לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2011, 01:30
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nadav_307 שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי HTC desire HD"

1) מה הכוונה בתקיה כרקע? אם אתה רוצה להגדיר תמונה תלחץ על נקודה ריקה בדף הבית לחיצה ארוכה, יעלה לך תפריט שדרכו תוכל לבחור רקע חדש

2) כנראה שאתה צריך לסדר את אנשי הקשר שלך אחד אחד, יותר נוח לעשות את זה דרך gmail באתר שלהם
יש שם אפשרות לאחד אנשי קשר כפולים אז אולי לא תצטרך לעשות את זה אחד אחד

לגבי תצוגת אנשי הקשר בתוכנה המובנת אין אפשרות אבל אתה יכול להשתמש בתוכנה אחרת, אישית אני משתמש ב dialer one
אילו אפשרות חסרות לך?

גם ל SMSים יש תוכנות אלטרנטיביות אבל אני משתמש במובנת אז אני לא יכול להמליץ על אחת, אילו תכונות מתקדמות יותר אתה רוצה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2011, 20:26
  nadav_307 nadav_307 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "1) מה הכוונה בתקיה כרקע? אם..."

1) כשאני נכנס להגדרות ואז לpersonalize ואז לfolder אני בוחר בnew folder נוצרת לי תיקייה ברקע של הפלאפון.
עד כאן יצרנו תיקייה, עכשיו חברתי את הפלאפון למחשב עם usb העברתי קובץ וורד לדוגמא או כל קובץ אחר, עכשיו את הקובץ הזה אני רוצה להעתיק לתיקייה שיצרתי, איך אני עושה את זה?

2)להתחיל למחוק את האיש הקשר הכפול זה הרבה עבודה, דרך הgmail אני לא מכיר איך עושים את זה, ואגב אני בכלל לא רוצה את אנשי הקשר שיש לי בgmail חשוב לי מה שיש בsim. אם אתה מתכוון לסדר את אנשי הקשר דרך gmail בלי שום קשר לאנשי הקשר שבgmail אני אשמח לדעת איך עושים את זה.

הורדתי את האפליקציה dialer one אחלה אפליקציה, לגבי הsms אם הייתי מכיר משהו הייתי מוריד.

תודה!!
ישן 10-07-2011, 18:55
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nadav_307 שמתחילה ב "1) כשאני נכנס להגדרות ואז..."

דרך סייר קבצים, לדוגמא ב ES file explorer
לחיצה ארוכה על קובץ ובחירה באפשרות shortcut

יכול להיות שאתה רואה כפולים בגלל שהם גם ב GMAIL וגם ב SIM, בכל מקרה אין טעם לשמור אותם על הסים וזה רק יעצבן אותך כל עוד תשתמש במכשיר, במידה ותרצה לעזוב את אנדרואיד בעוד כמה שנים תוכל להעתיק את אנשי הקשר מGAMAIL לSIM, עד אז כדאי לך למחוק אותם מהSIM

אילו אופציות אתה רוצה בתוכנת SMS שאין לך כרגע, על פי האופציות שחסרות לך אוכל לתת המצלה לתוכנה אחרת

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר