לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2011, 16:20
צלמית המשתמש של yoreh
  yoreh yoreh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "STAR WARS Imperial Star Destroyer"

לצערי הדגם רחוק מלייצג סטאר דסטרוייר... דגם שכזה ללא האפקטים של הבהרות \ הצללות וירידה לפרטים עד לרמת הפאנל לא יעביר את המסר בצורה מוצלחת. החלטת לוותר על התאורה, שזה בסדר. קח צבע לבן ושחור וצבע את החלונות - חלקם לבנים חלקם שחורים למטרת גיוון. דרייברש לבן כמו שביצעת כאן לא עובד. למעשה הוא רק מכער את הבניה. בדגמי star wars יש גם המון יצוג של צבעים כגון אדום, כתום, זהב, וכו'. צריך לעשות מחקר טיפה יותר מעמיק ע"מ לצבוע חללית שכזאת. בשורה תחתונה, כרגע זה נראה כמו דגם שעבר פריימר, והעבודה עליו הופסקה. חבל.

בברכה. יורה יונה, קיבוץ עין זיוון 050-7928992.

www.enzivan.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2011, 20:13
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי yoreh שמתחילה ב "לצערי הדגם רחוק מלייצג סטאר..."

היי יורצ'ה.

ראשית צודק אתה ידידי.
הדגם נבנה ונצבע אמנם לא בפריימר אלא באפור כהה ובוצע דרייבראש כסוף וזהו למעשה.
אתה מכיר אותי. עצלן יותר ממני קשה למצוא.
בכל מקרה את הסדרה אני מכיר ולפי מיטב זכרוני החלליות של האימפריה לפחות משמידי הכוכבים למעט גוון אפור כלשהוא לא ניתן למצוא בהם יותר מדי. אולי לבן בקטע של כניסה לחניון וכדומה אבל למיטב זכרוני לא מעבר לכך.

לצערי אין לי כח לבצע מחקר יותר מדי מעמיק כפי שאתה ביצעת ואכן התוצאה אצלך היא...

בכל מקרה אני לא מתכוון בדגם הספציפי הנ"ל להשקיח יותר מדי.
יש לי את הדיורמה של מלחמת העולם , ואת הדגמים הבאים שלי שבהם אני ישתדל להיות קצת יותר רציני...

בכל מקרה תודה על ההתייחסות ועל התגובה.
שבוע טוב.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

ישן 18-06-2011, 20:40
צלמית המשתמש של yoreh
  yoreh yoreh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "STAR WARS Imperial Star Destroyer"

בועז ידידי היקר... בחיי שאני לא יורד לסוף דעתך! הרי אתה בונה דגמים מוכשר - על זה אין עוררין. מספיק מבט אחד במסוק השרף שבנית שלעניות דעתי הוא בנוי וצבוע ברמה בינלאומית(!!!), אז כולנו יודעים שיכולת לא חסרה לך. לא מצליח להבין למה להתחיל דגם כזה יפה ומורכב, לצבוע אותו בגוון אפור אחיד, ולהגיד זהו סיימתי...אני עצלן מדי. אז מה המטרה פה? לסמן וי על עוד דגם? אני בטוח שאתה מסוגל להוציא יותר מהדגם הזה, ואני ממליץ לך בחום לנסות ולשפר... פשוט כואב הלב להשאיר אותו ככה. זה עושה עוול גם לדגם ובעיקר לך בתור בונה דגמים מקצועי. תחשוב על זה.
שיהיה שבוע טוב.

בברכה. יורה יונה, קיבוץ עין זיוון 050-7928992.

www.enzivan.co.il

ישן 19-06-2011, 05:59
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yoreh שמתחילה ב "בועז ידידי היקר... בחיי שאני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yoreh
בועז ידידי היקר... בחיי שאני לא יורד לסוף דעתך! הרי אתה בונה דגמים מוכשר - על זה אין עוררין. מספיק מבט אחד במסוק השרף שבנית שלעניות דעתי הוא בנוי וצבוע ברמה בינלאומית(!!!), אז כולנו יודעים שיכולת לא חסרה לך. לא מצליח להבין למה להתחיל דגם כזה יפה ומורכב, לצבוע אותו בגוון אפור אחיד, ולהגיד זהו סיימתי...אני עצלן מדי. אז מה המטרה פה? לסמן וי על עוד דגם? אני בטוח שאתה מסוגל להוציא יותר מהדגם הזה, ואני ממליץ לך בחום לנסות ולשפר... פשוט כואב הלב להשאיר אותו ככה. זה עושה עוול גם לדגם ובעיקר לך בתור בונה דגמים מקצועי. תחשוב על זה.
שיהיה שבוע טוב.

שבוע טוב חבר.
יאללא...
הדלקת אותי.
נעשה קצת מקצה שיפורים.
נתחיל בצביעת גווני אפור נוספים בחלקים הבולטים ונראה מה הלאה...
חיפשתי את פרטר אתמול במטע דובדבנים שלכם אבל הוא לא היה...

שבוע טוב.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר