לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2011, 15:12
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לג'וקים והיתושים שהגיעה עונתם להמחץ"

אז ככה....
התחלתי את השבוע ממש חולה (כדורים, אנטיביוטיקות, ושל השיט הזה).
ראשון-שני-שלישי, לא ממש ישנתי... בעיקר התרכזתי בצילומים של סרט לתחרות קשה וקצרה... פרויקט שכל כך לא הייתי צריכה להיכנס אליו.... להיות ממש ממש ממש חולה ולצלם 14 שעות ביום בשמש, עם אנשים מציקים, ועם בסטיונרים ירושלמים שכמעט הלכתי איתם מכות- זה ממש לא קל.

אחרי שקמתי ב5 בבוקר, יום שלישי סיימנו צילומים ב6 בערב, החזרנו ציוד, ועברתי ישר לחדר עריכה- שם שרצתי עד השעה 3 בבוקר של יום חמישי (חישוב שעות מהיר של כמה שעות הייתי ערה יתקבל בברכה!)

חמישי לנות בוקר הלכנו לירה של חברה לנמנם (8 אנשים בדירה פיצית. מזרונים בכל מקום ואנשים ישנים בזוגות על מיטות יחיד... היה ממש ממש ממש מצחיק, וממש לא נוח בעליל...).

שינה קלילה של 3 שעות- וחזרה לעריכה, שם רבצתי עד עכשיו...

עכשיו- קצת עבודה, נקווה שגם בריאות, אח"כ לחברה, ובלילה, בשעה טובה- לישון לפחות 6 שעות!!!!!

זהו, פרקתי. יאללה ביי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2011, 13:15
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לג'וקים והיתושים שהגיעה עונתם להמחץ"

נכנסתי למוסך עם אוטו שמתפקד בצורה חבל"ז בשביל לעשות לו טיפול תקופתי ובהצעת המחיר (שהייתי צריך להתעקש בשביל לקבל אותה) הופיע הסכום הלא קטן של כ- 2,000 ש"ח. פשוט הזוי לגמרי.

נסעתי לחנות של מוצרים לרכב וקניתי בעצמי את השמנים והחלקים (כמו למשל הרצועת טיימינג) וכשבאתי עם זה למוסך בהתחלה לא הסכימו להשתמש במה שהבאתי.

דוגמא בשביל שתבינו את החיסכון: הם רצו על 4 ליטר שמן 150 ש"ח ואני קניתי את זה ב90 ש"ח (כשהייתה לי גם אופציה לקנות משהו זול יותר ב60 ש"ח).

אחרי כל הבלאגנים ושכל יום שישי נשרף יצא שהם לא מוכנים לקבל צ'ק. רק מזומן או כרטיס אשראי ולא הייתה לי אפשרות לספק את זה באותו מעמד. סתם נשרף החלק השימושי של יום שישי.

ישן 04-06-2011, 20:40
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

למרות שהיה שבוע טוב, היה המון נאחס:

*יום ראשון השארתי את המחשב הנייד במשרד, זה מקום שעוברים בו כמה אנשים ביום, כשחזרתי הביתה גיליתי שאחד הפינים שמחזיק את המסך שבור לחלוטין. אין לי מושג אם מישהו הפיל לי את התיק או שאני נתתי מכה בלי לשים לב (אני בספק), ידעתי שהוא יוחלף בזמן הקרוב אבל זה פשוט לא הזמן המתאים, אני ממש צריך מחשב לתקופת מבחנים (הוא עדיין עובד, אבל תמיד יש את החשש שהוא ישבוק חיים פתאום)

*ההכנות ליום פרוייקטים מחר הוציאו ממני את הכוח לחלוטין - הבעיה: עד יום חמישי אני חייב להגיש עבודה גדולה שלא נגעתי בה וביום חמישי מתחילה תקופת מבחנים עמוסה, אין לי מושג איך אני שורד את החודש הקרוב(וזה שאחריו, תלוי במועדי ב')

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:33

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר