לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2011, 16:36
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
דיורמה מיג 15 בטיפולים

היי.

לפני כשנה לערך בניתי דגם של טרומפטיר בקנ"מ 1/48 של מטוס מיג 15 רוסי.
הדגם עצמו הגיע ביחד עם מנוע יחסית מפורט אשר ניתן להציגו.
הכוונה במקור הייתה להתעלם מהמנוע ולסגור את 2 חצאי הגוף לדגם שלם.
למרבה הפליאה 2 החלקים לא הסכימו בשום פנים ואופן להיסגר ולהשלים גוף שלם ולכן קיבלתי החלטה לנצל את הדגם הנ"ל לדיורמה פשוטה של מטוס שכרגע הצוות הטכני מטפל בו.
מצאתי דמויות ישנות בבית של צוות קרקע בקנ"מ 1/48 , אשר שמואלביץ גם דאג לטיפים מתאימים ועוד קצת עזרה בדמויות ורעיון לדיורמה.
עד היום כל העסק קצת התעקב עקב עצלנות שלי כאשר כל מה שנותר היה רק למקם את כל העסק על משטח. (תבינו כי הדמויות היו צבועות והמשטח מוכן. רק להדביק.)
אתמול בעקבות הקפאת הפרוייקט של הלנקסטר החלטתי לסיים דבר ראשון את כל הדגמים העומדים לפני סיום כמו המיג הנ"ל , הטייגר המפורסם ודיורמה נוספת של מלחמת העולם השניה אשר אותה אני בונה בעזרתו האדיבנ של מר שמואלביץ הנכבד.
לאחר מכן נתחיל בפרוייקט הבא...

ונעבור לתמונות :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ויש עוד...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ועוד אחת אחרונה ודי...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וזהו.
עכשיו נמתין לסיום הפרוייקט הבא..
מקווה שתהנו.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-05-2011, 07:32
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "יפה מאד. רק חבל שחלק מהתמונות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמולביץ אשר
יפה מאד.
רק חבל שחלק מהתמונות לא מפוקסות.
אני גם הייתי משתדל "להשתולל" יותר עם הפירוט של המנוע.

היי אשריקו.
ראשית תודה.
שנית לגבי הפירוט. הדיורמה הזו הייתה אמורה להיות דיורמה מס' 3 באוסף (אחרי מלחמת העולם ורמה"ג) את ה - 2 הראשונות אני בניתי איתך כאשר מלחמת העולם השניה עדיין בבניה. זו הדיורמה הראשונה שאני בונה לבדי לגמרי אז במקרה הזה אתא תאלץ לסלוח לי על החוסר פירוט. כמו כן בוא לא נשכח שהאווירון נבנה לפני שנה לערך ואז לא היה לי חשק כלכך לפרט יותר מדי. בנוסף צריך לעבוד קשה ולהשיג צילומים מפורטים של המכונה. זה קשה...
לגבי הפוקוס אני ישתדל לצלם בימים הקרובים עוד מס' תמונות (גם הגיע הסופרוויזר עם הלוח בדיקות של המטוס אז צריך לעדכן..) כאשר המצלמה עומדת על חצובה וגם נשתדל לתת יותר תאורה מתאימה.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר