לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2011, 09:33
  arik.sol arik.sol אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "כל דיוני איפון נגד בלאקברי נגד אנדרואיד פה.."

אולי במקום שנריב ונגיד מה לא טוב במכשיר השני, שכל אחד יציג את היתרונות שיש במכשיר שלו ולמה הוא בחר אותו וככה גם נוכל לעזור לאנשים שמתלבטים מה לקנות במקום לבלבל אותם עוד יותר...

דרך אגב, אני גם חושב שלהגיד רק אני בחרתי "אנדרואיד" זה לא מספיק וצריך לציין איזה מכשיר (כעקרון אפשר להריץ אנדרואיד גם על IPHONE....)

אני אתחיל: אני בחרתי אנדרואיד (GALAXY S) בגלל-

1. לפי דעתי התמורה הכי גבוה יחסית לעלות
2. חומרה מעולה (בעיקר המסך)
3. אני יכול להחליף סוללה
4. אני יכול להחליף גירסא במכשיר מתי שאני רוצה
5. אני מפתח ב-JAVA ורציתי לבנות אפליקציה לאנדרואיד
6. שוק אפליקציות (MARKET) ענק שגדל בקצב המהיר ביותר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2011, 19:23
  Sexecutor Sexecutor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Sexecutor
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "כל דיוני איפון נגד בלאקברי נגד אנדרואיד פה.."

אנשים אתם לא מפתיאים אותי.
למה לנהל דיון מה יותר טוב. לי נוח עם הגאלקסי לחבר שלי נוח עם האייפון. דרך אגב שנינו קונים תוכנות ולא מחפשים איפה להוריד חינם. למה בחרתי גאלקסי כי אהבתי את העיצוב שלו ואת היכולת לעצב אותו כמו שאני רק רוצה. לעומת זאת האייפון הוא מכשיר בעל כמות תקלות שואפת ל 0. אז זאת הסיבה שחבר שלי בחר אותו. הוא לא מהאנשים שהולכים לפרוץ או למצוא איך לשפר. הוא רצה מכשיר שעובד מהר ובלי תקלות ישר מהקופסא.
ובלאקברי - תאמת לא יודע למה הם קיימים.. אייפון ואנדרויד עושים כל מה שבלאקברי יכול ופי 100 יותר טוב ונוח. זהו.
דרך אגב אם מישהו לא מסכים איתי לגבי הבלאקברי אשמח לקרוא תגובה והסבר לגבי מה מיוחד במכשיר הזה כי אני ממש לא ראיתי משהו מיוחד בו. אבל יצא לי לשחק איתו רק למשהו כמו שעתיים וכמובן שזה ממש לא מספיק..
ישן 25-06-2011, 21:54
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Sexecutor שמתחילה ב "אנשים אתם לא מפתיאים אותי...."

דווקא הדיון חשוב כי בסופו של דבר, למרות שיש אנשים כמוך וכמו החבר שלך שיש להם דיעה מוצקה לגבי "על מה ללכת" - קיימים הרבה יותר אנשים שלא יודעים (או לא מבינים) מה ההבדל בין הטלפונים השונים, הם לרוב ילכו לחבריהם ויעשו מה שיציעו להם, אבל בשביל אלו שכן חושבים שזה משנה - כדאי לפתח פה דיון

לגבי אנדרואיד - המערכת יפה, מעט לא אינטואיטיבית בשבילי אבל בהחלט עובדת לא רע עם קונספט טוב מאחוריה, לי אישית מפריע שהפרסומות רודפות אחרי, ולפי איךשדברים נראים זה הולך להגיע למצב של פרסומות מבוססות מקום (נכנסת לסופר? סופר מתחרה יציע לך מחירים זולים, או שתקבל הנחה על הקולה של שפריצי), זה אולי נחמד במקרים לא מזיקים שכאלה, אבל הייתי מעדיף להרגיש שפחות עוקבים אחרי

אייפון - גילוי נאות - אני מאוד אוהב את ה-4, גן סגור זו גישה שמתאימה להמון אנשים כי הם נוטים להשמיד את המכשיר שלהם אם רק תהיה להם ההזדמנות, אבל אני מוצא את זה מגביל, ואם אני צריך לפרוץ מכשיר כדי לעבוד איתו אז מבחינתי זה טעם לפגם, בנוסף - ראה הערה על האנדרואיד מינוס הפרסומות (לבינתיים)

WP7 - טרום מנגו (כי עדיין לא יצא) - ראה הערה על האייפון, אפילו גרוע יותר, לפחות המעקב נראה לא רציני במיוחד והפריצה קלה יותר, אבל עדיין לא מוצא סיבה להתקרב אליו.

דברים טובים? יש המון להגיד על מערכות ההפעלה האלו, שיחקתי עם כולן ואהבתי את מה שראיתי, לדעתי חלונות 7 מוביל קצת בחווית המשתמש על האחרים, אבל המערכת כל-כך לא בוגרת שלא הייתי מציע לאף אחד להתקרב אליה, ובין ה-2 האחרות - אנדרואיד עם בסיס משתמשים רחב יותר (= תמיכה והכרה עולמית) ולכן הוא בינתיים העדיף מבין כולם

ישן 27-06-2011, 12:05
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

למה בחרתי אייפון.

נתחיל בלמה לא קניתי אייפון לפני שנה בערך כדי להסביר את השיקולים לקנייה, קראתי את כל השטויות שנכתבו ברשת על ידי אנשים אנונימיים והתייחסתי אליהם, זאת הייתה טעות. רכשתי את האייפוד טאצ' במקום והחלטתי להישאר בינתיים עם הטלפון שהיה לי אז n95.

אחרי חצי שנה עם האייפוד טאצ' הבנתי שאייפון הוא הטלפון הכי מתאים לי, למזלי נגמרה לי ההתחייבות בדיוק והיה מבצע לסטודנטים לאייפון 4.

עכשיו לסיבות למה כן אייפון 4:
הבסיס מאחורי הטלפון שונה לחלוטין משאר הטלפונים, לא סתם מכניסים כמה שיותר פונקציות כדי שהמפרט יהיה מרשים, אלא כל דבר שעשוי בטלפון הזה יש מאחוריו חשיבה לפרטים הכי קטנים כדי שלמשתמש יהיה נוח. או במילים אחרות, המכשיר עובד בשבילך ולא אתה עובד בשבילו.

הממשק הוא מדהים, כל דבר בו הוא אינטואטיבי, גם אם יש הגדרה שאתה רוצה לשנות ובחיים לא נגעת בה אתה תדע איפה למצוא אותה - כי היא במקום ההגיוני. אם מעבירים לשקט אז גם משחקים עוברים לשקט אבל לא שעון מעורר (זה נשמע מאוד הגיוני, אבל מפתיע כמה טלפונים לא עובדים בצורה הזאת).

הממשק תמיד עובד מהר, אמנם על הניר יש טלפונים "חזקים" יותר, אבל מערכת ההפעלה יודעת לנהל הכל הרבה יותר טוב מאחרים, אין כמעת תקיעות, הטלפון לא נהיה כבד כי כמה אפליקציות רצות ברקע (אין לי מושג למה אנשים חושבים שניהול נכון של תוכנות ברקע הוא חיסרון, אמנם זה לא "מולטי טסקינג אמיתי" אבל זה עובד טוב וזה עובד מהר)

עוד ביקורת על אפל היא "מדיניות הגן הסגור", פה מדובר בעיקר בביקורת של מדקלמי סיסמאות, דבר ראשון זה רלוונטי למפתחים הרבה יותר מלמשתמשים ודבר שני כמות האפליקציות וכמות הכסף שמרוויחים מפתחים לאייפון ביחס לחברות אחרות מוכיחים שהביקורת מוטעת. ומה היתרון למשתמש? ממשק המשתמש דומה בכל האפליקציות, המשמעות היא שברגע שתוריד אפליקציה חדשה מיד תדע איך להשתמש בה ואיך להשתמש בה נכון - גם פה האינטואטיביות היא פלוס רציני, לא צריך לקרוא קבצי עזרה כדי להבין איך דברים עובדים. בנוסף היצירתיות מתבטאת בתוכן ולא בממשק, וזה עוד יתרון משמעותי כל כמה זמן יוצא משחק חדש או אפליקציה חדשה שמשאירים אותך פעור פה בזכות היצירתיות והשימושיות.

המסך - מסך הרטינה (רזולוציה גבוה במיוחד) הופך את הקריאה על המסך הקטן למאוד נוחה ולא מעייפת את העיניים. ולחלק היותר חשוב מבחינתי - מסך המגע. עוד דבר שאנדרואידים נוהגים לזלזל בו אבל משתמשי האייפון יודעים עד כמה זה נוח - לא צריך ללחוץ על המסך, מספיק להעביר את האצבע עליו בעדינות (מי שרוצה להבין את ההבדל שינסה לשחק fruit ninja באייפון ובגלקסי ויראה איזו חוויה שונה לחלוטין) זה מצטרף לכל הסעיפים האחרים ששוב מראים את עומק הירידה לפרטים והעובדה שהטלפון עובד בשביל המשתמש ולא להפך.

עוד נקודות קטנות: בטריה חזקה, איכות שמיעה מעולה (לא בספיקר לצערי), המקלדת על המסך נוחה בצורה בלתי רגילה, כשיוצא עדכון אפשר לעדכן ולא תלויים בחברה המייצרת ובמפעיל בארץ, פריצה יוצאת מהר מאוד וקלה מאוד (ומios 5 לא בטוח שישארו סיבות לפרוץ)

לסיכום (כי ממש חפרתי): מומלץ לבחור טלפון מסיבות רלוונטיות ולהיזהר מעצות של אנשים שלעולם לא נגעו בטלפון (זה נכון לכל טלפון, לא רק לאייפון) מי שרוצה טלפון שעובד כמו שצריך, מערכת הפעלה בוגרת עם מעט מאוד באגים, שנותן המון דברים אבל לא דורש מאמץ כדי שהם יפעלו יכול בראש שקט לקנות אייפון. מי שחסרים לו באייפון פונקציות קריטיות (חייב חייב שהבלוטות' ישלח תמונות) או שכל מה שמעניין אותו זה שהמפרט יהיה כמה שיותר מנופח או שהוא רוצה להיות מגניב ולהגיד "אף אחד לא יגיד לי איך להשתמש בטלפון שלי" אז כדאי לבחור טלפון אחר.

ישן 28-07-2011, 07:13
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "למה בחרתי אייפון. נתחיל בלמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
עכשיו לסיבות למה כן אייפון 4:
הבסיס מאחורי הטלפון שונה לחלוטין משאר הטלפונים, לא סתם מכניסים כמה שיותר פונקציות כדי שהמפרט יהיה מרשים, אלא כל דבר שעשוי בטלפון הזה יש מאחוריו חשיבה לפרטים הכי קטנים כדי שלמשתמש יהיה נוח. או במילים אחרות, המכשיר עובד בשבילך ולא אתה עובד בשבילו.
חוץ מבקטע שהוא לא מרשה לך לעשות שיחות וידיאו (את אתה כותב תוכנה שעושה את זה היא יורדת תוך שניה מהחנות), לא מאפשר לך לתת אינטרנט למחשב נייד שאיננו מאק (גם תוכנות שעשו את זה נחסמו; עד הגרסה האחרונה), וכו' וכו'.

ציטוט:
הממשק הוא מדהים, כל דבר בו הוא אינטואטיבי, גם אם יש הגדרה שאתה רוצה לשנות ובחיים לא נגעת בה אתה תדע איפה למצוא אותה - כי היא במקום ההגיוני. אם מעבירים לשקט אז גם משחקים עוברים לשקט אבל לא שעון מעורר (זה נשמע מאוד הגיוני, אבל מפתיע כמה טלפונים לא עובדים בצורה הזאת).
זה נתון לויכוח. לדעתי בכל הפלאפונים לא ברור איך להגדיר האם האינטרנט הוא 3G+ או WIFI, או איזה שילוב לא ברור ביניהם. כולל אייפון. וזו רק דוגמה אחת.

ציטוט:
עוד ביקורת על אפל היא "מדיניות הגן הסגור", פה מדובר בעיקר בביקורת של מדקלמי סיסמאות, דבר ראשון זה רלוונטי למפתחים הרבה יותר מלמשתמשים ודבר שני כמות האפליקציות וכמות הכסף שמרוויחים מפתחים לאייפון ביחס לחברות אחרות מוכיחים שהביקורת מוטעת. ומה היתרון למשתמש? ממשק המשתמש דומה בכל האפליקציות, המשמעות היא שברגע שתוריד אפליקציה חדשה מיד תדע איך להשתמש בה ואיך להשתמש בה נכון - גם פה האינטואטיביות היא פלוס רציני, לא צריך לקרוא קבצי עזרה כדי להבין איך דברים עובדים. בנוסף היצירתיות מתבטאת בתוכן ולא בממשק, וזה עוד יתרון משמעותי כל כמה זמן יוצא משחק חדש או אפליקציה חדשה שמשאירים אותך פעור פה בזכות היצירתיות והשימושיות.
זה סתם לא נכון. קריאה מומלצת: http://readthefuckinghig.tumblr.com

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-08-2011, 15:56
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes]עכשיו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
חוץ מבקטע שהוא לא מרשה לך לעשות שיחות וידיאו (את אתה כותב תוכנה שעושה את זה היא יורדת תוך שניה מהחנות), לא מאפשר לך לתת אינטרנט למחשב נייד שאיננו מאק (גם תוכנות שעשו את זה נחסמו; עד הגרסה האחרונה), וכו' וכו'.

לפחות מגירסה 3 ניתן היה לתת אינטרנט לכל מחשב בלחיצת כפתור פשוטה, דרך כבל או דרך Bluetooth, מגירסאות חדשות יותר של גירסה 4 אפשר גם לעשות את זה באוויר (כראוטר) - כנראה אתה מסתמך שוב על חסרונות של גירסה 1 ללמה לא כדאי לקנות אייפון 4.

בקשר לוידאו, אם חסר לך משהו (ואותי אישית באמת לא מעניינת האפשרות של שיחות וידאו, ואם כבר אשתמש בה זה יהיה דרך סקייפ) יש אפליקציות שעושות את זה - זה המהות של האייפון.

זה נתון לויכוח. לדעתי בכל הפלאפונים לא ברור איך להגדיר האם האינטרנט הוא 3G+ או WIFI, או איזה שילוב לא ברור ביניהם. כולל אייפון. וזו רק דוגמה אחת.

דווקא באייפון 4 חל שיפור עצום בכל מה שקשור למה שכתבת, הפתרון הוא פשוט ביותר:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
כמו שאתה רואה, ניתן לבטל את הגלישה בעת נדידה וגם לבטל את הגלישה לחלוטין, ועדיין להמשיך להשתמש באינטרנט האלחוטי. חזרתי עכשיו מגיאורגיה וזה באמת עבד.

זה סתם לא נכון. קריאה מומלצת:

אהבתי את הקישור, הוא לא סותר את דבריי ברור שיש גם אפליקציות מכוערות ותמיד יהיו מתכנתים שיעשו החלטות גרועות מאוד בכל מה שקשור לממשק, ועל אף כל זה עדיין המצב פחות חמור מפלטפורמות אחרות שבהן עם החלטות ממשק גרועות לא תוכל למצוא כלום.

http://readthefuckinghig.tumblr.com

ישן 04-08-2011, 12:40
  arik.sol arik.sol אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.09
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי stomer שמתחילה ב "לא הבנתי איך אתה מצפה שיענו..."

זה בדיוק מה שאני רוצה לבדוק...
לפי דעתי רוב האנשים שקונים היום אייפון קונים אותו רק בגלל שהוא אייפון, המפרט לא מעניין אותם ולא המכשירים המקבילים והזולים יותר שקיימים בשוק.
מבחינתם אייפון = איכות שלא ניתן להשוות לשום מוצר אחר, תאימות אין סופית בין תוכנה לחומרה, ממשק אלוהי, וכו וכו..
ואחרי שהם רוכשים את המכשיר הם מתחילים להסביר למה אייפון הכי טוב למרות שהם כבר החליטו על הקנייה שלו עוד לפני שהם בכלל ידעו מה המפרט.
אתה יודע כמה אנשים אני מכיר שהלכו לחנות כדי לקנות אייפון אבל בסוף חזרו עם מכשיר אנדרואיד לאחר שהתנסו עם שני המכשירים ושמעו מהמוכר את המפרט של כל אחד מהמכשירים.

שורה תחתונה, אני מציג את השאלה לאותם אנשים כדי שישאלו את עצמם האם הם קונים לפי השכל או לפי הרגש.
אין ספק שאייפון הוא מכשיר מעולה, ואני בטוח שאייפון 5 יביא כמה בשורות חדשות שעדיין לא ראינו, אבל יש עוד אלטרנטיבות בשוק שחבל לפספס.
ישן 15-08-2011, 12:27
צלמית המשתמש של jolynana
  jolynana jolynana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.03
לי יש את הסמסונג גלאקסי 2 החדש

אחרי שבחודש פברואר היה לי למשך חודש וחצי את הדיזייר HD
אז אתם כבר יודעים באיזה צד של המתרס אני ...
אני אסביר את השקפתי
האייפון הוא טלפון מעולה ה IOS מערכת נהדרת - מהרגע שהוא יוצא מהקופסא הוא עושה את מה שהוא צריך לעשות מצויין. וזהו . הוא לא עושה יותר מזה
כמו כל חובב גאדג'טים ממוצע ,הזמן שעובר בו מכשיר מתחיל לשעמם הוא מהר מאוד וזה היתרון לפי דעתי באנדרואיד , כל הזמן אפשר לעשות איתו דברים שונים .כל דף אצלי במסך הראשי נראה אחרת ומשמש אותי בצורה שונה. המראה של הטלפון לא בא לי טוב היום ? אני מחליף אותו .תוכנת ה SMS יכולה להיות טובה יותר ? אני אוריד אחרת . החייגן לא בעברית ? אין בעיה מורידים אחד עם עברית .
צלצול שאתה עשית ? אתה יכול לשים ברגע (ולא לחתוך אותו בטלפון לחבר למחשב להעביר אותו לתיקייה ואז לעשות סינכרון) על צלצול הודעות אין מה לדבר זה אין באייפון (אלא אם משלמים לאפל ולא באנו לכאן כדי לשלם !)
ופה גם המגוון של האנדרואידים בא לעזרתי - הממשק סנס של HTC הכי יפה והכי נוח - האפליקציה של המצלמה הכי טובה בסמסונג למוטורולה יש ווידג'טים שימושיים
הנה עוד משהו - ווידג'טים - עד שלא יהיה את זה באייפון אתם לא תבינו כמה זה חסר - כל המידע שאתם זקוקים לו מכל התוכנות שאתם רוצים בלי להכנס תוכנה תוכנה .
NOTIFICATION BAR- דף שיורד בהחלקה מלמעלה ומרכז בו את כל ההודעות של הטלפון (הורדתי את הקובץ הזה התקנתי את ההוא יש לך 4 מיילים 3 הודעות SMS והודעה קולית אחת)

אז בקיצור למי שלא רוצה להיות מאותגר - אייפון
מי שרוצה עניין - אנדרואיד
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !
חיים ? מה אתה מתכוון חיים ? אין לי חיים !
ילד , הנשמה שלך מוטב כי היא שייכת לישו ,מממממ... כי הישבן שלך שייך לי !

נערך לאחרונה ע"י jolynana בתאריך 15-08-2011 בשעה 12:55.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר