לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2005, 09:23
  avishay611 avishay611 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.05
לא ידעתי באיזה פורום לרשום את זה אז באתי לפה כי זה קשור לעל חושי.

בזמן האחרון, אני מתחיל לדעת מה יהיה בהמשך היום, למשל: אני לומד למבחן שאני לא שם לב שהשעות חולפות אני פתאום חושב על השעה שהיא עכשיו, אני פותח טלוויזיה, ורואה שזאת השעה המדויקת שחשבתי עליה! ועוד דברים:
1. לדעת את השעה כפי שהזכרתי קודם.
2. לדעת מה יקרה בהמשך היום.
3. לדעת מה חבר יגיד לגבי עוד כמה שניות או איזו סיטואציה תהיה לי עם אדם בהמשך היום.
4. אני מנגן בפסנתר, אז לפעמים שאני שומע יצירה חדשה אני יודע מה יהיה ההמשך, ומעולם לא שמעתי את המנגינה הזאת.
5. על מה נלמד בשיעור, מה המורה תגיד, ובאיזה עמוד לפתוח.

אני מאוד רוצה שתתיחסו ברצינות להודעתי.

דבר ששחכתי לצין, כל הדברים האלה לא קורים במכוון, אני פשוט פתאום חושב על זה. הצלחתי קצת לפתח את העניין של השעון וזה מצליח טוב.

עכשיו הבקשה שלי היא, איך אני יכול לפתח את זה ולעשות שזה יקרה במכוון? האם יש ספר? דף אינטרנט?
ועוד דבר, איך קוראים לדבר הזה שאני מבצע?

תודה מראש לעונים, כי זה יושב לי על הראש כבר שנתיים.
בשנה הראשונה לא התייחסתי לזה ברצינות כי חשבתי שזה סתם צירוף מיקרים, אבל השנה שאני כבר יותר גדול התייחסתי ברצינות והחלטתי לחקור את זה ולדעת מה באמת קורה.

ושוב תודה לעונים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2005, 13:39
  הבוריטו המשוגע הבוריטו המשוגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.03
מצטער להודיע לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avishay611 שמתחילה ב "לא ידעתי באיזה פורום לרשום את זה אז באתי לפה כי זה קשור לעל חושי."

אבל אתה לא האורקל הבא... אתה פשוט חושב על דברים (לאו דווקא במודע)

1)שעה: יש בגוף שלך שעון ביולוגי. גם אני וגם בערך עוד 7 חברים שלי אוהבים ללכת למחסן של אחד מאיתנו בשעות הפנאי, ואין שם אור בשיט. כל פעם שאנחנו ישנים שם אנחנו קמים, ובלי לבדוק אנחנו יכולים לדעת את השעה בפחות או יותר (חצי שעה פלוס מינוס), ולפעמים אנחנו קולעים... זה לא שוםדבר על-חושי

2)מה זה לדעת מה יקרה בהמשך היום? אתה ידעת שיהיה טסונאמי? תגדיר את השאלה

3)שוב זה מההיכרות שלך עם האדם, כמו שאפשר תמיד לדעת איך המורים עומדים להגיב

4)כאדם שמנגן בפסנתר אני מניח שאתה יודע שלמוזיקה אמיתית יש הגיון, הכל הולך לפי מקצבים, אוקטבות, ומה שלא יהיה (אני אישית לא מבין את זה). עם השנים של האימון, ושל השמיעה המרובה של מוזיקה, למדת את המוזיקה. זה יותר חושב קצב והבנה מוזיקלית מאשר ראיית הנולד

5)זה די קשור בהגיון, ובמוח שלך... יכול להיות שאמרו כבר באיזה עמוד אתם בהתחלה ולא שמת לב ששמעת, ואז זה קפץ לך לראש, ותמיד יודעים איפה נמצאים מבחינת חומר והכל (תבריז לאיזה 20 שיעוריםב רצף ואז תראה אם תדע איפה אתם נמצאים)

כל הדברים העלית פה קורים לרובנו, זה לא משהו בלתי רגיל ומיוחד, פשוט השכל האנושי בפעולה
אם הדברים שאמרתי לא נכונים אני אשמח לשמוע דעות נוספות בעניין...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר