לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2011, 23:24
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
שניכם צודקים ושניכם טועים. מדוע? אני אסביר בתוכן
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כן, כן... מאסר... להענש בחומרה... פיצויים...."

מדוע הנער והחברים שלו צריכים לקבל על זה עונש ולתת פיצוי לנערה?
הנער לקח משהו אינטימי בינו לנערה ודאג להעלות את זה לרשת שהיא מתחת לגיל 18 ולכן יש כאן עבירה על החוק ברורה.

מדוע הנערה כן אשמה? (ההורים שלה יותר נכון)
יש מספיק אתרים שמפרסמים היום תמונות של האקסיות במצב זה או אחר כאלה בלי שום בעיה אחרים וההורים של הנערה היו צריכים להסביר לה לפני שהיא נכנסת ליחסים מה הכוח של האיטרנט היום וכיצד הוא יכול להרוס לה את החיים. אני לא אומר שהיא אשמה ואכן מגיע לה פיצוי גדול ועונש קשה לאותם נערים,אבל בחלק הזה ועוד בגיל כזה האשמה שייכת להורים שלה בעיקר.

מה צריך להיות?
א, לסלק את החבר והחברים שלו או כל מי שדאג להעלות את התמונה לרשת ממערכת החינוך ולהכניס אותם למוסד לעבריינים צעירים עם פיצוי כספי לנערה.
ב, משרד החינוך צריך לעבוד יחדיו עם בתי ספר וההורים שהילדים ידעו על הסכנה הזו ואחרות ככגון אותם אתרים ומה עונש בנושא.
שני הדברים יחדיו יעשו שינוי חברתי בסופו של התהליך.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2011, 13:30
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "באמת חבל שיש כאלה שתורמים כלום לדיון"

למי שאין דעה בנושא מסויים, מונחת חרפה מעל ראשו? איזה שטות כתבת.
אני מסכים עם מר' גב' נוכל, ברוב הדברים שרשם, ולא מרגיש צורך לחזור אליהם תוך ניסוח מחדש, או להגיב עם "+1"

אני חושב שהחרפה פה קשורה יותר לאופי ההתדיינות מאשר לתוכן...
למרות שגם לייחל לכך שאנשים לא היו נולדים, ושלא יעמידו דור המשך, ולצאת נגד פרסומות למוצרי צריכה והגיינה, גם אם רחמנא ליצלן (וזה פארפראזה על ציטוט שלך) "מכניסים אותם לכוס", מוסיף הרבה כבוד ותוכן עינייני לדיון. נשאר רק שתצא נגד פרסומות לקונדומים , כי זה בדיוק זה, מה שיגרום לבני נוער לקיים יחסי מין...
למרות שהתגובות שלך אלי ולHFIRE חרו לי הרבה יותר...

אבל בוא נפסיק לזבל את האשכול...

נערך לאחרונה ע"י Benjamin Willard בתאריך 05-06-2011 בשעה 13:33.
ישן 05-06-2011, 00:27
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני מניחה שיש לזה אחוז..."

אחוז גדול מאד. הסביבה האינפורמציונית משתנה במהירות, לא כולם מסתגלים אליה בתורה מספקת. החינוך בארץ הוא "אל תגיד "לא" לילד", "לילד אסור לתת מכה, כי זה גורם לו לטראומה, והוא יכול לדפוק אותך למשטרה"; אם אוסרים להראות משהו בטלוויזיה, אז זה "אנטי - דמוקרטי ויכול להוביל לדיקטטורה", מצד שני אין ויסות מידע שנחשף לו האדם הצעיר, אין הסבר מצד ההורים מה מותר ומה אסור.
דמוקרטיזציה ו"הומניזציה" "של החברה היא לא בהכרח דבר טוב כל כך. התחשבות היתר ברוצח(גם לו יש משפחה, יש אמא, יש ילדים), חשיפת מידע עצום לציבור - זה לא עובר בחינם, הציבור משלם וימשיך לשלם על כל זה.

ישן 05-06-2011, 07:22
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא חביבי, אתה משליך מהתקופה..."

סליחה שרוקי, אבל אני פשוט לא מסכים.
יש לי שלושה אחיינים משני אחים שונים (ורביעי בדרך, טפו טפו טפו) וכל השלושה גדלים עם המון תשומת לב מאבא ואמא אפילו שבשתי המשפחות גם אבא וגם אמא עובדים... מותר (ורצוי) להורים להגביל את זמן החשיפה של ילד בן פחות מעשר לטלוויזיה ולמחשב, מותר להם להתעקש על זמן איכות, מותר להם להשקיע בגידול של הילד... ואני בטוח שהמשפחה שלי היא לא המשפחה המשוגעת היחידה בה ההורים מוצאים את הזמן והרצון להשקיע בחינוך של הילד...

העניין הוא בפשטות שההורים היום לא מוכנים להקריב מזמנם הפנוי למען הילדים שלהם. למה להם לוותר על הפגישות החברתיות, החוגים, הפאבים והמסיבות כשאפשר לשלם לבייביסיטר ולזרוק את הילד מול הטלוויזיה?
מה שהשתנה הוא לא העולם אלא ההורים. ההורים שלי היו חוזרים הביתה מהעבודה, עייפים אך רצוצים, ולמרות זאת היו משקיעים זמן ומרץ בכל ארבעת הילדים שלהם... הם עשו זאת מתוך הבנה שבעצם ההחלטה להביא ילד לעולם אתה מתחייב... והתחייבות כזו אתה לא שובר... היום לעומת זאת, אמא יושבת על החווה בפייסבוק בזמן שהילד צופה בערוץ הופ'לה, ולא מבינה מדוע בגיל 15 הוא פתאום נעצר על אונס קבוצתי

ישן 05-06-2011, 21:30
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סליחה שרוקי, אבל אני פשוט לא..."

קצת מצחיק שאתה כותב למישהי אחרת "ראשית כל, את מזבלת את השכל כי את מביאה מקרה אחד פרטני כהוכחה לטענה שכל הילדים או רובם המכריע היום מושפע חברתית לכדי אלימות, אונס, רצח וסמים" ומביא כהוכחה דוגמא פרטנית משלך. לא מצחיק? אותי זה קצת מצחיק.

בכל מקרה- הסיבות הן רבות, כפי שכתבתי לך. לילד יש המוני סוכני חיברות וההשפעה של כל אחד מהם תלויה בהמוני דברים. זה גם גנטי, זה השפעה של הסביבה, זה מאורעות בחיי הילד ועוד. בינתיים נוכל רק להתווכח על העובדות- לילדים היום יש יותר כוח מפעם, במיוחד נגד ההורים והמורים. כששני סוכני חיברות מרכזיים אלו מאבדים מזוהרם, נפתח פתח לסוכנים אחרים. אלו הטלוויזיה הרב ערוצית, אלו החברים, אלו אפילו המאפיונרים שמוצגים כסלבריטאים, בין אם במדורי הרכילות ובין אם בהפקות טלוויזיונית (רק אני שמתי לב לכמות הערסים הקטנים שהתחילו לדבר כאילו הם חלק מ"הבורר"?) .

מן הסתם יש עוד סיבות מדוע ההורים והמורים איבדו את כולם. אלו לא רק החוקים והדיעות שהשתנו. אלו לא רק אידיאולוגיות ליברליות של "ההורה צריך להיות חבר של הילד/ צריך לתת לילד לבטא את עצמו/הנסיך הקטן לי לא אלים, זה המורה שהרביץ לו ביד עם הלחי/הוא בטח צריך ריטלין, זה לא שהוא טיפש כמו נעל ואין לו תחת ללמוד" וכל מיני כאלו. גם השינוי החברתי שעבר עלינו כשנשים החלו לצאת לעבוד הרבה יותר מאשר פעם ואז מן הסתם הילד חווה פחות זמן עם אמו. המוני אשמים.

ישן 05-06-2011, 21:58
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "קצת מצחיק שאתה כותב למישהי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
קצת מצחיק שאתה כותב למישהי אחרת "ראשית כל, את מזבלת את השכל כי את מביאה מקרה אחד פרטני כהוכחה לטענה שכל הילדים או רובם המכריע היום מושפע חברתית לכדי אלימות, אונס, רצח וסמים" ומביא כהוכחה דוגמא פרטנית משלך. לא מצחיק? אותי זה קצת מצחיק.

עכשיו תחשוב על זה עוד פעם.

אני הבאתי דוגמה שמוכיחה את הטענה שהורים כן יכולים לחנך את ילדיהם. לא טענה שכולם כך. רק טענה שזה אפשרי. היא הביאה טענה מעוקרת מן היסוד שמרבית הנוער מושפע חברתית לכדי אלימות אונס, רצח וסמים (טענה חסר שחר, בהתחשב בכמות הילדים שלא רוצחים, אונסים וכו') וגדי להוכיח את טענתה הביא מקרה פרטני שלא מוכיח דבר חוץ מכך שלילד ספציפי יש בעיות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
בכל מקרה- הסיבות הן רבות, כפי שכתבתי לך. לילד יש המוני סוכני חיברות וההשפעה של כל אחד מהם תלויה בהמוני דברים. זה גם גנטי, זה השפעה של הסביבה, זה מאורעות בחיי הילד ועוד. בינתיים נוכל רק להתווכח על העובדות- לילדים היום יש יותר כוח מפעם, במיוחד נגד ההורים והמורים. כששני סוכני חיברות מרכזיים אלו מאבדים מזוהרם, נפתח פתח לסוכנים אחרים. אלו הטלוויזיה הרב ערוצית, אלו החברים, אלו אפילו המאפיונרים שמוצגים כסלבריטאים, בין אם במדורי הרכילות ובין אם בהפקות טלוויזיונית (רק אני שמתי לב לכמות הערסים הקטנים שהתחילו לדבר כאילו הם חלק מ"הבורר"?) .

הורה יכול היום, בדיוק כמו אז, לשים לב מה רואים ילדיו ולהגביל את התכנים שאליהם הם נחשפים. האם זה ימנע מהילדים להיחשף אל התכנים? לא. גם אני כילד זוכר איך הלכנו לבית של חבר שהוריו לא שמו לב לעובדה שעל המחשב שלו (286XT שהיה אז דנדש) היה את לארי קווסט הראשון למי שעוד זוכר. ההגבלה של החשיפה השפיעה על איך התייחסנו לזה... החינוך של ההורים גם השפיע...

אם להורים יש את הנכונות לחנך, יש להם את היכולת. בגנים שלנו כתובה הנטייה להעריץ את ההורים בגיל צעיר. ההורים יכול וצריכים לנצל את זה כדי להחדיר בילד ערכים בסיסיים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
מן הסתם יש עוד סיבות מדוע ההורים והמורים איבדו את כולם. אלו לא רק החוקים והדיעות שהשתנו. אלו לא רק אידיאולוגיות ליברליות של "ההורה צריך להיות חבר של הילד/ צריך לתת לילד לבטא את עצמו/הנסיך הקטן לי לא אלים, זה המורה שהרביץ לו ביד עם הלחי/הוא בטח צריך ריטלין, זה לא שהוא טיפש כמו נעל ואין לו תחת ללמוד" וכל מיני כאלו. גם השינוי החברתי שעבר עלינו כשנשים החלו לצאת לעבוד הרבה יותר מאשר פעם ואז מן הסתם הילד חווה פחות זמן עם אמו. המוני אשמים.

זו המחלה האמיתית - עצם זה שאנשים מאמינים שלהורים אין עוד את הכוח לעשות את ההבדל. הורים מרימים ידיים מבלי שבכלל ניסו והתוצאה - אין חינוך. זו נבואה שמגשימה את עצמה. אבל היא לא מחוייבת המציאות לא יותר מהתרסקות של מניות בגלל חשש חסר בסיס... אמירת "המוני אשמים" היא כיסתו"ח מוסרי ותו לא.

ישן 05-06-2011, 14:52
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "להורים יש היכולת להטמיע בילד..."

אני מכירה 4 אחים (שלוש בנות ובן) - כשלושת הבנות (בנות 20-26 היום) יצאו ילדות טובות,
לא עישנו בגיל צעיר, לא עשו בעיות, לא שתו כמו מטורפות, הוציאו בגרות מלאה וכו וכו
לעומת הילד (בן 16) שהספיק לעוף מבית הספר בגיל 11 בגלל שתפסו אותו מעשן, היה
מרביץ לכל העולם ואחותו, שותה, מעשן (עדיין) וכו וכו'
לאותם הורים, איך אתה מסביר את זה?

הבדלי גילאים, דור שונה, התנהגות שונה.
בנוסף - זה נכון, להורים יש השפעה, אבל לא כמו פעם.
לא משנה כמה ההורים שלך יחנכו אותך ויגידו "לא לזה לא לזה לא לזה"
זה לפעמים לא מספיק, וצריך לעשות מעבר. זה גם תלוי המון באופי של הילד.
רוב הילדים היום מושפעים חברתית בצורה מאוד קשה ומי שבתול בגיל 13 זה נחשב
רע בשבילהם. הרבה ילדים עושים שטויות כדי להכנס למצב של "לא חריג חברתית"
ילדים שלא הושפעו חברתית, הם ילדים נדירים היום, שזה מאוד קשור גם לאופי וגם להורים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 05-06-2011 בשעה 14:56.
ישן 05-06-2011, 15:00
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני מכירה 4 אחים (שלוש בנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
אני מכירה 4 אחים (שלוש בנות ובן) - כשלושת הבנות (בנות 20-26 היום) יצאו ילדות טובות,
לא עישנו בגיל צעיר, לא עשו בעיות, לא שתו כמו מטורפות, הוציאו בגרות מלאה וכו וכו
לעומת הילד (בן 16) שהספיק לעוף מבית הספר בגיל 11 בגלל שתפסו אותו מעשן, היה
מרביץ לכל העולם ואחותו, שותה, מעשן (עדיין) וכו וכו'
לאותם הורים, איך אתה מסביר את זה?

הבדלי גילאים, דור שונה, התנהגות שונה.
בנוסף - זה נכון, להורים יש השפעה, אבל לא כמו פעם.
לא משנה כמה ההורים שלך יחנכו אותך ויגידו "לא לזה לא לזה לא לזה"
זה לפעמים לא מספיק, וצריך לעשות מעבר. זה גם תלוי המון באופי של הילד.
רוב הילדים היום מושפעים חברתית בצורה מאוד קשה ומי שבתול בגיל 13 זה נחשב
רע בשבילהם. הרבה ילדים עושים שטויות כדי להכנס למצב של "לא חריג חברתית"
ילדים שלא הושפעו חברתית, הם ילדים נדירים היום, שזה מאוד קשור גם לאופי וגם להורים.

ראשית כל, את מזבלת את השכל כי את מביאה מקרה אחד פרטני כהוכחה לטענה שכל הילדים או רובם המכריע היום מושפע חברתית לכדי אלימות, אונס, רצח וסמים. אז איך תסבירי אלפי ילדים שלא אונסים, לא רוצחים ולא עושים סמים היום? איפה הלחץ החברתי נעלם?

שנית לגבי אותו המקרה, אין לי מושג, יכול להיות שהבן לא גודל כמו שצריך. יכול להיות שההורים ניסו לגדל אותו כמו בת כי זה מה שידעו. יכול להיות שהוא היפר-אקטיבי, או שדוד שלו ניצל אותו מינית או שהוא סתם זועם כי גנבו לו את הטאקי. יכול להיות שיש לו תסמונת הילד האחרון והמפונק. יכול להיות שהוא עם הפרעה אורגנית....

את לא מוכיחה שום דבר.

ישן 05-06-2011, 15:39
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "מז"א יעשו את זה בלי יוצא מן..."

ציטוט:
מז"א יעשו את זה בלי יוצא מן הכלל?
אני בת 22 ולא ניסיתי סגריות, אני גם לא מתכוונת לנסות.

לא סיגריות ספציפית. יעשו שטויות בגיל הנעורים. תגידי לי את שאף פעם לא עשית שטויות בגיל הנעורים...

ציטוט:
נכון, הייתי מאוד קרובה, אבל לא עשיתי את זה (זה ההבדל במושפעות החברתית)
כל החברות שלי ניסו, והרבה אנשים הציעו לי ופעם כמעט כמעט נפלתי - וזה היה עניין של מושפעות
חברתית ולא יותר מזה. ההורים שלי אף פעם לא עשו לי שיחה של "אל תנסי סיגריות" - זה היה לי כבר ידוע שזה לא דבר טוב, וכחלק מהאופי שלי, לא נכנעתי למושפעות חברתית.

ההורים לא היו צריכים לעשות לך שיחה של "אל תנסי סיגריות". הם היו צריכים להעביר לך מסר אחר לגמרי: תעשי את מה שאת חושבת שנכון, לא את מה שאחרים אומרים לך לעשות. לפי התיאור שלך, נשמע כאילו את המסר הזה הם די הצליחו להעביר. אופי, אחרי הכל, לא נוצר יש מאין

ישן 05-06-2011, 16:19
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "עשיתי שטויות, אבל לא התפשטתי..."

ציטוט:
עשיתי שטויות, אבל לא התפשטתי מול מצלמת וידאו ובטח גם לא התפשטו בפניי וצילמתי והפצתי

וזו בדיוק הנקודה. ההבדל הוא בחינוך מבית.

ציטוט:
אגב, אולי לאהבנת את דעתי, אז אני אנסה להסביר אותה -
אני חושבת שלהתנהגות הילד יש הרבה סיבות, חלקן -
השפעה חברתית
חינוך ההורים
אופי הילד
לכל ילד האחוזים מחולקים בצורה שונה. אבל היום, לדעתי, הנתח העיקרי באחוזים הולך על השפעה חברתית אצל רוב הילדים
פעם, היה ניתן להתווכח על זה, כי התופעה היתה פחות שכיחה. אבל היום, התופעה שכיחה מאוד
ולכן מושפעות חברתית לוקחת נתח יותר גדול מחינוך ההורים
מזכירה שוב - לדעתי

אינני מסכים עימך אך אני אגן על זכותך להביע דיעה זו

ישן 05-06-2011, 14:10
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "טוב, טוב מאוד. תאשים את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
טוב, טוב מאוד. תאשים את הפוליטיקאים, את מערכת החינוך ואת MTV... חס וחלילה לא את ההורים שטיפה חינוך לקווים אדומים, לערכים, להתנהגות אנושית בסיסית לא הכניסו בילדים שלהם....

וההורים מאיפה באים? מהתחת, כנראה? גם ההורים נחשפים לכל מה שקורה מסביב. הורים גם אשמים, אבל משקלם בזה הולך וקטן, כי לילד יש יותר ויותר חופש, איך שלא תרצה. גם הילד עצמו, אם כבר מדברים בטון זה, אשם בהתנהגותו. אבל בגדול, הסביבה השתנתה, החינוך חלש, החופש גולש לאנרכיה, וזוהי התוצאה.

ישן 05-06-2011, 14:51
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]טוב, טוב..."

זה בולשיט. להאשים את החברה זה תירוץ קל. זה כמו שכשפסיכי אחד הולך ורוצח כיתת ילדים, נטפלים למשחק מחשב שעשרה מיליון אנשים אחרים שיחקו בלי לרצוח אף אחד. זה קל להגיד "החברה" ו"החינוך" כי זה מוריד את האחריות מהגב של בודדים על ידי השלכתה על כלל חסר פנים ושם שהוא רק רעיון אבסטרקטי.

אם זו החברה והחינוך, איך תסביר את אלפי הילדים שלא דוקרים, לא רוצחים, לא אונסים? איך תסביר אותם?

החינוך הוא רק בידיים של ההורים. ההורים ישימו את היסודות, את הבסיס, שעליו ביה"ס והחברה יכולים רק להוסיף נדבכים... מה שלא יתאים על היסודות האלו, לא יחזיק...

תסתכל טוב טוב על החתימה שלך (על השורה האחרונה) ותגיד לי שוב פעם שלהורים אין השפעה...

ישן 05-06-2011, 15:09
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה בולשיט. להאשים את החברה זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אם זו החברה והחינוך, איך תסביר את אלפי הילדים שלא דוקרים, לא רוצחים, לא אונסים? איך תסביר אותם?

החינוך הוא רק בידיים של ההורים. ההורים ישימו את היסודות, את הבסיס, שעליו ביה"ס והחברה יכולים רק להוסיף נדבכים... מה שלא יתאים על היסודות האלו, לא יחזיק...

ואיך תסביר את זה, שבשנים האחרונות התופעה הזאת של אלימות בקרב קטינים הולכת וגדלה? רק ההורים? אז אולי נשאל את עצמנו, מאיפה באים הורים כאלה, וממה הם עשויים, שהם מגדלים חיות כאלה?

ישן 05-06-2011, 07:40
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
צריכים להעביר את הילדים לבתי ספר דתיים
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עם חינוך בסיסי לערכים אנושיים..."

אין ברירה אחרת.

לא ששם זה הכול ממש חלק, אבל לא במימדים כאלו.

ציטוט:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4078188,00.html
המסיבה התמימה הובילה שני חברים הכי טובים לעימות שבסופו דקירה ומוות. הדוקר והחברים האחרים כנראה פשוט נעלמו. חמישה נערים שבילו שלשום במסיבה בבאר שבע, במהלכה נדקר למוות פיליפ גלר, בן 16, בידי חברו הטוב, נעצרו לחקירה בחשד לאי מניעת פשע.

ציטוט:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=252426
מועדני מוות: פצוע קשה מיריות בתוך מועדון בתל אביב

ציטוט:
התורה נמשלה לאש, כמו שכתוב "מימינו אש דת למו" (תורה, פרשת וזאת הברכה)
ובכדי להכניע את אש התאווה העצומה של המועדונים, עד כדי כך שמוכנים למות למען זה, הדרך הכי נכונה זה להמיר את זה באש התורה, ללמוד תורה בחיות והתלהבות, לקיים מצוות בשמחה רבה.

להמית את עצמו באוהלה של תורה ולא במועדני המוות רחמנא ליצלן!

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 05-06-2011 בשעה 07:45.
ישן 05-06-2011, 14:24
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
ראית בכלל את הפרסומת הזאת?
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "או 1000 צעדים אחורה - לקח..."

יש פרסומות ויש פרסומות. שיפרסמו טמפונים, אבל בצורה מכובדת יותר (ולא, מחזור זה לא "כייף של יום וריקוד אחד גדול").

זה כמו שפרסומת ליוגורט מסתיימת בבחורה חצי עירומה. פשוט מוריד את הרמה. יותר מזה, גם פרסומאי בכיר (ששכחתי
את שמו), יצא נגד השימוש המוגזם בסקס כדי למכור פרסומות, כי מה לעשות - שלא בכל דבר צריך תיאורים מוגזים מתמונות
לא הכרחיות. לא כל דבר קשור לבחורה שלבושה במינימום בגדים.

ומה לעשות הפרסומות של השנים האחרונות לטמפונים, מאוד לא רציניות, כי כל בחורה שיודעת מה זה מחזור, לא רוקדת
עד אור הבוקר עם הטמפון "פרל" שלה. אז בחייאת, פרסמו מה שאתם רוצים בצורה איכותית ומקצועית, ולא סליזית וירודה.

וכן, זה וואחד משפיע על נערות וילדות צעירות שהן רואות את הדברים האלה, וזה לא רק פרסומות לטמפונים. הקו
האדום של הטלווזיה של השנים האחרונות הוא הרבה יותר מדי נמוך - וממש לא ראוי. וכך בתחומים נוספים בחיים.

ישן 05-06-2011, 16:38
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "בעבר היה טוב יותר? אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
בעבר היה טוב יותר? אני לא אמרתי זאת, אל תכניס לי מלים לפה.
אמרתי, ואני עומד מאחורי זה, שהאנשים בעולם המערבי מעשור לעשור נהפכים לטפשים יותר, ורדודים יותר, טפשי עד מאוד לא לראות זאת, יאללה לך לפיייסססבוק

שטויות. העולם המודרני חושף את הטמטום של האנושות, ומראה אותו בצורה הכי גראפית שאפשר...
מצד שני להגיד שהאנושות כאנושות היום יותר טיפשה או רדודה מבעבר? מתי? ימי רומא? ימי הביניים? המאה ה17? או נפלאות המאה ה20 שבתחילתה הטכנולוגיה המודרנית איפשרה לאנושות להפיל עליה שני אסונות שהרגו יותר אנשים מכל מה שהטבע עשה איי פעם?

אני חושב שכמכלול, האנושות היום יותר משכילה, מודעת לעצמה ומוסרית מאשר איי פעם. החברה בישראל וברוב העולם המערבי...
ישן 05-06-2011, 18:11
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "בת 13 לא באה לבי"ס: תמונות עירום שלה ברשת"

אני רואה את זה יותר ככניעה "ללחץ חברתי" מתוך שיחות רבות עם חוקרי נוער,אתה נתקל בתופעה שבה נער (וגם אנחנו היינו כאלה) מתגאה "בכיבושיו" האמיתיים או הווירטואליים.
ובנערה שעברה "השפלה מינית" שתשובתה לשאלה "למה נכנסת לזה?" היא אומרת "מה זאת אומרת? הרי הוא החתיך של הכיתה/שכונה, ואם אני לא אתן לו, אז הוא יעזוב אותי".
ואז אתה נתקל בבנות שמבחינה גופנית/נפשית, עדין לא בנוייות למגע מיני, אבל הלחץ החברתי עושה את שלו.
שוב. לחץ חברתי זה ביטוי של כשל בחינוך, גם של ההורים וגם של מערכת החינוך.
אני ממרום שנותי, מסתכל, לפעמים, בפליאה מסויימת על התנהגות הדור הצעיר, יחסית לדור שלי ולדורות שאחרי, הדור הצעיר, הרבה יותר מתחבק, מתגפף, מתנשק, מאשר הדורות הקודמים, אני לא רואה בכך כמשהו פסול, אלא "שינוי בדפוסי התנהגות" שבמקרים מאד מסויימים, עלול לגרום לחציית קווים אדומים.
שלא לדבר לחשיפה הרבה של הנוער - דרך האינטרנט, טלוויזיה, קולנוע ועד - למעשי אלימות, ומין ברוטאלי עד שהדבר הופך "למובן מאליו".
תוסיפו לזה את "חוסר שיקול הדעת" של הנוער בגיל ההתבגרות, ואז יש לך מתכון לתופעות כאלה.

יש לי עוד מגוון רב של דוגמאות של "חוסר שיקול דעת" של הנוער, שכאשר הוא מתבגר, הוא לא יודע איך לצאת מהצרה שאליה הוא נקלע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:01

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר