לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2011, 11:16
  AnoTheWho AnoTheWho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.11
נפרדתי מחברה שלי אתמול.

אז ככה היינו שנה וחצי ביחד וממש אהבתי אותה. אבל די לקחתי אותה כמובן מאליו. היא היתה החברה הראשונה שלי ובתקופה האחרונה היא הרגישה שזה לא הולך ביננו. בקושי התראנו כי היא היתה עסוקה בעבודה ואני בלימודים. ולפני שבועים היא אמרה לי שהיא רוצה לדבר. היא אמרה שהיא רוצה לעשות הפסקה כי היא לא מרגישה שזה הולך ביננו בזמן האחרון. אני בטיפשותי לא הבנתי את הרמז וחשבתי שהיא באמת רוצה הפסקה. אחרי שבועיים שלא דיברנו תקופה ממש קשה בשבילי. שעשיתי את כל הדברים שהיא רצתה שאני יעשה הסתפרתי קצר והתחלתי להוציא רישיון אמא שלי התקשרה אליה כי לא אמרתי לה שאנחנו בהפסקה ואז היא חזרה אלי. היא רק שאלה אותי בטלפון אם אני בסדר ואז ניתקנו. אתמול לא יכולתי יותר והתקשרתי אליה קבעתי להפגש איתה ליד הבית שלה ואמרתי לה שאני רוצה לחזור בצורה מאוד פתטית היא כמובן לא הסכימה אפילו לתת לי הזדמנות להראות לה שהשתניתי. והיא אמרה שהיא לא אוהבת אותי יותר אין לה את הרגש הזה כלפי. עכשיו לא יודע ישבנו דיברנו העלינו סיפורים מהתקופה שלנו הרגשתי טיפה יותר טוב אפילו לרגע חשבתי שזהו אני כבר מעבר לזה אבל בדרך חזרה הביתה הרגשתי שאני לא יכול בלעדיה אני לא רואה את עצמי עם בחורה אחרת. בסוף הפרידה שלנו היא אמרה שאולי ביום מן הימים היא תרגיש שונה. אבל הצד הרציונלי שלי אומר שזה לא יקרה לעולם. ואני מדוכא מזה כי אני רוצה לחזור אליה. עכשיו אני מתגייס עוד מעט ואני מרגיש שזה דפק לי את כל המוטיבציה לשירות ויש לי עבודה לעשות ואני לא יכול להפסיק לחשוב עליה קשה לי להרדם לאכול. האם כדאי לי לנסות לכבוש אותה שוב? אם כן אז איך? אם לא אז מה לעשות? חח איזה חפירה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2011, 07:49
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "למה לו..."

טלי: זה דווקא כן קריטי להתקדמות, אם הוא מאמין שאין מישהי טובה יותר, אז איך הוא יוכל אפילו ליהנות מחיי הרווקות? (בהנחה ואת צודקת וזה מה שהוא מחפש) אחרי פרידה, ובמיוחד מקשר ממושך - את לא רואה באמת דברים בפרופורציות, העובדה היא, וזו עובדה ידועה - שאת מתחילה להבין מה הלך, או לא הלך, בקשר הקודם רק כאשר נרקם קשר חדש (או שאת יכולה פשוט לשכוח את מי שעשה לך טוב למעלה משנה, ואז במקרה כזה אני הטועה ואת הצודקת)

דלתא: אני לא נעול על החודש, שייקח יותר, שייקח פחות - הנקודה היא שלהגיד שהוא יתגבר לבד, הזמן ירפא וכו'... זה קורה - אבל מה זה שווה? אם אקטיבית תחליט להמשיך הלאה ולא בגלל שעבר המון זמן והעשן התפזר ולמעשה לא הייתה לך ברירה - תהיה הרבה יותר שלם עם ההחלטה שלך והרבה יותר מאושר כאדם באופן כללי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר