לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2011, 19:25
  kinky123 kinky123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.11
להתקדם ולהסתכן או להישאר ולהסתפק?

כותרת מוזרה, אני יודע...
בכל אופן, הנה הטרגדיה שלי, ומאחר ואין לי ניסיון מיוחד ביחסים, אשמח אם תוכלו לייעץ לי.
אני חייל בצבא, והכרתי מישהי בבסיס, ויש לנו חיבור לא רע. מה הכוונה? שום דבר רומנטי כרגע, אבל אנחנו "משדרים על אותו גל" - נהנים ביחד, מבלים ביחד הרבה זמן בבסיס, מדברים אל תוך הלילה... דברים כאלה.
עכשיו, אני לא יודע מה זו אהבה או מילים גדולות כאלה. אני יודע שאני נמשך אליה מאוד, ואשמח מאוד להתקדם עם הקשר הזה הלאה, ולהציע לה לצאת ביחד גם באזרחות ומי יודע לאן זה ילך משם.
איפה הבעיה?
אין בעיה של בטחון עצמי, זה לא שאני משתפן.
אני פשוט חושש לאבד את מה שכבר יש בינינו. למה הכוונה?
היא בחורה שלוקחת קשרים מאוד ברצינות (היא רמזה לי שהיה לה כבר קשר לא מוצלח בעבר) ואני פוחד שאם היא לא בקטע שלי, ואני אנסה למשוך אותה לכיוון הרומנטי יותר, היא תתרחק ממני (לא מתוך רוע, נראה לי, אלא מתוך רצון לא לפגוע בי ולעורר בי תקוות שווא), וכך נאבד גם את הידידות שיש לנו עכשיו.

מה אתם חושבים שאני צריך לעשות?
אם נניח באמת זה לא ילך, האם אפשר להישאר חברים קרובים (ברמה של לדבר לבד בפינה שקטה בבסיס אל תוך הלילה) בלי שזה יראה מוזר לשני הצדדים? האם יש סיכוי שהיא באמת לא תרגיש אי נוחות כשהיא יודעת איזה רגשות היא מעוררת בי?

בעיה...
אשמח לכל ייעוץ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר