לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2005, 21:57
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
דחוף לי מאוד שתענו לי..

שלום לכם מה שבלב התגעגעתי ..

עומדת בפניי הבעיה הכי גדולה שהייתה לי בחיים נראה לי, זה יכול חס וחלילה להגמר באובדן חיים.. אני חייב שתעזרו לי.

הכל התחיל שהכרתי בחורה מעיר אחרת, התחלנו להפגש, נעשנו חברים, אני אהבתי אותה מאוד והיא גם אותי, היינו חברים חודשיים עד שהתחילו הבעיות.. היא סיפרה לי שיש לה הרבה בעיות בחיים, היא לא מדברת עם ההורים שלה חצי שנה (בת 16), היא סיפרה לי שהיא חותכת את עצמה כשהיא מתעצבנת, יש לה בעיות אכילה, היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי מאוד אבל יש לה כ"כ הרבה בעיות שאין לה זמן לחבר, ניסיתי לשכנע אותה שנישאר אבל זה לא הצליח...
אחרי שבועיים, כבר מצאתי מישהי אחרת כדי לנקות את הראש שלי ממנה, אבל עדין דיברנו, והיא רצתה לחזור אליי אבל אני לא הסכמתי כי הייתה לי כבר מישהי אחרת..

בקיצור היא התבאסה מאוד חברות שלה סיפרו לי שהם ראו על הבטן שלה חרוט השם שלי, בשישי האחרון היצאתי לים עם חברים וראיתי אותה מתחילה לעשן (שהיא אמרה לי שהיא בחיים לא תגע בסיגריות), בערב של אותו יום היתה מסיבה שלא הייתי כי הייתי עם חברה שלי, סיפרו לי שהיא השתכרה והתחרמנה שם עם כל ילד שני במועדון ופשוט אני רואה אותה מדרדרת ואני לא יודע מה לעשות..

החלטתי לדבר איתה, התקשרתי אליה ושאלתי אותה מה נסגר איתה? התחילה לעשן, התנהגה כמו זונה במסיבה שזה הדבר האחרון שיכול להיות אופייני לה.
היא התחילה לתקוף אותי ולצעוק עליי שזה הכל באשמתי ובחיי אני פשוט לא הכרתי אותה! אני לא יכולתי להוציא מילה בלי שהיא תתקוף אותי..

בקיצור אני רואה שהיא מאבדת שליטה בעצמה, אני מפחד שהיא תעשה משהו שהיא תצטער עליו עד אפילו אובדן חיים, אני כבר לא יודע למה היא מסוגלת היא עשתה את על הדברים האפשריים שהיא בחיים לא עשתה ביום אחד! אני לא יודע מה ההמשך! בבקשה אני מתחנן אליכם תעזרו לי אין לי מושג מה לעשות, אחרי הכל אהבתי אותה, היא חשובה לי מאוד, אסור לי לאבד אותה!!

תודה, תום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2005, 13:03
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מסכים רומק
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "תדבר עם ההורים שלה"

מי שבעיקר צריך לדעת ולתת את הפתרון ועל מי שמוטלת האחריות כמובן זה ההורים שלה שלא משנה מה במקרים קיצונים כאלה (בייחוד פציעת גוף על ידי חיתוכו) חייבים להיות מעורבים, כמו כן עם אתה בקשר עם החברות שלה תדרבן אותן שידברו איתה או שיפנו לגופים שיכולים לעזור לה
איך שזה נראה זה שהבחורה בעיקר מנסה למשוך תשומת לב בגלל זה לדעתי היא עושה את כל הדברים האלו, תשומת לב שלך ושל הסביבה
לדעתי טוב שלא הסכמת לקבל אותה חזרה ונשארת עם החברה הנוכחית שלך שאני מאמין שהכל בסדר אצלה ואין לה בעיות כמו לקודמת (דרך אגב איך היא מגיבה לכל העניין אם היא בכלל מודעת לזה)
כל הכבוד לך על האיכפתיות שלך כלפי אותה בחורה תהייה עמדה בשבילה אבל תזהר שלא תדרדר אותך יחד איתה למטה
אתה מוזמן גם לפנות לער"ן להתייעץ איתם (טלפון 1201 מכל טלפון)
שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים

נ.ב.
דרך אגב רק מתוך סקרנות מה קרה שהבעיות התחילו לצוץ רק אחרי חודשיים? האם קרה משהו שבעקבות זה הסוד שלה והבעיות שלה התגלו?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 26-04-2005, 19:03
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
לא לא לא ושוב -לא !!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "דחוף לי מאוד שתענו לי.."

אל תפנה להורים, בשום פנים ואופן -לא!
אוקיי זה הולך ככה,
אדם שמתנתק מההורים שלו -סימן שהוא כועס עליהם, הם האחרונים שהוא יקשיב להם. היא רוצה להכעיס אותם, היא רוצה לקבל יחס מהם -אבל ברגע שתגרום להם לתת לה המון, המון יחס היא תפחד מזה, היא לא תאהב את הפלישה לפרטיות שלה.
איך אני יסביר לך את זה, לרוב ההורים הם מקור הבעייה. כנראה שמשהו שהם עשו גרמו לה למצוא דרכים לתשומת לב, כשהיא סיפרה לך על הבעיות היא דרשה ממך תשומת לב. אתה נתת אותה בקטנה וחשבת שהכל ימשיך כמו שהיה -וברגע שהתברר לך שלא, נפרדתם.
המצב לא יכול להימשך ככה, אבל כל פעולה קיצונית תגרום לה להתמוטט. היא חייה בעולם משלה עכשיו, צריך להכנס לעולם שלה ומשם לעזור לה ולא מבחוץ.
ולשאלה :איך נכנסים לעולם שלה? התשובה פשוטה:
תהיה ידיד שלה, הידיד הכי קרוב. תדבר איתה כל לילה, כל לילה לפחות שעה. תשאל לשלומה, תדבר איתה על סתם דברים, על תוכנית טלויזיה ששניכם אוהבים... אחרי כמה ימים שאתה מדבר איתה ככה, תשאל אותה למה היא חותכת את עמה, תגיד לה שאתה בסך הכל רוצה לדעת. שלא תגיד לה מה לעשות, שאתה רק רוצה לדעת. היא תספר לך, תקשיב לה, תתן לה לספר לך עוד ועוד. כמה שתספר לך ככה תרגיש אליך קרובה יותר. תמשיכו בשיחות כל לילה, זה תהליך שידרוש זמן, ככל שתתקרב אלייה יותר ככה היא תרגיש בטוחה יותר, רצויה יותר. היא לא תרצה לאבד אותך. תהיה ידיד שלה, ידיד נפש.

הייתה לי חברה טובה כזו, היא פנתה אליי "אני רוצה להתאבד". התחלנו לדבר. במשך חצי שנה הייתי מדברת איתה כל לילה, הייתי הידידת נפש שלה, דיברנו על כל מיני דברים, הייתי שומעת בקול שלה מתי היא חותכת, הצבתי לה אתגר אחרי כמה חודשים, לנסות חודש בלי זה. היא הצליחה 26 יום עד שנשברה, אבל היא הרגישה טוב כשהיא לא חתכה ,מי ששבר אותה היה ההורים שלה.
יום אחד אמא שלה גילתה, היא רצתה לאשפז אותה, חברה שלי לא רצתה להתאשפז וברחה מהבית. היות ואני היחידה שהיא סמכה עלייה היא התקשרה אליי ושאלה אותי מה לעשות, בהתחלה אמרתי לה שתבוא אליי, אבל היא ניתקלה במקום ששולח ילדים לאכסניות לשיקום, היא רצתה להשתקם, היא הבינה שהיה לה טוב כש26 יום היא לא חתכה, שהרגישה טוב יותר אבל לא יכלה להתאפק לחזור לזה. אז היא נסעה לאכסיינה, הייתה שם חצי שנה -היא השתקמה. אני לא יכולה בכלל להיזכר איך היא הייתה כשהיא הייתה פעם. היו לנו שיחות ארוכות אל תוך הלילה, רגועות, היא השתגעה איך הייתי יודעת בדיוק את הזמן שהיא חתכה והייתי אומרת לה להוריד את הסכין, שאני לא יכולה לשמוע אותה ככה...
היא השתקמה, היא מאושרת, אין לה יותר חתכים על הגוף, היא הייתה גם לוקחת סמים ושותה, היא הפסיקה גם עם זה. אומנם היא לא מצליחה ללמוד יותר, רע לה בביצפר כי היא מאחורה מידי בחומר וביכולת ללמוד, אבל היא אדם מאושר מבפנים שוב.

החברה הזו שלך צריכה שיקום, אם ההורים שלה ישלחו אותה לשם -היא תברח, היא תשנא אותם, יהיה לה קשה והיא תמרוד. היא צריכה לרצות את זה בעצמה.
אם תתקרב אלייה, תדבר איתה כל לילה, תציב לה אתגר אבל רק לאחר לפחות 3 חודשים שאתם מדברים... כשהיא תסמוך עליך. אסור לך לתת לה לריב איתך, שתאהב לדבר איתך ולהיות לידך.
לדבר עם ההורים\חברות יוריד את האמון שלה בך. יוריד את האמונה שאתה מסוגל להיות שם בשבילה.

אם תרצה מידע נוסף, או תרצה שאתן לך הדרכה ביום יום כשהיא מדברת איתך, שאלות מסויימות שהיא שואלת אותך שאתה לא יודע איך לענות לה, קשה לך למצוא נושאי שיחה, להתקרב אלייה -כל דבר.
תפנה אליי בהודעה פרטית.
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר