לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2008, 16:57
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מה זאת אומרת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חוזרעל4אלהרפת שמתחילה ב "מדוע לגלי צה"ל יש מחלקת חדשות ?"

אם לא תהיה לגל"צ מחלקת חדשות , היכן ישדרו ליפקין שחק, ברקאי, פרידמן ודומיהם? אם לא תהיה מחלקת חדשות האנשים האלה לא יוכלו לומר לציבור איך לחשוב, ואם לא יאמרו לציבור איך לחשוב הוא עלול יום אחד להחליט שנמאס לו ופשוט להפסיק לחשוב.

אתה רוצה את זה על המצפון שלך? אתה יודע מה עלול לקרות? הציבור שיפסיק לחשוב יכשל בהחלטות קריטיות. החיילים במחסום יחליטו שלא להתייחס לנשות ווטש, הכנסת עלולה לחוקק חוקים עוקפי בג"ץ כדי לקבוע את תוואי הגדר באופן שיתאים לבטחונם של אזרחי ישראל, הממשלה תגן בבג"ץ על זכותה להפעיל את נוהל שכן

והכי הכי גרוע - האזרחים יכולים ללכת לבחירות ובלי לחשוב - להחליף ממשלה והממשלה החדשה עלולה לשלוח את הטוניק שמפקד על גל"צ הביתה בגלל שהוא סותם פיות ולהורות על התייחסות פטריוטית לכוחותינו בשידור ועל הפסקה לאלתר של ראיונות מתחנחנים עם מחבלים. ואז רפי רשף ישב כל היום בבית ונורית תכנס לדכאון מההתרחשויות ..

וכל זה בגלל שאתה, אנוכי שכמוך , העזת לשאול "בשביל מה צריך את זה" .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2008, 19:19
  HS2006 HS2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.06
אולי במקום דיבורים, נארגן עצומה ולאחריה הפגנה קטנה ביפו
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי beltshatsar שמתחילה ב "גלי צה"ל קיים בשביל שיהיה..."

נתאמץ ויתכן שאיזה פולטיקאי ירים את הכפפה לפני הבחירות כספין לעצמו, וכתוצאה כולנו נרוויח.

קשה לי להאמין שיש אפשרות לסגור את התחנה ( בגלל הלובי החזק שלה) אבל אין ספק שהשיח שעצומה + הפגנה קטנה יעוררו יפחיד קצת את קברניטי התחנה ויגרום קצת לאיזון ואווירה ציונית שממנה כולנו נרוויח.

קצת נתונים ותשובות :
- גל"צ התחילה לשדר חדשות במחלמת יום כיפור ומאז לא הפסיקה.
- תקציב גל"צ בשנה הינו כ 25 מיליון ש"ח - שווה ערך לבערך 50 סופות ממוגנות(?) נראה לי סוגר את בעיית הסיורים באיו"ש.או אולי אפילו סתם לפתור את בעיית הנעלים בכוחות המילואים, וזה רק בשנה אחת.

מכירים איזה אתר טוב לארגון עצומות ?
ישן 20-06-2011, 21:14
  חוזרעל4אלהרפת חוזרעל4אלהרפת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.08
תו מוזיקה מקפיץ - לטובת בקשת רעיונות לתוכניות רדיו בעלת אופי צבאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חוזרעל4אלהרפת שמתחילה ב "מדוע לגלי צה"ל יש מחלקת חדשות ?"

הי,
לטובת כל מאבקי הפייסבוק למינהם והעצומות סביב גל"צ, אני מנסה לאסוף רעיונות לתוכניות שישרתו את הצורך האמיתי של התחנה כתחנה צבאית.
אישית אני לא חושב שיש צורך בתחנה צבאית אבל מכיוון שהיא קיימת ויש פחד לסגור אותה, מעניין אותי איזה תוכן "צבאי" אפשר להוסיף לתחנה.

אני חשבתי על 2 תוכניות שכמילואימניק יכולות לשנות את "אווירת ההשתמטות" שנפוצה בארץ :
1. השמת מיל'- שעה בשבוע שבה יעלו לשידור מילומאימניקים פעילים מובטלים, יתנו תאור קצר של עצמם ואיזה משרות הם מבקשים. או גם בעלי עסק שעושים מילואים יכלו לפרסם את עצמם שעה בשבוע.
2. במה שבועית לאומן שעושה מילואים פעילים להציג את האומנות שלו - זמר, סופר וכו'.

במידה ויהיו רעיונות טובים אני מתכנן לדחוף אותם לתוך המאבקים מי יודע אולי יצא מזה משהו חיובי.
ישן 20-06-2011, 22:42
  Cu1 Cu1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.11
הנה כמה רעינות לתכנים צבאיים , מומלץ
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי חוזרעל4אלהרפת שמתחילה ב "מקפיץ - לטובת בקשת רעיונות לתוכניות רדיו בעלת אופי צבאי"

• תוכנית שבועית שתראיין חיילים בבסיס ובה הם יוכלו למסור דשים ומהבית יוכלו להתקשר ולספר עלהם.
  • תוכנית יומית שתתעסק בבטחון מכל מיני הבטים שתועבר על ידי כל מיני מנחים מתחום הבטחון.
  • תוכנית שבועית (רצוי שעתיים) שתראיין מפקד באמצע הדרך (רסן או סאל) אפשר לתת לו חוץ מהראיון עצמו גם לבחור שירים (רצוי שהמראיין יהיה גם בעל רקע צבאי כל שהו)
  • תוכנית שבועית שבו יראינו מפקד שפרש מצהל על ההיסטוריה שלו בצהל ועל כל מיני דברים שקשורים לזה.
  • תוכנית שבועית שתתאר את מה שקורה בצהל , מה חדש וכולי , יהיה מגניב עם אם את התוכנית יגיש מגיש דרוזי.
  • תוכנית שבועית שתציע פעילות תרבות לחיילים
  • תוכנית קלילה יומית שתעלה חיילים לשידור ותתן להם פרסים לפי הפגנת הידע שלהם.
ורצוי גם קצת מוזיקה , בהצלחה
ישן 20-06-2011, 23:29
  Cu1 Cu1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.11
איך אתה רוצה להתחיחס נטו שאתה מחליט שהקו הפוליטי תמוהה
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי הפוסל במומו שמתחילה ב "אני לא מבין למה צה"ל צריך את גלי צה"ל ובמה הם מוסיפים לביטחון"

חברי ההנהלה היקרים ,
האשכול הזה לא ילך למקום טוב , ולא יוסיף למקצועניות של הפורום הזה , לשקולכם נעילה.

ושאלתך "נטו" אף תחנה שהיא לא צבאית לא תשדר חלק מהתוכן שהתחנה הזאת משדרת.
כמו כן לתחנה יש יעודי חרום שתחנה פרטית לא יכולה ולא רוצה לעמוד בהם.
והכי חשוב , לצערי בארץ יש אנומליה בתקשרות , בגלל שהתחנה הצבאית כפופה לצבא היא לא כפופה ישרות לשר תקשורת זה או אחר, מספיק לראות איך רשת ב הרשת הארצית השניה הופכת להיות קול הפולטקאים בשלטון (ולא משנה מי בשלטון , אם זה ימין או שמאל) אבל זה כבר דיון בפורום אחר.
ישן 21-06-2011, 02:07
  shatsam shatsam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.10
שאלה שלא נראה לי שעלת פה

למה גל"צ משדרים מיפו ולא מירושלים?!
שאלה נוספת, מה המשכורת של שדרני הרדיו? נגיד, יעל דן, רזי ברקאי וכו..
לדעתי, גם אם אזה מסיבות טכניות (משדרים, אנטנות וכו) בכל מקרה צריך להעביר אותה לירושלים, גל"צ זה סוג של סמל (אולי אפילו מותג), בדיוק כמו שהכנסת ובית המשפט העליון יושבים בת"א, גם תכנת הרדיו הצהלית צריך להיות שם.

אגב לדעתי אין צורך להעביר את כל הציוד הטכני הכבד (זה שאחרי על השידור) לירושלים, עם הטכנולוגית האינטרנט היום אפשר להעביר קו תקשורת מירושלים ליפו ואת השידור לתת משם, אף אחד לא ישים לב להבדל.

והכן כדאי לסגור את מחלקת החדשות בתחנה, כמה חיילים באמת מאזינים לגלי צה"ל? משהו עשה פעם סקר? רוב המאזינים הם נראה לי בכלל אזרחים, ככה שהתחנה לא באמת משרתת את קהל היעד שלה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר