לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2011, 21:40
  משתמשת נקבה hagit23 hagit23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.11
מגה חברותית??או ממש לא...??

היי,

חייבת את התייעצותכם באיזה עיניין...
אני בת 23 עוד מעט ושמתי לב שאין בנאדם שאני לא רבה איתו.
כל שלב בחיים שלי תמיד יש איזה משהו שאני מסוכסכת איתו אין אצלי אמצע או שאני ממש מסתדרת עם בנאדם או שאני ממש ממש לא מסתדרת.
אני לא מדברת עם כל המשפחה שלי מסיבות כאלו או אחרות מה שמוזר שתמיד אומרים לי שאני צודקת אני באמת מנסה להבין איך אני תמיד מגיעה למצב שאני לא מדברת עם אנשים.
בדירה שלי אני לא מדברת עם אחת השותפות הקטע הוא שלא היה לי ריב איתה או משו פתאום הפריע לה כל מיני דברים אצלי היה איזה מריבה קטנה מאז קסאח...
עכשיו עברתי לגור אצל דוד שלי..ואני מתחילה לריב איתו המצחיק הוא שאומרים לי שאני צודקת (הוא רוצה שאני ארזה וקובע לי מה לאכול..ואני לא מוכנה שאף אחד יקבע לי מה להכניס לפה)

האמת שגם אני חושבת שאני צודקת רק שזה ממש מתחיל להפריע לי למה אני לא יכולה להיות כמו כולם ולדעת להסתדר עם אנשים?<איך אני תמיד מגיעה למצב שאני "לא בא למשהו טוב בעין"??
מה אני עושה שאני לא מסתדרת עם משהו??
נתקלתי בהרבה אנשים שאמרו לי תמשפט שאני לא באה להם טוב בעין בהתחלה אבל אחרי שהכירו אותי גילו שאני ממש חמודה וכפית...דיי נמאס לי מהמצב הזה...אשמח לעזרה כי זה ממש מפריע לי
אני בנאדם מאוד רגיש וחברותי אבל נמאס לי להיות במצב שהוא קיצוני שאו שאני מסתדרת עם משהו או שאני בדיוק הפוך...ונכון לעשיו יש יותר אנשים בעולם שאני לא מסתדרת איתם....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2011, 00:04
  משתמשת נקבה hagit23 hagit23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "כמו שהנחתי"

כן אני מלאה אבל לא בצורה מוגזמת דווקא אני תמיד מקבלת מחמאות על זה שאני נראת טוב כי יש לי פנים יפות.
מבחינת דימוי עצמי-אז הוא לא ברצפה..הוא מתחת...כי סבלתי שנים מאבא שהיה לועג לי כי חשב שככה הוא ישפיע עליי להרזות לכן אני כל כך רגישה לנושא.

דוד שלי הוא בין האחרונים והבודדים במשפחה שדואג לי אבל הבעיה שהוא עושה את זה בצורה שקצת מזכירה לי את אבא שלי..הוא רשם אותי למכון ומוודא שאני הולכת לאימונים יש לו כוונות טובות אבל נמאס לי שאני חייבת דין וחשבון על כל מה שאני מכניסה לפה.

נתקלתי בכמה אנשים בסיסות ה 3-4 שאמרו לי תמשפט הזה אני חושבת שזה בגלל שאני נראת לאנשים קשוחה..תמיד שאומרים לי את זה אני לא מבינה מה אני צריכה ללכת עם פרצוף סמיילי ברחוב?!?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר