לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2011, 10:39
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
עיזרו לי להתאים סמארטפון לצרכיי

אני אשתמש במכשיר לצרכים הבאים :

א. שיחות - חשוב מאוד שאיכות השמע תהיה טובה.

ב. חווית משתמש - חשוב לי שהמכשיר יהיה נעים למשתמש, אני לא רוצה מערכת הפעלה שנתקעת.

ג. גלישה - עיקר הגלישה תהיה לאתרים כמו gmail, facebook ושות'

ד. כתיבה - חשוב לי שהכתיבה במכשיר תהיה נוחה. המכשיר לא יהיה ממש כלי עבודה, אבל חשוב שאפשר יהיה לשלוח ממנו מייל במהירות , לעשות שימוש באפליקציות בסיסיות וכו'

ה. חנות אפליקציות מספיק גדולה

ו. מחיר - את שיקול המחיר אעשה בנפרד - לכן אתם מוזמנים להציע מכשירים בכל טווח המחירים.

ז. wifi - חשוב לי שיהיה במכשיר wifi כדי שאוכל לקלוט אינטרנט אלחוטי

ח. מצלמה - חשוב לי שתהיה מצלמה, אבל אני מוכן להתפשר על האיכות. זו בהחלט לא הסיבה העיקרית שבגללה אני קונה את המכשיר.

ועוד שתי שאלות :

א. מה עלות חבילת גלישה ללא הגבלה אצל הספקיות השונות? לא הצלחתי למצוא בגוגל נתונים.

ב. במכשיר שברשותי סים רגיל מחברת פלאפון. הייתי רוצה להעביר אותו למכשיר החדש (שארכוש בחנות פרטית) אם למכשיר שהמלצתם עליו יש סים מיוחד (כמו מיקרו סים, למשל) אנא התייחסו לכך ונסו להסביר לי מה עלות רכישת סים חדש וצריבת המספר הישן עליו - כי גם את זה לא הצלחתי למצוא בחיפוש בגוגל.

תודה מקרב לב ומראש לכל העונים והעונות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2011, 15:43
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "עיזרו לי להתאים סמארטפון לצרכיי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אני אשתמש במכשיר לצרכים הבאים :

א. שיחות - חשוב מאוד שאיכות השמע תהיה טובה.

ב. חווית משתמש - חשוב לי שהמכשיר יהיה נעים למשתמש, אני לא רוצה מערכת הפעלה שנתקעת.

ג. גלישה - עיקר הגלישה תהיה לאתרים כמו gmail, facebook ושות'

ד. כתיבה - חשוב לי שהכתיבה במכשיר תהיה נוחה. המכשיר לא יהיה ממש כלי עבודה, אבל חשוב שאפשר יהיה לשלוח ממנו מייל במהירות , לעשות שימוש באפליקציות בסיסיות וכו'

ה. חנות אפליקציות מספיק גדולה

ו. מחיר - את שיקול המחיר אעשה בנפרד - לכן אתם מוזמנים להציע מכשירים בכל טווח המחירים.

ז. wifi - חשוב לי שיהיה במכשיר wifi כדי שאוכל לקלוט אינטרנט אלחוטי

ח. מצלמה - חשוב לי שתהיה מצלמה, אבל אני מוכן להתפשר על האיכות. זו בהחלט לא הסיבה העיקרית שבגללה אני קונה את המכשיר.

הייתי אומר לך אייפון ולסגור עניין, בגלל חנות האפליקציות וגם כי הוא עונה לך על הכל, אבל אני פחות מחבב. ואנדרואיד זה בהחלט עדיף. האמת שעכשיו אתה יכול להשיג את הגלקסי S במחיר לא יקר יחסית (אזור ה-2000 ש"ח). מבחינת ביצועים בשימוש - כמעט כל המכשירים החדשים, למיטב ידיעתי, יוצאים עם חומרה חזקה מאוד ביחס למערכת שהם מריצים - זה אומר שלא צפויות לך תקיעות וכדומה. עם חומרה שלא תבייש מחשב שולחני לפני 4-5 שנים, ומערכות הפעלה סלולריות לא כבדות בכלל ביחס לחומרה, לא צפויה בעיה בנושא. אנדרואיד מאפשרים לך שימוש מאוד נוח בג'ימייל ופייסבוק, שזה טוב מבחינתך. ומבחינת מקלדת - יש לך מבחר. המערכת מאפשרת להתקין מבחר שלם של מקלדות שמפתחים בונים, חלקן נוחות יותר וחלקן נוחות פחות. אם עד כה לא חווית מסך מגע בצורה מספקת, ייקח לך מעט זמן להתרגל, אבל לא יותר מידי. האם היה לך מכשיר חכם בעבר? או שזה הכל מכשירים פשוטים? בגדול כמו לכל מכשיר חדש שלא פגשת בעבר, ייקח לך קצת זמן להכיר ולהתרגל אליו - אז אל חשש. WIFI יש בערך לכל מכשיר חדש, וכמו כן מצלמה שהסטנדרט זה מינימום 5 מגה פיקסל, שזה דיי מספיק לצילומים פשוטים, לא לעשות בוק כמובן.
אז אחרי הרבה מילים, קיבצתי את המכשירים הבאים:
samsung galaxy S - ממשק פשוט ונוח יחסית לאנדרואידים. אזור ה- 2000 ש"ח
iphone 4 - המכשיר הכי קל לתפעול, אם כי אני לא מחבב אותם - לדעתי אפל רודנים ובסופו של דבר אתה תפסיד את היתרונות שבמערכת הפעלה פתוחה (בטווח הרחוק אתה תלמד להכיר את הדברים ותבין מה אתה מרוויח מאנדרואיד). אני לא יודע את המחיר, אפשר לבדוק בפלאפון מה העסקה.
htc desire hd - מכשיר עם ממשק משתמש קצת יותר מתוחכם, אבל נוח ומאפשר הרבה פונקציות שתוכל להשיג בגלקסי רק אם תתקין עליו רומים (מעין מערכות) ואפליקציות שונות. אזור ה-2000 ש"ח

לכולם מסך גדול ונוח, שגם אם יש לך אצבעות גדולות תוכל להשתמש. לי יש אצבעות לא קטנות ואני מסתדר גם עם ה- E72 (מכשיר עם מקלדת מלאה, דרך אגב למכשירים כאלו יש פונקציה שאתה לא יכול ללחוץ על כמה מקשים במקביל, זה אומר שאם תלחץ על אות מסוימת, לא יכול להיות שהאותיות מסביב ילחצו גם כן, ואני הסתדרתי אחלה עם המקלדת).
אם יעלו לי עוד אני אגיד לך.

ועוד שתי שאלות :

א. מה עלות חבילת גלישה ללא הגבלה אצל הספקיות השונות? לא הצלחתי למצוא בגוגל נתונים.
בגדול רוב הסמארטפונים מגיעים עם חבילה של ג'יגה או 2 ג'יגה כיום. זה בהחלט דיי והותר. אתה באמת לא צריך יותר מזה.
שאלה חשובה להמשך - אתה סגור על להישאר בחברת פלאפון? או שאתה תעבור לחברה אחרת אם צריך?

ב. במכשיר שברשותי סים רגיל מחברת פלאפון. הייתי רוצה להעביר אותו למכשיר החדש (שארכוש בחנות פרטית) אם למכשיר שהמלצתם עליו יש סים מיוחד (כמו מיקרו סים, למשל) אנא התייחסו לכך ונסו להסביר לי מה עלות רכישת סים חדש וצריבת המספר הישן עליו - כי גם את זה לא הצלחתי למצוא בחיפוש בגוגל.
אאל"ט, רק לאייפון יש מיקרו סים. בכל מקרה - בחיפוש בגוגל לא תמצא הרבה דברים של עלויות חבילות וכאלה, עדיף לך לבדוק באתר של פלאפון או במוקד הטלפוני שלהם.
תודה מקרב לב ומראש לכל העונים והעונות.
ישן 20-05-2011, 18:29
צלמית המשתמש של looklook

אוקיי. אני לא כל כך רוצה איפון. יש לי בבית איפוד די ישן
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]אני אשתמש..."

ואני שונא את איטיונס

1. נתקלתי במכשיר ה galaxy s -2 . האם אתה מכיר אותו? מה ההבדלים בינו לבין אחיו הצעיר ?
2. אתה יכול לתת דוגמאות לתכונות שממשק ה desire מאפשר וממשק ה galaxy מאפשר רק אחרי התקנת אפליקציות ומערכות נוספות? האם החסרון הזה של הגלקסי נפתר בגלקסי 2?
3. לא הבנתי איך חבילה מגיעה עם הסמארטפונים, אם אני מתכוון לקנות אותם בחנות פרטית.
4. לא היו לי סמארטפונים בעבר. כמה פעמים חשבתי לקנות והתלבטתי ובסוף לא קניתי

תודה על התגובה המפורטת.

ישן 20-05-2011, 18:40
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אוקיי. אני לא כל כך רוצה איפון. יש לי בבית איפוד די ישן"

אם אתה רוכש מכשיר מחברה סלולרית הם דוחפים לך ומחייבים אותך להשתמש בחב' גלישה.
לא כך המצב אם אתה רוכש מחנות פרטית/חו"ל.

גילוי נאות: גם אני לא ממליץ על מכשירים נעולים ולכן ברשותי מכשיר אנדרואיד (Desire HD של HTC).
בגדול HTC הכניסו ממשק שכולל אפליקציות נחמדות ויפות שאני משתמש בהן די הרבה, מה שלא יהיה קיים בגלקסי מבית סמסונג אלא אם תתקין עליו רום (מעין מערכת הפעלה) שיכיל אותם - ואני לא בטוח שקיים.

מה שמערכת פתוחה כמו אנדרואיד מאפשרת לך לעשות זה לשחק בכמעט כל פרמטר אפשרי של המכשיר.
בתכלס, הרבה מאוד בכלל בוחרים לא להתעסק עם זה.

קח בחשבון שאם אתה רוכש מכשיר מחו"ל/חנות פרטית לא בטוח שיהיה לך עברית מלאה במכשיר ו/או בעיית יישור מספרים, כמו שקיימת במכשיר שלי למשל.

באנדרואיד יש מבחר גדול של מקלדות שמכילות גם עברית, ומסך של 4-4.3" אמור לפתור לך את בעיית ההקלדה.

אגב, כדאי לציין שבחנות אנדרואיד יש יותר אפליקציות חינמיות כיום מאשר בחנות של אייפון, ויש צפי שעוד שנתיים אפליקציות של WP7 גם יגיעו לרמה זו.

נערך לאחרונה ע"י marin בתאריך 20-05-2011 בשעה 18:44. סיבה: הוספת מידע
ישן 20-05-2011, 18:45
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "אם אתה רוכש מכשיר מחברה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי marin
אם אתה רוכש מכשיר מחברה סלולרית הם דוחפים לך ומחייבים אותך להשתמש בחב' גלישה.
לא כך המצב אם אתה רוכש מחנות פרטית/חו"ל.

לכן אני מתכוון לרכוש מחנות פרטית. אבל בכל זאת, אני אהיה חייב לרכוש חבילת גלישה מהספקיות, אחרת לא אוכל לגלוש במכשיר.

גם אני לא ממליץ על מכשירים נעולים ולכן ברשותי מכשיר אנדרואיד (Desire HD של HTC).
בגדול HTC הכניסו ממשק שכולל אפליקציות נחמדות ויפות שאני משתמש בהן די הרבה, מה שלא יהיה קיים בגלקסי מבית סמסונג אלא אם תתקין עליו רום (מעין מערכת הפעלה) שיכיל אותם - ואני לא בטוח שקיים.

האם אתה מתייחס לגלקסי 1 או 2?

מה שמערכת פתוחה כמו אנדרואיד מאפשרת לך לעשות זה לשחק בכמעט כל פרמטר אפשרי של המכשיר.
בתכלס, הרבה מאוד בכלל בוחרים לא להתעסק עם זה.

קח בחשבון שאם אתה רוכש מכשיר מחו"ל/חנות פרטית לא בטוח שיהיה לך עברית מלאה במכשיר ו/או בעיית יישור מספרים, כמו שקיימת במכשיר שלי למשל.

באנדרואיד יש מבחר גדול של מקלדות שמכילות גם עברית, ומסך של 4-4.3" אמור לפתור לך את בעיית ההקלדה.

תודה.

ישן 20-05-2011, 19:50
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אוקיי. אני לא כל כך רוצה איפון. יש לי בבית איפוד די ישן"

אתה לא רוצה אייפון אבל כל הסעיפים שכתבת מצביעים דווקא אליו.

אייטונס תוכנה מחורבנת, זה נכון, אבל דווקא בגיבוי ושיחזור (שזה יהיה רוב השימוש בה, הורדת אפליקציות אפשר דרך המכשיר) היא עושה עבודה מעולה (אבל עליה וקוץ בה, מי שלא רגיל אליה עלול למחוק שירים ותוכנות מהמכשיר) - בסופו של דבר אני כמעט ולא משתמש באייטונס.

בקשר לדרישות שלך: א. איכות השמע באמת מצויינת, אני יכול אבל להשוות אותה רק לn95 אז אין לי מושג איך מכשירים אחרים.

ב. חווית שימוש - המושג "חווית שימוש" היא דבר שתשמע מכל משתמש של אייפון, ותגובת הבוז ממשתמש אנדרואיד לאור השימוש במושג הזה - כי הם פשוט לא מבינים עד כמה חווית שימוש טובה הופכת את השימוש בטלפון להרבה יותר מהנה וכך גם יותר אפקטיבי (שהכל נמצא "בידיוק במקום שהוא צריך להיות בו" הכל אינטואטיבי, אתה לא צריך לשבור את הראש בכל פונקציה איפה היא נמצאת), גם הרגישות של מסך המגע הופכת את חווית השימוש לתענוג צרוף.

ג. גלישה - לא נראה לי שיש הבדל משמעותי בין אנדרואיד לios - במערכות הפעלה אחרות (כמו סימביאן) אז כן מדובר בחיסרון.

ד. המקלדת של האייפון נוחה מאוד, כמעט בכל ביקורת על מכשירים משווים למקלדת הזאת. לעומת זאת באנדרואיד יש אפשרות להוריד שיטות שונות של מקלדות, אולי אחת השיטות תהיה לך נוחה יותר (swipe לדוגמא שמאפשרת לך לא לנרים את האצבע כשאתה מקליד)

ה. חנות האפליקציות - פה כמובן האייפון לוקחת בגדול, לא רק בכמות אלא גם באיכות והמקוריות. בנוסף אפליקציות ישראליות בדרך כלל יוצאות קודם כל לאייפון.

ו.מחיר - לא זול , אני דווקא כן הלכתי על טלפון מהחברה בגלל מבצע סטודנטים מעולה.

ז.wifi - זה כבר כמעט סטנדרט בכל המכשירים.

ח. תמונה שצילמתי עם האייפון פורסמה בynet, אני מאמין שזה מספיק טוב

יש עוד יתרונות, כמובן שיש גם חסרונות (אם הוא לא פרוץ אתה לא יכול לראות את הלוח שנה במסך בית) ההמלצה הכי חשובה היא שאם אתה רוצה לשמוע דעות על המכשיר תעשה את זה מאנשים שיש להם אותו או שהיה להם, לא מאנשים שחושבים שאייפון 4 זה חרא כי האייפון הראשון לא הכין קפה.

ישן 20-05-2011, 20:19

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה לא רוצה אייפון אבל כל..."

ב. אכן חווית השימוש של האייפון היא מצויינת. תפריטים נוחים, הכל באמת איפה שהוא נמצא. וגם הטאץ' מצויין. אבל בסופו של דבר, מה יותר ניתן להתאמה אישית? אנדרואיד או אייפון? והתאמה אישית פירושה בהכרח נוחות.

ג. הגלישה היא שונה. אפל לא מאפשרים הצגת פלאש, ואנדרואיד כן. אמנם הרבה מאוד מהפלאש זה פרסומות, אבל גם לא. חוץ מזה - שיש לך חווית גלישה הרבה יותר אמיתית ומלאה כשיש לך פלאש - גם אם זה פרסומות, זה עדיין נוח יותר מלראות קוביות עם אייקון שמראה שגיאה.

ה. לא בהכרח. באנדרואיד מרקט יש יותר אפליקציות חינמיות מאשר באפלסטור. מבחינת איכות ומקוריות, כמעט כל אפליקציה שיוצאת לאייפון יוצאת גם לאנדרואיד וההפך לא בהכרח נכון. זאת אומרת שיש אפליקציות לקהילת האנדרואיד שלא מפותחות גם לאייפון (ראה באתר iandroid.co.il את האפליקציות כחול-לבן, שאין גרסאת אייפון שלהן). איכות כמובן שיש, אבל מבחינת מקוריות זה לא בהכרח נכון. יש הרבה מאוד אפליקציות כפולות. או חיקויים של אפליקציות ומשחקים אחרים, או אותה אפליקציה רק בגרסאות שונות ושלא הורידו את הגרסאות הישנות וכו'... יש תופעה דומה גם אצל אנדרואיד, לא אשקר, אבל פחות מאפל - זה בטוח.

ולסיכום, בתור חובב אנדרואיד (שלצערו עדיין לא מחזיק אנדרואיד [בקרוב ]) אני לא מחפש להתנצח ולרסק את האייפון כל הזמן. אני כן מודע ליתרונות שיש לאייפון, ויש הרבה, ואני מודע ליכולות ולביצועים של המכשיר. אבל אני גם יודע שיש לו הרבה חסרונות אל מול האנדרואיד.
ישן 20-05-2011, 20:54
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "ב. אכן חווית השימוש של..."

ב. ברור שנוחות היא בסופו של דבר עיניין של העדפות אישיות, אבל אני מאוד אוהב, לדוגמא, שעיצוב האפליקציות מתבסס על סידור דומה - זה אומר שברגע שאתה פותח אפליקציה אתה תדע איך להשתמש בה, איך לשנות הגדרות, איך לחזור אחורה וכו...- בהתחלה המפתחים התרעמו על זה אך בסופו של דבר זה הופך את המוצר שלהם ליותר טוב בפחות מאמץ. דוגמא נוספת - העברת הכפתור לשקט משתיקה גם את המשחקים, לעומת זאת לא את השעון מעורר - זה אמנם נשמע פעוט, אבל זה מראה על כך שמישהו באמת חשב על משמעות של כל פונקציה בטלפון - בגלקסי אתה צריך להוריד אפליקציה כדי לנהל את ה"שקט" כמו שצריך, וגם אחת לסגירת אפליקציות ועוד אחת למקלדת וכו...

ג. אני חוסם פלאש גם במחשב שלי, באמת שאני נהנה הרבה יותר לגלוש בלעדיו (היה לי תוסף פלאש מהחנות הפרוצה סידיה, מחקתי מהר מאוד) אם זה ממש חשוב למישהו יש את הדפדפן skyfire.

ה.מחיר אפליקציות זה לא בעיה , בכל מקרה זה שיש גרסאות דומות באנדרואיד לא הופכות אותם לטובים באותה מידה - נסה לשחק בfruit ninja באייפון ואז בגלקסי ואז תבין את ההבדל. שאני מדבר על מקוריות אני מתכוון לדברים כמו הirig (קניתי) שמאפשר לחבר גיטרה חשמלית לאייפון ולהפוך אותו למולטי אפקט, משחקים כמו tiny wings שהם פשוט מהנים או כמו infinity blade בעל גרפיקה עוצרת נשימה. יש פתרונות כמעט לכל דבר (לדוגמא: אפליקציה שמאפשרת לך להשמיע את הסאונד שיוצא מהמחשב באייפון בזמן אמת, הייתי צריך את זה כי הרמקולים היו רחוקים מהמחשב - ומצאתי אפליקציה שפותרת לי את הבעיה), או אפליקציה שמקשיבה למה שאתה רואה בטלויזיה ולא רק יודעת איזו סדרה זאת, אלא גם באיזה פרק אתה צופה.

באתר שהבאת יש רק 14 אפליקציות ישראליות, זה כלום ואף אחת מהם לא מיוחדת או ייחודית.

ישן 20-05-2011, 20:08

ציטוט:
1. נתקלתי במכשיר ה galaxy s -2 . האם אתה מכיר אותו? מה ההבדלים בינו לבין אחיו הצעיר ?
2. אתה יכול לתת דוגמאות לתכונות שממשק ה desire מאפשר וממשק ה galaxy מאפשר רק אחרי התקנת אפליקציות ומערכות נוספות? האם החסרון הזה של הגלקסי נפתר בגלקסי 2?
3. לא הבנתי איך חבילה מגיעה עם הסמארטפונים, אם אני מתכוון לקנות אותם בחנות פרטית.
4. לא היו לי סמארטפונים בעבר. כמה פעמים חשבתי לקנות והתלבטתי ובסוף לא קניתי

1. כן. בגדול זה אחד המכשירים החזקים והטובים שיש היום בשוק. מבחינת חומרה, יש לו חומרה בערך כמו של מיני לפטופ ואפילו יותר חזקה. מעבד כפול ליבה, 1 ג'יגה זכרון ראם וכו'...

2. ממשק המשתמש זה התפריטים, ה"אפקטים", האופציות שמובנות במכשיר. הממשק של HTC (sense ui) נחשב לממשק טוב כיוון שהוא מאוד מאפשר לך להתאים אישית את הממשק לעצמך ובנוסף הוא מגיע עם כל מיני פיצ'רים מובנים בתוכו. אני בעיקר אומר מה שקראתי, ואני לא יודע משימוש אישי. אני רק יודע שהממשק של סמסונג הוא פשוט יותר, עם פחות אפקטים ופחות אופציות מובנות. אבל אפשר להתקין כל מיני אפליקציות (שזה נכון לכל אנדרואיד) שנותנות לך כל מיני אפשרויות. כמו ממשק חדש לחייגן, לאסמסים וכו'.

הסמסונג יותר פשוט וידידותי למשתמש, ה-HTC הוא יותר מתקדם אבל אני חושב שתוכל להסתדר איתו אחרי קצת שימוש בו. זה לא בדיוק חסרון, זה הכל תלוי משתמש ומה שאתה מעדיף. אם אתה חושב שאתה משתמש שמסוגל ללמוד דברים כאלו ולהתרגל אליהם ולהבין אותם (לעומת אנשים שלא משנה כמה תסביר להם, הם לא יצליחו להבין כל מיני דברים בטכנולוגיה) אז אתה יכול לקנות HTC, אבל הסמסונג זה לא באמת חסרון - את זה אפשר "לשפצר" באמצעות אפליקציות, כמו את ה- HTC.

הגלקסי S II חזק מאוד - ולכן אני כן הייתי ממליץ לך לקנות אותו, רק שים לב שהוא כרגע לא נמכר בארץ בעברית (למיטב ידיעתי) ויכול להיות שזה יהיה לך בעייתי שאין לו ממשק בעברית (אבל כן אפשר להתקין לו מקלדת עברית ותמיכה בקריאת והצגת עברית, אך היא איננה מושלמת כמו ממשק שכולו עברי).

3. דיברתי על מצב שאתה קונה מספקית השירות. בדרך כלל הם מגיעים עם חבילה שאתה חייב לרכוש. אני חושב שבכל מצב תרצה לשדרג את החבילת גלישה שלך, אז אם הבדל המחירים יהיה גדול - אל תיקח יותר מג'יגה כי זה באמת המון. יש לי 150 מגה ואני לא מצליח לעשות רבע מזה, למרות שזה אולי קשור לסוג המכשיר שלי וכשאשדרג זה ישתנה. בכל אופן, לחברים שלי יש חבילת גלישה של ג'יגה, עם אייפון, והם גולשים באופן קבוע באינטרנט ולא נגמרת להם החבילה.
יש לך חבילת גלישה ברשת שאתה נמצא בה? איזה מכשיר יש לך כרגע?

אם אתה יכול כלכלית לרכוש את ה- גלקסי S II, ולא איכפת לך שאין ממשק עברי (הממשק אנגלי, ויש תמיכה בהצגת וכתיבת עברית אם כי לפעמים היישור לימין יהיה דפוק בחלק מהדברים), אז הייתי בהחלט ממליץ לך לקחת אותו - הוא מצויין. חוץ מזה שבעתיד יהיה לו ממשק עברי מלא, זה בטוח. בין אם זה יהיה מטעם סמסונג, ובין אם זה יהיה פיתוח של משתמשים.
בכל אופן, בשביל מידע מקיף וספציפי יותר על אנדרואיד אני ממליץ לך להיכנס לאתר

www.iandroid.co.il.

אני הגעתי בור באנדרואיד לאתר ולמדתי משם המון. יש שם מילון מושגים ומלא הסברים על אנדרואיד, גם למתחילים וגם למתקדמים. זה למעשה אתר שמאגד בלוגרים ופורומים שקשורים לכל תחום האנדרואיד והמכשירים של האנדרואיד. ממליץ בחום.

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 20-05-2011 בשעה 20:28.
ישן 20-05-2011, 22:03
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "[QUOTE] 1. נתקלתי במכשיר ה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
1. כן. בגדול זה אחד המכשירים החזקים והטובים שיש היום בשוק. מבחינת חומרה, יש לו חומרה בערך כמו של מיני לפטופ ואפילו יותר חזקה. מעבד כפול ליבה, 1 ג'יגה זכרון ראם וכו'...

2. ממשק המשתמש זה התפריטים, ה"אפקטים", האופציות שמובנות במכשיר. הממשק של HTC (sense ui) נחשב לממשק טוב כיוון שהוא מאוד מאפשר לך להתאים אישית את הממשק לעצמך ובנוסף הוא מגיע עם כל מיני פיצ'רים מובנים בתוכו. אני בעיקר אומר מה שקראתי, ואני לא יודע משימוש אישי. אני רק יודע שהממשק של סמסונג הוא פשוט יותר, עם פחות אפקטים ופחות אופציות מובנות. אבל אפשר להתקין כל מיני אפליקציות (שזה נכון לכל אנדרואיד) שנותנות לך כל מיני אפשרויות. כמו ממשק חדש לחייגן, לאסמסים וכו'.

הסמסונג יותר פשוט וידידותי למשתמש, ה-HTC הוא יותר מתקדם אבל אני חושב שתוכל להסתדר איתו אחרי קצת שימוש בו. זה לא בדיוק חסרון, זה הכל תלוי משתמש ומה שאתה מעדיף. אם אתה חושב שאתה משתמש שמסוגל ללמוד דברים כאלו ולהתרגל אליהם ולהבין אותם (לעומת אנשים שלא משנה כמה תסביר להם, הם לא יצליחו להבין כל מיני דברים בטכנולוגיה) אז אתה יכול לקנות HTC, אבל הסמסונג זה לא באמת חסרון - את זה אפשר "לשפצר" באמצעות אפליקציות, כמו את ה- HTC.

הגלקסי S II חזק מאוד - ולכן אני כן הייתי ממליץ לך לקנות אותו, רק שים לב שהוא כרגע לא נמכר בארץ בעברית (למיטב ידיעתי) ויכול להיות שזה יהיה לך בעייתי שאין לו ממשק בעברית (אבל כן אפשר להתקין לו מקלדת עברית ותמיכה בקריאת והצגת עברית, אך היא איננה מושלמת כמו ממשק שכולו עברי).

3. דיברתי על מצב שאתה קונה מספקית השירות. בדרך כלל הם מגיעים עם חבילה שאתה חייב לרכוש. אני חושב שבכל מצב תרצה לשדרג את החבילת גלישה שלך, אז אם הבדל המחירים יהיה גדול - אל תיקח יותר מג'יגה כי זה באמת המון. יש לי 150 מגה ואני לא מצליח לעשות רבע מזה, למרות שזה אולי קשור לסוג המכשיר שלי וכשאשדרג זה ישתנה. בכל אופן, לחברים שלי יש חבילת גלישה של ג'יגה, עם אייפון, והם גולשים באופן קבוע באינטרנט ולא נגמרת להם החבילה.
יש לך חבילת גלישה ברשת שאתה נמצא בה? איזה מכשיר יש לך כרגע?

אם אתה יכול כלכלית לרכוש את ה- גלקסי S II, ולא איכפת לך שאין ממשק עברי (הממשק אנגלי, ויש תמיכה בהצגת וכתיבת עברית אם כי לפעמים היישור לימין יהיה דפוק בחלק מהדברים), אז הייתי בהחלט ממליץ לך לקחת אותו - הוא מצויין. חוץ מזה שבעתיד יהיה לו ממשק עברי מלא, זה בטוח. בין אם זה יהיה מטעם סמסונג, ובין אם זה יהיה פיתוח של משתמשים.
בכל אופן, בשביל מידע מקיף וספציפי יותר על אנדרואיד אני ממליץ לך להיכנס לאתר

www.iandroid.co.il.

אני הגעתי בור באנדרואיד לאתר ולמדתי משם המון. יש שם מילון מושגים ומלא הסברים על אנדרואיד, גם למתחילים וגם למתקדמים. זה למעשה אתר שמאגד בלוגרים ופורומים שקשורים לכל תחום האנדרואיד והמכשירים של האנדרואיד. ממליץ בחום.

אוקיי
אז ככה :

1. תודה על הסבר החומרה במכשיר
2. כשאני אומר ממשק משתמש טוב יותר זה לא אומר רק שה ui יותר נגיש, זה אומר שיש לו יותר אופציות ולא רק ויזואלית. מכיוון שאני מנתח מערכות במקצועי, אני אוהב לשחק עם מערכות ואני מאמין שאסתדר עם ה desire, גם אם הוא טיפונת יותר מסובך. האם המסך באותו הגודל בשניהם?
3. לפי מה שהבנתי יש כבר לגלקסי 2 ממשק עברי. אני אבדוק את זה שוב
4.כרגע אין לי סמארטפון ואין לי גלישה במכשיר. גם לו הייתה לי , היא הייתה עלובה, כי הייתה יוצאת לי הנשמה עד שהייתי כותב משהו. המכשיר שלי הוא סוני אריקסון כלשהו.
5. בדקתי באתר של פלאפון, יש למעשה רק חבילת גלישה סבירה אחת - של ג'יגה בעלות של 59 ש"ח לחודש, ייתכן שאוכל להשיג את אותה חבילה במעט פחות כסף
6. מעניין אם למכשירים יש מקלט גי פי אס. זה היה יכול להיות שימושי.
7.תודה על הקישור לאתר , אני כבר נכנס.

עריכה : הדבר הראשון ששמתי לב אליו באתר הוא שיש כמה סוגי htc desire. לאיזה מהם התכוונת במהלך השרשור?

עריכה נוספת : אם אתה מתכוון ל desire hd היה כתוב באתר שהספיקר שלו גרוע . אם זה נכון - זה פוסל את המכשיר מבחינתי . אולי לא ציינתי את זה , אבל כחלק מאיכות השיחה - ספיקר טוב הוא מאסט!

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 20-05-2011 בשעה 22:16.
ישן 20-05-2011, 22:44
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "לגבי הספיקר, אם אתה יודע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
לגבי הספיקר, אם אתה יודע לשדרג רדיואים ורוטים, תוכל לסדר אותו
וגם את הסוללה
אני אחרי שדרוג רוט ורדיו והספיקר לי עכשיו מצויין והסוללה שלי ממש לא נטחנת (פחות מאחוז לשעה)
הכל תלוי בידע שלך..
DESIRE HD הוא הכי טוב לגבי העריכה הראשונה שלך

לגבי הגלישה - ברגע שתקנה את המכשיר, תקבל החזרים עליו בכל החברות (תבדוק מה יותר שווה לך)
וזה בעצם יקצץ לך את חבילת האינטרנט

אין לי מושג מה זה רדיואים - אבל לפי מה שכתבת אין בעייה בעוצמה של הספיקר אלא בעיית תוכנה בלבד. לגבי ידע - אין לי מושג איך לעשות את זה - אב אני מניח שכל המידע מצוי באינטרנט, נכון? עד כמה השדרוג הזה מסובך?

לגבי הגלישה - ההחזרים מותנים בדקות שיחה - אני לא חושב שאני אגיע לכמות דקות השיחה שמבטיחים לי החזר וחוץ מזה, אני בתוכנית עסקית שזו בעייה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר