לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2011, 16:49
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
לשים ב"המתנה" מערכת יחסים-כמה זה פוגע?

אהלן, אני בקשר עם מישהי כבר חודש וחצי, וזה מתפתח מצויין בינתיים, טוב לנו ביחד ובעצם הכל מצויין, רק שהיא מתגייסת ממש בקרוב, וכמה ימים אחר כך אני טס לשלושה שבועות.
אין לי פייסבוק ואנלא חושב שיהיה קל לשמור על קשר באימיילים או מסנג'ר כי בטח זה פחות נגיש, אני לא רוצה לפתוח פייסבוק רק בשביל זה(אני פשוט לא סובל את זה..)..
רציתי לדעת אם מישהו חושב, כמה נזק זה יכול לעשות הריחוק הזה? אני לא אהיה כאן כשהיא תצא בפעם הראשונה מהטירונות, ואתמוך בה בתחילת הצבא, ושלושה שבועות זה לא המון אבל זה גם לא מעט. אני ממש מפחד ומבואס ממה שזה יעשה לקשר שלנו בגלל שאמנם אנחנו רק בהתחלה(טוב לא ממש, חודש וחצי סך הכל) אבל אני רוצה שזה ילך..

ממ תודה וחג שמח

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2011, 21:48
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "לשים ב"המתנה" מערכת יחסים-כמה זה פוגע?"

הייי קודם כל אני יכולה להגיד לך ממקור ראשון שחודש זה המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן זמן..
בחודש הזה יכולים לקרות המון דברים...
וכשאני אומרת המון אני מתכוונת לזה...
וב אתם בהתחלה של ההתחלה חודש וחצי וזה..
תשמע גם כ
טכה היא תסגור אולי פעם אחת, בזמן שתהיה בחול..אז תדאג פשוט להשיג חשבון בסקייפי-זה חינם וזה לא פייסבוק=]

מהבחינה של התמיכה כן היא באמת תצתרך את הקטע הזה של השיחות איתך....זה יהיה לה בטוח קשה..\יצאתי עם חייל שהיה בטירונות וזה היה נוראי כי או שהוא התקשר ב12 בצהריים או ב12 בלילה או בכלל לא..
מרגישים שהבאדם חסר והכל...
אז באמת שתצתרך למצוא דרך לפצות על זה..כא ן אינלי מה להגיד לך כי הסקייפ לא יעזורר כי לא היה לה אינטרנט..
אולי תסדר חבילת שיחות?
בכל אופן התמיכה זה ממש חשוב..
בסופו של דבר זה יכול לגרום פשוט לסוג של ריחוק..ואם כשתחזור היא עדיין תהיה בעניין זה יהה בטוח כמו להתחיל מהתחלה..וגם מוזר..אבל זה רק מצד אחד ומצד שני יהיו לה המון דברים לשתף אותך ולך אותה..
מקווה שעזרתי..
ישן 08-06-2011, 01:55
מנהל פורום מתגייסים

אהלן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "לשים ב"המתנה" מערכת יחסים-כמה זה פוגע?"

שתיכם עזרת איכשהו, כאילו.. לא חידשתם לי שזאתי בעיה, ולצורך העיניין זה 21 יום ולא חודש אם זה משנה וכנראה שביום הגיוס שלה אני אוכל לבוא(אם היא תרצה כמובן)
שיחות? אני אעשה וגם הודעות, העיניין הוא שאני טס למחנה נוער, בכלל לא בטוח שיהיו שם מחשבים למען האמת הרעיון של המחנה הוא הכרות של אנשים מכל העולם דרך טיפוסי הרים, מסעות, טיולים אז נראה לי שיהיה פחות זמן למחשב, אולי קפה אינטרנט כזה פה ושם בגיחות לעיר(אוסלו)..
גם אם היא בת ולא מתגייסת למשהו קרבי, אני מניח שהטירונות תיהיה שוק בשבילה בגלל המעבר והכל(לא שהיא מפונקת..) וחבל לי שאני לא אהיה פה..
בכל מקרה כשיגיע רגע הגיוס שלה כבר ניהיה חודשיים וחצי אם זה עוזר לי(?)

ישן 08-06-2011, 14:22
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "כדאי.."

האמת שלא טרחתי אפילו לשאול אותך אם כדאי לך ככי אני חושבת שאם היית חושב אחרת לא היית כותב לנו על זה כאן..=P
אז בכל אופן נגיד אם היא תסגור בטירונות והכל אז כן יעבור לה מהר(אני לא סגרתי אפילו פעם אחת בטירונות..אבל מצד שני אני עשיתי טירונות במתקן של בה"ד עשר אז זה בכלל חפשנות..)

ברור שאין שאלה לגבי זה שתבוא ליום של הגיוס, ואל תדאג בשביל השיחות טלפון בראו את השעת ט"ש-למרות שאני עקצתי כל הזמן כי הייתי מסתובבת עם הטלםון עלי כל היום ובשעת כושר מסמסת לחברות שלי שמשעמם לי=P
(אע וגם כמובן מנצלת את זמן התפילנ להטעין תפלא בבית כנסת כי ביננו שעה בערב זה ממש כלום..)
אבל פה כבר סטיתי מהנושא..
ברור שאם בכלל לא תדבר איתה היא ממש תפגע..
אני יודעת שלי אישית היה נורא קשה בטירונות..ועזוב את כל המתח הזה שצועקים עליך והכל...ואני בכלל ממש אהבתי תפקלים(באתי לטירונות במטרה לרדת במשקל בכלל..חחח אמרתי הינה הגיע הזמן ועכשיו יטרטרו אותי אולי זה יקרה..)הלחץ האמיתי הוא שלא תמיד מתחברים עם כולם וגם אם התחברת עם אנשים זה לא זה בדיוק..זתומרת אתה ממש רוצה את החברה של האנשים בבית וזה ששומרים על קשר גם אם זההודעה קצרה ומעודדת או איזה שיחה קצרה של מה שלומך מה היה לך היום-זה באמת באמת משנה..בסופו של דבר הקושי המנטי הוא הכי מפריע ואם יש תמיכה-בעיקר אם זה יבוא ממך-היא מאוד מאוד תעריך את זה והיא אפילו תאהב אותך יותר על זה..=]

וואי איזה שטוויות זה אבל תקשיב זה לא משנה כלום..אהבה זה דבר שדורש ממך לקחת סיכונים וללמוד לסמוך על הצד השני אז תסמוך עליה..ולא צריך לקרות כלוום בעקרון אם תראה לה שלמרות שאתה לא שם פיזית איתה אתה כן תומך בה..
ומה אני יכולה עוד להגיד?הלוואי שהיה לי כזה דבר עכשיו=P
ניחא=]
שיהיה בהצלחהD=
ישן 03-07-2011, 23:11
מנהל פורום מתגייסים

זה קשה, מתישהו זה יעבור
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "לא טענתי שזה קל..עד עכשיו אני..."

כבר הייתי בסרט הזה, ומשום מה אני מרגיש רע בגלל שתמיד נפרדים ממני..(טוב לא תמיד אבל..)
זה צורב ברגעים הכי לא צפויים, זה בא ונושך אותך. היום כמעט שלחתי לה סמס פשוט באופן אוטומטי בקשר למשהו, ורק כבר כשהתחלתי לכתוב הבנתי..
וזה קשה כשמצפים ממך למחוק בן אדם בכזאת קלות, לפחות ככה התחושה, למשל לא הבנתי מה היה כל כך דחוף לה לשנות בפייסבוק למצב של "רווקה" (לצורך העיניין לי אין פייסבוק אז לא היה מה לשנות אבל עדיין) כבר באותו היום היא שינתה..
או שלא הבנתי למה לא מגיע לי לדעת למה באמת זה נגמר אלא רק תירוצים וסיפורים מסביב.
ציפיתי ליותר, ובאמת האמנתי שמגיע לי יותר מזה. ואני אמור להיות שמח(?) כי כנראה שאת היותר שמגיע לי אני אקבל לא אצלה אלא במקום אחר, אם בכלל, אבל איכשהו רק הזכרונות צפים בשלב הזה, כל פעם במצב אחר, או בתחושה אחרת, או במקום אחר שמזכיר אותה.

אגב,
קראתי את מה שסיפרת עליו, אבל האמת היא שאין לי שום עצה לתת לך, אין לי מושג מה הייתי עושה,בעצם, כבר החלטת לא ללכת על זה ככה או ככה לא? וזה גם לא קרה לי אף פעם, אף פעם לא הייתה לי ידידה שהפכה לחברה. וחברות לשעבר תמיד רצו להישאר ידידות וסירבתי לשמור אפילו על קשר של שיחה בחודש, פשוט לא מסוגל.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 03-07-2011 בשעה 23:17.
ישן 05-07-2011, 09:32
מנהל פורום מתגייסים

אתם הולכים רחוק
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "שוב לא אמרתי שזה קל.. אבל אתה..."

לא נראה לי שעד יום ההולדת שלה, שיהיה עוד יותר מחצי שנה בכלל נשמור על קשר..
אתמול היא דיברה איתי, ואמרה שהיא מתנצלת, אמרתי לה שאין לה על מה, ושוב היא אמרה שגם לה קשה עכשיו אבל היא פשוט החליטה לעשות את זה כי הייתה לה תחושה..
והיא אמרה שהיא מקווה שאני אתגבר והיא לא תדבר איתי אם אני לא רוצה..
בקיצור אין לי שום דרך לכעוס עליה ..
חשבתי לכתוב לה את כל מה שאני חושב, והסיבה שזה באמת לא הצליח-וזה שהיא לא מסוגלת לבטוח באנשים, ולתת בהם אמון, ולכן היא תמיד תיתקע בקשרים עם אנשים שהם דיי חארות.. בכל מקרה אם אני אומר לה את כל זה זה יהיה במכתב או משהו כזה, ואני אעשה את זה רק כדי באמת לטובתה, שהיא תבין שיכל להיות לה משהו נהדר, וגם אם היא לא רוצה את זה, לפחות להבא היא תלמד לבטוח בבן הזוג שלה אחרי זמן מסויים.

ותודה שוב, על התגובות כאן, פעם ראשונה בכלל שאני מדבר או "חושף" דברים כאלה אישיים, אין לי פייסבוק, או בלוג, או משהו כזה, כי תמיד נראה לי מוזר ומנוגד להיגיון לחשוף פרטים אישיים,וגם דברים כאלו ברשת..

ישן 05-07-2011, 22:43
מנהל פורום מתגייסים

היי
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "אישית אני יכולה להבין..."

לא אמרתי שאני בעמדה של "הכל בסדר ולא פגעת בי", אמרתי לה בפנים, כשדיברנו אתמול, "פגעת בי!", אבל אני לא כועס עליה, וסך הכל היא הסבירה לי למה, דיברנו, היא אמרה שהיא מקווה שאני אתגבר, מה היא עוד יכולה לעשות בתכלס.
וממ אני ממש לא מתכוון לפגוש אותה, לשלוח לה את זה במכתב(כלומר במייל).. אני לא יודע , איך בדיוק היא תגיב, אני לא מתכוון לעשות את זה עכשיו אלא לחכות כמה שבועות עד שאני אתגבר קצת יותר,(מקווה שזה לא יהיה מאוחר מידי אבל כולה כמה שבועות..) ואוכל להשיב לה אם היא תשלח הודעה חזרה.

אני לא יודע אם זה באמת מה שיעזור לי, אני יודע שזה בתכלס יעזור יותר לה, היא תמשיך להרוס קשרים טובים שיהיו לה אם מישהו לא יגיד לה, ואני מניח שניסו לומר לה את זה..

בכל מקרה תודה רבה על כל התגובות פה, הן באמת עוזרות לי..

ישן 07-07-2011, 23:36
מנהל פורום מתגייסים

עכשיו היא שלחה לי סמס
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "היי"

סתום ומפגר, אני באמת לא מבין, אם היא לא מביעה עיניין בלחזור, אז למה היא ממשיכה לענות אותי ולא לתת לי להתגבר..
נמאס לי מזה, ונמאס לי מלהתלונן ולהיות חלש במקום פשוט לומר לה, שתיהיה בשקט אם היא עזבה ותפסיק לנסות לשמור על "ידידות"(ואיכ אני כבר מקיא מהמילה הזאת, ידידות.) והיא עושה את זה רק בשביל לשמור על הזדמנות למקרה ש..
ונמאס לי מהכפיתיות הזאתי, ומזה שאני לא מצליח פשוט להפסיק להיות אומלל, ומזה שהיא חירבנה לי את ערב סיום התיכון, בהודעה הזאתי שלה, ומזה שבחורה שאהבתי לא הקדישה מספיק מחשבה לזה..
ונמאס לי מזה שאני אצטרך לדבר איתה על זה, ורק אפגע יותר, ובתוך תוכי ארגיש שאולי אני סוגר הזדמנות למשהו שיכל להיות, שאולי יכלנו לחזור, למרות שבעצם לא(?)..
מה ניהיה עם הפרידות האה-סמיטריות האלו, למה לשמור על ידידות, או להעמיד פנים שאת נחמדה ולנסות לשמור על קשר, הרי את יודעת שפגעת, ואם באמת אכפת לך תתני לי להתגבר בשקט.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:15

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר