לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2011, 12:41
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
שינוי שיבוץ במילואים / הורדת פרופיל

שלום לכם,

השתחררתי מהצבא לפני כשנה, שם היתי בתפקיד תומך לחימה עם פרופיל 72, כאשר הבעיה הבריאותית העיקרית שאני סובל ממנה היא אלרגיה (לאבק, ג'וקים והרבה דברים אחרים).
בסדיר הסתדרתי עם זה מאחר ששירתתי באתרי קשר שזה בעצם מבנה סגור שהינו מנקים בעצמנו.

היום חזרתי מהמילואים הראשונים שלי. מסתבר שאני משובץ ביחידה שמתרגלת כל פעם פריסת קשר בשטח כדי לדמות מצב מלחמה. המילואים הם פעמיים בשנה למשך 2/3 שבועות.
המילואים האלו היו כ-5 ימים בשטח מדומה בבסיס בדרום, ובשבוע שלאחר מכן 4 ימים בשטח אמיתי.
אני מודע לכך שקשה להיות בתנאי שטח אך האלרגיה שלי התעוררה שם, ואין דרך לתאר במילים כמה סבלתי. זה התבטא בצינון והתעטשויות בלתי פוסקים, קושי בנשימה וצפצופים בריאות בכל פעם שנשמתי, צרבת, ונוסיף לזה את בעיות השינה שלי - לא הצלחתי לישון שם. מתוך איזה 4-8 שעות הצלחתי לישון בסביבות השעתיים בכל לילה. היה זמן לישון, אבל פשוט לא יכולתי. הרגשתי שעוד יום אחד שם היתי בהתמוטטות פיזית. גם עכשיו הגוף שלי עדיין בהתאוששות.

אני יודע שאין מצב שאני חוזר לשם שוב. אני מעדיף להיות בכל מקום (גם בכלא) ולעשות כל דבר שיש חוץ מלחזור לכל החול והאבק והתנאים שגרמו לי לסבל בריאותי כה רב, גם אם זה 'רק' פעמיים בשנה.

מבקש את עזרתכם, מה אני עושה במצב זה? רופא אזרחי? רופא צבאי (ואיזה)? סירוב הגעה לצו הבא ברגע שיתקשרו אליי מהקישור?

תודה

נערך לאחרונה ע"י XpHunTeR בתאריך 23-06-2011 בשעה 12:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2011, 09:02
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "שינוי שיבוץ במילואים / הורדת פרופיל"

תרגע, לפני שתגיע לסיטואציה של כלא יש לך דרך ארוכה...

ראשית - פנה למפקד שלך. פשוט תרים טלפון למפקד היחידה/פלוגה/מה שלא יהיה אצלכם, רצוי מישהו שמפקד עליך ישירות ותסביר את מה שכתבת כאן. אין למפקד שלך שום אינטרס שתסבול מצד אחד ושבמצב אמת יהיה לו חייל שלא יתפקד מצד שני.
אם אין לך את המספר שלו - פנה למשרד הקישור ותבקש אותו.

תבקש לעבור ועדה רפואית, שתקבע לך פרופיל חדש או מגבלות רפואיות. לועדה זו תגיע עם מסמכים רלוונטיים מהרופא שלך - ושם יחליטו מה לעשות.

בכל מקרה, שווה להגיע בגישה (שהשתמעה מההודעה שלך) שאתה מוכן ורוצה לתרום - אבל לא מסוגל בתנאים שבהם שובצת. לא חסרות יחידות בצבא שישמחו לקלוט חייל עם מוטיבציה...

אם מזמנים אותך למילואים לפני הועדה, אני מציע שתפנה שוב למפקד, כשאתה מגובה במסמכים רפואיים לגבי מצבך. הוא יפנה אותך לרופא היחידה (או הרמה הממונה) שאמור לקבוע מה ייעשה אתך בתקופת השירות הספציפית. במקרה הכי גרוע, תתיצב ביום הגיוס ותבקש לראות רופא מיד לאחר שהתחיילת.

שיהיה לך בהצלחה.

http://www.baking.co.il

נערך לאחרונה ע"י shlomz בתאריך 24-06-2011 בשעה 09:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר