לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2011, 12:03
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "אני מכירה את בד המשי בשילוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי i-pink
אני מכירה את בד המשי בשילוב דבק ציאנואקרילי ואבקת אקריל מתחום בניית הציפורניים, אבל התוצאה לא תצא טוב בעובי דק מאוד כמו שאני צריכה כאן.

לא הבנתי מה כוונתך "מוכנה להסתפק בבד מוקשח"

בד מוקשח אינו קשיח וחזק כמו, למשל, לוח של פוליקרבונט באותו עובי. היות ואינני יודע מה גודל החלק שאת צריכה, מה צורתו, ובאיזה תנאים סביבתיים ועומסים עליו לעמוד - קשה לתת לך תשובה באמת מועילה.

העניין שהעלת עם בד הכותנה הוא מעניין, במה עדיף כותנה על משי? בחרתי במשי כי הסיב שלו נחשב חזק מאוד, והוא בד מאוד דק.

משי הוא חזק במתיחה, אולם רך ביותר בכפיפה. ועקב היותו מאד לא נקבובי, אפשר להדביקו למשטח אחר אך לא להרוותו בדבק. ציאנואקרילט הוא דבק בעייתי ביותר בעבודה על משטחים של יותר מציפורן עקב ההתקשות המאד מהירה שלו, וחדירותו הנמוכה.
אם תרצי להשתמש ברעיון שלי - ניתן להשתמש במספר שכבות של בד, בכיוונים שונים, על מנת להגדיל את הקשיחות, להרוותם בדבק אפוקסי, ולעבד את החלק היטב לפני התקשות הדבק (אפוקסי ניתן להשיג כדבק המתקשה תוך 5 דקות מערבובו, ועד מספר שעות = הכל לפי הסוג הספציפי. הוא גם בא כדבק בלבד, או עם חמרי מילוי שונים). היתרון באפוקסי הוא החוזק והעמידות הגבוהים שלו, והאפשרות לעבדו גם לאחר התקשותו (שיוף, קידוח, ניסור וכיו"ב).

ענבר.

מקווה שהועלתי לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר