לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2011, 19:33
  הנוקם הנוקם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.06
שלום לכולם, אני לא הפסדתי בכלל... ההפך הוא הנכון...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "בעניין זה הוא רק הפסיד. הכי הרבה שאפשר... :)"

בעקבות פסק דין זה ברור לכל שההרשעה היא כתוצאה מסעיף 288

השופטים לא קבעו כי השוטר אלוש אליהו לא "מושחת"

הם רק קבעו שאסור לי להוכיח את המושחתות שלו...

במשפט עצמו בשלום הוכח בעליל כי השוטר אלוש אליהו שיקר, זייף, הדיח עדים לעדות שקר.

אבל ההרשעה שלי היא על עצם המחאה ואסור לשופט לכתוב בגנות השוטר כאשר הוא מופיע כעד ללא הגנה עליו...

דוגמה, השוטר זייף תלונה לאירוע שאני כבר לא הייתי בשביתה...

השוטר אלוש המציא תלונה ע"י שינוי התאריך מתלונה שאותה לא הגיש ובעקבות כך הובאתי לשופט מעצרים כאשר הבקשה היא לשלוח להסתכלות בגלל שהחשוד תקף מס' פעמים שוטר ממשטרת חדרה...

בהכרעת הדין כתב השופט כי לא היה אירוע בתלונה שהוא הגיש אך הוא לא ציין את הזיוף...

אבל הכל כתוב ובמשפט האזרחי יצטרך השוטר להסביר ללא חסינות את העניין
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2011, 19:48
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כלומר, גם אם עובד ציבור הוא בעליל מושחת בעיניך, אסור להציג את זה בפרהסיה?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הנוקם שמתחילה ב "שלום לכולם, אני לא הפסדתי בכלל... ההפך הוא הנכון..."

במידה מסוימת, יש בזה הגיון משום שכאשר הצגת את השילוט, עדיין לא היה הליך משפטי שבו נקבע משפטית שהשוטר חטא ולכן הוא בחזקת חף מפשע. לא? הרי כל אחד יכול ליטעון ששוטר מסוים הוא מושחת או פושע מכל סוג ולפרסם זאת-גם אם השוטר לחלוטין חף מפשע. איך הציבור אמור לדעת את ההבדל?
בקיצור, אני מסכים שללא הליך משפטי (או משמעתי) שקבע זו, אסור שיפורסם כעובדה ששוטר או עובד ציבור אחר הוא פושע. אחרת, עובדי ציבור יתקשו מאוד לבצע את עבודתם. קורבן של עובד ציבור מושחת צריך לפנות לאפיקים המקובלים. וראה, בסופו של דבר אכן הוכחת את הנקודה שלך בבית המשפט ועל כך כל הכבוד ובשעה טובה.
ישן 11-07-2011, 21:06
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני אכן לא מבין את הנושא ולכן שואל"

פרוקצ'יה:
ציטוט:
מעשה ה"העלבה" לצורך הנורמה הפלילית מתמקד בשאלה האם נעשה מעשה של השפלה וביזוי כלפי עובד ציבור, הפוגע בליבת כבודו ועלול לפגוע פגיעה ממשית בביצוע תפקידו. אין הוא עוסק בשאלה האם יש אמת או שקר בתוכנה של ההעלבה. האיסור הפלילי, שאינו מתייחס לשאלת אמיתות תוכנם של דברי ההעלבה, מניח כי לצורך בירור טענות, השגות ותלונות של האזרח כלפי הרשות הציבורית ועובדיה פתוחים בפניו ערוצים שונים שבאמצעותם הוא יכול לשטוח את טענותיו ולהביא לבירורן. דברי העלבה קיצוניים כלפי עובד ציבור, העלולים לפגוע פגיעה ממשית ביכולת תפקודו ולהשפיע על השירות הציבורי בכללו, נכנסים בגדר האיסור, בין אם יש בביקורת המוטחת אמת, ובין אם לאו. שאלת האמת והשקר בטענות המושמעות אינה אמורה להתברר בגדרה של האמירה העולבת, אלא במסגרת תלונה כדין לרשות המוסמכת, שבידי כל אדם להגישה בהתקיים עילה לכך.

ריבלין:
ציטוט:
35. העותר מציע כי ייקבע מבחן תוכני המוציא מגדר העבירה ביטויים אשר יוכח לגביהם כי הם אמת. עמדתי, כעמדת הערכאות הקודמות וכעמדתו של בית משפט זה בגדרי הערעור, היא כי אין מקום לקביעה מעין זו.

מיותר לציין ש-99% מפסק הדין לא טרחתי לקרוא.
מכאן:
"החלטה: דנ"פ 7383/08, יוסף אונגרפלד נ' מדינת ישראל" 11/07/2011
http://www.news1.co.il/ShowFiles.aspx?FileID=5678

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר