לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2011, 00:22
  Mr.DDD Mr.DDD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.11
האם "להפיל" על מישהי שאני אוהב אותה?

שלום לכולם,

אז ככה, יש מישהי שהכרתי לפני שנתיים לדעתי פחות או יותר, ההיכרות שלנו הייתה במסיבת גיוס של מישהו כשהתחלתי איתה אחרי 2 בירות, היא אמרה שהיא בקטע של מישהו אחר כרגע אבל הביאה לי את המספר טלפון שלה בכל זאת.

אני מנסה לסכם פה דינמיקת יחסים של שנתיים שזה לא עניין קל אבל אני יכול לאמר שמאותו ערב אחרי כמה שיחות שדיברנו הייתה כימיה מסויימת והייתה תקופה ארוכה שהיינו מדברים לא מעט.

אני חושב שראוי לציין 2 מקרים ספציפיים שבהם הרגשתי שיש לי חשיבות מבחינתה:

1. הגעתי יום אחד לתיכון לקחת את הבגרות שלי והיא הייתה שם עם חברה שלה ומיד חייכה כשראתה אותי וישר הפנתה את כל תשומת הלב שלה אלי, אחרי כמה דקות הרכז שכבה עבר ואמרתי לה שנדבר אח"כ והלכתי לדבר איתו, כשחזרתי הבייתה קיבלתי מימנה הודעה כועסת על זה שאחרי הרבה זמן שלא התראנו קטעתי את השיחה ככה, הרגשתי שהיא ממש נעלבה מזה.

2 נפגשנו עם חבר משותף ערב אחד ובסופו הסעתי אותה הביתה, ראיתי בדרך כבר די קרוב לבית שלה מישהו שאני מכיר הולך, נעצרתי לאמר לו שלום והתפתחה שיחה קצרה, היא התעצבנה, אמרה לי שהיא עולה הביתה, יצאה מהאוטו סגרה את הדלת והלכה.

אלו שני מקרים שהיו יחסית מזמן, הפעם האחרונה שראיתי אותה הייתה כשהיא שאלה אותי אם יש לי איזה מצרך שהיא הייתה צריכה(עברתי לגור ברח' שלה, לא בקטע אובססיבי, צירוף מקרים משעשע) והיא באה אלי לקחת אותו ודיברנו קצת, שאלה אותי אם היא השתנתה בחיוך ונפרדנו.

אני יודע שאלו דברים שלא ממש מעידים על כמיהה לקשר רומנטי, בכלל, אבל אני ממש בטוח שהיה לה עניין בקשר כלשהו איתי בעבר לפחות, יכול להיות שהיא פשוט ניהנתה מהתשומת לב שהיא קיבלה ממני, יכול להיות שזה היה מעבר, אני לא יודע.

אגב במהלך ההיכרות שלנו הצעתי לצאת שוב והיא סירבה.

אנחנו בקושי מדברים היום ואני מרגיש שמשלב מסויים היא די איבדה עניין בשיחה איתי, אני לא בטוח לגבי זה אבל הייתי אומר שיש מצב שההתדרדרות היחלה מאותו ערב שהסעתי אותה.

העניין הוא שאני באמת חושב שאני אוהב אותה, אני אוהב את איך שהיא ניראת, את השפת גוף שלה, את ההומור המאוד מסויים והציני שלה ופשוט אותה, כבנאדם, היא תמיד הייתה בחורה מעניינת והמון פעמים לא הצלחתי לקרוא אותה ואני מניח שזה רק תרם לרצון שלי להכיר אותה, אני חייב לאמר גם שבד"כ אם אני מציע לבחורה לצאת והיא מסרבת אני לא אטרח לשמור על קשר מאוחר יותר אבל היא באמת מהבחורות הבודדות שממש ניהנתי לדבר איתן, ניסיתי להתחיל עם הרבה בחורות מאז אבל היא תמיד הייתה בראש שלי איפשהו, תמיד קיוויתי שיום אחד יקרה בינינו משהו.

חשבתי לאחרונה פשוט לנסות לדבר איתה בפייסבוק ולאמר לה מה אני מרגיש ממש כמו שאמרתי פה, אני לא יודע אם שנינו ממש נסתדר עם הסיטואציה בפורמט אחר, לא דיברנו או נפגשנו המון זמן וברור לי שלמרות שהיא יודעת שאני מרגיש כלפיה משהו, היא תהיה בהלם מזה, בטח אחרי כל הזמן הזה.

השאלה היא, האם בכלל יש סיכוי שבחורה שתשמע את כל זה תגיד "אוקיי, זה היה הדבר הכי יפה שאמרו לי בחיים, אני אצא איתו" או שזה פשוט סתם יבהיל אותה והיא פשוט תיתן תשובה מתחמקת ובזה יסתיים הסיפור? אני יודע שזה אינדיווידואלי אבל השאלה האמיתית פה היא האם אני משאיר לה אפשרות אמיתית להתחיל איתי קשר עכשיו אחרי צעד כזה? לא כבד לצאת עם מישהו שאוהב אותך כשאת לא בטוחה מה את רוצה מימנו בכלל?

בחורות, שוט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2011, 12:02
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mr.DDD שמתחילה ב "האם "להפיל" על מישהי שאני אוהב אותה?"

תשובה קצרה - לא,
ארוכה יותר? ממש לא!
אנשים נוטים להיות נורא סובייקטיבים ולתפוס את העולם בהתאם לאיך שהם רואים אותו,
אם אתה תופס את הפעולות שלה כרצון לקשר (שלאחרונה לפי דבריך - זה כבר לא המצב) ואתה מאמין שאם מישהי רצתה בעבר, לפני שנתיים קשר תרצה אחד עדיין - זה לא אומר שבעבר היא רצתה קשר וזה לא אומר שגם אם כן אז היום אחרי שנעלמת לה מהחיים וחזרת פתאום אחרי תקופה ארוכה - היא עדיין רוצה.

הצעת לה לצאת, היא סירבה, אני חושב שזה די אומר שהיא לא מעוניינת (או מצפה למשהו אחר), אבל ללכת ולהגיד למישהי שדחתה אותך "אבל אני אוהב אותך" זה... מוזר, תחשוב שהיית בסיטואציה דומה - מישהי מהתיכון שלמדה איתך וסתם דיברת איתה כמה פעמים פתאום היום מגיעה ומציעה לך לצאת.
אתה לא רוצה כל-כך אז מסרב,
אחרי שבוע היא פונה אליך בפייסבוק ושופכת את הלב על כמה שהיא אוהבת אותך ורוצה להיות איתך... איך תגיב?

אני יכול להבין אותך - היית לך תקופה טובה, הכרת בחורה מדהימה ואתה חושב שלא ניצלת הזדמנות ובגלל זה פספסת את ההזדמנות להיות מאושר.
אבל למה לא לראות את זה בעיניים אחרות? הייתה לך תקופה טובה, הכרת בחורה שנראית מתאימה לך בכול צורה אפשרית ורצתה אותך, כלומר - נשים שנפתסות בעינייך כמושלמות רוצות אותך, איזה יופי זה? ואפילו יותר טוב! למדת שאם יש מישהי שאתה רוצה כדאי שתזיז את התחת ותעשה משהו! אז במקום להתפרק על העבר - תשפר את ההווה והעתיד!

ישן 20-07-2011, 15:52
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
לדעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mr.DDD שמתחילה ב "האם "להפיל" על מישהי שאני אוהב אותה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mr.DDD
השאלה היא, האם בכלל יש סיכוי שבחורה שתשמע את כל זה תגיד "אוקיי, זה היה הדבר הכי יפה שאמרו לי בחיים, אני אצא איתו" או שזה פשוט סתם יבהיל אותה והיא פשוט תיתן תשובה מתחמקת ובזה יסתיים הסיפור? אני יודע שזה אינדיווידואלי אבל השאלה האמיתית פה היא האם אני משאיר לה אפשרות אמיתית להתחיל איתי קשר עכשיו אחרי צעד כזה? לא כבד לצאת עם מישהו שאוהב אותך כשאת לא בטוחה מה את רוצה מימנו בכלל?
.

יבהיל אותה, אם היא בחורה רצינית, וגם היא רוצה משהו רציני, או לפחות לנסות משהו, דבר כזה יבהיל אותה. בעצם, בדיוק כמו שאותך היה מבהיל אם מישהי תבוא אלייך אחרי שנתיים של כולה ידידים רחוקים ותפיל עלייך את זה.
לכן לדעתי כדאי לך לגשש, ולבדוק אם היא עדיין בעיניין של בכלל לתת לך הזדמנות, או לנסות לחדש\להתחיל קשר מסויים בניכם.
תנסה לבדוק אם יש מסיבה משותפת\כל אירוע אחר שהיא תיהיה שם ותוכל לפגוש אותה כאילו "על הדרך"..
או אופציה שנייה באמת לנסות לפנות אליה, ולראות מה היא אומרת, כמובן בלי ישר לומר "אני אוהב אותך" אלא אולי יותר בכיוון של להיפגש..
אופציה שלישית, כמו שהציעו לך-לשים את זה בעבר ולהמשיך הלאה. אני לא תומך בזה, כי אם אתה באמת מרגיש כלפיה כאלו דברים, למה לא לנסות? לך תדע מה תפסיד(כמובן שאחר כך יכול להיות שהיא לא תרצה ויכאב לך יותר אבל נו.. )

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר