לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2011, 06:12
  JohnnySix JohnnySix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.11
חוסר בטחון שנובע ממשהו מסוים

אהלן, הסיפור שלי הוא כזה, אני בן 21 וקצת וכבר שנה ומשהו אני מנסה להכיר מישהי אבל יש לי סוג של מחסום שמונע ממני - חוסר בטחון.

אנשים(לא רק קרובי משפחה ) אומרים שאני נראה טוב,שיש לי חוש הומור מעולה(אולי טיפה סרקסטי), אני די גבוה(1.85) ומקפיד על הופעה חיצונית.

אבל משהו שגיליתי לאחרונה די ריסק לי את הבטחון העצמי, השער שלי נהיה נורא דליל מאחורה.

אתם אולי חושבים "איך לא שמת לב קודם?". ובכן, אני תמיד האחרון ששם לב לשינויים חיצוניים שעוברים עלי, לטוב או לרע.

למשל, בנערותי סבלתי מעודף משקל, לא משהו מטורף אבל מעבר לנורמה אז התחלתי לאכול נכון ולצאת להליכות ורכיבות ותוך שבועות הורדתי 4.5 קילו ושיפרתי את הכושר הגופני שלי, עכשיו אני לא רזה ולא "שמן", ואני מקפיד על תזונה ופעילות גופנית.

אני לא ממש שמתי לב לשינוי שעברתי ורק אחרי שהעירו לי נפתחו לי העיניים.

אותו דבר פה, לא שמתי לב לזה עד שהרגשתי בריזה מאחורה.

תבינו, כבר מגיל קטן היה לי שיער מוזר עם מפרצים פה ושם, וקו השער שלי מזכיר חץ(מה שנקרא באנגלית Widow's Peak) ולאף אחד במשפחה שלי אין בעיות שיער ורק לאבא שלי יש נקודה עירומה מאחורה אבל הוא די מבוגר, אז לא הקדשתי לזה תשומת לב.

מאז שגיליתי את זה די ירדתי מהנושא של הכרויות, וגם כשמנסים להכיר לי מישהי ונדמה שהיא מעוניינת אני נזכר ב"בושה" שלי ויורד מהעניין.

חברים ועמיתים לעבודה אמרו שגלח נורא מתאים לי ואני מרוצה מהמראה הזה אבל אני לא מצליח להתגבר על זה.

מצד אחד אני רוצה לחלוק את מיטב שנותיי עם מישהי, מצד שני אין לי את האומץ לצאת ולהכיר.

איך אני יכול לפרוץ את המחסום הזה, להעלות את הבטחון העצמי שלי ולהמשיך בנסיונות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2011, 11:00
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
תעשה קצוץ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי JohnnySix שמתחילה ב "חוסר בטחון שנובע ממשהו מסוים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי JohnnySix
אהלן, הסיפור שלי הוא כזה, אני בן 21 וקצת וכבר שנה ומשהו אני מנסה להכיר מישהי אבל יש לי סוג של מחסום שמונע ממני - חוסר בטחון.

אנשים(לא רק קרובי משפחה ) אומרים שאני נראה טוב,שיש לי חוש הומור מעולה(אולי טיפה סרקסטי), אני די גבוה(1.85) ומקפיד על הופעה חיצונית.

אבל משהו שגיליתי לאחרונה די ריסק לי את הבטחון העצמי, השער שלי נהיה נורא דליל מאחורה.

אתם אולי חושבים "איך לא שמת לב קודם?". ובכן, אני תמיד האחרון ששם לב לשינויים חיצוניים שעוברים עלי, לטוב או לרע.

למשל, בנערותי סבלתי מעודף משקל, לא משהו מטורף אבל מעבר לנורמה אז התחלתי לאכול נכון ולצאת להליכות ורכיבות ותוך שבועות הורדתי 4.5 קילו ושיפרתי את הכושר הגופני שלי, עכשיו אני לא רזה ולא "שמן", ואני מקפיד על תזונה ופעילות גופנית.

אני לא ממש שמתי לב לשינוי שעברתי ורק אחרי שהעירו לי נפתחו לי העיניים.

אותו דבר פה, לא שמתי לב לזה עד שהרגשתי בריזה מאחורה.

תבינו, כבר מגיל קטן היה לי שיער מוזר עם מפרצים פה ושם, וקו השער שלי מזכיר חץ(מה שנקרא באנגלית Widow's Peak) ולאף אחד במשפחה שלי אין בעיות שיער ורק לאבא שלי יש נקודה עירומה מאחורה אבל הוא די מבוגר, אז לא הקדשתי לזה תשומת לב.

מאז שגיליתי את זה די ירדתי מהנושא של הכרויות, וגם כשמנסים להכיר לי מישהי ונדמה שהיא מעוניינת אני נזכר ב"בושה" שלי ויורד מהעניין.

חברים ועמיתים לעבודה אמרו שגלח נורא מתאים לי ואני מרוצה מהמראה הזה אבל אני לא מצליח להתגבר על זה.

מצד אחד אני רוצה לחלוק את מיטב שנותיי עם מישהי, מצד שני אין לי את האומץ לצאת ולהכיר.

איך אני יכול לפרוץ את המחסום הזה, להעלות את הבטחון העצמי שלי ולהמשיך בנסיונות?

לי יש אופציה לשיער ארוך,
אבל אני לא סובל את זה,
אז מאז הצבא פחות או יותר אני מקצץ עם המכונה כל שבועיים-שלושה...

ואני מבסוט,
ומעניין ת*** מה חושבות בחורות (שדווקא כל האקסיות שלי אמרו שהן אוהבות את זה).

תעשה מה שטוב לעצמך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר