמת פגעה, אם היא באמת לא חברה טובה -את חושבת שאדם צריך להרגיש ככה ? אדם שהיה שם בכל יום ובכל שעה לעזור לחברה שהתאבדה, להרגיש ככה?

הולי בסך הכל לא רוצה שזה יעבור למשפחה, היא אמרה מה שחברתה אמרה לה, היא לא מעוניינת שזה יגיע למשפחה, תוכלי להבטיח לה, ולכולנו -שלא תוציאי הגה למשפחה ? זה לא הוגן ולא יאה שאם החברה ניסתה להסתיר משהו, והיא סיפרה רק לחברה אחת, זה יגיע למשפחה כי גילו מי היא.
יום טוב לך, מקווה שהבנת את טעותך ושאסור לעשות דבר כזה בשנית.
שלך, תות

יהיה זיכרה ברוך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-05-2005, 10:17
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אין על מה בונבוניירה :)
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "תודה לכם, אתם מקסימים"

אני מבינה לחלוטין את המצב שאת נמצאת בו ואני חושבת שלפעמים זה טוב לקחת תקופת צינון ולאגור כוח במצברים .
אני אהיה מאושרת מאוד לראותך ממשיכה לכתוב בפורום אך קחי את הזמן, ורק שתרגישי שאת מוכנה ורוצה - תחזרי .

בהקשר למקרה שקרה אני רק רוצה להגיד לך שלא תעיזי לשקוע ברגשות אשם, את לא אשמה בדבר .
מסגרת צה"ל היא אינה מסגרת פשוטה, עד שאתה לא נמצא בתוכה ולא משנה כמה סיפורים תשמע, לא תוכל להבין .
"דברים שרואים משם לא רואים מכאן" , וזה נכון .
לי היה חבר לפני כשנתיים שהיה נתון במספר משברי צבא, לא יכלתי להבין או לייחס לזה את החשיבות המתאימה רק כי הייתי רחוקה מזה שנות אור, רק אחרי שהתגייסתי ונקלעתי להרבה מצבים לא קלים בכלל, יכלתי להבין שצריך להיות בפנים כדי לחוות ולהתחבר .
היום - כשאני נקלעת למשבר בצבא, היחיד שבאמת היה שם ואומר את כל הדברים הנכונים הוא חבר שלי, הוא גם שירת עד לפני כשנה וחצי בבסיס שלי כך שהוא גם מכיר את הנפשות הפועלות .

ואני רוצה להוסיף ולומר ש-כן, מערכות נוקשות לפעמים מביאים אותך למצבים מחפירים וגם אם יש סביבך הורים
אוהבים והרבה חברים, אתה יכול להרגיש לבד רק כי המערכת סובבת וחונקת .
אני עברתי פעם משבר די קשה בצבא, ממש לא ראיתי את האור וזה לא עזר שיש לי סביבה תומכת, הייתי במבוך ומזלי
שהייתי מפוכחת ואופטימית, אחרת קשה לדעת לאן הייתי מגיעה .

מתוקה, היית שם כמה שיכלת וכמה שהתאפשר ואל תתני לאף אחד להגדיר כמה היית חברה טובה, רק את יודעת את האמת וזה בתאכלס מה שחשוב, בטח ובטח לא אמירות מופרכות של אנשים שאינך מכירה .

תהיי חזקה, אוהבים אותך כאן המון !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 07-05-2005 בשעה 10:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר