לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2011, 17:08
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אפשר לדבר עם בעל הבית?!

מספר נושאים חשובים עומדים על סדר היום הציבורי. הפקעת מחירים בתחום המזון, התייקרות הדיור ברחבי הארץ, המגעים עם טורקיה בקשר לפרשת המשט, מאבק הרופאים ולסיום - ההתמודדות עם אויבים מבית. הממשלה מטפלת בכל הנושאים הללו - בחלק מהם בהצלחה ובחלק אחר בחוסר הצלחה - מה שבטוח הוא שהממשלה וליתר דיוק העומד בראשה, לא משמיע את קולו ומתחמק מהדיון הציבורי.

א. הפקעת מחירים בתחום המזון - אני רוצה פרסום מסודר של כל הצעדים אותם נוקטת כרגע הממשלה על מנת למנוע מהאוליגופולים להשתולל ולהפקיע מחירים. גם ברמת החקיקה וגם ברמה המנהלית.

ב. התייקרות הדיור - אני רוצה שראש הממשלה יבהיר את עמדת הממשלה בנוגע למאבק (אני למשל , נגדו - אין לי מושג מה עמדת הממשלה) ויאמר מה הממשלה מתכוונת לעשות בתחום הדיור ולא פחות חשוב - מה היא לא מתכוונת לעשות - (אני מקווה שאף אחד לא מתכנן בנייה רוויה יותר בת"א)

ג. טורקיה והמשט - אני רוצה לדעת מהי עמדתה של הממשלה והאם נכונות השמועות על התנצלות צפויה או שמדובר בספין תקשורתי

ד. מאבק הרופאים - אני רוצה שראש הממשלה יתערב ויאמר מהם הצעדים שהוא מוכן לנקוט ומהם הצעדים שהוא לא מוכן לנקוט על מנת להביא את המאבק לסיומו. אני רוצה שיביע את עמדתו על כך שהרופאים המתמחים החליטו תוך כדי המו"מ לפרוש מההסתדרות הרפואית ולעשות דין לעצמם.

ה. מלחמה באויבים מבית - אני רוצה שראש הממשלה יבהיר מהו גבול הלגיטימיות בו פועלים ארגונים ועמותות במדינת ישראל , מהי החובה המוטלת עליהם לשקיפות וכיצד הוא מתכוון לממש חובה זו.

כרגע נדמה שהממשלה מתנהלת ולא מנוהלת. נתניהו מדלג ממשבר למשבר בצעדי לוליין, נמנע מלפעול ונמנע מלהביע את דעתו - העיקר לא ליפול. הוא מצליח לעשות זאת בעיקר מכיוון שהאלטרנטיביה המכונה ציפי, מחרידה את מרבית הציבור, שיעניש קשות את הימין אילו יפרוש מהממשלה. זה לא מקובל עליי וזה לא צריך להיות מקובל על בוחרי הימין. יש בתוך הליכוד כמה אנשים שיכולים להחליף את נתניהו ומישהו צריך להסביר לו את זה. נתניהו הוא איש מוכשר, לא רק רטורית אלא גם מחשבתית, הוא גם איש שמסוגל לעשייה ולהחלטות קשות - כרגע נראה שהוא שומט את ידיו מכל זה ומשקיע מאמצים בעיקר בשרידות השלטון שלו. לא לעולם חוסן. הציבור בימין צריך להבהיר לנתניהו שהממשלה שלו אולי תשרוד , אבל הוא עלול למצוא את עצמו מחוץ להנהגה בבחירות הבאות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר