לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2011, 11:23
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "אבל אלה מקרים שאתה יכול לספור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FRESHMAKER
אבל אלה מקרים שאתה יכול לספור על יד אחת,מקסימום שתי ידיים..את הפיגועים של הערבים אי אפשר לספור...ההבדל הגדול הוא שהיהודים שעשו פיגועים לא פעלו לטובת האויבים שלנו בניגוד למחבלים ערבים או שמאלנים קיצוניים שפעלו לטובת האויבים שלנו.

אוי די, זה בכלל בולשיט. אני לא מכחיש שהערבים מייצרים יותר פיגועים. אני גם לא מכחיש שהשמאל הקיצוני תומך באויבינו... אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שההשוואה הייתה גזענית ולא במקומה.

וזה לא משנה את העובדה שרצח על רקע גזעני זה משהו שמשותף לימין הקיצוני ולארגוני הטרור אבל דווקא לא לשמאלנים... מתי בפע האחרונה היה לך שמאלנן שרצח על רקע גזעני?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2011, 08:43
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
כאילו ש"תרד מהעץ" זה לא לגופו של גולש וכאילו שאתה לא יודע שלתייג מישהו כגזען זה לגופו
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]ואם תאמר לי..."

אבל נזרום איתך, אתה לא קלאן, אתה רק לובש גלימות לבנות ומעיר הערות לשחורים שהולכים עם לבנות בסגנון הקלאן. *

*למען יתר הגולשים, בהערה זו אין הגיון כלשהו, מטרתה (שהצליחה) היא להוכיח למר מה-שמו שלא כדאי לזרוק לחלל הפורום ביטוים כמו "גזען" או אפילו "התבטא בגזענות" בלי שיהיו לו הוכחות. מה לעשות, ביקורת על התרבות המוסלמית איננה גזענות. זכותו של כל אדם להאמין שהתרבות המוסלמית והערבית נחותה מהאחרות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-07-2011, 18:42
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אם כך, כנראה שגם המשטרה גזענית. דו"ח הפשיעה לשנת 2010 הם חד משמעיים
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "יש לך נתונים לגבות את זה? כי..."

עפ"י נתוני הפשיעה לשנת 2010:
בארץ היו 150,000 עבריינים. חצי יהודים, וחצי לא-יהודים.
עבירות נגד חיי אדם (הריגה, רצח, ניסיון לרצח) - היו 969 לא יהודים, ו-433 יהודים. הלא-יהודים (קצת יותר
מ20% מהאוכלוסייה), אחראים ל-70% מהעבירות נגד חיי אדם.
בעבירות רכוש חלקם הוא רק 47% מסך העבירות, פי שניים וחצי מחלקם באוכלוסייה...
בעבירות מוסר חלקם הוא 33% מסך העבירות.
בעבירות נגד גוף הם אחראים ל35% מסך העבירות.

לגבי חלקם בעבירות פח"ע ועבירות סדר ציבורי נראה לי שמיותר לציין...

אם ברצונך לקרוא דו"ח זה, אנא הורד אותו:
http://www.police.gov.il/mehozot/ag...ments/pshia.pdf

הפרטים הרלוונטיים מופיעים בגרף בעמוד 43.

לדו"חות קודמים (וגזעניים באותה מידה) :
http://www.police.gov.il/mehozot/ag...poy_pshiha.aspx

אני יודע שזה נורא לא PC לציין שההתנהגות הערבית פלילית לאין שיעור מזו היהודית, בעיקר בתחומי
העבירות נגד חיי אדם, כאמור, אבל זו עובדת חיים.

למחות כנגד ציון העובדה הזו, לא הופך את המוחה לנאור יותר, אלא למדוייק פחות...
ישן 02-07-2011, 17:14
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תתמודד עם המהומה שיצרת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אתה זה שהתחיל בכינוים והאשמות לא רלוונטים, חסרי ביסוס (ת'כלס, עד עכשיו לא טרחת לנסות ולבסס את ההאשמה שלך) וכשטעמת קצת מהגועל נפש שייצרת בעצמך - גילית שזה אכן מאוד לא נעים כשמתייגים אותך למשהו איום ו...עיקמת את הפרצוף.

אם אתה כל כך מחבב את התרבות הערבית - אני מציע לך להתחבר אליה.

לא כיניתי אף אחד, טענתי שההאשמה שלך היא גזענית.

הדרך היחידה בה אני יכול בלב שלם להסתובב בפורום הזה הוא להתעלם מכל שרשור בו יהודים מתחילים לדבר באופן שסבתי זכרונה לברכה, שהייתה ניצולת שואה, הייתה מזדעזעת אם הייתה שומעת שיהודים מדברים כך.

עד היום, דרך האלימות הברברית וחסרת האנושיות שמשוייכת לאויבינו היא דרכו של הימין הקיצוני, לא של השמאל הקיצוני. רוצחים על רקע גזעני - זה הימין הקיצוני. תקיפת יהודים שלא מסכימים עם דעתם - רבין, שטרנהל - זה הימין הקיצוני. מי שמתנהג "כמו ערבים" זה דווקא החברים שלך.

אני ציינתי שהערת הערה שהיא גזענית, אתה התחממת כי הופה הופה, נשברת תדמית השה שכולו תכלת...
אז זהו, מקווה שהבהרתי את עצמי. נתראה באשכולות שבהם הגזענות המתפרצת קצת פחות מופיעה

ישן 02-07-2011, 18:47
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

השמאל הקיצוני (גם בישראל) אלים בהרבה מהימין הקיצוני...
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]אתה זה שהתחיל..."

לא יודע מה ידוע לך על אודי אדיב ודן ורד, אבל הדבר היחיד שהפריד בינם לבין פיגוע ירי המוני - היה תפיסתם
בידי השב"כ.
לא יודע מה ידוע לך על חבורת "דרך הניצוץ", אבל חברותם בארגון שאחראי לטבח במעלות, גם היא לא בדיוק
עדות להתנזרות מאלימות.

לוחם צה"ל שאיבד עינו בבלעין, גם הוא לא בדיוק ספג את האבן מ"פעיל ימין קיצוני".

כל זאת לפני שעברנו לעסוק בכמות ההרוגים של השמאל הקיצוני בעולם, שעומדת על צספר בן 9 ספרות, שהספרה הראשונה בו אינה 1...

בקיצור, זה אמנם PC להגיד שהשמאל הקיצוני אינו אלים, בעוד שהימין הקיצוני הוא כן אלים, אבל מה
לעשות שהמציאות מלמדת שהשמאל הקיצוני אלים לפחות באותה מידה.
ישן 02-07-2011, 19:18
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "השמאל הקיצוני (גם בישראל) אלים בהרבה מהימין הקיצוני..."

אני לא מכיר את "רוח הניצוץ" ולא יכול להגיב על כך אבל בקשר לאודי אדיב ודן ורד - כמה מקרים כמותם היום מן הימין הקיצוני? כמה "פיגועים יהודיים" נמנעו על ידי השב"כ והמשטרה? מה לגבי מטילי החומצה בעמונה? ואותם שני ילדים מפגרים ששבוע לפני ההתנתקות פיזרו דוקרנים על כביש מספר אחת בתקווה לגרום לתאונת שרשרת?

אתה לא יכול לשלוף עליי את השמאל הקיצוני משאר העולם ולחבר אותו לארץ כדי לטעון שהשמאל הקיצוני בארץ יותר אלים או אלים באותה המידה כמו הימין הקיצוני. איך קשור זה לזה?

קל לך להאשים אותי בPC אבל הסטטיסטיקה לא משקרת - מי שמתנהגים כהגדרות של מאיר, כמו ערבים, הם הימנים הקיצוניים.

ישן 02-07-2011, 20:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אענה בקצרה לדברים השגויים של שניכם:
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "שטויות. מה יהודים וערבים נהרגו בידי אנשי ימין קיצוני וכמה על ידי שמאל קיצוני?"

נתחיל מהסוף - בלעין: ליהודים שמשתתפים בפרעות בלעין חלק בלתי נפרד מהאלימות גם אם לא זרקו אפילו
חלוק אבן בודד, אלא "רק עמדו ליד המיידים". יודע למה? כי בגו]ם הם מגינים על המיידים ומונעים את הטיפול
המתבקש כלפי אותם מחבלים.
כאשר לוחם צה"ל איבד עינו, יודו אבנים לעבר רכבי הפינוי. כך קרה גם כשלוחם מג"ב התייבש למוות במקום,
ורכבי הצלה שעטו למקום.

מי שמאפשר את ההתפרעות הקבועה שם, זה אותם אנשי שמאל קיצוני מהארץ ומחו"ל. לולא נכחו שם, כנראה
שהמתוקים שבאים כדי להתפרע (ולהתפרנס, הם מקבלים כסף טוב על הטרור השבועי), היו מתקשים יותר
ליידוי אבנים.

שמאל הקיצוני לא יכול לכרות ברית עם האסלאם הקיצוני והלאומנות הערבית ואז להגיד שמה שהם עושים, לא מחייב אותו, ולא מזוהה איתו. אם הם לא מזדהים עימם - שלפחות יתנו להם להפגין לבד...

באשר להשוואה למקבילים בעולם: אני דוחה הצעתך חסרת הערך. העובדה שאחת החלאות מהימין הקיצוני בחו"ל הייתה גרועה יותר כלפי
היהודים, וראייה להיזכר לדראון עולם, לא מנקה בגרוש את החלאות מהשמאל הקיצוני, שהרגו הרבה יותר בני
אדם.
מה לעשות, חוץ מהיטלר (שאינו גרוע מסטאלין ומאו ), שאר רודני הימין הקיצוני היו הרבה פחות
גרועים מרודני השמאל הקיצוני.

אין להשוות בין שליטי צפון וויטנאם לבין מוסוליני; אין להשוות בין המפלצות של פול פוט לבין הפלנחה של
פרנקו; ואין להשוות בין החלאות הסנדינסטיות לבין פינושה.

מה לעשות, אם סופרים את מדד האנושות - השמאל הקיצוני אלים לאין שיעור יותר מהימין הקיצוני, בעיקר
כלפי עמו-שלו.

ואם נספור כאן, אז גם אם תחרחר בגרונך ללא הפסק, האלטלנה לבדה שווה יותר מכפול מסך הרוגי השמאל
בידי הימין...

רוג,
על "מטילי החומצה בעמונה" כנראה קראת בסאיזה ספר מתח. במציאות לא היו כאלה...
דן ורד ואודי אדיב הם תופעה שלא הייתה אחת בימין שהתקרבה אליה. חבורה יהודית שיוצאת לסוריה
להתאמן בביצוע פיגועי טרור אצל חברי הארגון שביצע את פיגוע מינכן - פחות מחודשיים אחרי פיגוע מינכן.
על דרך הניצוץ (מה זה רוח הניצוץ?) כדאי שתקרא, לפני שתמשיך להפליג עם סיפורי ימין-קיצוני אלים שמאל קיצוני עדין...

אני מכיר את החזית הדמוקרטית, ועדינות היא לא מאפיין שלהם...
ישן 03-07-2011, 03:02
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מבולבל זה היה "בקצרה" בערך באותה מידה שבה בן גוריון היה "שמאל קיצוני"....
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אענה בקצרה לדברים השגויים של שניכם:"

אלטלנה? אתה אשכרה מכניס לכאן את אלטלנה? מילא זה שיש ויכוח מר על הנסיבות והאחריות לאירוע בו נהרגו גם חיילי צה"ל. לזה אני לא אחזור בפעם המליון. אבל מכך משתמע שבן גוריון היה "שמאל קיצוני". אם כך, מה זה שמאל מתון או מרכז של אותה תקופה? פאגו"י?
אבל אני מבין אותך. מול הרשימה הארוכה ארוכה של מקרי אלימות ורצח מצד אנשי ימין קיצוני בישראל מאז היווסדה, צריך באמת לגייס כל דבר, הזוי ככל שיהיה, על מנת ליצור איזון כביכול עם השמאל הקיצוני. לשם כך נגייס את סטלין ומאו (כאילו שאפשר באמת לעשות גזירה שווה בין השמאל הישראלי לזה בעולם -וכנ"ל לגבי הימין הקיצוני וזה שבעולם), נגייס לאומנים ערבים שכל קשר בינם לבין "שמאל" הוא בלתי קיים (פרט אולי לכך שכמו הנאצים הם אולי דחפו את השורש "סוציאל" לשם מפלגתם) וכו' וכו'. מול זה אני יכול להצביע על עשרות, פשוטו כמשמעו, של נרצחים בידי אנשי ימין קיצוני (גם אם נגביל עצמנו למי שהם בוודאות ימין קיצוני). אומנם מרבית הנרצחים היו ערבים אבל היה גם איזה אחד אברושמי ואחד יגאל עמיר. היה גם איזה חבלן צה"ל שאיבד לא עין אחת אלא שתיים. ומעבר לרציחות ונסיונות לרצח (כולל תוכנית שכמעט ומומשה לפוצץ בית ספר לבנות) לא חסרו מעשי תקיפה שהסתיימו בחבלה ממש. לדוגמא אחד לדרמן ששפך כוס תה רותח על יעל דיין (ושנים קודם לכן גם רצח ערבי, יש לומר, ויצא פטור כמעט ללא כלום) , אותו נסיון של חבר תנועת חירות להתנקש בוילנר שהתסיים "רק" בפציעה, הפציעה הקשה של הנער מהיהודים המשיחיים באמצעות מטען חבלה, הפציעות שספגו שוטרים בעת עימותים רבים עם מתנחלים ועוד ועוד. לא חסר ואני יכול לפרט ולפרט. אבל זה לא ממש חשוב וחבל לי לשחת על כך זמן כשהנקודה שלי היא יותר לגבי ההווה והעתיד. ועל כך להלן-
לא יעזור כלום, הימין הקיצוני כולל יסודות אלימים ומסוכנים. השמאל הקיצוני גם כולל אלנטים כאלה, אבל פחות. אני מוצא 3 סיבות לכך שהימין הקיצוני מסוכן יותר מהשמאל מבחינת אלימות ישירה-
1. הוא פשוט מרובה יותר מספרית. יש הרבה יותר אנשי ימין קיצוני מאנשי שמאל קיצוני. השמאל ככלל הוא כיום מיעוט בישראל, ברובו די ממורכז והאלמנטים הקיצוניים שבו (האנטי והפוסט ציוניים) הם מיעוט שולי ומבוטל מבחינה מספרית.
2. בעבר זה היה מעט שונה, אבל כיום השמאל הקיצוני כולל שיעור פוחת והולך של יוצאי צבא בכלל ויוצאי יחידות קרביות בפרט. זה מאוד מפחית מהנגישות לנשק ומהיכולת לתפעל נשק ביעילות. בימין הקיצוני המגמה הפוכה לחלוטין.
3. נסיון העבר (ועל כך נסוב היה הויכוח-הדי מיותר- עד כה) מלמד שאלימות ישירה נדירה למדי בחוגי השמאל הקיצוני בהשוואה לימין הקיצוני. נכון שהעבר הוא לא תמיד ערובה לעתיד ואין ספק שרמת האלימות הפוטנציאלית בקרב חוגים מסויימים בשמאל הקיצוני עלתה מאוד בשנים האחרונות. נצטרך לצפות לעתיד עם אצבע על הדופק. ועדיין, אני סבור שסכנה ממשית של אלימות היא בהווה וכנראה גם בעתיד, בקצה השני של הסקלה הפוליטית. ועם זאת, הסכנה שבשמאל הקיצוני איננה אלימות פיזית ישירה אבל היא גדולה ומתעצמת בכל זאת משום שאת האנרגיות השליליות שלו השמאל הקיצוני מנתב לעירעור הלגיטמציה של מדינת ישראל בכלל, ושל זכותה להגן על עצמה בפרט. לשמאל הקיצוני משקל הרבה הרבה הרבה מעבר לשיעורו המספרי בתיקשורת ובאקדמיה והוא מקושר היטב בעולם ויעיל מאוד במשיכת תשומת לב. השמאל הישראלי הקיצוני הוא נכס מרכזי של אותם גורמים בעולם ששואפים לבודד את ישראל, להפוך אותה למצורעת ובסופו של דבר לגרום לשחיקת מעמדה עד כדי דחיפתה לקפוץ מהגשר.
על כן, במישור האסטרטגי אני רואה סכנה גדולה מאוד בשמאל הקיצוני גם מבלי שזה יזדקק לאלימות כלל. אלימות של הימין הקיצוני היא עניין לא נעים וטרגי אבל נקודתי ו(עדיין) נדיר יחסית. איום אסטרטגי הוא מהווה רק במובן שהוא עלול להפעיל אלימות זאת על מנת לשבש החלטות ממשלה שאינן לרוחו.
אגב, זוארץ מוסרים סחטיין על הנכסת האלטלנה... אתה מכיר הרי את חיבתי להעלאתה בכל פעם שצריך קצת לעורר את הדיון
ישן 03-07-2011, 07:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זה היה מאוד בקצרה, יחסית לרמת התיקונים שנדרשו לכמות השגיאות בהודעה שלך...
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה היה "בקצרה" בערך באותה מידה שבה בן גוריון היה "שמאל קיצוני"...."

לו תיקנתי את כולן - האצבע שלי הייתה נשברת...

אתה לא מבין אותי. לו הבנת - היית מבין שהשמאל הקיצוני אכן אלים מהימין הקיצוני. אלטלנה הייתה אקט
ברוטאלי של אלימות מצד שמאל כלפי צד ימיןן. השימוש במילה "קיצוני" אכן אינו הולם, אבל מצד שני, התוספת
"קיצוני" עולה ויורדת כל הזמן לפי הנוחות, כשאנשי שמאל מדברים. מותר לעשות זאת גם להיפך...

אהבכתי את הביטוי "אלימות ישירה". אני מסכים שאכן ריגול חמור אינו אלימות ישירה. אלא מה? שם יש רק
שמאל קיצוני, ואין בכלל ימין קיצוני...

הקביעה שיש יותר ימין קיצוני משמאל קיצוני, מותנית בהגדרה שלך לשמאל קיצוני. אתה חושב ששמאל קיצוני
חייב לנסוע לבלעין, ולא יכול, נאמר, סתם להיות איזה NIFון כלשהו בעמדת מפתח. אני סבור אחרת, ולפי
ספירתי השמאל הקיצוני אולי אינו גדול ממימדים, אבל אינו זעיר כ"כ (בטח לא בכל הנוגע למידת התברגותו
לתפקידי מפתח במדינה שהוא מתעב כ"כ...) - ומידת הנזק שלו גדולה מזו הימין הקיצוני בכמה סדרי גודל,
כפי שכתבת נכונה בעצמך.

ולסיום - הברית המזוהמת עם האסלאם הקיצוני ולהאומנות הערבית, עד כדי חברות בגופים משותפים (גם
בכנסת שלנו, למקרה שפספסת...), ומתן גיבוי הן בבתי המשפט והן בשטח לפעילות האלימה, הופכים את
השמאל הקיצוני לשותף מלא - בעיקר במקומות שבהם פעילותו ממשית (כל התפרעות בבלעין, נעלין, נבי
צאלח וכד').

באשר לחבלן חירבאוי, שהתעוור כשפירק מטען של המחתרת היהודית - הוא חבלן מג"ב, לא צה"ל. ההבדל
בין פציעתו הנוראה לבין זו של לוחם צה"ל, היא שמניחי המטען לא חלמו שייפגע איש ביטחון ישראלי (וזה לא מנקה אותם מאחריות, כמובן!), בעוד שמיידי האבן לעבר הלוחם - כיוונו לעבר הלוחמים, בתקווה שייפגעו.

שיהיה ברור, מי שנוקט באלימות, לא משנה מאיפה בא - צריך להענש בכל חומר הדין. הויכוח הוא על
השאלה מי אחראי ליותר אלימות - והקביעה שהשמאל הקיצוני מעורב בפחות אלימות מהימין הקיצוני, היא
לא נכונה. העובדה שהשמאל הקיצוני מזיק גם בשלל דרכים אחרות, לא צריכה להשכיח שגם בתחום
האלימות, הפחתת מעורבות שלו כנראה תביא לצמצום משמעותי באלימות...
ישן 03-07-2011, 20:36
מנהל

לא הייתה לי ולו "שגיאה" אחת בהודעה
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זה היה מאוד בקצרה, יחסית לרמת התיקונים שנדרשו לכמות השגיאות בהודעה שלך..."

אדרבה, יצביע אדוני על ולו שגיאה עובדתית אחד או יבלום את המקלדת שלו.
בקיצור, אתה מרחיב את נושא הדיון לאיפה שנח לך באותו רגע. אין לך דוגמאות לאלימות של השמאל הקיצוני בארץ, אז אתה משתמש במקום זה בדוגמא שלא קשורה כלל לשמאל הקיצוני. ניפלא. כשצריך, גם תאנוס שוב את השפה העיברית ותגדיר את ריגול כ"אלימות". עצוב, פשוט עצוב.
ימין קיצוני הוא כל מה שימינה מהליכוד ושמאל קיצוני הוא כל מה ששמאלה מהעבודה וקדימה עם דגש על אנטי ציונות ופוסט ציונות. זו ההגדרה המקובלת. מבחינת דפוסי ההצבעה לכנסת ברור מי מרובה יותר.
אתה עדיין לא יכול לנקוב בשום מקרה שבו אנשי שמאל קיצוני בישראל רצחו או פצעו דרך הפעלת אלימות פיזית. גם במקרה בילעין, אין לך שום הוכחה לכך שמשליך האבן היה איש שמאל קיצוני ישראלי ולא פלסטיני ולמעשה אין שום עדות שאנשי שמאל בכלל משליכים אבנים שם או אפילו מעודדים השלכת אבנים שם. מצד שני, עשרות רבות של בני אדם, אולי אף מאות, נהרגו ונפצעו כתוצאה מאלימות אנשי ימין קיצוני ישראלים. כל הפעלולים שלך לא ימצאו לכך איזון בקרב השמאל הקיצוני. ואה כן, זה שהחבלן היה איש מג"ב לא משנה כלום (גם בבילעין יש הרבה מג"ב) ומי ששם מטען צריך להניח שיש סיכוי שיתגלה ושיהיה נסיון לפרקו. ככה זה כשמתעסקים בחומרי נפץ. אז אל תמכור לי בבקשה את "לא חלמו". אם הם אינם מפגרים גמורים, הם לקחו זאת בחשבון והיו מוכנים לקחת סיכון זה.
ישן 03-07-2011, 21:13
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן לא היו לך "שגיאות". היו לך שגיאות, בלי המרכאות. מה שכן, השעמום שלך זועק לשמיים...
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא הייתה לי ולו "שגיאה" אחת בהודעה"

כל הדיון הזה, והטון הכמעט-היסטרי (מותר לשתות מים,, אתה יודע...), אין מאחוריהם טיעונים ענייניים, אלא
העברת זמן סתמית מצידך. אתה מגן על החבורה תומכת-ופעילת-הטרור רק בגלל שזה מאפשר לך
להתווכח...

הצבעתי על שפע השגיאות (בזיהוי ההפרדה התמוהה בין השמאל הקיצוני לשותפיו, האלימים, שמייצרים
פגיעות בכוחות הביטחון, בחסות אותם "פעילי שלום", בהתחמקות התמוהה מהזיהוי של השמאל הקיצוני כאן,
עם התנועה העולמית, והרקע האולטרה-אלים שלה - קשר, שאגב, לא באמת קיימת לו מקבילה בימין הקיצוני,
למרות הניסיונות הנואשים להמציא טענות על אחת כזו).
אתה רשאי להתעלם מהן ולהמשיך לזעום. אם זה מעביר לך את הזמן - אני בעד...

צר לי, אבל העברית שלי בסדר גמור, ואודי אדיב לא נעצר רק על ריגול ולא הורשע רק בריגול. זוכרים אותו כמרגל, אבל האמת היא שדווקא תחום הריגול היה המשני אצלו. הוא היה סוכן משוטה של המודיעין הסורי,
שהופעל עבורם מבלי שידע (זה אפילו די עצבן אותו, לגלות שעקלה וקווהאג'י שהפעילו אותו, לא עבדו רק עבור
פת"ח אלא גם ובעיקר עבור המשרד השני הסורי...). האיש תכנן לבצע פיגועי ירי, ועבר הכשרה לשם כך בבסיס
צפונית לדמשק.

שמאלה לעבודה ואט"ד? בעבודה ואט"ד נמצאים גורמי שמאל קיצוני, שבזכוכית מגדלת לא תבדיל בינם לבין
מרצ.
מעבר לכך, שמאלה לעבודה ואט"ד נמצאים 14 מנדטים (כן, כן, הערבים הם לא חלק מהמחנה, שמענו. ביום שבו השמאל יגיד שאין לו בלוק חוסם איתם בשום מקרה, יהיה ערך לתזה הבדיונית הזו). ימינה לליכוד
ישנם 7 מנדטים של האיחוד הלאומי והבית היהודי (שלגביה אני בספק, אבל מילא). ישראל ביתנו אינה
ימינה לליכוד (בתחומים מסויימים הם שמאלה לליכוד, ובאחרים הם ימינה לו). ש"ס אינה ימינה לליכוד, אלא
מקבילה לו, וכך גם אגו"י.

אני לא טוען שהימין הקיצוני היהודי אינו גדול בהרבה מהשמאל הקיצוני היהודי - אבל זה נכון גם לגבי ימין לא
קיצוני. מה לעשות, אין הרבה שמאלנים יהודים בארץף מחוץ לתקשורת ולמערכת המשפט...

אני לא צריך להוכיח שמשליך האבן בבלעין היה יהודי ולא ערבי. רק אתה, שמנסה נואשות להגן עליהם (רק
בשביל הויכוח, כמובן - אתה חושב עליהם בדיוק כמוני...), באמת חושב שיש משמעות למיידה האבן, יותר
מאשר למי שהביא אותו, משלם לו על הגעתו להפגנה, ומגן עליו בגופו במהלך יידוי האבנים...

אני לא צריך למכור לך כלום. אתה מניח, שוב, מסיבות שידועות רק לך, ושיחלפו ברגע שיפוג השעמום שלך, שאני אשכרה מנסה למכור לך משהו. אין לי בדל של עניין לנסות לשכנע אותך במשהו, ולו רק בגלל שאין לי ספק שאם מוציאים את השעמום שלך מהמשוואה, 80% מהטקסט שלך היה מתפוגג מעצמו...
אני לא באתי להגן על אנשים שהניחו מטעני חבלה, אבל ציינתצי את ההבדל בין חייל ישראלי כמטרה, לבין
פגיעה בו בשוגג, בשעה שכיוונת למישהו אחר. אין מחילה על פגיעה בחירבאווי (בעיקר בנוגע לקצין הממשל
שנכח במקום והיה צריך להזהיר) , אבל ההשוואה שעשית מבזה רק אותך (הנה, נתתי לך הזדמנות להוציא
קצת, אתה חייב לי...).

אגב, כתבתי על מטעני חבלה ופיגועים של שמאל קיצוני - לך קרא על דוד פנקס, ועל מפגעים מהשמאל
הקיצוני, שניסו להרוג אותו (ולדעת בנו, הביאו להתקף הלב שהרג אותו...). ומה שישמח אותך יותר: הם
שייכים לקבוצת הלח"י ששברה שמאלה...

בכל מקרה, אני אתן לך לנצח כאן, קח את מילות הסיכום, וודא שיהיו מהדהדות כראוי לויכוח שכל-כולו תוצר
של שעמום נטו מצידך...
ישן 03-07-2011, 21:45
מנהל

שוב הסתבכת בכתיבת שטויות, הספינים לא עבדו, אז המוצא האחרון הוא התקפה אישית...
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן לא היו לך "שגיאות". היו לך שגיאות, בלי המרכאות. מה שכן, השעמום שלך זועק לשמיים..."

כמה עלוב
אין לך תגובה עניינית אז אני היסטרי, משועמם (בדיחת המאה-ספר לאישתי) ומה לא. וכמובן, אני "מגן" על חבורה תומכת/מעודדת טרור...אין ספק שמי שקרא את הודעותיי ראה "הגנה" במה שכתבתי...."הגנה" משום שאני מתעקש על העובדה שהימין הקיצוני אלים יותר מהשמאל הקיצוני. אין ספק שאם אני חושב שגוויה מסריחה יותר מצואה, אז אני נהנה להריח צואה, הא אורי? לוגיקה למופת.
לא הצבעת ולו על שגיאה אחת. העלת כל מני ספינים מצחיקים ותו לא.
וואלה, אז אודי אדיב עבר אימונים והיה מוכן לבצע פיגועים. לא חדשות. כן חדשות שאותה כוונה בודדת לפיגוע שווה או אף עולה על כל העשרות הרבות של אלו שנהרגו בידי אנשי הימין הקיצוני, והמאות שנפצעו באותה צורה. שוב, אותה לוגיקה מופתית.
ושוב אתה מוסיף את הערבים לשמאל הקיצוני. לא חשוב שכל קשר בין "שמאל" ובין מפלגה לאומנית או לאומנית-דתית הוא מקרי עד לא קיים. מצטער מתוק, שמאל קיצוני כיום זה חד"ש ומרץ. אבל מעניין שפתאום בעיניך השמאל הקיצוני מרובה כל כך...נזכור זאת כשתדברו שוב על הקומץ מרמת אביב. וכל הקשקוש הארכני הזה בשביל בסוף להגיד בדיוק מה שכתבתי, שיש הרבה יותר ימין קיצוני משמאל קיצוני וזאת גם משום שיש יותר ימין משמאל בכלל היום? ועוד אני משועמם....
והקישקוש על בילעין מטופש במיוחד. כאילו שעצם נוכחות ישראלים בהפגנה היא העומדת מאחורי השלכת האבן, כאילו שהישראלים עודדו את משליכי האבנים...
ושוב, כל זה אמור לאזן את עשרות ההרוגים בידי פעילי ימין קיצוני...
שלא לדבר על האופן הכל כך גמיש שבו אתה בוחר לפרש את המילה "אלימות".
אני לא צריך טובות ממך...אתה מופסד מראש בויכוח הזה משום שבחרת להגן על טענה שלא ניתנת להגנה. אתה יודע זאת היטב, וזה משגע אותך. לכן אתה בוחר כביכול לפטור את העניין בכך שאני משועמם, וזאת תוך כדי כתיבת תגובה ארוכה כאורך הגלות.... סוג של השלכה, מן הסתם.
ישן 03-07-2011, 23:56
מנהל

ידעתי שלא תתאפק ותגיב אחרי שכבר הכרזת על סיום מצידך...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בניגוד אליך, לי אין שום דבר רע לומר לך באופן אישי..."

על כל פנים, מילא לכתוב שאני משועמם, זה רק מצחיק אותי, אבל שאני מגן על השמאל הקיצוני? מה שחשוב לי להבהיר זה שאין שום סתירה בין תיעוב השמאל הקיצוני מסיבות מסוימות ובין הטענה שבנושא אחר הם גרועים פחות מהימין הקיצוני. אני מתעב את אחמיניג'אד יותר מאשר את צ'אבז אבל חושב שהוא פחות טיפש מימנו. האם זה אומר שאני מגן על צ'אבז?
אין לי שום דבר אישי נגדך ואתה יודע גם שאני מעריך אותך באופן כללי, ואפילו מאוד. אבל זה לא אומר שאני לא אגיב באותו מישור שעליו כותבים לי וזה לא אומר שלא אצביע על מקומות שבהם הכתיבה שלך לא הוגנת או לא הגיונית. אף אחד-לא אני וגם לא אתה-איננו חסין מטעויות ומהחלקות מכל הסוגים וזה שאני מבקר דברים שמאן דהו כותב (למשל, שהוא כתב דבר שטות) לא אומר שאני משליך עליו באופן כללי את הביקורת (יענו, שהוא טיפש) אלא אם כן אני כותב זאת מפורשות, ומי שכתבתי לו מפורשות יודע זאת...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:36

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר