לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2011, 22:42
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
"שבוע הזעם": עשרות צעירים השליכו קוט'ג על מצודת זאב והתווכחו האם לקשור המאבק ל"כיבוש"

קוטג' על מטה הליכוד במצודת זאב והבטחה ל"שבוע זעם": עשרות צעירים התאספו הערב (שבת) בגן מאיר בתל אביב להפגנה על יוקר המחייה בישראל. המפגינים שהתארגנו בפייסבוק הבטיחו כי בשבוע הקרוב תורגש עליית מדרגה במאבקים הציבוריים השונים. הפעילים חברו לצעירים שהקימו עיר אוהלים בשדרות רוטשילד, כאשר בדרך לשם עשרות מהם השליכו גביעי קוטג' על מטה הליכוד במצודת זאב.

כאשר הגיעו המפגינים לרוטשילד הם התקבלו על ידי הנאספים במחאת האוהלים במחיאות כפיים רועמות. בדרך לשם הם השמיעו סיסמאות, כגון: "אין חינוך אין פרנסה - להפיל את הממשלה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4096161,00.html

אגב, מהכתבה עולה כי גם לימין יש אדיוטים מועילים, אבל אלה מגלים מהר מאוד עבור מי הם משמשים בתור קונוסים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2011, 22:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תגובה שאהבתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב ""שבוע הזעם": עשרות צעירים השליכו קוט'ג על מצודת זאב והתווכחו האם לקשור המאבק ל"כיבוש""

אני סטודנט באוניברסיטה העברית.
השנה כנראה שאאלץ להפסיק את לימודיי מסיבות כלכליות. זאת על אף שעבדתי וחסכתי שלוש שנים ללימודים.
לא עשיתי טיול אחרי צבא, אינני בזבזן, עושה קניות ברמי לוי אך ורק של מצרכים בסיסיים ובשוק על מנת לקנות פירות וירקות במחיר הזול ביותר.

קשה להיות סטודנט, אף אחד לא עוזר, כל מאבק כזה הא חשוב מאין כמותו.

אבל יחד עם זאת ועל אף מה שנאמר אותם אנשים שנמצאים שם בכיכרות אינם מייצגים אותי, הם אינם מייצגים אף אחד מחבריי.
אלו אנשים בזויים, והזויים. ילדי שמנת שמרשים לעצמם לזרוק קוטג' (ורפש) לכל עבר.
אנשים מניפולטיביים שמשתמשים במצוקה אמיתית של ציבור העתיד של מדינת ישראל בכדי למנף מהלך פוליטי.

אתם מגעילים אותי, ואינכם מייצגים אותי

עוד תגובה :

הדס

(16.07.11):

המתנחלים הורגים פלסטינים חסרי ישע שבכלל לא עושים פעולות טרור או רוצחים משפחה ותינוקות, הממשלה אונסת נשים וילדים שבסך הכל רוצים לאכול קוטג', חייבים להוריד את מחירי הדירות אבל רק בתל אביב, ילדי הסודנים הם הכי אומללים שיש, ושום מילה על מפוני גוש קטיף שעדיין אוספים בקושי רב את השברים. ובהכל אשם הימין! הימין הקיצוני שהורס את הדמוקרטיה וגורם לתסכול בקרב מנשנשי השרימפיסים. בואו נערוק לשוויץ ונמגר את המפעל הציוני המיותר הזה..

מחאה מגוחכת וחסרת כל בסיס..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 16-07-2011 בשעה 22:57.
ישן 16-07-2011, 23:06
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כשהייתי בגילם - הייתי קונה במכולת ביום שישי חלה,2 גביעי קוטג' ושקדי מרק בשביל הפינוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב ""שבוע הזעם": עשרות צעירים השליכו קוט'ג על מצודת זאב והתווכחו האם לקשור המאבק ל"כיבוש""

וחי כמו גדול מזה ומקופסת הטחינה הגולמית+קופסת אבקת מרק צהובה של תלמה עד יום שני בערב.

החלאות והפרזיטים משליכים את גביעי הקוטג'.... מי שחש מימיו מצוקה או כבוד כלשהו למצוקה חברתית - לא היה מעלה על דעתו להשליך מזון. בזויים ועלובים שכמוהם.

משעשע גם לקרוא כי הם 'חוששים לאבד חצי מהעם'. אפשר לחשוב שהשמאל הקיצון שהם מייצגים עולה על קומץ משליכי המזון בשחור שהם ליקטו משאריות בילעין. גם השמאל הציוני והראוי להשמע ולהשמיע הצטמצם למרבה הצער ל1/3 מהצבור היהודי אבל זה לא מעט בעטיים של טיפוסים שכמותם.
ישן 17-07-2011, 00:34
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
קטעים מה, בזמנך לא הייתה פסטה?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כשהייתי בגילם - הייתי קונה במכולת ביום שישי חלה,2 גביעי קוטג' ושקדי מרק בשביל הפינוק"

בתור סטודנט שנה ראשונה חייתי בעיר מפסטה ומהשאריות בקייטרינג שעבדתי פה בחלק מהערבים. למרות שבעצמי השתתפתי בהפגנות סטודנטים נגד גובה דכר הלימוד וכו', אני חייב להגיד במבט לאחור שכל אחד שרוצה לעשות תואר בישראל, יכול לעשות זאת מהבחינה הכלכלית. בי איש לא תמך כספית בשום צורה. אז מה? דוחים את הלימודים עד שחוסכים מספיק כסף להתחיל, חיים בצימצום, עובדים כמה שאפשר (כולל על חשבון ההרצאות היותר משעממות שהספר מילא יותר קוהרנטי מהן), מגרדים מילגות איפה שאפשר, ומשתדלים לעשות חיים בין לבין וזוכרים שמדובר בסך הכל בתקופה זמנית ובהשקעה לטווח ארוך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר