לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2011, 01:15
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אין שום סיבה לעשות הפרדה. אלה אותם מצביעים בדיוק
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תפריד בין שינוי והגמלאים לתופעות כמו קדימה והמרכז."

כל המפלגות הללו הן כלום יחצ"נ,י וכל אחת מהן נולדה כחלק מטרנד אחר, בסיועם של כמה יחצ"נים מוכשרים.
אף לא אחת מייצגת משהו אותנטי (גם לא שינוי, שהקטע האנטי-דתי שלה הספיק, כזכור, בדיוק לשתי מערכות
בחירות).

הגמלאים היו טרנד חברתי בערך כמו שאט"ד היא טרנד "אנטי שחיתות"...
אנשים הצביעו לגמלאים כי חשבו שזה "קול", ומבלי שהיה להם מושג ירוק מיהם הגמלאים, מה הם רוצים, ומה
משמעות ההצבעה למפלגה הזו.

אין שום הבדל בין מצביעי אט"ד, שני הלפידים, המרכז והגמלאים - ואני מבטיח לך שיש לא מעט שיצא להם
לדגום את המרכז ב1999, את לפיד האבא ב2003, את הגמלאים ב2006, את אט"ד ב2009 - והם ידגמו את
לפיד ב2013. אני מעריך שמדובר באלפים לא מעטים. רבבות רבות של אחרים דגמו 2-3 מתוך המפלגות
הללו, ולפיד ג'וניור יהיה הבא בתור עבורם.

אין מה לעשות, מפלגות מצברוח הן מפלגות מצברוח, ומצב רוחו של ציבור המטומטמים כרגע מחייב ללת לו
מפלגת-כלום חדשה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2011, 20:22
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "תספר איך, אשמח לעשות זאת גם."

בסך הכל התקשרתי ואמרתי להם שהחשבון שלי גבוה מדי ואני רוצה לקבל הצעה טובה יותר או שאתחיל לרעות בשדות זרים. לטובתי עמדה העובדה שהיה לי חשבון של מעל 300 ש"ח ומכשיר ללא התחייבות (עבר הרבה זמן) כך שהם ידעו שאין שום דבר שמחזיק אותי בכוח בחברה. שלא לדבר על זה שהמספר עובר איתי. בהתחלה ניסו לדחוף לי חבילות של מחיר קבוע, אותן דחיתי בטענה כי יש חודשים שלא אדבר הרבה אך עדיין אשלם הרבה וזה לא מוצא חן בעיני. לאחר יותר מחצי שעה קיבלתי עסקה טובה הרבה יותר כשהמחיר לדקה ירד בחצי וה-SMS ירד גם הוא בכמה עשרות אחוזים.

אגב, את המכשיר הבא שלי אקנה בחנות פרטית ואבוא אליהם לקבל זיכוי, במקום לקנות אצלם. כך אחסוך עוד בעתיד.

ישן 02-07-2011, 12:36
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
"הרפורמה בתחבורה הציבורית" היא בדיחה שלא היתה כדוגמתה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "על מה אתה מדבר? אין ספק..."

לא יכול להיות שבמדינה "מודרנית" כמו ישראל, התחלופה היחידה לרכב הפרטי היא עלק רפורמה שבה כל השינוי שנעשה הוא במסלול נסיעת האוטובוס.

בלונדון יש רכבת תחתית כבר 150 שנה ובמדינת ישראל משנת 1948 מקימים אינספור ועדות בנושא ולבסוף מגיעים להחלטה להקים רכבת "ת"קלה שעובדים עליה משנת 1997 ורק ב2017, ספק אם נראה תוצאה כלשהי...

אין לי תלונות כלפי השר כץ. הוא רק שר בתקופה האחרונה - הביזיון הזה נמשך במשך עשרות שנים.

אם מישהו במשרד התחבורה חושב ש"הרפורמה בתחבורה הציבורית" כפי שהתוכנית המוזרה הזו נקראת, תעשה שינוי משמעותי לטובה בכמות הנוסעים בתחבורה הציבורית, אני לא רוצה לחשוב איך הוא מתכנן לפתור את בעיית תאונות הדרכים...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-07-2011, 10:40
  dodge dodge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
לא מאמין בסקרים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "סקר לתשומת-לב נתניהו: לפיד גורף 16 מנדטים, דרעי - 8"

היי
אני לא מאמין בסקרים. כבר ראינו וחווינו שהסקרים הראו דבר אחד וקיבלנו דבר אחר .
מכל מקום, הכל בידי המצבעים אשר אינם יודעים להבין מי עושה להם טוב ומי יודע ומחפש רק לפגוע בכיסם וחסכונותיהם משום שזה הדבר הכי קל ופשוט להעשיר את אוצר המדינה.
לדעתי, דוקטור שטייניץ פוגע מאד בכיסם של אזרחי המדינה מהמעמד הביננוני ומטה ופרופסור לכלכלה (כפי שהחזיקו ממנו בקדנציה הקודמת) נתניהו אשר כאילו לא רואה ולא מבין את הנעשה במדינה . המחירים עולים בלי הכרה, העובדים מזיעים ומקבלים שכר מינימום בערך או שואף לשכר המינימום ובכל מקרה לא מתרחק ממנו.
המיסים עולים ואוצר המדינה מתמלא ומתמלא למען מטוס לראש הממשלה וההטבות לשריו ועושי דברו . והרכש החשוב של ביבי, הדתיים, למען הקואליציה שלו ומחטף הכסא מגברת ליבני, החוגגים על אוצר המדינה ואת מה שנשאר באוצר גורמים לביזבוזו בפינוי התנחלויות לא חוקיות ואובדן ימי אימונים של כוחות הביטחון השונים.
ועוד ועוד ועוד.
אבל עם ישראל "מורגל" להצביע ולא חשוב לטוב או לרע ולגרוע.
"קבלני הקולות" אומרים ואותם האזרחים מצביעים מבלי לחשוב ואחר כך בוכים וכך נראית כל המדינה לצערי . מסתבר שעם ישראל אינו יותר העם הנבחר. איבד תוארו המכובד מזמן.
ישן 02-07-2011, 20:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

תודה, ירון. הבאת דוגמא שמוכיחה בדיוק ההיפך ממה שרצית להוכיח...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "זה היה נכון אלמלא היו נתונים הסטורים שבהם "מפלגות ימין" תמכו במועמד שמאלני בפני הנשיא"

מכיוון שאני נותן לך קרדיט שאתה זוכר את תוצאות בחירות 2006, הרי שאתה מבין שלא היה כל מועמד אחר
שיכול היה להיות ראה"מ, פרט לאולמרט.

גוש הימין מנה 50 מנדטים, ולא הייתה דרך שמישהו מטעמו יהיה ראש ממשלה. נואשות הימין הייתה כה
גדולה, עד שהועלו רעיונות על דיל עם עמיר פרץ, שיעקוף את אט"ד, אבל התקשורת הסתערה על פרץ כ"כ בנחרצות, שהוא נבהל והדיל ירד מהפרק.

אין תקדים, לא היה, ולא יהיה, שמפלגה מגוש הימין-חרדים יכולה להעלות לשלטון מועמד ימין, ומעלה לשלטון
מועמד מגוש השמאל-ערבים. הדבר נכון גם לצד השני, אין תקדים שמפלגה מגוש השמאל תחבור לגוש הימין,
במידה ויש צ'אנס לממשלה בראשות השמאל.ברק חבר לימין רק אחרי שהיה ברור שללבני אין דרך בעולם
להרכיב ממשלה.
ישן 02-07-2011, 21:28
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לבני הציעה להם את השמיים והארץ, והם אמרו לה לא
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "ש"ס כן תחבור ללבני(בתמורה..."

הספין המטופש כאילו לבני עמדה על עקרונותיה, אמנם חלחל יפה, אבל המציאות הפוכה בדיוק:

אחרי התפטרות אולמרט, הציעה לבני לש"ס הצעות היסטריות בגודלן, אלא שישי, איש נבון שחשש משובו של
דרעי, במידה והבחירות ייערכו במועדן, העדיף ללכת מהר לקלפי.
מתוקף היותו איש נבון, הוא ידע שלש"ס אין תקווה לשרוד אלקטוראלית בעידן שבו הליכוד צפוי לצמוח בגדול
(הוא עלה מ12 ל27), אלא אם כן תיצמד לליכוד ותבהיר מראש לבוחריה ש"אפשר לסמוך עליה", דהינו, שהיא
בטוחה בגוש הימין.

בחירות 2009 היו הראשונות מאז הקמת ש"ס שבהן הבהירה ש"ס מראש במי תתמוך, ועם מי תלך. הבחירה
הזו לא באה מתוך אידיאולוגיה נטו, אלא מתוך שיקול פוליטי קר: לש"ס אין תקווה לשמור על כוחה אם לא תוכיח
נאמנותה לגוש.
ישן 02-07-2011, 22:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

דרעי זה לא ש"ס - וגם לגביו לא בטוח שתקוות השמאל יתגשמו...
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "דרעי לא ילך עם קדימה אם הוא..."

בהנחה שהשמאל צודק לגבי יכולתו להביא רבבות בוחרי ש"ס וליכוד - נשאלת השאלה האם יעז לקחת את
הקולות הללו ולללכת עימם שמאלה. אם דרעי רוצה מפלגה שאינה חד-פעמית, הליכה עם השמאל היא צעד
מאוד מאוד קשה.

תראה, בוא נניח שהסקר הזה נכון: לפי הסקר הזה מונה גוש השמאל-ערבים 56, וכך גם גוש הימין-חרדים.
מפלגתו של דרעי, עם 8 המנדטים, שהגיעו כולם מש"ס והליכוד תחזיק בידיה את המפתחות לכל קואליציה.
ללכת עם השמאל משמעו שדרעי לוקח את קולות בוחריו לממשלה שנשענת על קולות רע"ם-תע"ל/בל"ד/חד"ש.
זו החלטה מאוד אמיצה מצידו, אם יבחר לקבל אותה...
בסקר כתוב שייתכן שדרעי וליברמן יחדיו ינסו להוביל מהלך להליכה עם לבני, אלא שהמהלך לא יכול להצליח,
בגלל מחוייבות עבודה ומרצ לא לשבת עם ליברמן, וסירוב מוחלט של הערבים לתמוך בקואליציה בראשותו
(ואז יכולה לבני לבנות רק על לפיד-ליברמן-דרעי-אט"ד, שעפ"י הסקר מקבלים 58 מנדטים).

בקיצור, עפ"י הסקר הזה לבני יכולה לבנות רק על קואליציית שמאל קיצוני, בהשתתפות דרעי - וממש לא ברור שדרעי יתלהב להיות האיש שיאפשר בקולותיו הקמת קואליציית אולטרה-שמאל. הבוחרים שלו מ-מ-ש
לא יאהבו את זה. ב1992 הוא הצטרף לממשלת שמאל קיצוני - אבל רק כאשר היה גם בלעדיו גוש חוסם
של 61 מנדטים, כך שיכול היה להצטדק ולהגיד שבכל מקרה תהיה ממשלה, והוא יוכל למתן השפעות שמאל
קיצוני בתוכה. כאשר יש אפשרות לממשלה שאינה ממשלת שמאל קיצוני, יהיה לו מאוד קשה להצדיק את
מתן הקולות שיתנו לגיטימציה לאותה ממשלה.

בקיצור, סקר מדאיג - אבל בהחלט לא משהו שמבטיח לנו שלטון שמאל...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:04

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר