לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מי ישלם בדייט הראשון?
להתחלק בתשלום 22 39.29%
הגבר 30 53.57%
האישה 1 1.79%
אחר 3 5.36%
מצביעים: 56. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2011, 10:54
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אממ.. אני דווקא לא ככה. לא..."

אני גם לא אוהב פרחים... זה להביא צמח מת...
למרות שלבוא לאסוף מישהי מדייט ראשון\ שני עם ורד זה דיי מקסים....
אבל אני בד"כ מאמין בשוקולדים ופעם למישהי שאוהבת פרחים הבאתי עציץ קטן...

בכל מקרה פספסת למה התכונתי, גם לפתוח את הדלת זה דוגמה, למרות שזה בקטנה. התכוונתי לכל מיני מחוות קטנות כאלה שדורשות 5 דקות מחשבה והשקעה, זה גם תלוי בבחורה, לבחורות שונות מדברים דברים שונים.
אצל בחורה אחת זה להביא לה האגן דאז כשהיא עושה קצין תורן, אצל בחורה אחרת זה להשאיר לה דובי עם פתק "בהצלחה" בחדר לפני מבחן שהיא ממש לחוצה ממנו (בצבא, פריצה לבית זה טרן אוף ), או שתי קופסאות של אוכל לחתולים כי היא דפוקה בראש ומופרעת על חתולים...

נערך לאחרונה ע"י Benjamin Willard בתאריך 06-06-2011 בשעה 10:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2011, 07:12
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "יש לי עוד שאלה אליכם, אתה..."

כן ואני לא חושב שזה הופך אותנו הגברים לסמרטוטים אלא מראה על כבוד לאישה ומציג אותנו כג'נטלמנים.
ככה למדו אותי באופן כללי לתת כבוד ולעזור לאנשים אחרים בלי שום קשר לדייט או לקשר קבוע.
לדוגמא הייתי אצל הרופא עיניים שלי ולפני שנכנסתי לבניין אני רואה זוג מבוגר עם קניות וכאדם עם דרך ארץ בלי להכיר אותם שאלתי אותם, אם הם צריכים עזרה עם הקניות. אותו דבר לנשים צעירות רווקות או נשים עם ילד או לשכנים עם קניות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 06-06-2011 בשעה 07:17.
ישן 07-06-2011, 16:53
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "מי ישלם בדייט הראשון?"

לגבי תשלום בדייטים - אני תמיד משלם לאורך כל הדרך. גם כשחייתי עם מישהי שילמתי על הכל.
אני עושה את זה כי אמא שלי שטפה לי את המוח מגיל צעיר שגבר שלא משלם על האישה שלו הוא קמצן. זה כבר חלק ממערכת ההפעלה של המוח שלי.

אני חייב לציין על הדרך שלהיות זה שמשלם נותן לי תחושה מסוימת של כוח. זה לא לשלם מעמדה של התרפסות ("כדאי לך להיות איתי!") אלא ממקום של: "הלו, אני הגבר פה ואת האישה".

לגבי פתיחת דלתות - אני תמיד עושה את זה, למעט בזמן ריב. היא ממש יכולה לדעת שאני כועס עליה כשאני לא פותח עבורה דלתות.

פתיחת דלתות זה דרך לפנק את הבחורה. זה גורם לה להרגיש נשית שהגבר שלה עושה עבורה פעולות קטנות כאלה שהן למעשה ביטוי של הרגש שלו כלפיה.

ישן 08-06-2011, 00:12
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 211 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "ממש ממש לא! משמעות המילה..."

על עניין התשלום אני דווקא מסכים אתו, זה נובע מהמחשבה שהגבר הוא זה שצריך לפרנס את האישה, שהוא זה שאמור לדאוג לכלכלתה. זו ג'נטלמניות מהולה באגואיזם גברי (בלי להזכיר את עניין ה־"חובה החברתית").
בגלל זה עשיתי את ההפרדה למעלה בין זה ובין מעשים כגון פתיחת דלת וכו' שבאמת מעידים לדעתי על אכפתיות ונימוסים, כי להבדיל מהתשלום שנובע ממשחקי כח כלכלי, המעשים הללו נובעים מתוך רצון לעזרה, קטנה ופשוטה עד כמה שתהיה.

רק רוצה להדגיש שגם אני, כמו רומן, הייתי מציע לשלם על הבחורה בדייט הראשון (לא דורש), וזה מכיוון שהרבה בחורות ישר פוסלות את מי שלא עושה זאת.
מה לעשות, גם מחקרים מראים שאצל רוב הנשים הגורם החשוב ביותר בבחירת בן־זוג הוא כסף ויציבות כלכלית.

ישן 23-06-2011, 14:41
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 242 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אני אשמח שתסביר למה ג'נטלמני..."

בואי אני אתן לך תשובה יותר פשוטה - זה לא מה שאתן באמת רוצות.
נתחיל עם זה שאת מתכוונת לפירוש אחר לגמרי מהמשמעות האמיתית של המילה. תקראי על זה קצת בויקיפדיה, נראה לי שיש שם ערך על ג'נטלמניות.
בגדול, הפירוש שאת מתכוונת אליו בא מספרים ובעיקר מה"אגדות" שבהם הכל יפה ונחמד. במציאות זה לא עובד - גבר שנותן את כל כולו בקשר על ההתחלה (ג'נטלמן במובן שאת מתכוונת אליו), הוא גבר שמרגיש שאין לו ערך או ביטחון עצמי ולכן לרוב יהיה הידיד האהוב שלכן. הוא לא ייצור אצלכן שום רגש של משיכה - רק אהדה, הערכה ו"איזה חמוד הוא".

שלא תביני לא נכון, אין לי בעיה עם מחוות כאלה או אחרות אבל כשהן באות בשילוב עם דברים אחרים וכחלק מ... יחס שהוא כולל גם וגם. מי מאיתנו לא פגש את הגבר ה"מניאק" שאף בחורה לא הבינה למה היא נמשכת אליו ורוצה אותו. אני בעד שילוב. בגלל זה אמרתי שדברים צריכים לזרום לזה שהגבר ישלם.

קחי את הגבר הכי "ג'נטלמני" שאת יכולה לחשוב עליו - דייט ראשון, קונה לך פרחים, בא לאסוף אותך ברכב שלא שלו, את נכנסת לרכב - הוא פותח לך את הדלת, את נכנסת למסעדה - הוא פותח לך את הדלת ונותן לך להכנס קודם, אתם מתיישבים במסעדה, הוא מושיב אותך. הוא נחמד, מקשיב ומתעניין במה שיש לך לומר, אכפתי. את מספרת לו סיפור עצוב על הכלב שלך - הוא מזיל דמעה.
איזו משיכה תרגישי לגבר הזה? לא תגידי לעצמך "הוא יהיה ידיד מעולה"?

מעבר לזה, השימוש הציני שנעשה במילה "ג'נטלמן" על מנת לשונרר, לסנג'ר ולגרום לגברים להפוך להיות הכלבלבים שלכן גורם ,לי לפחות, לסלידה מאוד חזקה מהמושג הזה.

אה כן, את מדברת עם מישהו שכשהיה בבית ספר היה פותח לילדה שהוא אוהב את הדלת לכיתה, כשהיא הייתה עוברת. הייתי כזה בעברי. קצת מוגזם האמת, אבל התפכחתי ומצאתי את האמצע.

באהבה כמו באהבה אין חוקים.
ישן 23-06-2011, 13:32
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 241 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אני לא בטוח שאתה רוצה להכנס לזה, אבל יאללה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Private
למה אם *אני* הזמנתי אותה לצאת *אני* הוא זה שצריך לשלם? על מה ולמה?
היציאה הזאת בשבילי בדיוק כמו שהיא בשבילה. היא נהנית מחברתי, אני נהנה מחברתה, למה בנוסף לזה אני צריך לשלם עליה? תן לי סיבות טובות, חוץ מהתירוץ הטיפשי הזה של, זה "ג'נטלמני".

ואתה לא רוצה שאני אתחיל להסביר למה ג'נטלמני זה תירוץ עלוב בעיני...

(לא מבין למה שאני לא ארצה להכנס לזה, הרי הגבתי על ההודעה שלך בדיוק בשביל זה...)
עזוב ג'נטלמני או לא.
פגשת בחורה שעניינה אותך, הזזת דברים הלאה, הצעת לה לצאת איתך לדייט.
כואב לך לשלם את ה-50 שקל האלה כדי לצאת גבר וכדי להצדיק את זה שהיא אולי לא לגמרי רצתה אותך, אבל נתנה לך צ'אנס?

לא ברור לי מתי בדיוק גברים איבדו את הביצים שלהם בעשורים האחרונים...
ישן 23-06-2011, 14:53

בתגובה להודעה מספר 265 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "טוב אני אשאל תכלס ונסיים עם..."

אני ילדון, בן 23. שנתיים פלוס אני נמצא בקשר רציני .
יצאתי לעשרות דייטים ראשונים. התחלתי עם אלפי בחורות (ולא, אני לא מגזים).
אם אהיה כנה, אני לא מת על דייטים קונוונציונליים ובגלל זה תמיד משכתי להיפגש ב"דייט ראשון" (היום שבו התחלתי עם הבחורה לא נחשב, אני מניח) אצל הבחורה או אצלי.

קשה לי להעריך על כמה דייטים שילמתי ועל כמה לא. הלוואי ובאמת יכולתי להעריך.
מעולם לא חשבתי וגם היום אני לא חושב, שזה מהווה איזה שהוא מדד להמשך הקשר.
מה שאני אישית הייתי אוהב לעשות זה לחפש (בצורה משעשעת) משהו שהיא צריכה לפצות אותי עליו והייתי נותן לה לפצות אותי בכוס קפה או משהו בסגנון.

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 23-06-2011 בשעה 14:56.
ישן 23-06-2011, 15:04

בתגובה להודעה מספר 275 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "לא, אני משווה שני מקרים שהם..."

טוב נכניס את ויקיפדיה לעניין:
ג'נטלמןאנגלית: Gentleman, מילולית: גבר עדין) הוא כינוי לגבר החי ומתנהג לפי אמות מידה הנובעות ממעמד חברתי גבוה יחסית, וכוללות נימוסים טובים, בעיקר כלפי נשים, אמינות גבוהה, קור רוח, הגינות, נכונות להודות בהפסד ומאפיינים נוספים התלויים בתקופה ובמקום. דמות הג'נטלמן כיום היא בעיקרה תוצר תרבותי של ספרים ומחזות העוסקים בדמות.

הג'נטלמן הטיפוסי אינו דמות מעמיקה ויכולותיו באות לידי ביטוי בעיקר בשיחה קלילה ושנונה. במיוחד מצטיין הג'נטלמן ביחסיו עם נשים. גינוני הג'נטלמן נובעים מגינוני האביר של ימי הביניים. היחס לגברת גובל בהערצה, הג'נטלמן ינשק את ידה, יפתח בפניה דלתות וישרת אותה. עם זאת האשה איננה חלק מעולם הג'נטלמנים שבדרך כלל לא ישוחחו עם אשה בנושאים המעניינים אותם (פוליטיקה והימורים למשל).

והתשובה היא לא.
ישן 23-06-2011, 15:13
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 276 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "טוב נכניס את ויקיפדיה..."

ציטוט:
טוב נכניס את ויקיפדיה לעניין:
ג'נטלמןאנגלית: Gentleman, מילולית: גבר עדין) הוא כינוי לגבר החי ומתנהג לפי אמות מידה הנובעות ממעמד חברתי גבוה יחסית, וכוללות נימוסים טובים, בעיקר כלפי נשים, אמינות גבוהה, קור רוח, הגינות, נכונות להודות בהפסד ומאפיינים נוספים התלויים בתקופה ובמקום. דמות הג'נטלמן כיום היא בעיקרה תוצר תרבותי של ספרים ומחזות העוסקים בדמות.

הג'נטלמן הטיפוסי אינו דמות מעמיקה ויכולותיו באות לידי ביטוי בעיקר בשיחה קלילה ושנונה. במיוחד מצטיין הג'נטלמן ביחסיו עם נשים. גינוני הג'נטלמן נובעים מגינוני האביר של ימי הביניים. היחס לגברת גובל בהערצה, הג'נטלמן ינשק את ידה, יפתח בפניה דלתות וישרת אותה. עם זאת האשה איננה חלק מעולם הג'נטלמנים שבדרך כלל לא ישוחחו עם אשה בנושאים המעניינים אותם (פוליטיקה והימורים למשל).

והתשובה היא לא.

וואלה, אז כל מילה שאתה משתמש בה עכשיו היא אחד לאחד המשמעות שלה כמו בויקיפדיה, או שיש מצב שהמשמעות המלאה של המילה השתנתה עם השנים?
ישן 23-06-2011, 15:21

בתגובה להודעה מספר 277 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "[QUOTE=Private]טוב נכניס את..."

עכשיו זה כבר להכנס לשטויות.
מה שאני אומר זה כזה דבר - המשמעות של המילה עם השנים השתנתה מהמשמעות המקורית של המילה. כשמדברים על ג'נטלמן לא מדברים על מישהו שהוא קיים בעולם שלנו או היה קיים בעולם שלנו אי פעם. מדברים על פנטזיה שהקשר בינה ובין המציאות הוא מקרי.

בימינו לוקחים את ה"גינונים" שהג'נטלמן היה עושה ומעלימים עין מכל השאר שאר הדברים (כמו זה שהבחורה היא לא כל העולם של הג'נטלמן). בד"כ מי שג'נטלמן בימינו נשאר הידיד שמוכן לעשות הכל בשביל הבחורה, בזמן שהבחורה מזדיינת עם החבר הכי טוב שלו מהצד.
כמו שאמרתי מקודם, אין בעיה לשלם על בחורה או לפתוח לה את הדלת או אפילו לנשק לה את היד. הרעיון הוא לעשות את זה במידה ולהוסיף את הפלפל הזה ("מניאקיות") לתערובת.
בלי שתעשה את שני הדברים במידה, אין סיכוי שהבחורה גם תמשך אלייך וגם תרצה איתך קשר ארוך טווח.
ישן 23-06-2011, 15:24
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 278 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "עכשיו זה כבר להכנס..."

ציטוט:

בימינו לוקחים את ה"גינונים" שהג'נטלמן היה עושה ומעלימים עין מכל השאר שאר הדברים (כמו זה שהבחורה היא לא כל העולם של הג'נטלמן). בד"כ מי שג'נטלמן בימינו נשאר הידיד שמוכן לעשות הכל בשביל הבחורה, בזמן שהבחורה מזדיינת עם החבר הכי טוב שלו מהצד.
כמו שאמרתי מקודם, אין בעיה לשלם על בחורה או לפתוח לה את הדלת או אפילו לנשק לה את היד. הרעיון הוא לעשות את זה במידה ולהוסיף את הפלפל הזה ("מניאקיות") לתערובת.
בלי שתעשה את שני הדברים במידה, אין סיכוי שהבחורה גם תמשך אלייך וגם תרצה איתך קשר ארוך טווח.

וואו, אתה נדפקת מנשים פעם אחת יותר מדי....

מה נסגר? למה נראה לך שמי שג'נטלמן ישאר הידיד? להיפך! לג'נטלמן יש סיכוי גבוה!!!!!

וחוץ מזה, מניאקיות זה איכס.

ישן 23-06-2011, 15:28
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 278 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "עכשיו זה כבר להכנס..."

ציטוט:
עכשיו זה כבר להכנס לשטויות.
מה שאני אומר זה כזה דבר - המשמעות של המילה עם השנים השתנתה מהמשמעות המקורית של המילה. כשמדברים על ג'נטלמן לא מדברים על מישהו שהוא קיים בעולם שלנו או היה קיים בעולם שלנו אי פעם. מדברים על פנטזיה שהקשר בינה ובין המציאות הוא מקרי.

אם כבר השקעת, טרחת והבאת לפורום את המונח המדויק מויקיפדיה, אולי גם תטרח ותקרא אותו לעומק?

אני ארמוז לך על החלק הרלוונטי:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Wikipedia
ג'נטלמן (מאנגלית: Gentleman, מילולית: גבר עדין) הוא כינוי לגבר החי ומתנהג לפי אמות מידה הנובעות ממעמד חברתי גבוה יחסית, וכוללות נימוסים טובים, בעיקר כלפי נשים, אמינות גבוהה, קור רוח, הגינות, נכונות להודות בהפסד ומאפיינים נוספים התלויים בתקופה ובמקום. דמות הג'נטלמן כיום היא בעיקרה תוצר תרבותי של ספרים ומחזות העוסקים בדמות.

החלק המודגש זה החלק שבלבל אותך, כי פשוט חיפשת לצאת מנצח מהדיון...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:56

הדף נוצר ב 0.36 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר