לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2011, 16:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מי זה "אנשים כאלה"? האם הוא..."

מצליחן יותר מהממוצע?

האיש חיי על חוסר הבריאות של אנשי חיפה הקריות והסביבה ולכן למה שאני אהיה שמח אם משהו מהמשפחה הזו עדיין בחיים?
הם צריכים לשלם לי ולכל תושבי חיפה פיצוי על הרס הבריאות שלנו ולא הפוך מהכיס שלהם מהרווח של בתי הזיקוק באופן ישיר.
לא נשכח את קבר התחקיר העיתונאי בכוח נגדו והמשפחה שלו של עיתונאי אמין.

משפחת עופר עברה את גבול הטעם הטוב וכתושב חיפה אם היו קוברים אותו ליד הבית שלי,הייתי עושה מסיבה בהחלט שלא יקברו אותו בכבוד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 06-06-2011 בשעה 16:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2011, 16:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מצליחן יותר מהממוצע? האיש..."

אני לא מכיר את האיש ולא את פועלו לכן אני לא יכול ולא רוצה להגיב.

אבל

אין הרבה מידות שפלות יותר מלחגוג על הלוויה של מישהו (חוץ ממקרים יוצאי דופן ונדירים כמובן).

כמו-כן, נניח והסיבות שמנית נכונות, הפוץ שחגג גר בת"א ומעיד על עצמו כמי שחגג בגלל שמת איש עשיר (WTF?!) בעוד שאני סבור שהוא עשה זאת בגלל שהקוק התחיל לעבוד בתוספת הרצון העז לפרסום עד כדי קיום יחסי מין עם השטן.

והוא הצליח, אגב, לי לא היה מושג מי הייצור הזה והרצתי עליו חיפוש בגוגל (קצת אירוני בהנחה שהוא כותב על עצמו "איי ראן דיס טאון" נו שויין הוא גם כותב "כזה אני, איש מדהים").
אה וגם נכנסתי לבלוג שלו בעקבות הלינק פה, הוא ייעשה מתמטיקה פשוטה וייראה שפרובקציות שלא ראיות למי שכבר התיישר בשלב האחרון של האבולוציה=פרסום וכמו שאנחנו יודעים אין דבר כזה פרסום שלילי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 06-06-2011 בשעה 16:34.
ישן 06-06-2011, 16:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תקרא מה משפחת עופר עשתה ומה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
תקרא מה משפחת עופר עשתה ומה בתי הזיקוק עשו לחיפה והסביבה לאויר לבריאות של האנשים באיזור ואז תבין את התגובה שלי.

אני לא אקרא משתי סיבות, הראשונה היא שבמיוחד עכשיו כנראה שלא יהיה שום מקור אובייקטיבי.
השנייה היא שזה לא ממוקם גבוה בסולם הדברים שמעניינים אותי.
ציטוט:
אם משפחת עופר היו דואגים לי לביטוח פרטי מהרווח של בתי הזיקוק...הייתי נותן לו קבורה בכבוד

יש לך סטנדרטים מוזרים מאוד.

(וגם דרך מוזרה להתנסח, עד כמה שידוע לי אתה לא היית מאלה שרקדו על המרפסת).

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 07-06-2011, 15:09
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]תקרא מה..."

ציטוט:
דוח שפירסם איגוד שומרי המפרץ בחיפה (איגוד ערים להגנת הסביבה, המייצג תשע רשויות מקומית באזור חיפה והקריות) קובע כי רמת פליטות הגזים הרעילים מבתי הזיקוק בחיפה גבוהה פי ארבע מזו שבמערב אירופה. הדוח מתבסס על ממצאי מחקר בינלאומי של חברת VITO שהשווה בין רמת זיהום האוויר מבתי הזיקוק במפרץ חיפה למפעלים בהולנד ובבלגיה, וגילה כי בחיפה רמות הפליטה של תחמוצות הגופרית והחנקן גבוהות פי 4-3 מאלו שבהולנד ובבלגיה. תחמוצות גופרית ותחמוצות חנקן גורמות לנזקים בריאותיים כמו פגיעה במערכת הנשימה, עלייה בשיעור מחלות הלב, ועלייה בתמותה.

אין לי שום סיבה לתת למשפחה הזו כבוד כל עוד הם ממשיכים לחיות על חשבון הבריאות של תושבי חיפה והקריות ולא נותנים לנו ביטוח בריאות פרטי מלא למי שגדל כאן או חי כאן כל החיים שלו וסובל מפגיעה בבריאות שלו עקב המפעל שלהם או "שמים כתומים" כפי שזה רשום ולך תדע מה עוד שוחרר באירוע הזה לאויר של האיזור כמו הפיצוץ בבז"ן לפני כמה שנים שעל זה הם קיבלו קנס גבוה מאוד מהמדינה לשם שינוי וזה היה רק מפעל אחד שעלה באש ולא הגיע לחדשות וזה לא היה בזמן מלחמה.

אחרי אירוע אחר בבז"ן אחרי התאונה של הגז בבז"ן חיפה שנה שעברה המנכ"ל שלהם טען בכנסת שבז"ן לא מסוכנת לסביבה, אבל לא הזמינו את מפקד שירותי הכיבוי של האיזור לדיון בכנסת מסיבה ברורה,כי הוא כבר הזהיר בעבר מגודל האסון של תקיפה או תאונה רצינית בבז"ן באמת וכמה אנשים ימותו בגלל זה באיזור.

לא נשכח את התחקיר הגנוז נגד משפחת עופר ועוד כמה סיפורים אחרים נגד המשפחה הזו ולכן עד שמשפחת עופר לא תתקן את הדרכים שלה, אין טעם לתת למשפחה הזו כבוד גם לא אחרי המוות. נכון יש להם זכות לעשות כסף כולל מבתי הזיקוק, אבל הם צריכים לתת חלק מהרווחים לציבור שחיי ליד המפעל שלהם בצורה של ביטוח פרטי מהכיס של משפחת עופר,כי המפעל שלהם הוא בעיה לציבור שחיי ליד פצצת זמן מסוכנת שיכולה לחסל 250 אלף איש כמו כלום במקרה של תקיפה של טילים או תאונה.

בכלל כל ה"מפעלים" הדומים באיזור חיפה והקריות צריכים לעשות אותו דבר עם משפחת עופר עם כמויות הרעלים שיש באיזור ולתת לתושבי המקום משהו חזרה וכן ביטוח פרטי זה המינימום שהם צריכים לתת חזרה לתושבים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 07-06-2011, 01:14
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אפילו אם אתה צודק.(אתה לא)אתה חושב שהפרעה להלוויה היא המקום הנכון להוכיח את זה?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תקרא מה משפחת עופר עשתה ומה..."

האיש כבר לא יכול לענות לך ואתה בעיקר מציק לבני המשפחה והחברים. גם אותם עד האחרון אתה מאשים בזיהום האוויר עד כדי כך שאתה מעז לפגוע להם ברגשות בצורה כל כך אכזרית? איך היית מרגיש אם בלוויה של קרוב משפחה שלך (נניח שהוא לא היה מצדיקי הדור) מישהו היה עושה את זה.

פשוט בהמיות.

ולטימון - כתבת "הבאתי את הקטע כי המצלם הוא עיתונאי מהברנז'ה , אני גם לא מבין למה הוא התנהג ככה"

התשובה שלך בגוף השאלה - הוא התנהג ככה כי הוא עיתונאי מהברנז'ה. הם מרבים להטיף לנו בענייני מוסר, אבל אם הביקורת בעיתונות הייתה נמתחת עליהם עצמם, הם היו יכולים למלא עיתונים גדולים פי שלוש ..

ישן 06-06-2011, 14:29
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
ראיתי את זה אתמול בתוכנית של גיא לרר, "הצינור"...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "מסיבה בהלוויתו של סמי עופר ז"ל"

בחיי, כמה שה-אלון עוזיאל הזה אידיוט - זה לא להאמין. הוא בעצמו לא הצליח ממש להסביר את מה שעשה וניסה, תו"כ ש-גיא לרר תוקע בו מבטים של "what the fuck man?" במשך כל הראיון, למלמל כל מני שבבי טיעונים אידאולוגים כלכליים רצוצים.
ניכר כי הבחור היה זקוק נואשות לתשומת לב, ולאחר שקיבל את מבוקשו, לא היה מסוגל להבין מה לעשות עם מה שבידיו.
בחיי שהוא מועמד רציני להדיח מזכיה בטוחה בפרס דארווין את המפגין הסורי ההוא שתמונתו מופצת באינטרנט מפראות יום ה"נכבה" כשהוא מחזיק ביד מוקש נ"ט עתיק...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 21-06-2011, 17:53
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
הייתי חייב להביא את זה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "מסיבה בהלוויתו של סמי עופר ז"ל"

ציטוט מ"המיקסטייפ" של אלון עוזיאל:
"בדרך כלל אני מרחיק מהמיקסים כל מה שהוא ישראלי. גם כי במדינה הזו כולם מכירים את כולם וכדי למנוע אי-נעימויות, הכי פשוט להגיד "אני לא מתעסק במוזיקה מקומית", וגם בגלל שרוב מה שיוצא פה, גם אם הוא מוצלח, הוא לא ברמה של הדברים שקורים בשאר העולם. ולתת אקסטרה קרדיט לדברים בגלל שהם מהארץ זו סתם לאומניות מסריחה שמתאימה למפלגות שאפשר רק להתפלל שלא הצבעתם להן."

http://e.walla.co.il/?w=/4537/1828647

ממש לוחם חופש..
נ.ב
אהבתי את ההבנה שלו כלפי המושג לאומניות, מראה לי כמה הוא משכיל ואדם חושב..

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 21-06-2011 בשעה 18:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:26

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר